Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2009-10-12)
Turiu patį didžiausią gyvenimo džiaugsmą - dukrytę, kuriai stengiuosi būti gera mama. Esu išsiskyrusi ir vieniša, todėl visi rūpečiai \"gula\" ant mano pečių. Stengiuosi šypsotis ir atrodyti stipri, bet vis dažniau palūžtu ir nubraukiu vakarais ne vieną ašarą... Miela Saule, kaip pabėgti nuo to vienišumo jausmo? Ar atsiras kažkas, kas panorės būti šalia mūsų? Kartais jaučiuosi tokia pavargusi ir reikalinga tik dukrytei...Gintarė

Atsakymas (2009-10-12)

Džiaugiuosi, kad teisingai viską matote ir darote. Dukra – nereali! Kaip galima liūdėti turint šalia tokią žvaigždutę? Su ja turite tokį laisvalaikį, kurio nepamatysite jokiame  filme, nepatirsite jokiame kurorte. Joks kavalierius jums nedovanos tiek šventiškų akimirkų. Atsiverkite jai labiau, leiskitės jos vedama, priimkite jos patarimus už rimta. Ji, jos žvaigždės – energijos suves jus su žmogumi, su kuriuo jau  gyvensite ilgai , iki pat  gražaus gyvenimo galo. Antra santuoka nė truputėlio nebus panaši į pirmąją, į kurią ėjote iš naudos....   Jo nereikės niekur toli ieškoti, jį pažįstate nuo vaikystės. Tik nereikia užsisvajoti ir laukti  pasyviai. Dirbkite, tvarkykitės, planuokite gyvenimą , o Likimas per dukrą pats išspręs „jūsų vedybinius reikalus“. Va,darbo vietą reikia saugoti, kitą pavasarį kliba, tuo susirūpinkite.   

Prieš 12 metų prasidėjo periodas, kai tapote pagaulesnė žvaigždžių (astralinių energijų) poveikiui. Truks iki 2028 metų. Sausio užtemimas Ožiaragyje iki kitos liepos diktuoja sunkiai pakeliamas,  vienišumo, šalčio,  sąstingio , per didelės atsakomybės būsenas , jas jaučiate  stipriau , nei kiti.   

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis