Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

Šis tekstas skirtas tik SUTUOKTINIAMS, SUŽADĖTINIAMS arba porai, susijungusiai ilgam, pilnatviniam, dvasingam  bendram gyvenimui. Du žmonės SANTUOKOJE elgiasi psichologiškai-energetiškai  skirtingai,  visiškai kitaip, nei jausminiuose ROMANUOSE be sąmoningų įsipareigojimų, kitaip, nei  atsitiktiniuose  lytiniuose ryšiuose.  Informacija skirta  tipiniams Zodiako ženklams pagal Saulę, sueinantiems į ilgalaikius partnerystės ryšius, susituokusiems, galbūt jau turintiems  vaikų  ir bendrai juos auginantiems.

2011-04-10

Avinas+Avinas

Du  Avinai susiporuoja ne taip jau retai. Aplinkinių nuostabai, jie dažniau, nei kitos poros,  yra pajėgūs sukurti gražią, pavydėtiną, kone elitinę santuoką. Nuo ko tai priklauso? Kodėl vieni Avinėliai visą gyvenimą bado vienas kitą susirėmę ambicijų ir egoizmo ragais, o kiti smagiai  dailiai ir gracingai  šuoliuoja –rungtyniauja , drauge užlipdamai į aukščiausias  pasiekimų viršūnes, pasitinka saulėlydį susikibę už rankų  sportuodami parke ar  gindami pažeidžiamas žmonių teises kokiame pažangiame judėjime.

Primityviai apibendrinat  perspektyvas, kurios išaušta dviems Avinams sumainius žiedus, jos gali būti tokios:

 

gali būti ir tokios:


ir tokios:

 

Dviejų Avinų sąjunga  nėra  lengvas darinys. Jos darną ir tąsą  lemia aplinka, kurioje abu užaugo, išsilavinimo ir jausminės patirties skirtumai, materialinės padėties  žirklės, abiejų  gyvenimiškos patirties kupra. Laimės būna daugiau, kai Avinai tarpusavyje susiporuoja labai anksti – iki 24 metų,  iš didelių gražių jaunystės jausmų , arba labai vėlai – po 55 metų, iš brandžios meilės .Be jausmų ar finansinių turtinių abipusių interesų, be giminių palaiminimo jų santuoka sunkiai įsivaizduojama.

Tokioje poroje labai stiprūs genų ir tėvų (ne)autoriteto  įtaka  Karmos motyvai. Santuoka ateina arba kaip bausmė už praeitį arba kaip didžiausia  Likimo, mirusių protėvių padėka-dovana už vieno iš sutuoktinių  ar jų tėvų geruosius praeities nuopelnus.

Kuo panašesnėje aplinkoje abu užaugo, kuo artimesni  abiejų išsilavinimai ir jų  (ar jų tėvų) finansinės padėtys – tuo lengviau bus  abiems Avinukams rasti bendrą kalbą ir susitarti dėl svarbiausių dalykų .  Raktas į ilgą ir laimingą sąjungą iki grabo lentos:   išankstinės lygiateisės  vedybinės sutartys, nuolatiniai kompromisai , DERYBŲ stalas prieškambaryje,  derybininkai iš  garbių giminės autoritetų tarpo, ETIKETO vadovėlis ar padoraus elgesio kodeksas ,kurį abu drauge gali pavartyti ir priminti kone kasdien.

Avinai tuokiasi arba iškart,  už kompaniją su besituokiančių  giminaičių poromis, lengvai kaip drugeliai (ar veiklos vištos)  suskrenda ant vienos laktos . Arba -  po ilgos ilgos  draugystės, po užsitęsusių jausmų svyravimų  metų (meilės-neapykantos, meilės trikampių ).. Beje, santuoka po ilgesnio nei 7 metai  draugavimo periodo, gali trukti ilgiau , nei greitomis susimetus. Susiporavimą pagreitina išorinė konkurencija, pastojimas, motinų įtakos, aplinkos spaudimas.

Kuo ilgiau Avinai sugebėjo kartu, be stipresnių susirėmimų ar muštynių sugyventi  ir kuo greičiau spėjo sukurti  šeimą bei  įsišaknyti, apturėti pastogę - , tuo gražesnė, romantiškesnė , stabilesnė, ilgaamžiškesnė  tampa  jų pora.

Gyvenant po vienu stogu santykių orai keičiasi kaip vėjas. Priežastis: ambicijų –karjerų-profesinių tikslų kaktomuša . Gerai, kai iškarto susitariama, kuris (-i)  lips pirmas į karjeros kalną, o kuris(-i)  kilniai bindzens greta, absoliučiai lygiomis teisėmis pasidalindami  šlove, garbe, pasiekimų vainikais ant keturių ragų.

Dėl vedybų abu ilgai dvejoja, svarsto, lygina su kitais, ieško alternatyvių variantų. Abejones išsklaido abipusės gražios materialios dovanėlės ar aplinkos pagyrimai, teigiami įvertinimai : „kokie jūs abu  gražūs, kaip tinkate vienas kitam“, arba   gražesnių, veiklesnių konkurentų sušmėžavimas   poros akiratyje.

Bendravimas

2 Avinai turi daug  karštos ir energingos, neišsenkamos kalbos apie viską pasaulyje: apie keliones, studijas, religijas, filosofijas, apie Dievus, velnius ir angelus, apie gėrį ir blogį. Pasiklausius iš šalies : lyg vyktų  ugningi debatai ir teisybės paieškos Rusijos dūmoje,  Lietuvos  profsąjungos būstinėje ar Lietuvos poliklinikos priimamojo kilometrinėje eilėje. Sykiu pradėjus kalbėti, jiems sunku sustoti,  prie jo pokalbio noriai prisijungia pašaliniai stebėtojai. Pretekstu ilgiausioms  paskaitoms-duetams gali tapti pamatyta laida, informacija apie stichines nelaimes užsienyje ar teismo procesus pašonėje, draugų kelionių įspūdžiai. Svarbu, kad pokalbiai neperaugtų  į karingus kryžiuočių mūšius, į teisybės įrodinėjimus vienas kitam, moralės paieškas ir ilgiausius pamokslus.

Geriau, jei abu sėstų amt dviračio ir numintų kelis ratus aplink gimtąjį miestą. Arba  aplėktų pusę Europos. Arba imtų kolekcionuoti apkeliautų šalių fotoalbumus,  sėkmingai pabaigtų studijų diplomus   – įspūdžių  ir pažinčių gausa neleistų pliektis žodžiais iki vėlumos bemiegėmis naktimis.

Optimistinį ar karingą bendravimo smarkiai lemia santykiai ir aplinkybės darbovietėse, buities pasileidimo  ar įklimpimo į ją lygis.

Vaikai

Avinų porose vaikai atsiranda  paprastai neplanuoti, netyčia, lyg perkūnas iš giedro dangaus. Dažnai –vėlesniame amžiuje. Dar dažniau susiėję draugėn Avinai augina jau paaugusius, po skyrybų atėjusius į naują šeimą vaikus, mielai priima  globotinius, podukras, įvaikius. Kiti Avinai apskritai nusprendžia apsieiti be vaikų. Dar kiti: išbando naujausias dirtinio apvaisinimo technologijas, nes laukti gandrų metų metais - ne Avinų temperamentui.

Vaikai tampa arba geriausiais, artimiausiais Avinų-tėvų draugeliais, su kuriais bendraujama iki pat gyvenimo saulėlydžio. Arba Avinų atžalos yra pasmerktos augti gatvėje, valdiškuose namuose, internatuose, migruoti per draugų šeimas. Abiem atvejais vaikai užauga  savarankiški ir  nepriklausomi, gebantys prigyti ant uolų ar  net Marse, pajėgūs keisti Likimo trajektorijas  sau parankia kryptimi.

Avinų vaikai  visada kažkuo stebina, net šokiruoja  aplinkinius: ar ankstyvu intelektu, ar neįtikėtinais, kone genialiais talentais, ar – šaltakrauju sadizmu. Teisingi tėvai stengiasi juos auginti  atsižvelgdami į naujausius pedagogikos pasiekimus, supažindinti su technologijos naujienomis, leidžia jiems laisvai rinktis draugus, pomėgius, profesiją. Neteisingi tėvai-Avinai savo vaikų visiškai neprižiūri ir neauklėja, leidžia jiems augti kaip žolei patvoryje, ar daužo juos impulsyviai, išsikraudami, kaip boso kriaušes, kol atžalos paauga ir ima vis dažniau bėgti iš namų  ir galų gale apskritai užmiršta kelią į tėvų namus. Ant vaikų išbandomos ir naujos dietos, ir Holivudo žvaigždžių  auklejimo laikini trendai,. Visasi atvejais   jų pedagogika - netradicinė, ekperimentinė.

Antrasis  poros vaikas paprastai būna kopija, kaip nulietas , panašus į vieną iš Tėvų viskuo – charakteriu, išvaizda.

