Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2005-03-22)
Gimiau 1978.xx.yy (00.25 laiku), mano draugas gimė 1973.xx.yy.. Tarp mūsų labai stiprus ryšys (jaučiam tai abu). Tačiau esam pergyvenę didelę krizę, o galbūt ji dar tęsiasi. Abu bijom vienas kitą įskaudinti. Aš širdimi tikiu, kad galima viską įveikti, bet dažnai užpuola abejonės ar verta dėti tokias dideles pastangas, ar jis tinkamas žmogus. Norėčiau sužinoti, jei galima, ką sako žvaigždės, ar mes tinkam vienas kitam?

Atsakymas (2005-03-22)

Gimiau 1978.xx.yy (00.25 laiku), mano draugas gimė 1973.xx.yy..
Tarp mūsų labai stiprus ryšys (jaučiam tai abu). Tačiau esam pergyvenę didelę krizę, o galbūt ji dar tęsiasi. Abu bijom vienas kitą įskaudinti. Aš širdimi tikiu, kad galima viską įveikti, bet dažnai užpuola abejonės ar verta dėti tokias dideles pastangas, ar jis tinkamas žmogus. Norėčiau sužinoti, jei galima, ką sako žvaigždės, ar mes tinkam vienas kitam?


Sakyčiau, kad netinkate. Jis aktyvina jūsų meilės sritį, su juo daug žaismės ir polėkio, bet tai - ne jūsų Likimo žmogus. Krizė santykiuose prasdiėjo rudenį ir truko visą pavasarį, iki pat birželio pradžios. Kitavertus, neturiu etinės teisės judviejų ryšio analizuoti, nes Jūsų horoskope Juodas Mėnulis jungiasi su mano Saule, galiu prikarksėti ir pakenkti santuokai. Gal padėtų koks kitas astrologas?« AtgalAnkstesnis | Sekantis