Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2017-11-28)
Laba diena,noreciau jusu paklausti,man jau 41 metai bet niekaip man nesiseka ,nuolat mane atleidzia is darbo ka darau netaip ?.Turiu verslo administravimo magistro laispsni ,esu tikrai veiklus zmogus ,bet neturiu pasisekimo .Jau pradejau galvuoti apie emigracija. Prasau jusu padekite Viktorija

Atsakymas (2017-12-01)

Pas nuovokius  darbdavius pataikot.Jie greit įžvelgia, kad jūsų žvaigždės (ir bioenergetiniai poveikiai aplinkai) veikia taip, jog  bendrovėse susikuria perdėm įtampinė aplinka. Joje pakrinka visos strategijos, dėl ko geriausi darbuotojai nepajėgia atlaikyti konkurencijos rinkoje, išeina geriausi ištikimiausi klientai, taigi firma rizikuoja žaibiškai žlugti, bankrutuoti. Jūs esate kaip  radikalus testas, kiek gaji bendrovė, kiek ji konkurencinga, kiek geba greitai apsivalyti ir mobilizuotis. Atsigręžkit atgal: visur, kur dirbot, tie kolektyvai arba sustiprėjo išėjus ryškiausiems kadrams, arba išnyko iš rinkos.

Kitas minusas : karalienės darbo stilius, kai taikliais vadybiniais manevrais nurungiami, nokautuojami ne tik kolegos, bet ir klientai.Tik tam , kad įrodytumėt pranašumą. O darbo kolektyvai naujais laikais - it šeima, susieta itin glaudžiais emociniais ryšiais, kaip valtis, plaukianti audringame banguojančios rinkos vandenyne. Tokioje valtyje kiekvienas senas klientas - brangenybė, jautriai  saugomas. Ir kiekvienas irklininkas-bendrdarbis  - irgi brangenybė, saugumo garantas, nes turi patirtį. Jūs gi  vadovaujat, nurodinėjant ir kolegoms, ir klientams... darot viską, kad Jums pataikautų ir žavėtųsi.Kas tą ilgai pakęs?       

Jums reikėtų dirbti kūrybinį AUTORINĮ darbą su vaikais arba vesti kūrybinius pažinimo apmokymus suaugusiems, kur atsiskleistų visi aktoriniai, vadybiniai ir žmonių valdymo talentai. Čia būtumėt geriausia ir ryškiausia, atverianti ir kitiems akis į jų psichol. trūkumus, išlaisvinanti vaikus iš tėvų engimo ir gilių psichotraumų.  Tarkime, saviugdos ar lyderystės seminarai. Tarkime, vaikų stovyklos vadovė ar laisvalaikio renginių kūrybos vadovė.Tarkime,  miesto  MASINIŲ švenčių organizatorė ir meno vadovė.   

Saturno atėjimas į Ožiaragį (nuo Kalėdų) tris metus smarkiai sulėtins, apsunkins būtent jums darbo paieškas, susiaurins  pasiūlą iki minimumo, bet ir duos atkaklumo pasiekti rezultatą kažkokioje  veikloje, joje įsitvirtinti ilgam.« AtgalAnkstesnis | Sekantis