Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2017-10-04)
Laba diena, Saule, labai norėčiau Jūsų paklausti dėl savo sūnaus. Pradėjo lankyti 1ąją klasę, viskas kaip ir neblogai, bet neranda draugų. Labai matosi, kad jį tai slegia. Šiandiena išėjo į mokyklą sakydamas "mama gerai, kad nupirkai man naują ryškų megstuką, gal bent dabar į mane atkreips vaikai dėmesį". Gal galėtumėte patarti. Ačiū Jums labai Laura

Atsakymas (2017-10-08)

Jis nėra iš tų žmonių, kurį kažkas ilgai slėgtų, gan greit visur adaptuojasi, rodo iniciatyvas kontaktuose   Kasmet , kai Venera eina per  Mergelę ( sekite mano savaitės prognozes), jis jaučiasi bet kur izoliuotas, nepastebėtas. Tuoj, kai tik Venera pereis į Svarstykles ( nuo spalio 14d), jis atsidurs dėmesio centre.  Mokykloje jis  siekia greito  populiarumo, greitai jį ir gaus. Beje, pamatėte , kokiu būdu tą įgyvendina - per aprangą, ryškius daiktus.  Nagi šaunuolis, suvokia  visuomenės prioritetus, greitai orientuojasi. Nepatingėkit, pasidomėkit, kokį medijinį herojų jo karta garbina, įduokite ir jam kažką masinančio aplinkos dėmesį. Pirmai klasei dukrai privežiau mokyklinių reikmenų su pop. animacinių herojų atvaizdais. Ją  pavydžiai sekiojo būrys mergaičių,  visos norėjo paturėti rankose tuos smagius , iliustratyvius daikčiukus su Disnėjaus filmukų personažais. Vartotojų visuomenė, tokia realybė. 

Rimtesnis dalykas - draugystės. Jam draugystės - gyvybiškai svarbus reikalas, ima giliai į širdį, yra nuoširdus, bus draugų šviesulys. Į klasę susirenka atsitiktiniai vaikai, pagal adresą ir amžių, be atrankos pagal vienijančią juos bendrybes - intelekto lygį, gabumų pakraipas, interesus, šeimų panašumus. Sumestiems krūvon žirniams patiems sunku rasti bendrą kalbą, gi vienas kitų artimiau nepažįsta, kaip šauktiniai kariuomenėje.Juos cementuoja pirmoji mokytoja, ji yra to apmokyta edukologijos studijose. Neprgyvenkit, ji susitvarkys. Juolab sūnui tenka kūrybinės, pažangios, nestandartinės mokytojos, uždegs visus.

O draugystėse padėkite atsirinkti: išsiklausinėkite apie visus, kurie jam įdomūs. Padiskutuokite drauge, kuris galėtų būti jo draugu. Pasikvieskite namo pažaisti kartu, įduokite kokių namų pyragėlių ar obuolių  pavaišinimui, kaip draugystės pradžios ženklą. Nebijokit įsileisti į namus, artimiau susibendrauti su naujų draugų tėveliais, pasitikslinti, kuris atveš- parveš vakarais, kai tamsu,  kiek laiko kartu praleis.  Nagi prasideda naujas tėvų gyvenimas. Šeima turėtų aktyviai dalyvauti  vaiko  socializacijoje nuo pat pradžių, nepalikti jo vieno.  

Liūdna mūsų realybė: pradinėse klasėse mokytojas neturi asistento, o šiuolaikinėje mokykloje toks privalo būti. Jis Vakaruose paprastai  padeda vaikui įveikti socializacijos kliūtis.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis