Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2010-03-31

Premjero A.Kubiliaus horoskopas

Kiekvienos tautos dvasios laukus (hologramas, kolektyvinės sąmonės energijas) ) stiprina ar silpnina, tamsina ar šviesina skirtingi veiksniai.

Štai anglų dvasia kyla ar krenta priklausomai nuo pasaulinio UK pripažinimo, nuo teisėtų diplomatinių anglų pasiekimų ar pralaimėjimų, jų politinės sistemos, nuo jų politikų asmenybių.

Kas valdžioje – tokia ir mūsų tautos dvasia. Neįmanoma likti abejingais, kai eksperimentuojama su gyvais žmonėmis, kai lendama į jų skurdžias kišenes, iš beviltiškumo dėl rytojaus nežinios išskiriamos poros ir šeimos. Taigi, kas per žmogus , verčiant iš žvaigždžių kalbos, p. A, Kubilius ? Ką jis neša į bendruomenę, ką atstovauja, ko iš jo galima tikėtis?

Kokios premjero sąmonės ribos (nubrėžtos žvzagždžių) - toks ir mūsų visų čia gyvybingumas,  santykiai. Santykis tarp vienvaldžio valdovo ir jo įbaugintos tautos tiksliai atspindėtas P. Lungino filme "Caras".

„Krizių premjeras“ – labai tikslus apibūdinimas A. Kubiliaus horoskopo valdovui Mėnuliui Vandenyje 8 būste. Tai pakankamai laisvo, neprognozuojamo tyrėjo – eksperimentatoriaus-reformatoriaus būdas, netgi labai parankus krizėje skęstančiai šaliai.

Saulė – Šaulyje 5 būste, asmenybės veidrodis . Azartiškas, optimistiškas žmogus, visada randa gyvenimo džiaugsmo ir didelių, beribių pajamų šaltinius  avantiūristiškai rizikuodamas, lošdamas vabank ir plėsdamasis finasnuose taptautiniu mastu. Su juo eičiau lošti kazino, jam sekasi, kartu pasidžiaugtųmėm. Tačiau nė už ką jam nepatikėčiau santaupų ,bendro iždo, nepradėčiau bendro verslo ( Juodas Mėnulis jo 8 būste), mat finansinė padėtis jam asmeniškai atrodytų visada labai gera-viltinga , jis vis rastų iš ko pasiskolinti, tačiau apie ateities kartas, kurioms tektų grąžinti skolas net nesusimąstytų. Ateitį jis kuria asmeniškai savo vaikams ir versliam jaunimui,  ultralojaliam elektoratui- ikigrabiniams balsuotojams (Venera Skorpione 5 būste ). Tačiau  pakenčiamos ateities šalyje nori  ir daugybė  neverslių, nekonservatorių gerbėjų - senukai, neįgalieji, vienišos mamas, pamestinukai, ligoniai  Jie irgi turi teises ir žmogiškąjį orumą.

Uranas Liūte, 1 būste ( 8-9 būsto valdovas). Va čia žvaigždžių  judasis kablys, kuris man , kaip laisvos šalies kol kas dar sąlyginai laisvai pilietei kelia didžiausią nerimą. Šį žmogų valdo , jo pasitikėjimo savimi galias stiprina 8-9 būsto reiškiniai ir žmonės: turtuoliai, bankininkai, kapitalistai, turtingų užsienio šalių vadovai, "krūti pasaulio galingieji" . Jis tampa jų kūrybiniu stipriu įrankiu. Jo šypsenoje kaskart atsispindės jų pelnų, o ne visos šalies visų žmonių gerovės interesai. Uranas Liūte rodo ir jo santykį su teise – „teisė tai aš! Kas valdo, to ir teisė!“. Blyn, koks ten France karalius ant lovų tokius ego-sloganus graviravo? Liudvikas 14 berods?

 

Kliūva jo gyvenimo diktatoriška egocentriška filosofija (Uranas Liūte) , grindžiama: laimi stipriausieji, valdžios monopolistai, kurie turi teisę bausti ar gailėtis, kurie dovanoja kažką silpniausiems. Taip, mano kultinis poetas ir tautos sąžinės balsas V. Kukulas teisus – egocentriško diktatoriaus, arogantiško vaduko bruožai A. Kubiliaus prigimtyje – akivaizdūs.

Žr: http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/vkukulas-akubiliaus-retorika-ir-nesibaigiancios-sventes-euforija.d?id=30502501

Kodėl jis nuolat meluoja? Jo verbaliką  (žodį) ir  daugiažodę demagoginę komunikaciją valdo Saulė Šaulyje – jis šventai ir optimitiškai tiki tuo, ką sako. O jo tikėjimas remiasi ... skaičiukais ir ekselio lentelėmis, mat Saulę Šaulyje valdo silpnas Jupiteris Mergelėje.

Pasižiūri į statistikos duomenis, kažką randa ir apsidžiaugia – valio! – bus gerai! Jei dar šiek tiek truputuką pakelsim mokesčius ir lentelėse procentai padidės... O už tų procentų – paskolinių ir bedarbių šeimų tragedijos.... Ar jam jų gaila? Ne, juk, dėl eksperimento ir vienvaldės valdžios galima ten kažkokius niekingus paprastus žmogelius paaukoti. Va surašys mus visus į ekselį, užpildys statistikos lenteles ir vėl džiūgaus, kad krizė įveikta. Ne, nepasirašysiu, tai mano laisva teisė ignoruoti bejėgės valdžios formulikes.

Jupiteris Mergelėje – tai ir socialinės piramidės formavimas šio žmogaus vidiniuose įsivaizdavimuose . Viršuje – galieji-turtingieji, valstybės numylėti, apačioje – šiukšlės, laisvi menininkai ir nepaklūstantys būsimam diktatoriui.

Nerandu gailesčio ir atsakomybės užuomazgų jo prigimtyje (charakteryje) tik nepamatuotas ambicijas ir norą bet kokia kaina iškilti, valdyti, lyderiauti (Marsas Avine 10 būste).

Atsakomybė – tai Saturnas. Jis silpnas - Šaulyje, 5 būste . Šauliškai patetiškai, per lozungus atsakingas už menininkus, kūrybinį jaunimą (savo? NE TAUTOS ). Tačiau nepajėgiantis sunkumuose realiai prisiimti ir pakelti šios atsakomybės .

Kliūva politinė klasta. Pažeista Venera Skorpione valdo jo santykius su bendražygiais, draugais, politinę veiklą. Ryšiai – klastingi, įtarūs, nepasitiki niekuo. Tipo: bendražygiai tampa geriausi laisvalaikio draugai, sužinant paslaptis, o po to priduodant pragmatiškai jas žurnalistams, kuriems pažadėta valstybinė tarnyba ir vaikų studijų apmokėjimas ateityje .

Neįmanoma apgauti aiškiaregių. Kai krenta iškilūs politikai, iširsta politinės sąjungos, areštuojami koalicinės partijos vadų parankiniai, gi kiaurai matyti, kieno tai klastingų intrigų rezultatas , ir jokia užsakomoji žiniasklaida akių neužmuilins . Gyvename ne Makiavelio, o VIEŠUMO, laisvos informacijos sklaidos laikais.Lipimas į vienvaldį imperatoriaus sostą 21 amžiuje per lavonus įmanomas tik su didžiųjų gamtinių išteklių šalių lyderių žinia ir pritarimu.Jis jau gautas?

2010/03/31, Kvailių dienos išvakarėse