Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2009-10-12)
Esu jums rašiusi ir anksčiau. Malonu buvo gauti atsakymą apie Lietuvos ateitį. Tai buvo šiaurės Atėnų tema, jeigu pamenat.Mane labai jau seniai kankina vienas klausimas. Esmė yra tame, kad visi astrologai vienu balsu tvirtina, jog žmonės turintys lilit ir saulę gimimo momente yra, na jeigu jau ne niekšai, tai jau labai dideli blogiukai. Tą patį radau ir Jūsų paskutiniame straipsnyje.Jūs paminėjote seimo narius. Na aš esu paprasta mokytoja, ne Seimo narė. Gimimo data ... Taigi, saulė ir lilit sutampa. Nors turiu inžinierės išsilavinimą, jau 20 metų dirbu mokykloje. Tikrai nesu bloga ar pikta. O gal tik man pačiai taip atrodo? Su mokiniais sutariu puikiausiai. Man su jais netgi labai gera. Jiems su manimi? Manau, kad taip pat...Sakykit prašau labai atvirai, kur tas mano blogis pasireiškia? Beja, mano aplinkoje tokių juodųjų liūtukų yra gana daug. Netgi keista, kad pažįstu tiek daug liūtų gimusių su manimi tais pačiais metais. Esu klaususi apie tai N Wolmer, bet supratau, kad gal jai ši tema yra neįdomi. O gal nusprendė, kad su tokiais blogiečiais nėra ką čia daug kalbėti? Patarkit prašau, ko mums saugotis? Galų gale, kaip elgtis, kad dvasiškai tobulėti? Jeigu rasit laiko trumpam atsakymui, labai ačiū.Gaiva.

Atsakymas (2009-10-12)

Sudėtingas klausimas... Irgi norėčiau jį ignoruoti , bet pamėginsiu atsakyti . Dėl niekšiškumo –nesąmonės grynos, pamirškit. Èia vis dar Žuvų eros skėlimas visa ko į gera-bloga (Seimo narius suskirsčiau - nes norėjau išprovokuoti kritiškesnį požiūrį į juos). Ar galit  šiandien tvirtinti kad vilkas - blogas?o lapė  - klastos įsikūnijimas? Be vilkų miškas paliegtų, be lapių - irgi.  O biblijoje šie gyvūnėliai pasmrkti kaip nedorėliai.  Gamtoje viskas reikalinga. Taip ir be Lilit žmonių visuomenė išsigimtų kaip be skiepų. Vandenio eroje reikalingi visi. JO simbolinės 2 bangos neįmanomos viena be kitos . Viskas tarnauja paprasto žmogaus ateičiai             

 

Lankiau dailės pamokas pas moterį , gimusią kelių dienų skirtumu nuo Jūsų . Net Asc Svarstyklėse. Gal mano įspūdžiai padės susivokti?  Pirmą dieną ji privedė iki ašarų. Tuo, jog drąsiai  liūtiškai sudirbo mano darbą, prikabino aibes etikečių, kokia esu baikšti ir pastelinė "poetesssa". Gale dar pakoregavo MANO paveikslą riebiais juodais štrichais. Bjauriausia, kad  aktyviais  liūtiškais padrąsinimais visiškai sutrikdė vidinę ramybę, kurią nėra lengva išpuoselėti,  tai vadinu “išdarkė, nužemino susikeltas energijas“. Žinia, vėl susigrąžinti tą tylų  vidinės maldos skambesį, sąmonės skaidrumą – kainuoja ... ir laiko, ir pastangų ... Patiko, kaip gelbėjo pamokoje nepažįstama  tylenė paauglė-indigo, kai tramdydama  ašaras stebėjau, kaip mokytoja-lilit skatina gupę draugiškai pasijuoti iš mano paveisklėlio :“ O gal ji taip mato? Kodėl negalima kitaip, o tik, kaip jūs, dėstytoja,  norite...“    

Taigi Liūtas+:lilit  egocentriškai primeta kitiems savo valią, prismaugia juos savo asmenybės galia. Pliusas, jog ji pramušė mano pačios kompleksus  (negatyvą- minusus) dėl kūrybos. Labai jai dėkinga. Pas gerietę  Liūto Saulę su Selena  tas niekaip neišeitų: ji pateisintų , geranoriškai priimtų mano užsispaudimus, taip ir likčiau uždara tapybai. 

