Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2012-04-16

2012 Saulės užtemimas Dvyniuose NEW NEW

2012 m GEGUŽĖS 21d 02:54val vyks Saulės užtemimas pirmame Dvynių laipsnyje. JO simbolika pagal Redjarą:

 “ Valtis su stikliniu dugnu, pro kurį matosi  jūros dugno stebuklai”. Psichologinė -dvasinė įvykių, vykstančių užtemimo metu, prasmė: “Atrandamos pasąmoninės energijos ir giluminės psichinės struktūros.Ypatingas jautrumas kolektyviniams, bendriniams  vaizdiniams”

Jo poveikio, įtakų periodas:  2011/11 -2012 11 mėn.  Apogėjaus taškas, sprendimai  daromi  – gegužės gale.  Saroso serija: 14S. B. Bredi interpretacija :

Sėkmė, kuri ateina po ilgai trukusių įtempto darbo periodų. Pripažinimas dėl fanatiškai deklaruotos idėjos. Svarbu užtemimo metu  išradingai siekti savo idėjų ir metodų pripažinimo, mat būtent šis užtemimas gali suteikti šansą ilgai siektam populiarumui ir laurams. “  

Artimas užtemimo energijoms-temoms Dž.S. Sargento paveikslas ' Gvazdikai lelijos lelijos rožės"  

Tradicinėje poroje su Saulės užtemimu  birželio 4 d. vyks Mėnulio užtemimas Šaulio ženkle. Lietuvių sprendimai, padiktuoti Saulės užtemimo, bus susiję su gyvenimo būdo, veiklos, buitinių sąlygų  ir pareigų  pokyčiais,  audringomis emocijomis  ir nerimu dėl  teisingumo darbe, dėl papročių išsaugojimo (pvz. šaulės D. Teišerskytės retorika saugant Liberalų munduro garbę, šaulio A.Užkalnio patetika, išsaugant darbovietės smunkantį  populiarumą ir t.t).    

 Užtemimo energijų nešėjai, suteikia naujų impulsų dvasiškai tobulėti  ir veikti  savistoviai –žmonės su stipriai  išreikštu  Dvynių pradu (Saulė ar ASC Dvyniuose).  Dvynių energijos –  visada  permainos, naujos žinios, nušvitimai (pozityvu) ir -  melai, išdavystės, apsijuokimai, chameleoniškumas, patyčios (negatyvu).

Norą  veikti ir priimti sprendimus, siekti pripažinimo, atsinaujinimo smarkiai  skandina Žuvys (užtemimo Neptūnas  Žuvyse,12-ame), jų  užkulisinės intrigos,  šešėliniai manevrai, paslaptingumas, sektantiškumas, klaidinimas, įsijautimas į vaidmenį,  paslėptas po labdaros, nuolaidumo ar dvasingumo kauke, nacionalizmas arba tiesiog lūzerizmas , klaidos, išreikštos   mistifikuotu paslaptingumu. Žuvys užtemimo energijų pažangą  faktiškai  pedaluoja, “praryja”, nuskandina. Pvz:  K. Prunskienės liga. A.Zuoko machinacijos su Antakalnio ligonine, gerb. P. Prezidentės (Žuvys)  pralaiminti užsienio politika. N.Venskienės  aukos-teisuolės  vaidmuo (Neptūnas ASC), mažosios Deimantės Kėdytės (Žuvys-Sun) vis dar klaidinančios , neišaiškintos prievartos aplinkybės, LT teismų ir diplomatinio korpuso klaidos, užlulisiniai finansiniai  susitarimai  (Žuvys)  ir t.t.

Įvykių ir aplinkybių perspektyvas brėžia, viešų ryšių politiką ir visuomenės standartus   diktuoja, paslaptis atskeidžia   Svarstyklės  ar žmonės su stipriai išreikštu Svarstyklių pradu ( V. Landsbergis, V. Putinas,  E.Masiulis)  

Destruktyvus vaidmuo,  situacijų provokatoriai , krizių sukėlėjai, virsmų katalizatoriai ir reformų bei pertvarkų  strategai  – Ožiaragiai.

Naujus kelius  atveria, etiką ir moralės normas situacijose įvardina- Šauliai- Sun ar Šauliai-ASC.    

 Užtemimo Saulė jungiasi su Ketu, besileidžiančiu Mėnulio Mazgu, t.y. situacijose ir sprendimuse tarsi  sugrįžtama prie anksčiau atmestų,  neišnaudotų, neįgyvendintų  variantų, bet jie įvertinami, išnaudojami naujesniais , kitoniškais  būdais.

Užtemimo ASC – Žuvyse : situacijos bus be galo painios, mistiškos,  miglotos, aiškiai neįvardintos,  logiškai nepaaiškinamos, įslaptintos. Tai kels natūralų norą  vienytis, reikalauti aiškumo, išsklaidyti rūkus.  Pasidavimas vyraujančiomis Neptūno energijoms, t.y. plaukimas pasroviui, nuolankumas, prisitaikymas, pasitraukimas iš  socialinių ir kolektyvinių žaidimų ir viešuminių debatų , neanalizavimas  faktų   veda  į  būsimą  pralaimėjimą, soc. priklauosmybes,  finansinius nuostolius, badą, ligas.

Visų  užtemimo  situacijų tikslas ir galutinis rezultatas:  stabilizuoti materialią padėtį, užsidirbti, padidinti pajamas, susitvarkyti finansus,  patenkinti  didelius norus ir didelius apetitus, kąžką įsigyti, pradėti gamybą ar pardavimus,  suvokti savo prigimtinius  gebėjimus, iš kurių galima nuosekliai, be iliuzijų ar periodinio bado  užsidirbti.

