Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2012-05-20

Teisingumo!

Besiruošiant ilgai kelionei į Kolumbiją,  tenka nuolat girdėti gąsdinančius komentarus: “Tu ką, visai išprotėjai?  Ten gi žmones grobia, narkomafija su valdžia  grumiasi, ten nesaugu, nevažiuok , nebūk durna, gyvybė svarbesnė”.  PO Deimantės  Kėdytės  brutalaus pagrobimo  iš senelių  ir  teisėtos globėjos namų  jau žinau, ką atsakysiu bauginantiems : “Man nereikia niekur važiuoti , aš  irgi jau gyvenu KOlumbijoje. Čia irgi grobia vaikus anksti paryčiais, be teisinio pagrindo, sulaužydami net  teisėjo KOndratjevo nurodymą – netaikyti prievartos.” 

Iki šios dienos dar abejojau dėl KOlumbijos sąsajų su  Baltijos šalim. Gi visko būna.  Gal  tiesiog mūsų šaunūs policininkai persistengė vykdydami komandą, mūsų  vaikų ( ar vis tik  pedofilų aukų???)  psichiatrai L.Slušnys ir D. Pūras, vykdydami komandas,gal irgi persistengė  rengdami poėmio operaciją  su  ta mistine  kažko prifarširuota Aladino antklode, su 8 rankų vaistukais . Visi gi žinom, kaip lietuviai peristengia,paknopstom  griūna bėga, kūliais verčiasi vykdyti viršininkų  ar DIDELIŲ DĖDŽIŲ  komandas, kad tik  kėdės neprarastų. Kaip gi be kėdės ir antpečių? DĖDĖS negerbs , o vieno vaiko ašara tik Dostojevskiui ir humanistams yra svarbi, už ją kėdžių neaukština.

 Po šios dienos, pamačiusi kaip tyčia klaidingai  plačiu mastu nušviečiami pilietiniai protestai,  tvirtai žinau , kad  gyvenu baisesnėje  šalyje, nei KOlumbija .  Ten šaudosi atvirai. Vaikus grobia karui, ne įtariamai vaiko tvirkinimu biologinei. Čia  lavonai  paslepiami  po oficialiais  protokolais.  Atlikau  pilietinę  pareigą , pražygiavau eisenoje už Teisingumą ir  prieš smurtą. JOje  taikiai, kunigo R. Grigo ir žmogaus teisių gynėjo D. Kuolio vedami , žygiavo  įvairaus amžiaus vilniečiai ir maža grupelė prie jų prisijungusių D.Kėdytės gynėjų iš Klonio gatvės. Grįžusi  nepatikėjau savo akimis, perskaičiau  G.Vainauskui  priklausančiame  leidinyje “Lietuvos rytas”  ir jo ilgamečio darbuotojo  R.Valatkos  redaguojamame  web –portale “15 min”  , kad žygiavo violetiniai  Dr.Kedžio šalininkai ir N. Venckienės gynėjai . Skubu patvirtinti, kad  abu šie leidiniai  grubiai meluoja . Televizoriaus nežiūriu, nežinau kaip ten pateikiama.  Tiesa: žygiavo  kol kas dar laisvi  piliečiai, turintys  konstitucinę teisę reikšti savo  nuomonę – nepritarimą  akivaizdžiam smurtui  prieš vaiką.  Smurtas buvo – faktas. Visi matė ir girdėjo įrašus. Manęs niekas niekada gyvenime nėra mušęs, nėra pakėlęs rankos. Net mokytojams neleisdavau prie savęs neatsargiai  prisiliesti. Tėvai taip išmokė. Net 5 –ių būdama   darželinukė  būčiau perkandus  antstolei S. Vaicekauskienei  ranką , jei drįstų bent pirštu paliest, nesvarbu kieno įsakymu mojuotų – Hitlerio, Stalino, Meliano ar Skvernelio  ar kokio buvusio gėbisto . Tą įkaliau ir savo vaikams : “niekas Tavo namuose Tavęs negali skriausti, Tave gina laisvos šalies Konstitucija, Vaiko teisės” .

Viskas,  po gegužės  17-tos,  jau niekas   vaikų teisių negina. Net jei mano dukterėčią ar dukrą prievartautų 10 kaimynų, G. Vainauskas   ir R, Valatka, matyt,  lieptų savo pavaldiniams tai pristatyti: “Parodykite, kaip ji šypsosi , nagi nagi, fotošopo daugiau, “laisvieji” LT žurnalistai, ji gi laiminga, nes užtikrinta jos biologinė teisė į orgazmą, moteriai nuo to tik geriau .” Bjauriai rašau, bet sekant  šių veikėjų melą ir propagandą, fušeriuojamą ir žaibiškai koreguojamą   jų leidiniuose, peršasi, kad analoginės yra jų pažiūros: “ Laiminga mergaitės kelionė baltu autobusiuku į Paslaptingą valstybės butą pas laimingą biologinę ”.  Aj, kokios pažiūros?! Tai jų  atidirbti įgūdžiai. Taip jie  tiesą vertė  profesionaliai melu būdami  komjaunuoliai.  Lakavo tikrovę pagal  Lenino KOmjaunimo Centro KOmiteto nurodymus, lakuoja profesionaliai pagal kažkieno nurodymus ir šiandien. Gaila labai jaunų  žurnalistų. Prieš 10 metų mes  po renginius  bėgiojome su Respublikos akreditacijomis,  išdidžiai  tabaluojančiomis ant kaklo. Atbėgdavo Lryčio –  anuometinio leidinių lyderio-  reporteriai su dar gražesniais pakabukais. Šiandien mitinge, mačiau kaip dirba mafijos  kišeniniai reporteriai. Be pakabukų. Kaip peliukai, tyliai, be jokių atžymų, kamputyje nepastebimi  skrebena į laptopą. Tikėtina, jiems gėda prieš  žmones, net akių nedrįsta pakelt, prisipažint , kad atėjo ieškoti užsakovams reikalingų rakursų, o ne paskleisti ŽINIĄ, kas vyksta iš tiesų.          

PO šios dienos aš BIJAU  ČIA GYVENTI. Iškilus pavojui ar grėsmei kieno nors gyvybei , net šuo nesulos . Kaip nesulojo   žuvus  teisėjo  J.Furmanavičiaus broliui  ir sesers sūnui “neaiškiomis“ aplinkybėmis. Nesulojo, nušovus  V.Naruševičienę, L.Stankūnaitės sesę, A.Ūsą, Seimo Pirmininko patarėją  su jo daiktiniu įrodymu - sysalu.Neaiškiomis aplinkybėmis “pasikorė”  automobilių stovėjimo aikštelės sargas,  atpažinęs Vaidą, susijusį  su J. Furmanavičiumi. Dar vienas liudininkas „pasikorė“, paliudijęs, kad netikrus lipdukus ant automobiliuko atėjo atsiimti visai ne Kedys, o azijietiško veido vyras…Kaimynas, matęs kaip azijietiško veido vyras šovė J.Furmanavičiui „kontrolinį“ šūvį į galvą, neva numirė nuo „infarkto“ . Dar vienas liudininkas – naktinis žvejys, matęs kaip D.Kedžio kūną iš automobilio išnešė 2 aukšti ir 1 žemas vyras , pats neva „savanoriškai atsigulė“ į Žiegždrių psichiatinę ir nutilo visiems laikams…Nors jo pareiškimas policijoje yra ir užregistruotas 6 valandą ryto, kai sekantis žvejys jau pareiškimą pateikė 11 valandą, bet be 3 vyrų ir automobilio… (informacija iš nepatikrintų šaltinių, neoficiali)

 Kuo tai skiriasi nuo Kolumbijos? Tik ne kulka į kaktą, o įrašai “pasikorė”, “nuskendo”, “paspringo”, įkišimas į psichuškę . 90-ųjų pradžioje, kai siautėjo reketas,  padėjau apverkti sūnėną  drąsiai vaikų auklei. Gražus, jaunas, ką tik sugrįžo iš kariuomenės, paprasto, kuklaus statybininko sūnus. Neapdairiai įžeidė  per vakarėlį policininką. Tas jam atkeršijo – išsikvietė paryčiais pakalbėt į Vingio parką ir pakorė  firminiu kalinių metodu . O protokole buvo fiksuota “pats  pasikorė”, mat budėjo kerštaujančio pamaina. Ir ekspertas tą patvirtino (ranka ranką plauna), nors visi giminės matė, kad karste gulėjo sumuštas žmogus, rodė mušimo žymes. Teta kovojo už teisybę,apėjo gretimą penkiaaukštį, surado liudininkus, girdėjusius kaip smaugiams vaikinas kvietėsi riksmais  pagalbos. Bet teta, nors ir iš 8-ių vaikų šeimos, su nepilnu viduriniu, buvo tiek išmintinga, kad nekėlė bylos, gyvybė jai buvo svarbesnė.

 Eidama savo miestu,  skandavau “Teisingumo!”.Įsivaizduoju, kaip advokato fantomaso  G.Černiausko paslaugų  užsakovai iš manęs, kaip ir iš kitų žygiuojančių,  juokėsi, kam  tą darau? Juk niekas nepasikeis.  Nešiokite plakatus, protestuokite, piktinkitės - čia demokratijos nėra, čia valdo senas gėbistinis principas:PO ZAKONU!!! kakomu zakonu? "NASHEMU, tylėt runkeliai,  basta."   Vaikai ir toliau bus tyliai prievartaujami   internatuose, pas globėjus,  parduodami savo motinų už didelį atlygį. Joks žurnalistas nesiaiškins , kas yra to Aštuonkojo galva.. Likę čia vargani  aktyvistai, popierinių leidinių prenumeratoriai net nenutuokia, kad 21 a, pradžioje vaikų seksualinis išnaudojimas, kaip ir įvaikinimas – vienas iš pelningiausių verslų, kaip prostitucija, kaip prekyba ginklais. Plečiantis web-tinklui, didėja ir poreikis filmuotai vaikų pornografijos  produkcijai. Lietuva – ideali šalis vaikų  sekstransferui. Paprasti skursta,  beglobiai vaikai savo teisių nežino, prokuratūra -kišeninė. Laisvas žodis užgniaužtas, parduotas,uzurpuotas Didelių DĖDŽIŲ ŽINIASKLAIDININKŲ. Vaikų teisių  apsaugos tarnybai vadovauja – marionetė, kuri  durnai džiūgauja, kad klykiančią mergaitę tempia jai svetimas vyras ir biologinė moteris, kuri jos neaugino, jos  įstatymiškai atsisakė. Įvaikinimo tarnybą kontroliouoja ta pati Žiobienės kontora . Gi Metų Moters titulas šiaip sau neskiriamas, tik už labai didelius nuopelnus- ginti kažką nuo žmonių įniršio. Patogios Seimo narės , jei kas,  irgi guviai atbėgs , padalkas pasikėlusios, paliudyti ir užgesninti netikėtai kilusius skandalus.  Neva “autoritetingi” psichiatrai sukurs teoriją, kad mergaitei  geriau, kai ją griebia stveria apsvaigina ir tempia iš  jos  namų, kuriose ji gyveno, žaidė, mokėsi ir turėjo tetą, kuri ją mylėjo ir gynė.          

 Žmogaus teisių gynėjai  - N.Sadūnaitė, D.Kuolys jau Rudojoje  žiniasklaidoje  apdergti ir išvadinti puskvailiais. Kas čia gins  prievartaujamo vaiko teises?  Kas????Nagi bent vieną pavardę pasakykite? Nėra tokių ir nežinia, kada atsiras, nes visi bijom. Šedbaro, Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto vado,  deklaruojamo teisingumo ideologija yra , sakyčiau, nukopijuota nuo A.Breiviko. Kaip Breivikas myli vaikus - žinom. S.Šedbaras, kaip atsakingiausias asmuo šiame VALSTYBINIO SMURTO akte, irgi parodė, kaip jis myli nuskriaustus  Lietuvos vaikus.

 Atsakau įtariamosios L.Stankūnaitės  palaikymo divizionui, kodėl žygiavau ir čia sklaidausi, rašau. Esu iš drąsiųjų giminės, protėvių   garbė liepia netylėti. Drąsa gerina anūkų genetiką. Geri genai, kai kovoji už Teisybę, susiaktyvina. Jūs, gerbiameji, oj kaip melais ir vaiko skriaudomis gadinate savo kamieno genofondą. Esu tipinė lietuvė privatininkė, man savo vaikai, anūkai begaliniai rūpi. Jų sveikata, saugumas ir gerovė. Rūpi jų žvaigždės, kurios palankiai susidėlios, nes  netylėjau, kai reikėjo ginti Teisingumą. Štai dėl jų ir stengiuosi. Deimantę išvaduot – ne mano jėgom.        

  Skelbkim Lietuvą  -  Naujuoju Pedolendu. Tailande vaikiukai, parduodami savo tėvų, ištvirkusiems vakariečiams – purvinoki, ir sąlygos žiaurokos. O Lietuvėlėje  -  ir arti, toli skrist nereikai,  ir balti jie, ir katalikiškų prieglaudų nekotroliuojamų galima  pristeigt,  tėvai bailiai, dar po  tarybų priespaudos neatsigavę. Ir  drąsesnius Seimo narius visada kokia žaliaakė gali sukompromituot,  jie irgi tylės, prieš rinkimus drebės.  Nėra nepriklausomų advokatų, kurie gintų mergaitės  (ir kitų  skriaudžiamų  vaikų) teisių . Visi galai į vandenį. Tylu ramu, pinigai pasidalinti.

 Modeliuoju situaciją, neturiu  dokumentais įrodomų faktų, tik gyvų žmonių liudijimus ir dar rusenančią žurnalistės sąžinę . Jei ir turėčiau dokumentinių įrodymų , tylėčiau, nieko nekaltinčiau,  nes noriu čia, Europos KOlumbijoje, išgyventi. Aš bijau – policininkų su benzopjūklais, bijau Černiausko, žiauriai bijau  S. Vaicekauskienės, bijau Stankūnaitės.

R.Valatkos ir G.Vainausko bei  jų  komandų nebijau Man  didelė garbė, jei jų leidiniuose  būčiau apjuodinta, kartu su kun. R.Grigu, Pociūno našle, Sadūnaite . Kiekvienam doram , mąstančiam žmogui jau aišku, kad jei rudoji žurnalistika  pila purvą, vadinasi darai kažką, kad šalyje turėtų galią KOnstitucinės laisvės, o ne leidėjų privatūs interesai. Teisingumo eisenoje greta ėjo moteris, apie 60metų, Dievo karvytė. : “Ar tiesa, kad užsienyje viską rodo, kaip žmonės mitinguoja dėl mergaitės išlaisvinimo iš grobikų rankų? KOdėl pas mus nerodo ?Vakar buvau darbe, bet niekas nieko man nesakė, kodėl? “

Todėl, moterie, kad jau gyvename Kolumbijoje ir visi dreba dėl darbo vietos, nenori būti apšmeižti, jei kels balsą. 

Greta ėjo  baikščios žilagalvės močiutės su mediniais kryželiais ant  krakmolytų skepetaičių ir tyliai meldėsi. Ne , ne  megztos beretės, V.Landsbergio gi nebuvo,kad bėgtų iš paskos su rožančiais ir lietsargais. Sakyčiau, ėjo tos, kurių malda į dangų eina, nes Lietuvą  stoiškai išsaugojo Sibiro kančiose.

    Už manęs žygiavo moterys iš Klonio gatvės,na tos, anot “Lietuvos ryto”, patvorinės violetinės. Paprastos, bet sąžiningos. Su tokiom eičiau į žygį. Taip, jos  pilna gerkle, lyg skerdžiama Lietuva,  bliovė  “Teisingumo! Laisvę mergaitei!”. Jos turėjo teisę bliauti, nes buvo tampomos ir sulaikytos pareigūnų  NEFORMALIAI už tai, kad norėjo išgelbėti vaiką nuo grąžinimo moteriai, kaltinamai suteneriavimu nebaigtoje vaiko tvirkinimo byloje. Jos buvo įskaudintos  Valstybės, kurios teises gynė. Man tai buvo  lyg apreiškimas. Visada maniau, kad teisingumas – abstrakti  sutartinė sąvoka, kurią išdiskutuoja politikai, teisininkai, visuomenės aktyvistai.  Pasirodo, teisingumas  – pamatinė kiekvieno žmogaus savybė, gyvybinis poreikis, visuomenės santarvės garantas .  Kaip sąžinė. Kaip gėda. Kaip moralė ir etika. Kai viršūnės yra perpuvusios mele ir ištvirkime, iš  patvorinės tautos  švariausių  gelmių ir klonių išsiveržia : „Teisingumo!“      

2012/05/20. Saulės užtemimo išvakarėse, Vaiko teisių Lietuvoje pakasynose