Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2013-06-17

2013 Saulės užtemimas Skorpione: radikalios priemonės sugrąžina tvarką, sutramdo ekstremistus ir laisvamanius

2013 m  lapkričio 3d  14:48 Vilniaus laiku vyks  hibridinis Saulės užtemimas 11 Skorpiono laipsnyje.   

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis“. 

JIs vadinamas hibridiniu, mat prasideda kaip žiedinis, o baigiasi kaip pilnas (visiškas), skirtingose  matomumo  taškuose bus matomas irgi nevienodai. Užtemimo “kelias” prasidės  nuo  Atlanto vandenyno šiaurinių platumų, praeis pro Kabo Verdę. Pilnoji užtemimo fazė  bus matoma tik Afrikoje,. ilgiausiai bus matoma Liberijoje, kabins Gabono pakrantę, Kongo respubliką, Vakarų Ugandą, Šiaurės Keniją, pietų Etiopiją, Somalį.  Lietuvoje užtemimo nematysime. 

  Saulės užtemimai veikia visų, BE IŠIMTIES, žmonių sąmonę. Joje įvyksta tam tikri virsmai,  pasilieka stprūs įspraudai  (inprintai),  sutikus užtemimo metu reikšminius, lemtingus  žmones. Jie  įtraukia į reikšminius, turinčius ilgalaikes pasekmes  santykius ar įvykius. Žmogaus sąmonė  gauna impulsą plėtotis  nauja kryptimi.  Per užtemimą  gyvenama normaliai,  nekreipiant dėmesio į Avestos astrologinės mokyklos, smarkiai susietos su žydų mitologija, gąsdinimus. Užtemimai vyksta reguliariai, reikia mokytis kūrybingai sąveikauti su jų energijomis,  vedančiomis į sąmonės  plėtrą ir dvasinį augimą.    

Artėjančio užtemimo simbolika pagal Redjarą  “Skęstantis žmogus yra išgelbėtas, sugrąžintas į normalų gyvenimą.”  

 Kolektyvinė sąmonė  išgyvens stiprius, pozityvius energetinius virsmus, kurie  verčiami į senąją psichologijos prokalbę kaip : “Labiau vertinama žmogiškojo charakterio šiluma.Visuomeniniai apribojimai(sugriežtinti normatyvai ir taisyklės) tampa išsigelbėjimo priemonėmis   pernelyg emocionaliems, neatsakingiems  asmenims ar radikalams . Vėl išaukštinami humanitariniai idealai”. 

 2013 lapkričio  užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo  2013 gegužės 11 iki  2014 gegužės.  Apogėjaus taškas, gegužę prasidėjusių  įvykių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2013 spalio gale – lapkričio pradžioje.   Saroso serija: 16N. 

Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams  :

Iš ramios savistabos ir susikaupimo gimsta polėkis, pakylėtos būsenos, įsikvėpimas tam tikra idėja (ooooo, tai  stipriai veža!). Po gilesnės skvarbos į tam tikrą dalyką, suvokiami giluminiai motyvaciniai ryšiai. Iš pasąmonės  (ir per sapnus) gaunama svarbi informacija, kuri praplečia savimonės ribas,  paaiškina daugelį  svarbių, rūpimų  dalykų.Šie nušvitimai ir netikėtos idėjos yra itin pozityvios,  reikėtų jomis pasinaudoti ar bent kai kurias įgyvendinti”.      

Analoginiai pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai:  1941 rudenį, 1959 rudenį, 1977 rudenį, 1995 rudenį.

Šio užtemimo žymė – jis nušviesintas Selenos, ar Baltojo Mėnulio (net tragiškose įvykiuose  įžvelgiamas pozityvas, juose dalyvauja ar sutelkiami  šviesūs elementai). Jungtis su Saturnu žymį karminį įvykių ir sprendimų motyvą: bausmė ar atlygis. Tai,kas išplaukia iš praeities poelgių ir įdirbio. Jungtis su Rahu  (kylantis Mėnulio Mazgas) rodo, kad sprendimai ar įvykiai, susiję su šiuo užtemimu, veda į priekį , augina, verčia kaupti naują patirtį.  Pažeistas Uranas rodo, kad visos laisvės  ir paprasto žmogaus  saviraiškos teisės bus pažabotos.