Užtemimo energijos Lietuvoje labai palankios  santuokoms – senoms ir naujoms , partnerystės sandoriams,  gerosioms permainoms šeimose, giminėse, būsto klausimuose.         

 Lietuvos  etnose:

-          atsinaujinimas, suaktyvėjimas, pagyvėjimas, susivienijimai VSD, STT tarnybose,  web erdvėse, internete , komentatopriai vienijasi  ir ieško teisybės informacijos chaose) ;         

- suaktyvėja, vienijasi disidentai, žmogaus teisių gynėjai;

-   permainos ir pertvarkos , nauji  susivienijimai , mat. bazės atnaujinimas ligoninių, socialinės rūpybos įstaigų, kalėjimų, psichiatrininių ligoninių  struktūrose, juose aiškėja  ir atskeidžiamos įvairios paslaptys :  

-          kolektyvinis susidomėjimas  naujomis dvasinėmis ar labdaros praktikomis, sakraliais ritualais, žiniomis apie pasąmonę, antgamtinius reiškinius. Platesnio masto gamtosauginės, socialinės pagalbos akcijos. Visuomenė, politikai atkreipia didesnį dėmesį į skurstančius, varguolius, neįgaliuosius.  

-          nauji sambūriai, siekiantys apginti laukinę gamtą  nuo užsieniečių  kapitalistų  godumo  ar tiesiog nuo vandens  (KLaipėdops Melnragės nuplauto  paplūdimio atstatymas, Kintų bendruomenės pasipriešinimas naftininkams)

-          vaikų, paauglių  pabėgimai ir dingimai su laimingomis pabaigomis (bėga nuo  netikėlių ar fanatiškų  mamų,   išsiilgę u-sienyje uždarbiaujančių mamų  ar nuo bado  ir nepriteklių – pavalgyti  ir užsidirbti)

-          vaikai ir jaunimas yra  it užhipnotizuoti  užsienio guru, užsienio studijų himeromis ( mitine laime), bažnytininkų  ar užsienio lektorių –ekspetų , neaiškios kilmės norvegų jonų  (Neptūnas  Žuvyse)  retorika ir  įtaigiais mitais.Taurai ir Dvyniai yra pajėgūs  juos ištraukti iš psichopriklausomybių ir mistinių vaizdinių burtų

- išaiškėja daug paslapčių, anksčiau įslaptintos informacijos;

-   Užtemimo  padiktuoti įvykiai: Venckienės ir Stankūnaitės duetas, kai  visiškai neaišku,  kokia ten  nematoma , įsislaptinusi  didelė Žuvis diriguoja įvykiams; Bartašiūnaitės ir  Putnaitės palaidi liežuviai,  masinis plagiatas internete, kai  dubliuojami tekstai , svetainių  pavadinimai, net tapatybės. Dubliai ir klonai  aptinkami   ir gyvenime kiekviename žingsnyje , atskirti įmanoma pagal datas, faktinius įrašus  – kas pirmas pateikė straipsnį, nuomonę ar verslo idėją.

 LT asmeniniu mastu (kiekvienam lietuviui) :

  -  intrigos ir apkalbos (ar geri užnugariniai atsiliepimai, palankios neviešos rekomendacijos) darbe, dėl  personalinės veiklos 

- klaidos tiesioginiame darbe ar kolėgų išdavystės, apsikvailinimai 

- pokyčiai bendrovės logistikoje (nauji kompai, permainos autoūkyje), dienotvarkėje (kiti grafikai, mkioniška komunikacija)

- vadovai mokosi, bendrovė aktyvizuoja rinkodarą 

- atsisakymas kelionių, emigracijos,  planuotų u-sienio ryšių,  ankstesnių studijų ketinimų

- sutuoktinių poros realizuoja permainas buityje, įsigyja namų augintinių, keičia įprastą gyvenseną ir buitinius vaidmenis

- krizės  ir pribrendę pokyčiai, šokingai  romantiškose porose, vaikų auklėjime, nemalonųs netikėtumai laisvalaikio ar pramogų metu 

- šeimyninės  tolimos kelionės

-kažkas iš giminių netikėtai išgarsėja, pelno pripažinimą, popularumą (nebūtinai palankų)

- nauji (net keli)  konkurentai  tiesoginiame darbe  

Pasaulio mastu:  

-          suaktyvėja  vaikų apsauga nuo pedofilų, nuo  žalingos mamų ar moterų  įtakos , visi domisi vaikų psichologija;    

- vaikai atimami iš mamų, negebančių atilti savo pareigų;

- vaikai gelbėja ar išsigelbėja;

-jaunimo fesitvaliai;

-          padaugėja įvairių šou skandalų, į kuriuos įsivėlę šou žvaigždės, menininkai, artistai, aktoriai ir režisieriai (V. Šapranausko pvz)

-          sustiprėja susidomėjimas moderniu menu, kinu ir teatru, daug rašoma, pristatomi jauni menininkai

-           atrandami ar sukuriami itin vertingi meno kūriniai, filmai  ir  teatro pastatymai ( be finansinio pelno ir valstybės dotacijų)

 - visi domisi paplūimių, kurortinių zonų ekologija, švara saugumu nuo vandens pavojų

- kažkokie populiarūs  pasaulio paplūdimiai gali šiemet ištuštėti  ar persipildyti dėl  ekonominių priežasčių, dėl vandens (potvyniai, lietūs), dėl klaidingos rinkodaros (perbrangu, nesaugu)