Buitis

Daiktų priežiūra, buitis  – silpniausia šios poros vieta. Be pagalbininkų jie arba apsileidžia iki klaikiausios betvarkės. Arba  tampa paklaikę, išprotėję  idealios buities vergai-ligoniai, priklausomi nuo menkiausio krano gedimo, dulkytės ant unitazo dangčio, paskendę-pasiligoję  daiktiniuose rūpesčiuose. Teisinga turėti pagalbininkų arba  skelbti karą  kartą metuose „Balandis – švaros mėnuo“, remontuotis susirgus,  kai voratinkliai apkimba skvarbius Avinų žvilgsnius, per atostogas, susitarus intuityviai: kieno eilės paaukoti dalį laiko skalbiniams, dulkėms, šunų išvedžiojimui.

Jų namuose dažnai mistiškai dingsta daiktai, drabužiai. Mistiškai teka kranai, genda kanalizacija. Avinų kaimynai turi būti budrūs dėl užliejimo ar dujų sprogimo grėsmių.

Avinėliams nepatartina turėti augintinių- šunų ar kačių. Dviejų Avinų energetiniuose laukuose naminiai gyvūnais sunkiai ištveria:arba suserga, arba pabėga.

Užtat  pas Avinus dažnai priklysta pasimetę, benamiai, neįgalūs gyvūnėliai atsigauti, pailsėti, pasigydyti .

Seksas

Intymių ryšių kokybę lemia pajamų lygis, abiejų skonių  ir valgymo įpročių suderinamumas, vertybės ir... mamos. Kuo Avinų  pora geriau uždirba ir kuo abu ramesni dėl patenkintų vartojimo poreikių, kai jiems nieko netrūksta – tuo mylėjimasis teikia daugiau malonumo, tuo lovos pojūčiai – stipresni emociškai, o meilės naktys – ilgesnės darbingesnės ir švelnesnės. Ir, priešingai: kuo mažiau komforto jų buityje, maisto – šaldytuve, o nulių  bendroje sąskaitoje, kuo pora labiau stresuoja dėl abiejų vietos gyvenime  – tuo vangesnis, tingesnis, inertiškesnis jų intymus gyvenimas. Lyg pavėluotas, pramiegotas plūgo traukimas pavasario pabaigoje.

Avinų poros seksualumas:  švelnūs apkabinimai, meilūs žodžiai,  sentimentalumas ir visiškas natūralumas, jausmingumas.Be jausmų abiems kartu nieko nesinori ir nesigauna.

Tikėtini ir kitokie medžiaginiai kliuviniai: kai vienam (-ai) patinka rausvos pagalvėlės, o kitam (ai) ) žydri apatiniai. Svarbu, kad abipusiai būtų priimtinos kūno-odos  faktūros ir išmatavimai. Avinų lovoje abu turi nestresuoti dėl  sutuoktinio nepatenkinamos figūros ar nepriimtino  kūno kvapo, nemielos odos, neskoningų apatinių . Dėl šių priežasčių dažniausiai sutrinka harmoningas, anot kun. Doveikos, atnašavimas miegamojo altoriui. Du Avinai – nudistų vėliavnešiai, keičiantys ir visuomenės  papročius link eko-natūralumo ir neprakaitavimo poliesterio palaidinukėse.

Didelių nesklandumų Avinai patiria, kai namuose yra mažų vaikų,mažylių. Tuomet seksas kelia  didelius stresus. Geriau, kai miegamasis yra kuo toliau nuo mažylių ir Avinų .. mamų. Mamos, gyvenančios ar esančios (kad ir laikinai)  po vienu stogu blokuoja poros jausmus ir geismus.

Abu Avinai neįsileidžia į miegamąjį eksperimentų, spec. priemonių, grubių porno  ir prievartos elementų,  praktikuoja tradicinius, paprotinius variantus, mielai lankosi ir ieško įkvėpimo nudistų paplūdimiuose ar eko-draugijose, tautininkų vakaronėse ar Dainų švenčių uždarymuose.

Ilgainiui seksualinis gyvenimas tampa vangus ir „persaldus“, priklus. Priešnuodžiai: maisto elementų deriniai,  specialus afrodiziakinis maistas, patalpų-lovų- vietų-butų kaita, kūno kvapiklių-gaiviklių-kremų kaita,  specialių spalvų ir muzikos parinkimas, speciali odos priežiūra, erotiniai  ir aromatiniai masažai, mylėjimąsis laukinėje gamtoje ir pan. ir pan.

Geismai  dviejų  Avinų porose sustiprėja ir seksualiniai ryšiai suaktyvėja 14-24, 46- 70 metų  amžiuje.

Draugai

Avinų  poros bičulių tarpe – ryškios, kūrybiškos asmenybės,  artistai, vadovai ir VIP‘ai. Draugai, visuomeninai interesai, politika, ateities planai  – yra varomoji poros jėga, jos motoras, palaiko gyvybę. Tapti poros draugu – didelė garbė, nes draugams du Avinai negaili nieko, paskutinius marškinius atiduotų. Draugystėse Avinai pastovūs, tačiau audringai ir demonstratyviai  jas nutraukia, jei nesulaukia iš draugų paramos ir tolygaus supratimo nelaimėse, sunkumuose, jei pajunta formalų šaltuką ar aroganciją.

Už santuokos ribų kiekvienas Avinas turi visiškai kitokį  savų keistuolių ir intelektualų ratą, kuriam nepriklauso bendri poros draugai, kuriems negailima  meilės, aktyvaus laisvalaikio pramogų ,   dovanų ir dvigubos aviniškos širdies karščio.  Draugai lydi  Avinų porą atostogose, pomėgiuose, aktyviame sportiniame ar meniniame laisvalaikyje.

Dėl draugų, politikos ir.. poros ateities planų Avinai susipliekia taip dramatiškai, jog per vieną dieną gali sugriauti apskirtai bet kokias perspektyvas gyventi drauge.

Krizės, skyrybų priežastys

Krizės  Avinų poroje  yra dažnas reiškinys, kaip Mėnulio fazių kaita. Jos  paprastai kyla užgesus jausmams. Jausmus valdo biochemija, jie banguoja – tai stiprėja, tai – slopsta, paklusdami Veneros cikliškumui. Avinai gi – nekantrūs, jiems sunku perlaukti hormonų kryčius ir užsitęsusius  nepalankių žvaigždžių ruožus – dėl ko daro skubotas išvadas: „Jis(ji)  manęs nemyli!“, „ aš jo (jos) nebemyliu!“. Tipo: geismas liovėsi, viska nervina, nekenčiu tokios būsenos, žiauru – ką dar dviese sugalvot?

Krizės kyla suabejojus ar nusivylus partnerio pasiekimais, profesinėmis ambicijomis. Gi Avinų atgimimo tipo širdyje nuolat pumpuruojasi galimybių pavasaris, jie  pajėgūs  bet kuriame amžiuje, kad ir  nuo  rytojaus,  narsiai šturmuoti profesijos ir gyvenimo aukštumas. Nusivylus sutuoktinių galimybėmis sublizgėti, sužibėti edelveisais dar  aukštesnėse kūrybos ar karjeros  viršūnėse, prasideda tipinis aviniškas “heroizmo abstinencijos sindromas“ : „su kuo čia aš, tapkes  velniai griebtų, gyvenu... kokia nuobodybė, net kiaušinienės nesugeba skaniai iškepti.“

Krizės gali kilti dėl mitybos principų. Avino lėkštės turinys – privati, žiauriai saugoma jo nuosavybė. Jei Avinas ekologauja ar veganauja – aplink gali kristi bombos,  net dėl mylimos žmonos Avelės jis nevalgys kiaulienos vyniotinių. Jei laikosi dietos- jis (ji) niekina antrą pusę kiekviename žingsnyje, smerkia dėl valios ar idėjiškumo stygiaus, dėl  antsvorio.

Krizės  tokioje poroje užtrunka  labai ilgai, gali net 7metus. Pasireiškia tingumu ir abuojumu viskam aplink: kai dienų dienomis  kažkas tingiai rupšnojama ir spoksoma į TV ar į šaldytuvo turinį, abuojai slankiojama po prekybos centrų  skudurėlių ar maisto skyrius.

Kuo ilgiau kartu išgyventa, kuo stipresnis abiejų humoro jausmas, tuo „gardesni-saldesni“ tampa Avinų  tarpusavio skandalai. Kaip geras padažas jų  ilgam  gyvenimui.

Krizių periodai: kas 2 metus,  ir kasmet -  gegužę – kai abiems norisi zylioti ir laigyti pievose su patrauklesne lytimi ar su dviračiu lėkti tolyn nuo atgrasios buities.

Sunkesnės krizės vyksta:  po 3,5,  7,  14,  17,5,  21,  24,5, 30 bendro gyvenimo metų.