  Sulės užtemimai vyksta poromis su Mėnulio. Mėnulio užtemimas vyks spalio 19d.  Avino ženklo 26 laipsnyje   Daugumai Lietuvoje sprendimai ar įvykiai, reiškiniai , susiję su vaikais/ širdies ryšiais/mylimukais/ jausmais/atostogomis/laisvalaikio pomėgiais/ kūrybine veikla/ šeimos biudžetu/ grožio standartais/energetika  vers suaktyvinti ambicijas, pakovoti su valdžia, vadovais,  staigiai (per vieną dieną)  koreguoti  karjeros nuostatas, gyvenimo planus, keisti organizacijas, konfliktuoti su darbdaviais  ar valdžos atstovais..

       Užtemimo energijų nešėjai – asmenys, gimę po Skorpiono ženklu, arba su ASC, dominuojančiomis planetomis,su  planetų sankaupa (steliumu) Skorpiono ženkle . JIe suteikia  užtemimo  aprėpties periodu VISIEMS  stiprių  postūmių keistis, siekti daugiau, pranokti esamų galimybių ribas, provokuoja apsibrėžti, kas brangu ir atsikratyti tuo, kas bepramiška, kas verčia įstrigti pavojingose laukimo ar tuščių vilčių  būsenose.. 

Energetiškai (ir įvykių prasme) daug kas  patirs  po  vargingnčio nuobodaus darbo ir tingaus mėgavimosi komfortu, stabilumu svaigų, rizikingą  pasinėrimą į ledinį  šaltinį, kuriame atsiranda antras kvėpavimas, grįžta pamestos prasmės, įžvelgiamos prasmingiausios judėjimo  kryptys.Užtemimai Skorpione visada paženklinti konkurencine kova, seno mirtimi ir naujo gimimu, giluminėmis transformacijomis.    

Šio užtemimo metu energetiškai teisinga: 

susitelkti tik į tai, kas svarbiausia, nekreipti dėmesio, atmesti pašalinius dalykus, padidinti reikalavimus ir sau ir kitiems,  turėti aiškų tikslą, kuris stimuliuos, duos energijos subrendusiems  pokyčiams, virsmams; išlaikyti vidinius pasiryžimus paslaptyje, neviešinti sprendimų, maskuotis, veikti netikėtai, kai aplinkybės bus maksimaliai saugios esamam tikslui realizuoti arba net ir perlaukti, nieko nedaryti radikalaus, jei aplinkybės neleidžia savarankiškų veiksmų, rasti patikimiausius galios svertus, kurie garantuos, kad rizika, kurią sumąstėte, pasiteisins, negrės visa ko praradimu. Vengti išsišokimų ir egocentriško noro pirmauti pažeidžiant tvarką, nedaryti kažką nepasirengus, neturint  tvirtų atramų ar reikiamos patirties .      

Užtemimo įtakas  labiau pajus:

Skorpionai, gimę 10/25-11/14 (negatyvu: grėsmės jų gyvybei, poztityvu: charakterio teigiami virsmai ),  Vandeniai , gimę 01/22-02/11 ( karjera, reputacija, gyvenimo tikslų virsmai), Liūtai, gimę 07/24- 08/14 (mirtys  ar išmėginimai giminėje, paūmėja  būsto, praeities klausimai, galimi persikraustymai, patekimai į uždarą klaną, būtina kova už turtą), Taurai, gimę 04/21-05/12 ( santuokos reikalai, vieša opinija, konkurencinė kova).    

Ypač sudėtingi virsmų ir rizikingų sprendimų metai laukia Skorpionų ,gimusių 10/25-11/14. Jiems teks intensyvesni Visatos energetiniai  krūviai, nei kitiems. Tačiau jie ir gaus visokeriopą palaikymą savo sprendimams, įskaitant itin palankias aplinkybes.

Bus sudrausminti, priversti laikytis nusistovėjusios tvarkos, bendrų taisyklių  ir teisinių reglamentų išsišokėliai, anarchistai, smurtininkai, bet ir nepriklausomi žurnalistai, pavieniai bendruomenininkai, pažangiečiai ar eksperimentatoriai. Protestai ir žodžio laisvė bus gesinami, blokuojami, kertant per pagrindus,  sistemiškai, prosenoviškai valstybiškai  ir be gailesčio. KOnservatyvios pajėgos priešinsis visoms uraniškoms apraiškoms: homoseksualų teisėms, abortams, astrologijai, nepriklausomiems mokslinikams ir švietėjams.            

LIETUVOJE 

Šio užtemimo energijos viešai beveik neprasireikš, įvykiai bus įslaptinti, nematomos kovos neišlįs į paviršių .Viskam diriguos  nematomos  finansinės jėgos ar interesai. Kas užsakė muziką – tegalima spėlioti, medituoti, bet viskas taip painu ir miglota, užslėpta, kad versijų maišalynėje analitikai pasiklys.      

