Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2010-07-31

Apie nėštumo įtaką kūdikio žvaigždėms

Saturnas Svarstyklėse kietina, viesulais sukelia  mamų kovas dėl pašalpų. Svarstyklių energetika reikalauja patekti alternatyvią provokatyvią nuomonę supermamų judėjimui. Pateiksiu ją, atsiprašydama kuo nuoširdžiausiai bedarbių šeimų , kurioms pašalpiniai vaikai tapo vieninteliu pragyvenimo šaltiniu. Užjaučiu ir suprantu jų kovą už būvį, už nesąžiningai atimamus iš jų sutartus pinigus.

 

Keliu kontraversišką klausimą:ar apskritai reikalingos tokios ilgos vaiko priežiūros atostogos????

 

Teisingiausa būtų nėščiąją kuo anksčiau , gal net nuo pat pastojimo pradžios išleisti ir apmokėti jai pilną nėštumą su pilnu atlyginimu. 2 mėnesiai po gimdymo atgaut kvalifikaciją ir formą. Toliau už kiekvieną sekantį mėnesį su vaiku – procentualiai mažiau, kad sulig vieneriais metais vaiko priežiūros pašalpa sumažėtų iki atlyginimo minimumo – 800 lt į rankas.

 

Valstybės užduotis – subsidijuoti ir visaip kaip remti MUNICIPALINIUS darželius, subsidijuoti jų steigėjus. Kad šeimai nebūtų užkrauta vaiko mitybos našta.

 

Idealus variantas – šeimos verslai, kur abu tėvai yra nuolat šalia vaikų, patys paskirsto laiką ir lėšas  Kada gi pagaliau kas supras , kad SMULKUS VERSLAS –ne melžiama tuoj patrūksianti karvė Sodrai ir VMI, o tradicinės šeimos išsaugojimo geriausia forma. Vienas vaikas – 50 proc mažiau mokama įmonės ar verslo liudijimų išmokų. 2 vaikai – ind, įmonė neturi mokėti valstybei nieko, jei jos apyvarta neviršija 4 minimumų per mėnesį. Jie išlaiko save patys, taupo pensijai, ir –žiauru plėšti dar kažką.

 

Yra daugybė verslių žmonių, norinčių steigti vaikų darželius. Kas jiems suteks galimybę juos plėtoti? Juk tai leistų šeimoms ir neprarasti kvalifikacijos darbo rinkoje , ir sočiai auginti vaikus.

 

Mane labiau jaudina nėščiosios. Būtent nuo jų priklauso ateities piliečių žmogiška kokybė. Skamba kaip fašizmas. Bet nėščiųjų gyvensenos ir vaiko žvaigždžių ryšį esu seniai ištyrinėjusi. Šiuolaikinės nėščiosios sąmonė – jos išgyventos būsenos – tampa jos būsimo kūdikio charakterio veidrodžiu.

 

Kokia besilaukianti - tokios ir vaikelio žvaigždės , toks ir etnoso papildymas – neurotikas hyperaktyviais ar vaikais su darniomis hologramomis, su subalansuota energetika.

 

1.Nėščios mamos požiūris į save, savivertė – tai vaiko sugebėjimai, jo norai, vertybės, mityba .

2.Nėščios finansiniai reikalai – tai vaiko intelekto potencialas, jo bendravimas, gabumai mokslui, jo judrumas ar lėtumas, santykiai su broliais ir mokytojais. Stabilios pajamos, būsima mamytė nesinervuoja dėl jų – vadinasi, bus ir stabili vaiko protinė raida, gera nuovoka . Mama jaudinasi dėl maisto, pinigų – vaikas užprogramuotas hyperaktyvumui, įtampos su bendramoksliais, turės sunkumų bendraujant .