Pabaigos

Po ilgų dvejonių susiporavę, susituokę Avinai itin sunkiai, lėtai išsiskiria. Jų skyrybos – retos.   Pirmas pabaigos ženklas: arktinis, stingdantis šaltis ir Tibeto ašramų meditacijų  akmeninė tyla. galų gale poros laukas sušąla, susicementuoja į nepalaužiamą, titnaginį  Avino ragą. Pirmasis, nekantriausias,užima autonominį gyvenamą kampą, pasineria savanaudiškai, užsispyrusiai  į savo reikalus arba šaltakraujiškai praneša : „gyvensiu vienas (-a)“, „gavau paskirimą į Alytų, deginti plytų, ryt išvažiuoju, atia“, „  skyrybų teismas – prieš Kalėdas, mane susirasi miške, tarp pelėdų“, „iškeliauju į kalnus, vienas (-a), rašykit laiškus ir siųskit sms‘us  ponui Dievui, iki pareikalavimo“.

Santuoka gali pasibaigti po ilgo Avinų profesinių nesėkmių ruožo bei su juo susijusiomis depresijomis.

Poros maratono finalas: arba garbingas, šaltokas turto pasidalijimas (priklausomai nuo abiejų taurios kilmės, vaikystėje gauto išsiauklėjimo, šeimos santykių  kultūros pagrindų), arba tikros, fizinės muštynės, kai abu atkakliai, ištvermingai susiremia kaktomis iki paskutinio kraujo lašo, ant  uolų skardžio  - kuris kurį (-ią) nustums nuo gyvenimo viršūnių į prarają nuožmioje kovoje dėl turto ar nuosavybės.

Artėjant pabaigai niekas iš pašalies jau  nepajėgus sustabdyti  gresiančio paskutinio skyrybų taško. Nebent vienas iš Avinų nusprendžia , jog poros praeitis, bendras užgyventas turtas, šeimos garbė, nusistovėję ryšiai su giminėmis, tėvų prašymai ,  stipresnis konkurentas (-ė), su kuriuo (-ia)  taip maga  susiremti-pasivaržyti,   ilgas teismų maratonas -  yra verti ir vėl žengti žingsnį link vienas kito. Porą išveda iš šalčio zonos bendros statybos, kelionė į kalnus, vieno iš abiejų  sunkiai iškovota profesinė pergalė,  itin aukštas karjeros laiptelis. Čia motyvacija: „ir mano galva-protas-pastangos lėmė, kad jis-ji iškilo, ir aš vertas (-a) pastovėti ant pjedestalo.“

Išvados

Didžiausi Avinų santuokos priešai – jų pačių choleriški, impulsyvūs charakteriai ir ... nesutaikomos ateities vizijos. Dėl pastarųjų reikėtų iškart susitarti: kieno „future programas“ pora realizuos. Nesusitarus – kiekvienas užsispyręs, egocentriškai nubindzena į savo kalnelius.

Avinų pora, išpažįstanti Toleranciją ar Budizmą , lankanti šokius ir turinti iškart gerą namą, kur abiems užtenka erdvės veiklai ir pamąstymams, turi šansų išgyventi ilgiau, nei  bet kokios kitos poros.

Jų bendrą ateitį pražudo saiko nebuvimas poreikiuose, piniguose. Čia nori arba milijono , arba nieko, rizikuoja „va bank“ arba tenkinasi Kubiliaus  atsainiai dovanotomis minimalkėmis. Du Avinai gali greičiau už kitus tą milijoną užsikalti. Laimė,  jei šalia atsiranda geras draugas ir sustabdo: „Stop, mieli Avinai, visų milijonų neužsidirbsite, už posūkio – kiaura gelda, pagalvokite apie vaikų ateiotį ir bendras atostogas  Havajuose – už ką ten keliausime? „

Abu ši santuoka  smarkiai apramina, sukultūrina, leidžia daryti  įtakas aplinkai, daryti juos supantį pasaulį  mūšio-karų arena, kur nugali labiausiai apsiginklavęs, arba paversti aplinką – grožio ir gerų manierų, AUKŠTOSIOS KULTŪROS budistiniu ašramu.

Avinų porai geriau sekasi-einasi gimtuose kraštuose, giminių lizduose ar prielizdžiuose. Jų bendrus tikslus smarkiai įtakoja komunikacija ir vietos infrasturktūra. Nevalyti keliai, stringantis web-ryšys, ribotas išsilavinimas - ak ak, ir abu Avinėliai uždepresuoja ir net ... gali panirti drauge į alkoholizmo liūną. Tai irgi dažnais Avinų porų reiškinys. O liūne - ir peštynės, ir kardai, ir .. greitas nusiridenimas nuo kalno .

Bendras gyvenimas nėra pastovus, abu juos adrenalino vėjai   blaško lyg rudenio lapus po pavasario sodą. Tačiau sulig  abiejų patirtimi jau šeimos vertybės ir namų gerosios dvasios neleidžia nuskristi per toli nuo įprasto slenksčio, pyragais garuojančio kūno ir  cunamių nekilnojamos pastogės.