Galimi įvykiai:

 1. Rezonansinės  žiaurios žmogžudystės, kriminaliniai grupiniai nusikaltimai. Tai verčia sugriežtinti įstatymus, stiprinti įvairialypes apsaugas, įskaitant ginklų ir kovinių šunų  įsigijimą. Dauguma smurtinių, net sunkių nusikaltimų atveju būtent šviesuoliai  ginsis ar duos  neadekvatų atkirtį  savanaudžiams smurtautojams ir provokatoriams ,.
 2. Atskleidžiamos senos žmogžudystės
 3. Radikalus valstybės biudžeto performavimas, siekiant kontroliuoti visų pelnus, net atbuline įstatymų  keitimo tvarka. Nematomos įnirtingos kovos dėl valstybės biudžeto kontrolės, pasitelkiant įvairiausias priemonės - radikalų piarą, šantažą, gąsdinimus.  
 4. Stagnacinės mokesčių politikos įtvirtinimas, išsaugant stambaus kapitalo interesus ir baudžiant  paprastus nepriklausomus verslininkus (pvz: Gariūnų verslininkų  parodomieji teismai, reikalaujant įrodyti įgytą turtą) ir tuo pačiu žlugdant  smulkų verslą, valstybės ateities stabilumo garantą.
 5. Įvairiausių baudų ir valstybės kontrolės formų sugriežtinimas
 6. Kariuomenės, VMI,SODROS ir FNTTT  sustiprinimas, atimant lėšas iš kultūros ir švietimo. Pašalpų ir soc. išmokų, pensijų  sistemos struktūrinė, pozityvi reforma.
 7. Atlyginimų ir kainų didelis šuolis
 8. Bankų ir pardavimo tinklų didelė sėkmė, susijusi su tarptautine plėtra ir valdžios palaikymu. Bendrų ekonomikos rodiklių ženklus augimas, ekonomikos atsigavimas.
 9. Pavojai vaikams  ir jaunimui (traumos,  smurtas, skendimai, psichologinės krizės, savižudybės , tiesiog  pavojingi žaidimai su mirtimi ar adrenalino ieškojimas  )      
 10. Pokyčiai darbovietėse,kadrų politikoje,darbo rinkoje į gera ( bet palaidojant perspektyvias idėjas ir pažangos vedlius )
 11. Vadovų ir lyderių didelė sėkmė, susijusi su meile ar vaikais, talentų  ir pomėgių sklaida. Vadovų atlygių ženklus padidėjimas 
 12. Politikos ir verslo  dar glaudesnis susiliejimas
 13. Politikų,  VIP’ų ar visuomenės elito atstovų  paslapatingos mirtys, patekimai į pavojus, jų pačių smurtavimas ar rizikingas išlaidavimas, ateities požiūriu netikslingos investicijos  
 14.  Bendri projektai su patikimais draugais.
 15. Daug asmenų užsimanys skolintis ir imti rizikingas paskolas, pasikliaudami esama situacija, neprojektuodami ateities.
 16. Mirtinų komplokacijų rizika nėštumo ir gimdymo metu.
 17. KOva už vaikų  ir jaunimo neformalaus ugdymo išlikimą, statomi ir rekonstruojami klubai, meno mokyklos. 

 Visus asmenis po LT dangum individualiame lygmenyje stipriai dirgins, provokuos rizikuoti net kovoti   šių sričių reikalai:

 1. Jausmai,  ieškoma gilių prasmių, iš tiesų pasimato, ka mylite, o ko nekenčiate
 2. Vaikai ir jaunimas, jų apsaugos nuo eksperimentų ir smurto.
 3. Vaikų neformalus ugdymas – čia vyksta prasminga kova , kurią laimi šviesuoliai 
 4. Pomėgiai, kūryba, pasiryžimas  kažką pasiekti ženklaus kūrybinėje veikloje, vaikų auklėjime
 5. Menai, išsigryninimas ir apsivalymas požiūriuose į menus
 6. Menininkai – susidomėjimas jų pasiekimais,  parama rimčiausiems.
 7. Kinas – čia kuriamos teisingos ilgalaikės sistemos ir įstatymai, programos
 8. Energetika - čia  įsigalioja seni veikėjai ir dar senesnio raugo įstatymai., daug kam tai atrodys kaip išsgelbėjimas, nors realiai – katastrofa  ateities požiūriu            

 

Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai ( tik Lietuvos padangėje) :