 

Lilit apraiškas ĮMANOMA suvaldyti vidine kontrole. Tačiau jūsų atveju tai sunkokai sekasi (Marsas , valdantis Liūto Saulę  - 12-ame). Suvaldymas tampa neįmanomu. . 

Pasaulis – dualistinis. Baterija turi 2 pliusus : minusą ir pliusą.Lilit ir Seleną. Visatoje, kaip ir žmoguje, yra šviesa ir tamsa, materija ir antimaterija, .Viena be kito neįmanomos. Nesmerkite savęs ir mokykitės nesmerkti kitų (Lilit  žmogų atpažįstų pagal nuolatinį kažko smerkimą). 

Jūsų atveju būtent dvasinis tobulėjimas , savęs pažinimas ( stiprinimas Saulės energijų ) – stiprintų ir Lilit energijas. Net Dievas,  su kuriuo vestųmėt asm.dialogą, atlieptų tik jūsų vienos ego-troškimus, kurie daugumai būtų žalingi. Stiprėtų ryšys su negatyviuoju egregoru. Pedagogika na labai net nerekomenduotina – nes jums tektų visada“blogiukai“ mokiniai  (Lilit jungtis su Uranu , 5 būsto valdovu), kurie mygtų ir mygtų jūsų Lilit – ryškios vienvaldės valios apraiškas. Tarp mokinių jūsų Lilit tampa nesuvaldoma.  

 

 Jūsų Selena prie Mėnulio (10 būsto valdovas). Siekite vadovaujančių pareigų, kaip vadovė esate labai pozityvi, orientuota į naujoves, šviesi. Jūsų vadovai  ir idealai visada – šviesūs, inteligentiški. Stenkitės būti į juos panaši  (hm..... ot sunki užduotėlė Liūtei į kažką lygiuotis ....). Ir darbą reikėjo pasirinkti  labiau projektinį-informacinį-komandinį, gal - su švietimo sistemos  tarptautiniais ar pasitobulinimo projektais, o ne tiesiogiai  - mokytojavimą . Tarkim, tik pedagogas su stipria Lilit  yra pajėgus valingai atmesti, sugriauti ydingas smulkias programas ir mesti šiukšliadėžėn tas  „interpretacijų interpretacijas“  - viską, kas glušina ar bukina mūsų vaikų žingeidžius protus ir kūrybingumą lietuviškoje  vidurinėje. Selenietis maloniai  lauktų taikaus išrišimo  Tik Lilit energijų vedini lyderiai yra pajėgūs griauti greitai ir drąsiai, veikti savarankiškai , atrišti kolektyvinę  pedagoginę sąmonę nuo inercijos. O laukti jau nėra kada. Gaunu dešimtis laiškų iš abiturientų. Iš lietuviškos vidurinės, kur  tikslas – pažymys ir egzaminas, jie išmetami  kaip dėžės nuo konvejerio, visiškai nesiorientuoja nei gyvenime, nei pasaulyje. Jų galvose – lagaminai  vadovėlinių žinių ir mažai nuovokos, kokių žinių jiems apskritai reikia . Vis pasvajoju, na koks žmogus ateis ir valingai supaprastins tą integralinę-hyperintelektualizuotą pažymių, egzaminų tvarką ir tarpusavyje neintegruotas programas, patvirtintas ekspertų, kuriems mažiausiai rūpėjo šiuolaikinio vaiko poreikiai.     

 Eikit į vaikus per  Mėnulio Dvyniuose emocijas (gera, pozityvi nuotaika), ir stenkitės suvaldyti valios apraiškas. Kitas vaikas, net pats tykiausias ir mažiausias  - irgi gerbtina valia, su savo  dievišku orumu. Jo nevalia   žeminti, viešinti, kirbinti, daryti stipruoliu ar lyderiu. Kiekvienas turi savo unikalų balsą Visatos sąskambiuose.« AtgalAnkstesnis | Sekantis