Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2017-09-26)
Gerbiama Saule, prašau Jūsų pagalbos. ne kartą padėjote, užvedėte ant kelio, motyvavote. Klausimas dėl sūnaus. Sūnus baigė vidurinę, savanoriškai iš karto atliko pareigą tėvynėje - atliko privalomąją karo tarnybą ir susiruošė išvykti metus pastudijuoti Australijoje ir vėliau pakeliauti po aplinkines valstybes. deja, negauna vizos. Stoti mokytis -per vėlu. Jaunas, pradedantis gyvenimą, yra laisvas pasirinkt ką ir kur, bet nežino. padėkite Saule užvesti ant kelio, kur jam pasirinkti gyvenimo kelią? ką studijuoti? Kur? ar LT? Gal pradžioje pakeliauti, labiau pažinti save? Ačiū Saule už pagalbą.

Atsakymas (2017-10-08)

Tik užtemimu  LIūte galiu paaiškinti per didelį pasitikėjimą savimi, be atsarginių variantų, kur stoti čia. Praeituose gyvenimuose jau prisikeliavo vienas darbo reikalais, dėl to ir kliūtys  savarankiškoms kelionėms, užjūrio svajonių studijoms. Šiame reikia mokytis  realistiškai tvarkyti  kasdienybės reikalus, apskritai mokytis taikomųjų dalykų, sukti galvą , iš ko pragyventi, įgyti praktikų, kurios padės atlaikyti konkurenciją .Nagi laikyti  tvirtai žvirblius rankose, o ne gaudyti  nematomas gerves danguje .

Jam  labai tinka kariuomenė, prie technikos, sekasi su naujausia aparatūra, inžinerinio mąstymo, itin greitos reakcijos,  turi auksines rankas. Lengvai išsitarnautų iki vado, itin ryškios kūrybingo vadybininko duotybės. Studijuoti nepatarčiau - uždepresuos ir įklimps nebaigęs,o pralaimėjimai jį gniuždo, nebent trumpą bakalaurą ir kvalifikacijos kėlimo kursus. Karo Akademijoje  yra įvairių   kursų, kad ir Karinių pajėgų jaunesnių karininkų ir kt. Pradėtų lipti tais laipteliais ir sistema jo nepaleistų, juk gabus. Studijuojant užsienyje reikės dirbti, kad išsilaikytų. O dirbti jis nemėgsta, tik vadybinti, kitus organizuoti. Deja, nuo Kalėdų prasideda 3 m trukmės  užsitęsusios kliūtys įsidarbinant ten,kur jis neturi patirties. O karo tarnyboje - jau turi, taigi lengviau gaus darbą. « AtgalAnkstesnis | Sekantis