Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2005-04-01)
Norėčiau išpažinti kitą religiją (ne sektą). Ar tai turės įtakos mano tolesniam gyvenimui? Esu girdėjusi, kad religijų keisti negalima. Audronė

Atsakymas (2005-04-01)

Kodėl gi ne? Dievas - vienas, tik  jo išpažinimo formos skiriasi. Be abejo, reikėtų iš pradžių įsigilinti į  pasirenkamą religiją, jos idėjas. Pavojingiausia paskubom, aklai  nusekti paskui  netikėtai, nežinia iš kur atsiradusį mokytoją. Pagal Jūsų horoskopą  labiau dera budizmas. Keitimas atliekamas laikantis tam tikrų ritualų. Palankiausias laikas keisti buvo  2004 rudenį.  Ypač palanku  2005 balandžio 8 dienos vakarą- 9 d. rytą per Saulės užtemimą, kuris aktyvuoja Jūsų dvasinių ieškojimų, meditacijų, savianalizės būstą. Svarbiausia, kad  Jūsų sprendimas  būtų  priimtinas artimiesiems, kad nė vienas nesijaustų įskaudintas. Juk Dievas - tai meilė ir gėris, tad pirmiausia apsižiūrėkite, ar neįžeidžiate mylimųjjų. 

Be abejo,pasirinkta religija esmingai keičia žmogaus prigimtį ir .. Likimą Jūsų poelgius lems jau naujos vertybės, kiti dvasiniai orientyrai.  Tačiau kiekvienas žmogaus laisvas sprendimas ir aktyvus veiksmas  koreguoja jo likimą, kuria naująją  Karmą. Vandenio eroje kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkti jam mielesnę santykio su Dievu  formą. Esu tikra,  jog  Dievas - gyvas, čia ir dabar, atsispindi artimojo veide,  kaimyno šypsenoje, priešo įniršyje, dangaus ženkluose, o bet kokia religija yra linkusi jį versti stabu  ar normų reglamentu .     
« AtgalAnkstesnis | Sekantis