3.Nėščiosios mintyse chaosas, ji konfliktiška su artima aplinka, užsukta reikaluose, laksto – gimęs vaikas nesutaria, nesupranta tėvo, jo neklauso, taigi tarsi varo iš namų. Dėl ko pikta nėščioji užsiprogramuoja per vaiką būsimas skyrybas

4.Nėščioji neturi kur gyventi, stresuoja dėl būsto, nesirūpina šeima, nemato tėvų – vaikelis turės problemų meilėje, sunkiai atsikleis talentuose.

5.Nėščioji neturi laisvo laiko, nepailsi, nepasidžiaugia gyvenimu, nieko nemyli– vaikas turės rimtų sveikatos problemų

6.Nėščioji persidirba, pervargsta, nesigydo - vaikas sunkiai adaptuosis pasaulyje, patirs sunkumų santuokoje

7.Nėščioji neturi laiko puoselėti santuokos, būti atidi aplinkiniams, su jais sutarti, turi priešų – vaikas dažnai pateks į pavojingas gyvybei situacijas, bus vampyruojamas.

8.Nėščioji užsiėmus karjera, yra ūdoma vadovų, jų bijo : vaikas turės adaptacinių sunkumų grupėse ir kolektyvuose, bijos ateites, nemokės jos kurti, neturės draugų.

9.Nėščioji neturi draugų , yra praradusi viltį dėl šviesaus rytojaus, neturi draugų – vaikas neturės astralinių apsaugų, nuojautų, nenujaus pavojų, jo niekas negelbės kritiniu momentu.

10.Nėščioji neturi laiko meditacijoms, savistabai, miegui ir ramybei – vaiko fiziologija-energetika bus silpna.

 

Tai nėra erezijos, naujos idėjos visada sukelia atmetimą ir juoką . Moderni nėščioji turi daug vaikščioti ir kvėpuoti grynu oru, būti linksma, judri ir nuotaikinga, domėtis viskuo, ko prireiks jos vaikučio auklėjimui, kuo daugiau bendrauti ir kalbėtis, lankyti įvairius kursus ir mokytis. Tinka, jei ji dirba iki paskutinių dienų geroje aplinkoje, gali intensyviai kažką veikti iki pat gimdymo. Žaviuosi moterimis, kurios atvažiuoja prie gimdymo su automobiliu, jį palieka ir su juo grįžta . Ok, jei mamai tai darė stabilių būsenų, jei jos darbas iki pat gimdymo pilnavertis ir įdomus. Jauna draugė rusė ėjo gimdyti su laptopu. Mes gaudavome jos pranešimus: jau guldo , tuoj tuoj ir pagaliau : „pagimdžiau!“. Įstabu, kiek džiaugsmo iš aplinkos sulaukė jiedu su naujagimiu, kokį laimingą jį pasitiko pasaulis!

„Natūralus gimdymas“ – taip, ši idėja naujų laikų dvasioje. Bet ne vandeny, ne vonioj, ne jūroj, ne su stimuliatoriais . Cezaris vistik – baisu, peilio ataka prieš naujo žmogučio sąmonę. Natūralus gimdymas – kai mama gimdo rami ir soti, be jaudulio, su meile visiems ir be finansinių problemų, su mėgiama muzika , artimųjų apsupty, ne valdiškoje aplinkoje. Lyg gėlė pievoje pražystų. Tai- siektinybė .

 

Nejaukiai, su apmaudu prisimenu pirmą nėštumą darbe. Keitėsi valdžios, santvarkos, visi gavo atleidimo lapelius ir pavydžiai eidavo gąsdinti : „na na , ir tave, žiūrėk atleis tuoj“ . Šefas net kelissyk pajuokavo: „žinai, nėščiosioms pašalpos atšaukiamos“. Kaip astrologė atseku ,jog mano vidiniai stresai, natūralūs pykčiai ant žmonių, noras jiems kažkaip atsikeršyti, kad negaliu atsikirst į patyčias, pabėgt apsaugant vaiką nuo jų pavydo strėlių – visa tai atsiliepė jo gimimo laikui, jo žvaigždėms.

Kažką reikia daryti , kad kitoms būtų lengviau...

2010/07/30, Auscelus Australis įtakoje