Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2005-03-22)
Jūsų svetainėje buvau radusi straipsnį (balandžio men.) apie augalų sodinimą pagal Menulio padėtį Zodiako ženkluose ir pan. Gal jį ištrynėte? Mano mama su didžiuliu susidomėjimu skaitė apie augalų sodinimą pagal Mėnulio padeti:) Aš pati nuoširdziai tikiu, jog tikrai augalai pasodinti tam tikru laiku geriau auga. Būtų malonu, jei informuotumėt. Violeta

Atsakymas (2005-03-22)

Jūsų svetainėje buvau radusi straipsnį (balandžio men.) apie augalų sodinimą pagal Menulio padėtį Zodiako ženkluose ir pan. Gal jį ištrynėte? Mano mama su didžiuliu susidomėjimu skaitė apie augalų sodinimą pagal Mėnulio padeti:) Aš pati nuoširdziai tikiu, jog tikrai augalai pasodinti tam tikru laiku geriau auga. Būtų malonu, jei informuotumėt.
Violeta


Atsiprašau, ištryniau, nes tai buvo atsakymas į klausimą, skirtą "Tv per savaitės" skaitytojams. Štai šis tekstas:

Įsivaizduokite, jog Žemė - gyvas organizmas ir "kvėpuoja". Mėnuliui pilnėjant, per pirmąsias 2 fazes, Žemė iškvepia - atiduoda savo syvų galias viskam, kas gyva. O Mėnuliui dylant, per 3-4 fazes, ji įkvepia, tarsi pasisemdama jėgų iš aplinkos - Saulės, vėjo, lietaus.

Taigi įkvėpdama Žemė tarsi įsiurbia energiją ir sunką iš augalų viršūnių gilyn - link šaknų. O iškvepiant, Mėnuliui pilnėjant, energija nukreipiama aukštyn - link stiebų, kamienų, lapų ir žiedų.

Dėl šio ritmo per 1-2 Mėnulio fazes reikia sodinti ir sėti augalus, kurių maistingosios dalys ir vaisiai yra virš žemės paviršiaus - krūmus, salotas, pomidorus,braškes ir t.t.. Per 3-4 Mėnulio fazes sodinami šakniastiebiai - bulvės, burokai, morkos ir t.t.

Neatsižvelgus į Mėnulio ritmus ir, tarkim, pasodinus bulves per Priešpilnį, jos gražiai žydės ir lapos, bet vargu ar bus maistingos.

Keičiantis fazėms- Pilnaties ir Jaunaties dieną - geriau apskritai nieko nesodinti.

Dar didesnę reikšmę sėkmingam augimui turi Zodiako ženklas, kuriame sodinant buvo Mėnulis.

Lapinės daržovės sėjamos, kai pilnėjantis Mėnulis yra Vėžio, Skorpiono ir Žuvų ženkluose ir stipriau veikia būtent lapus. Gėlės sodinamos per pilnėjantį Mėnulį Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio ženkluose, kai tikimės gražių žiedų.

Daržoves, nokinančias vaisius po žeme, sodiname ir sėjame per dylantį Mėnulį Tauro, Mergelės ir Ožiaragio ženkluose.

Augalus, kurie nokina vaisius virš žemės paviršiaus, sodiname per pilnėjantį Mėnulį Avino, Liūto ir Šaulio ženkluose.

Yra išimčių. Bulves palankiausia sodinti per dylantį Mėnulį Žuvų ženkle, arba trečią parą po Jaunaties. Šiemet tai - gegužės 12-14 dienos, bet tinka ir gegužės 8-9, 17-18 dienos.

Mėnulio padėtis Zodiake, jo fazės kas mėnesį nurodomos šioje svetainėje, prie mėnesio prognozių.« AtgalAnkstesnis | Sekantis