Ožiaragiai: teikia psichol ir kitokią paramą, remia planus ir draugijas, turinčias tvirtą pagrindą ir pelningumo perspektyvas, yra draugiški viskam, kas kokybiška, vertinga ir turi ilgametį įdirbį. JIe daro aktyvią politiką. Su jais bendri projektai, draugystės  ar programos bus itin vertingi, realistiški ir net pelningi, tačiau jie nusodina pavienius eksperimentatorius ar žmones, kenksmingus kolektyvams, reformatoriams

Skorpionai –   inicijuoja reformas, randa išeitis, sutvirtina pamatus, duoda vertingas pamokas, gelbėja meilėje ir sveikatoje, padeda su darbais ir buitiniuose, vaikų auklėjimo klausimuose, yra draugingi viskam, kas veda į šviesius pokyčius, sutvirtina  ir gerąja prasme paprovokuoja politiką, kolektyvų judėjimą progreso link, nors patys Skorpai yra “ ON GREAT RISK” , kažkuo yra verčiami dalintis daugiau, nei planavo

Žuvys:  klaidins , teiks klaidinančias charakteristikas,  pūs miglas  visame kame, slaps tysis ir slapta manipuliuos,  idealistiškai, kone šventai gins seną tvarką,  kažkokių finansinių grupių projektus ir programas, nematomų šešėlinių žmonių pelnus ir jau atgyventus,nebeegzituojančius  idealus, nutylėjimais ir pasislėpimais oponuos  sveiko proto šalininkams , visuomenės interesams ir gyvenimo logikai .      

Šauliai:  rodys išteklius  ir kitų asm gebėjimus, kurie augina, veda į profesines viršūnės. Įvardins bendražmogiškas vertybes,  jungiančias skirtingas grupes. Šaulių vaidmuo šito užtemimo ribose yra itin konstuktyvus, įkvepiantis. Sekant jų nuomone, situacijos išsiririša itin  sėkmingai   

Vėžiai: bus visuotiniai numylėtiniai ,įtakos stipriausiai meilės reikalus, vaikų auklėjimą, jų  talentai ir kitiems parodys teisingas gyvenimo  ir kelionių, tikėjimo  kryptis, formuos etiką ir pasaulėžiūrą,  paslaptingu būdu formuos valdžios,  lyderių pasirinkimus, organizacijų politiką ar reklamą.  

Mergelės – jų kovingumas gins sveiką protą, viešą interesą, sklaidys mistikos ir slaptų suokalbininkų rūkus , tačiau jos skatins aplinkos konfliktus, iššauks oponentų pykčius ir aršią kritiką, ardys santuokas ir įaudrins aplinkinius. .  

Avinai: gins lygias teises ir pažangą,  maištaus prieš  kontrolę, prieš smurtinius reguliavimo būdus, prieš konservatyvaus raugo visuomenės veikėjus ir politikus. Deja, šiuo periodu jiems pavyks tik šaudyti tuščiomis kulkomis, veikti vien asm. galimybių zonose.  Jų idėjos ir nuostatos sulauks visuotinio pritarimo nuo kitos vasaros, o kol kas teks žygiuoti vieniems pažangos link ir periodiškai susiremti su dogmatiniais draudikais ir  konservatyvios, revanšistinės  tvarkos šalininkais.  

 

UK (Londono  ir UK vidurio padangė ) : daug panašumų, kaip ir Lietuvoje (skaityti viršuje)  , išskyrus Ženklų vaidmenis. Antiemigracinė politika,  griežtai reguliuojant finansų rinką. Ekonomikos stagnacija ir bandymai ją reanimuoti įvariausiomis  radikaliomis priemonėmis.Vietos bankų  savireguliavimo, atsiskyrimo  nuo bendro ES katilo slapta veiksni politika, jų balansavimas ant bankroto  ribos. Didelės investicijos į švietimą.  

Globaliai: vyksta įnirtinga , nematoma kova dėl valstybių dominavimo (Obama šiuosyk pralaimi, žvaigždės palankios Merkel ir Putinui).  Nugali jėgos ir regulkiuojamos, iš viršaus kontroliuojamos demokratijos šalininkai.Iškyla nauji itin autoritetingi, pozityvūs  valstybių  lyderiai , gebantys formuoti saugesnę žmonijos išlikimo strategiją. Po slaptų  diplomatinių susitarimų ir ilgos trukmės  teisinių konsultacijų  randami būdai kaip pažaboti laisvus protestus,  užgniaužti laisvą spaudą . Pliusas – sustabdyti karus.Valstybės solidariai sprendžia jaunimo nedarbo problemą. Politikoje sustiprėja nacionaliniai, net nacionalistiniai elementai, bet ir taikdariai, tikrieji humanistai.  

Užtemimas ir ASC  ženklai       

Avino  ASC pralaimės kovoje su labiau patyrusiais profesionalais, su oponentų patirtimi  arba susirems su kontrolės stuktūromis, kurios vis tik šiuo atveju ženkliai stipresnės.  

Tauro ASC – vieša opinija ar ženkliai stipresni konkurentai “užlenks” asm. tikslus, kurie žeidžia kitų teises, stabdomos karjeros perspektyvos, ne metas kažką keisti gyvenime, eksperimentuoti nežinomose srityse. Paisykite kitų interesų ir pasaulėžiūros.

Dvynių ASC – galimos  rimtos problemos su sveikata, su darbais. Keiskite esmingai gyvenseną, pasirūpinkite kūnu. Darbe orientuokitės į tas sritis, kurios geriau apmokamos, kažkuo asmeniškai praturtina. Ne metas kelionėms ir studijoms, politinei, bendruomeninei  veiklai.

Vėžys ASC – akcentuojama meilės ir kūrybos, vaikų auklėjimo  tema, čia – pranokstate visuotinus  lūkesčius, pelnote  populiarumą kolegų tarpe . Ne metas verslams, paskoloms, nepamatuotiems pokyčiams gyvenime, kovoms su valdžia.

Liūto ASC- pokyčiai šeimoje, turtinėje padėtyje, tenka radikaliai keisti šeiminius įpročius, kad išsaugotumėt namus, pastogę, pagrindus. Ne laikas viešoms dvikovoms ir atvirai priešpriešai su kažkuo , skyryboms – tai komplikuotų sveikatos, tarnybinius reikalus        

Mergelės ASC – užaštrėja poreikis mokytis ar mokyti, keičiasi mąstysena, saugokitės avarijų ir neapdairių, įžeidžiamų žodžių (dėl jų galite skaudžiai nukentėti). Ne laikas keisti darbus, mėginti apšokti ar išdurti kolegas, išsišokti  ar veikti iššaukiamai darbiniuose ryšiuose , rizikuoti su technologijomis. 

Svarstyklių ASC – užaštrėja fin. reikalai, pavojingos situacijos, susijusios su motinyste, pirkiniais .Pamatuokite riziką  ir atoveiksmį pirkdami ar  kažko per daug reikalaudami, reikšdami radikalią nuomonę . Ne laikas meilės nuotykiams ir eksperimentams poilsiaujant, pramogaujant. Bet kokia spontaniška reklama ar meilės nuotykiai kainuos per brangiai. Pasaugokite  vaikus  

Skorpiono ASC –  bus sukrauta padininta atsakomybė , keisis charakteris (į gera), bet  padidinta rizika kūnui (vairuojant, toli nuo namų, kelionėse). Ne laikas keisti gyv.vietą ,  staiga atsiskirti nuo savų, nuo giminės/šeimos.

Šaulio ASC -   pozityvu: itin stiprių dvasinių praktikų atradimas,  silpnybių įveikimas; negatyvu: atskleistos pavojingos asm.paslaptys, sutuoktinių ligos; patekimas į ligoninę ar uždarą, pavojingą terpę, į mafijinę aplinką . Ne laikas mokslams ir  atviravimams,info išviešinimui, važiavimams su nepatikima transporto priemone                   

Ožiaragio ASC –  nereali draugų pagalba, atsirenkate draugus, juos pozityviai įtakojate, kuriate ar patenkate į stiprių draugų ratą, gimsta itin solidūs projektai. Ne laikas keisti gyv. vietą , susigundyti nelegaliais ar netikėtai siūlomais uždarbiais     

Vandenio ASC – šis užtemimas ypatingai nepalankus Vandenio ASC žmonėms. Įvykia esmingai  nulems tolesnę gyvenimo eigą, susidūrimas su itin galingomis organizacijomis ir vadovais, nepalaužiamomis  nematomomis struktūromis, Likimo  pasipriešinimu .  Ne laikas kovoti su valdžia, likimu, išradinėti dviratį,viešinti keistuoliškas mintis  – taip liksite vieni plyname lauke , prarasite ryšius su  tegu ir perdėm konservatyviais vadovais , nuo kurių priklauso jūsų uždarbiai ir partnerių darbai     

Žuvų ASC – esmingai keisis pasaulėžiūra į pozityvesnę. Galima  įspūdinga kelionė, laimėjimas teisme, pripažinimas  svetur,sutikimas  patyrusio Dvasios mokytojo Negatyvu: nepamatuota rizika studijose ar bendraujant su užsienečiais. Ne laikas viešinti turimą slaptą informaciją ir bandyti iš jos užsidirbti, gydytis  alternatyviais būdais, atvirauti webe.