Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2009-10-04)
Mėgstu vienatvę ir 10 metų turiu problemų su skydliauke, nebuvo jokių medicininių invazijų, tiesiog jaučiu ją. Tokių sveikatos problemų turėjo mano močiutė iš tėvo pusės ir teta. Esu kūrybinga , turiu daug idėjų, bet pastebėjau, kad kuriant man dar labiau veržia kaklo sritį. Nenoriu jokių medikų. Kaip galėčiau sau padėti, į ką reiktų atkreipti dėmesį. Aš labai pavargau su savimi kovot, o gal kovoti nereikia? Ar čia blokai iš aukščiau duoti, ar tiesiog šitaip evoliucionuoja mano kūrybinis pradas? Per kančią. Edita (1977...)

Atsakymas (2009-10-04)

Skydliaukė –   tai hypersensityvus aplinkos emocijoms ir biolaukams , pažeistas Mėnulis Žuvyse. Su kūrybiniais aktais jos nesiekite.  Taip, tai organas, reikalaujantis nuolatinio gydymo (saviįtaiga, psichoterapija, tiesiog gilus miegas saugioje namų aplinkoje, beje ir chemija jai visai tinka, nesipriešinkit vaistams ) .   Ji visada sustreikuoja tolimose kelionėse, jose mokykitės vizualizuoti stabilų psichologinį foną Su sklydiauke dar gali būti  rimtų problemų, 2012-2015 mm, jei  pernelyg jautriai reaguosite į aplinkinių bėdas, t.y, jei jūsų emocijos vibruos į kiekvieną nelaimę ar badaujantį., o jų bus oj kiek. Arba jei tada pasinersite į religinius ritualus, jų vandenyse vis daugėja energetinių drumzlių, kurias jūsų Mėnulis asenizuoja kaip šiukšliadėžė. Tuomet  stenkitės bendrauti  tik su krištolo skaidrumo dvasiniais mokytojais. Pažiūrėkite į tą pilkų, daiktus garbinančių  žmonių eilę  prie Maitrėjos relikvijų -  suprasite, ką turiu omenyje. Joje jūsų skydliaukė irgi pravirktų. 

 

Jūsų neišsenkamą kreatyvumą valdo Marsas Avine, besijungiantis su silpna Venera, konjunkcija 5 būste . Išverčiu iš astrokalbos: kurdama jaučiate malonumą, degate kūrybine ugnimi, ja galite uždegti ir kitus gyvenimo geismu. Tačiau  šis energingas vyksmas slopina Veneros funkcijas ir organus: aktyvus proxcesai pagauna gerklės organus,  mot. ir porines liaukas, kraują, kraujotaką, inkstus.  Kuriant būtina sąlyga -  aplinkinių (ypač antrosios pusės) draugų ir bendraminčių grupių  jausmai, pritarimas, prielankumas,  simpatijos jums. Be šito rinkinėlio  – užsidirbsite insultą ar rimtus regos sutrikimus.. Èia ne iš aukščiau, o iš anksčiau J))) Rahu-ketu rodo, kad  šiame gyvenime teks mokytis kūryboje sąveikauti, ieškoti harmoningo balanso su kitais menininkais, ansambliuoti, miksuotis su kitų stipresnės Veneros energijomis. Viena – nusivarysite, gerklė - pirmi įspėjantys simtpomai, kad elgiatės prieš save. Kūrybinio prado evoliucija:  kaip užkariauti  publikos simpatijas, pavergti jos širdis, o ne –  vien išreikšti save.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis