Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2017-08-01)
Sveiki,noreciau uzduoti toki klausyma. Gyvenu su vaikinu ir jo mama pries turime kalyte 6metu,ir dukryte 3 menesiu,pastaruoju metu (antra para) suo pradejo keistai elgtis:uostineja dukrytes daiktus,ja pacia,vaiksto is kampo i kampa nerasdama sau vietos,cypia. Ka tai getu reiksti?esu labai sunerimus,ji taip niekada nesielge Jelena

Atsakymas (2017-08-03)

Ateinantį pirmadienį - Pilnatis Vandenyje, per ją vyks ir Mėnulio užtemimas. Visi Mėnulio užtemimai ypatingai  stipriai įtakoja  ne tik sveikatą, darbo  reikalus, bet ir naminių gyvūnų, mažų vaikų ( kūdikiai, darželiniai) elgesį. Per šį užtemimą jie visi gali nustebinti  cirkais, keistenybėmis, padidintu nervingumu, nepaklusnumu, veržtis į laisvę.  Be to, šiuo metu  maži vaikai ir maži gyvūnai yra ypatingai jautrūs aplinkos energetiniams laukams, paranormaliai, t.y.  nematomai informacijai, nujausti  tolimesnę ateitį, ją užuosti. 

Ar  dukrytė krikštyta? Kol kas ir skaistaus kunigo krikštas veikia kaip stipri apsauga mažam vaikeliui nuo  dvasių, t.y. akimi nematomų įvairių energetinių būtybių.Ateityje, kai moterys įgus, išlavės  būti savo šeimų, namų šventikėmis-žynėmis- žiniuonėmis,  tuomet mamų dvasingumas ir  besąlygiška it Kristaus meilė bus stipriausia vaiko apsauga.   

Be dukrytės gimimo laiko nieko negaliu įžvelgt ir tvirtai teigt, kas gi ten išties  vyksta. 

Šunys-  šeimos astraliniai sargai.Jų mažytė sąmonė turi fenomenalią savybę - užjusti, nuskanuoti  ir įspėti ne tik dėl realių, bet ir astralinių pavojų. Dėl visko, kas pažeidžia šeimos narių astralinių laukų (pasąmonės) apsaugas. Ketinu nuo rudens pradėti sudarinėti šunų horoskopus. Norėčiau, kad šeimininkai dar giliau, artimiau pažintų, susibendrautų, teisingai auklėtų,maitintų  ir tiksliai prižiūrėtų savo numylėtinius. Kad šuo taptų pilnavertis šeimos narys, į kurio psichologinius ypatumus atsižvelgiama nuo mažens. Išpažįstant visakeriopai ekologišką, aplinką tausojančią  gyvenseną, ir šuns ryšys su šeima turėtų būti maksimaliai dermingas.     

Žinoma, stipri meilė intuityviai perpranta šuns poreikius, jo unikalią sielos muziką. Tačiau didžioji dalis mūsų mažytės šalies  jaunų žmonių nėra išmokyti mylėti, negavę  gražių meilės pamokų nei  iš tėvų, nei iš kultūros - kino,  aplinkos, mokyklos programinių skaitinių. Dauguma, net neįsivaizduoja, kaip tas daroma - kaip mylimas vyras, žmona, vaikas. Ką jau kalbėti apie aukštesnės prabos meilę - kaip mylimi  svetimi žmonės, kitatikiai  ir kitataučiai .Tokios meilės pamokos gaunamos per kultūrą, žiniasklaidą, valdžios atstovų  gyvus pavyzdžius. O stipriausiai ateina per besąlygišką ( o ne patelišką,ne biologišką, ne Stankūnaitišką! ne supermamišką!) mamos meilę.   

Kontenių pora, užmušusi Matuką,  - ne išmtis, o tipiniai šiuolaikiniai egocentrikai, kuriems artimo ašaros, maldavimai  - niekis, nepatogumas, kuriuo skubama kuo greičiau atsikratyt, atsiribot.Žiauriais negimstama, žiaurumais paskiepyja aplinka, visuomenės vertybės ar abejingumas. Net genetiniai kriminaliniai psichopatai  padaromi normaliais žmoniais per ilgalaikes  specialias gyvas ( o ne popierines!) perauklėjimo programas. 

   Atsiprašau, kad ne į temą išsiliejau, irgi esu Pilnaties paveikta. Sueikit į glaudesnį  emocinį, intuituvų ryšį su dukryte , - ir netruksit  pati įžvelgti , dėl ko gi taip nerimauja  jūsų kalytė.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis