Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2013-07-13

Darbo ir profesijos horoskopas 2013/07-2014/08 periodui

 Tik DARBO ir PROFESIJOS prognozės skirtos: Zodiako SAULĖS  ženklams visose Žemės erdvėse

Prognozių periodas:  nuo  2013 liepos iki 2014 rugpjūčio

Darbe, tiesioginės veiklos plėtroje, rūpimoje  veikloje  palankiausios aplinkybės lydės: Avinus, Dvynius, Svarstykles, Šaulius.

Profesijoje vyks kilimas jau užimtose pozicijose, bus palankios aplinkybės siekti asmeninių tikslų, dvasiškai ūgtelt, iškilti, daryti karjerą, pasižymėti, pasikelti asm. reitingus, prasisiekti link valdžios ir  lyderių – Svarstyklėms,  Dvyniams, Liūtams, Šauliams, Vandeniams.

Metai, kai  palanku  keisti, reformuoti  darbą ir profesiją, rinktis artimesnes pašaukimui, socialiai  saugesnes  augimo kryptis , nes pribrendo pokyčiai , esamoje srityje jau prieitos  galimybių ribos , verdama tose pačiose sultyse, esamose darbovietėse tampate trukdžiais dėl išsemtų galimybių  :   Vėžiams, Mergelėms, Skorpionams, Žuvims, Taurams.  

Nerasdami darbo ar susidūrę su neišsprendžiamais sunkumais  tiesioginėje veikloje, darbo santykiuose – kreipkitės  į Vandenius, jų patarimai, patirtis ir protekcijos, pastangos  pramuša  

Visiems bendros darbinės situacijos, horizontali plėtra   (vertinant darbinę situaciją iš ind.poreikių ir galimybių atskaitos taško)        

 Tai metai, kai dirbama daugiausiai, bet nesunkiai, atsipalaidavus, su įkvėpimu. Sunkumai nežymūs - įveikiant vidinius kompleksus ar išankstinius tvirtus nusistatymus. Gerai apmokamų darbo ir veiklos pasiūlymų – daugiausia, užduočių plėtra vyksta lygioje vietoje ,pajudinus pirštą . Įsidarbinti yra mažiausiai kliūčių tuomet, kai einama su srautu, dirbama kolektyviai ar iš anksčiau pažįstamose   ar jau glaudžiai sukomplektuotose komandose, paisoma vietos įstatymų ,   nebijoma avantiūrų – pasinerti į kažką, apie ką svajojote , bet neturėjote drąsos tam ryžtis.

 Įsidarbinant pirmučiausia – jūsų socializacijos legalumas, diplomai, nuopelnai ar šeimyniški, lojalūs, giminiški, tautiniai ar geografiniai ryšiai su būsima darboviete. Tuomet dirbti galima itin nesunkiai, tereikia pritapti prie klano, prie būrio ar komandos.   Įsidarbinus galima pasilikti toje vietoje labai ilgai ir gauti nuosekliai didėjančius atlygius su sąlyga, jog bus neviešinamos vidinės žaidimo taisyklės, gerbiamas vadovų autoritetas ir nesiaškinami šešėliniai organizacijos ar įmonės valdytojai, sopranai.  Galimi pasiūlymai grįžti į seną darbovietę ar užsiimti veikla,kurioje  seniai pelnėte populiarumą, pripažinimą .

Darbovietėse visi atšiauriai vertina, nepriima  į bendrą katilą  genialių žvaižgždžių ,svetimšalių , išsišokėlių, stachanoviečių (padarančių daugiau nei priklauso, maniakų pirmūnų), nepriklausomybės šalininkų, kurie neturi įsipareigojimų, laisvai samdomų,  gali paviešinti organizacijos vidurius, naujų technologijų ar reformų, revoliucijų, itin neįprastų metodų  šalininkų.Eksperimentatoriai  ir revoliucionieriai, laisvamaniai ir M. Adomėno tipo stačiokai  darbe nepageidaujami .

 Priimant į darbą pirmenybė – patyrusiems, saviškiams, vietiniams, kurie jau turi ryšių su esama darboviete iš anksčiau,  ne atvykėliams.  

Bendros profesinės situacijos  visiems 2013/07-2014/08 periodu

Tai metai, kai į tikslus išveda asmeninis ryžtas ir aktyvūs veiksmai, iniciatyvos, laisva valia. Aplinkybės iškelia į viršų, į lyderius originalius kūrybininkus, turinčius šviežių idėjų.  Labiau sekasi profesijoje valingiems ir drąsiems, savarankiškiems .Vadovai visose organizacijose elgiasi grubiau, agresyviau, reikalauja greičio ir iniciatyvų, išaukština kreatyvinius valingus asmenis, nebijančius ieškoti naujų krypčių , išsišokti, pasižymėti ,  pasipuikuoti. Dėl tam tikros planetų padėties galimi žaibiški liftai – vadovavimo įgaliojimai suteikiami kažkam, kas primena kreatyvinį lyderį ir turi originalių idėjų, tačiau jis gali būti tėškiamas po mėnesio žemyn, jei neparodo greito augimo rodiklių. Gavusiems netikėtus itin aukštų įgaliojimų   pasiūlymus ar pakvietimus į nestandartines organizacijas reikia pasvarstyti, ar jie pajėgūs valdyti ir rodyti naujas kryptis, ar nebus tik vienos dienos pilotai, kibirkštys.

Visose  LT darbovietėse ir  organizacijose  nuo 2013 gruodžio iki 2014 liepos bus dvivaldystė, vadovų tarpusavio karai ar valdžios blaškymasis tarp senų darbuotojų įprasto darbo stiliaus, akcininkų, pelno spaudimo ,  sugriežtėjusių mokestinių sąlygų ir  rizikingų idėjų.  Dėl ko top- įmonės ir organizacijos lyderiai buksuos, padidės jų nuosmukio rizika. 

 Palankūs laikai darbintis bus pateikiami   Savaitės prognozėse.

   Žvaigždžių įtakos darbui ir profesijai pagal Zodiako  ženklus

AVINAS

Veiklos plėtrą lems bendri projektai su užsieniečiais, senų (ne šviežiai susirastų !) bičiulių idėjos, senų draugų  neviešinamas  atsikvietimas  pas save kažką daryti bendrai. Suburkite  bendraminčių komandą, veiklųįį šeimynišką  aktyvą, išimkite iš  sendaikčių skrynios ar kitokio rezervo senas idėjas – tai atves  frontalią  sėkmę ir ilgalaikes perspektyvas.  Paskęsite stiklinėje žygiuodami savarankiškai, su ind. vėliavėle nepriklausoma kryptimi.

Dėl aukštesnių pozicijų ir asmeninių reitingų irgi neverta plėšytis pavieniui, mat neįveikiama  konkurencija nuplaus viską , ką iki tol pasiekėte. Išplaukimą į didesnius vandenius, karjeros augimą laiduos intuityviai pasirinkti saugūs partneriai, aktyvūs vieši ryšiai ir … sutuoktinių kasdienis rūpestis, šiems seksis dabar labiau.             

Įsidarbinimas: per senus draugus, pažįstamus politikus ar visuomenininkus, pristatant savo ankstesnius projektus ir programas.   

Veiklos plėtra  numatoma politikams, mokslininkams, nepriklausomiems teisininkams,  projektų ir programų vadovams, kosmonautams, visuomenės veikėjams, menininkams, artistams, šou ir reklamos specams, vaikų  laisvalaikio ir meno vadovams, teisininkams,  astrologams, viešų ryšių profams. Kebliau eisis, teks derintis prie daugumos poreikių samdomiems, tarnautojams, medikams, prof. sportininkams, inžinieriams, policininkams, karo tarnautojams. 

  Sėkmės darbe formulė:  restauruoti senus sumanymus, suburti senų draugų komandą, laikinai prigesinti savarankišką, eksperimentinę veiklą    

Sėkmės karjeroje formulė: priešus paversti draugais, suaktyvinti viešus ryšius, veikti išvien su partneriais ar sutuoktiniais, ignoruoti esamų ar eks- vadovų nuomonę. 

 Sėkmės ženklai: Svarstyklės, Vandeniai 

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai: Skorpionai, Vėžiai     

TAURAS

Veiklos plėtra teisiogiai priklausys nuo  organizacijos  augimo tempų, nuo  palankaus oro lauke, nuo  geranoriškų santykių su vadovais ar jūsų srities lyderiais.  Kuo – intymesni (draugystės šeimomis,  bendros paslaptys ir virtuvės receptai), tuo  aukštesnius gausite įgaliojimus. Kuo stipriau pavydėsite vadovams ir savo profesijos žymūnams, tuo jiems, o ne jums labiau seksis,pavydo energijos juos iškels. Galimi pasiūlymai pereiti į stabilesnę organizaciją. Darbas sau, be patyrimo, naujoje rinkoje –  greita katastrofa, suryjanti santaupas. 

Veiklos plėtra  numatoma vadovams, vadybininkams, valstybės veikėjams, statybininkams, žemdirbiams,  smulkiiems verslininkams, tarnautojams, samdomiems, medikams,  prof. sportininkams,  inžinieriams , policininkams, karo tarnautojams.  Kebliau eisis, teks derintis prie daugumos poreikių menininkams, artistams, reklamos agentams, grožio specialistams, vaikų  meno ir sporto  mokytojams.

Profesiniam augimui  aplinkybės  itin nepalankios. Tik išimtinais atvejais Taurų vadovaujamų organizacijų  plėtrą lems atlikto darbo apimtys (teks dirbti daugiau nei kitiems ar įkinkyti kitus),  intuityvi kadrų politika,  glaudūs emociniai ryšiai su kolegomis ir pavaldiniais, investicijos į aprangą, į  darbo vietos perorganizavimą , priartintą šeimos poreikiams.   Galimi pakvietimai sugrįžti į seną darbą, senų kolegų sugrįžimas. Dirbkite neskaičiuodami valandų ateičiai, susigrąžinkite senas įtakos zonas, sensu klientus, atstatykite senus darbinius ryšius,  galbūt grįžkite prie ankstesnės veiklos – iš to išplauks   2014 antro pusmečio asmeninių reitingų galingas augimas.  Netinkama erdvė  sėkmingai karjerai – internetas, soc. projektai, alternatyvi medicina.           

 Įsidarbinti ir pagerinti darbo  sąlygas greičiau seksis  per įtakingus ryšius valdžioje, keičiantis kažkur vadovams (gali prireikti būtent jūsų naujoms komandoms),  prašant paaukštinimo.      

Sėkmės darbe formulė: pataikaukite vadovams,imkitės  patys vadovauti procesams ar reikšmingiems projektams, įsivardinkite lyderiais, kad kiti tuo patikėtų 

Sėkmės profesijoje formulė: glaudinti ir plėtoti tarnybinius ryšius, įsigilinti į reikalų esmę ir potekstes, daug dirbti ar turėti kvalifikuotų pagalbininkų, tinkamai rengtis.  

Sėkmės ženklas: Ožiaragis, Mergelė

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai: Dvyniai, Svarstyklės

DVYNIAI

Numatoma sklandi veiklos plėtra toli nuo namų, jau gerai pažįstamuose regionuose. Net keliomis kryptimis plečiasi ilgalaikiai užsienio ryšiai. Itin palanku pakeliauti po pasaulį, kažką giliau pastudijuoti, kelti kvalifikaciją, savo darbą pristatyti konferencijose,  parodose, atrankoms, sertifikacijoms ir konkursams – didelė tikimybė, kad būtent Dvynių darbelis gaus pagrindinį prizą. Metai, kai pagaliau sulauksite pripažinimo už pastarojo dešimtmečio veiklą. Venkite politikos ir pakvietimų į nestandartinio formato draugijas, keistuoliškų draugysčių viešinimo.  Lapkričio užtemimas visam prognozių periodui paskatins iš esmės renovuoti veiklą ir darbo metodus, atvers kažkokias kraupias kolegų ar pavaldinių ydas ar net kriminalus, įjungs karminį bausmės ar atpildo, keršto ar stiprios pagalbos veiksnį, ilgam įtakosiantį Dvynių ne tik darbą, bet ir gyvenseną.

Veiklos plėtra numatoma Dvyniams, dirbantiems aukštojo mokslo srityje, akademiniuose sluoksniuose, teisėjams, turizmo organizatoriams, menininkams, artistams, teatralams, vaikų auklėtojams reklamos ir šou renginių organizatoriams. Kebliau eisis, teks derintis prie kitų poreikių statybininkams, namų šeimininkėms, farmacininkams, kultūros veikėjams, NT agentams, jūreiviams, žemdirbiams..    

Daug panašaus tipo kūrybiškų prof. pasiūlymų. Į sėkmę ves tie, kurie netrukdys bendrauti su mylimaisiais, auginti vaikus, turėti laisvą atostogų grafiką, maksimaliai atskleisti kūrybines galias , blogiausiu atveju  suteiks šansą  plačiau pasireklamuoti.  Vadovai ir darbdaviai mylės, žavėsis  ir skatins Dvynių kreatyvumą.  Jaunoms Dvynėms didžiausias laimėjimas gali būti – pastojimo dovana, didelė meilė, pasišventimas menui. Nebijokite pripažintų savo srities autoritetų nuomonės, džiaukitės tuo, ką pasiekiate – ir pasieksite šimteriopai daugiau.      

Įsidarbinti seksis turint reikiamus diplomus, per studijų ar užsienio ryšius, toli nuo namų.

Sėkmės  darbe formulė: siekti pripažinimo užsieniuose, atgaivinti tarptautinius ryšius,  apsidrausti teisiškai.

Sėkmės profesijoje formulė:  grįžti prie senų reklamos  būdų, plėtoti  užslėptą reklamą, dalyvauti  kūrybinėse dirbtuvėse ir seminaruose, pasigimdyti vaikutį, glaudinti ryšius su gerbėjais, mokiniais, vaikais    

Sėkmės ženklai: Liūtai, Šauliai

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai: Mergelės, Dvyniai

VĖŽYS

Pas Vėžius visada viskas vyksta atvirkščiai. Jų vardas bus ant bangos, neš sėkmę ir revoliucijas  kitų darbovietėse. Tačiau patiems Vėžiams atrodys, kad jie tupi įsiknisę tamsiame kampelyje, kad visos  veiklos galimybės yra išsemtos, kad šeima ir karjera – nesuderinami niekaip, o šeima svarbiau už laurus. Tikėtini išėjimai, atleidimai iš darbo. Geriausiu atveju – į šeimos verslą ar žemės ūkį, blogiausiu -  bankrotas,  gal pabėgsite  nuo bendradarbių intrigų, nepakeliamo mikroklimato.  Cikliškai atėjo metas veikti su kažkuo išvien, kreiptis paramos, investuoti, priimti iššūkius, gal net perimti kitų veiklos nišą, kad  nusistovėjęs  veiklos pobūdis nykioje rutinoje nepalaidotų amžiams Vėžių kūrybinių ambicijų.    

Veiklos plėtra numatoma Vėžiams, dirbantiems šiose sferose: verslas, kitų išteklių kontrolė, krizių valdymas, investic. ir draudimo, kreditavimo  bendrovės, auditas ir kontrolė, psichiatrija, prokuratūra, kriminalinės struktūros, karo vadyba, psichologija, žemės ūkis, statybos, NT turtas, laivininkystė, kultūra, internetas, soc.rūpyba, ligoninės, dvasingumas ir bažnyčios, mafija. Kebliau eisis, teks derintis prie kitų poreikių žurnalistams, pedagogams, ryšio ir IT, komunikacijų  specams, komersantams, rašytojams, turizmo agentams, vertėjams. 

Įsidarbinti  seksis per Darbo biržą, per tuos, kas visada gelbėdavo kritiniu atveju. Priimdami darbo pasiūlymus pasitikrinkite dėl garantijų, kad netektų dirbti veltui ar netgi nuostolingai.

Organizacijos, kuriose dirbs Vėžiai, išgyvens ciklišką nuosmukį. Žemiausiame taške bus ir personaliniai  Vėžių reitingai dėl … šeimos ir artimųjų reikalų. Namų reikalai atims tiek daug gero laiko, jog profesinėms ambicijoms neliks jėgų. Bus daug pakvietimų grįžti į seną organizaciją ir statusą. Galutinį apsisprendimą lems šeima, tėvai, galimybė turėti  geresnius namus, būti arčiau savų.       

Sėkmės  darbe formulė: pasinaudoti kitų  pagalba ir ištekliais,  įgyvendinti reformas ir reorganizacijas, keisti įvaizdį

Sėkmės profesijoje formulė: išeiti iš tos vietos, kuri nepalieka laiko šeimai, kur nuolatinis psichodiskomfortas, pasinaudoti  giminiškais ryšiais  ir senais  asm.nuopelnais    

Sėkmės ženklai:  Skorpionai, Vėžiai  

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai: Liūtas, Avinas

LIŪTAS

Nuo rudens kolektyve, grupėje  vyksta slapta ,kone politinė,  ateitį lemianti kova dėl  lyderystės,  suaktyvėja slapti  oponentai ir intrigantai.  Jų klaidomis galite strategiškai pasinaudoti,  įtvirtindami sąžiningesnes taisykles. Visus planus ir programas būtina apsaugoti nuo konkurentų, derinti patikimų bendraminčių grupėse.  Veiklos pobūdį nulems poriniai ryšiai: galite įsitvirtinti geranoriškoje, artimų žmonių aplinkoje kritinėmis aplinkybėmis -   fatališkai suklydus, pasitraukus konkurentams. Gal link sėkmingų šansų nukreips sutuoktinių, partnerių nuojautos, slapti ryšiai ar ... sapnai.       

Veiklos plėtra  numatoma Liūtams, dirbantiems šiose sferose: vieši  ir taptautiniai ryšiai, teisė, politika, visuomeninė ir bendruomeninė veikla, astrologija, moksliniai tyrimai,  praktinis mokslas, asociacijos, žiniasklaida, pedagogika,  švietimas, reklama, turizmas, IT, ryšiai  ir komunikacija, komercija, transportas, programavimas, vertėjavimas.   Kebliau eisis, teks derintis prie kitų poreikių bankininkams, prekybininkams, finansininkams, gamintojams, kosmetikos specialistams, muzikantams ir dailininkams, restauratoriams, virėjams ir kulinarams.  

Įsidarbinti greičiau seksis per agentūras, per tarnybinius ryšius, Darbo biržą.

Apie jūsų organizaciją,  asm. prof.pasiekimus bus daug kalbama, rašoma svetur, "plis garsas". Norint  pasikelti reitingus ir statusą irgi teks pildyti daugybę dokumentų, užmegzti kontaktų, parašyti straipsnių ir duoti interviu ar spausdinti nuotraukų, pagerinti ryšio, susisiekimo kokybę, gilinti prof.žinias. Domėsitės lyderių ir vadovų sėkmės formulėmis, klausite  ir klausysite jų patarimų. Neatmeskite pasiūlymų sudalyvauti tarpt. konkursuose, atrankose. Registruokitės tarpt. karjeros registrų sistemose.  2014 m. balandžio Saulės užtemimas kelia tam tikrų grėsmių ir gerųjų iššūkių  reputacijai, karjerai. Finansiškai stabilūs, šeimyniniai Liūtai  turi daugiau šansų iškilti ir pasižymėti. Kitiems – reikia kažkaip apsidrausti, išlikti nuožmioje konkurencijoje.    

Sėkmės  darbe formulė:  viešinti savo produktus ir rezultatus, girti konkurentus arba perimti jų patirtį, suvienyti jėgas su tais, kurie jau nesykį padėjo  

Sėkmės profesijoje formulė: užmegzti  svarbius ryšius,  kreiptis su prašymais į vadžią,  bendrauti su žiniasklaida,  daug rašyti  ir skaityti,  lavinti intelektą.     

Sėkmės ženklas:  Svarstyklės, Dvyniai  

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai : Žuvys, Vėžiai

MERGELĖ

Mergelių iniciatyvos, technologijos, išsišokimai  ir eksperimentai darbe nesulauks atgarsio, priešingai-  net supriešins su kolektyvais, darbo grupėmis. Jei nenorite  prarasti įtakų, perspektyvų,  etato, gauti insultą, teismo ieškinį už įžūlumą  ar į galvą  nuo įtakingų asmenų  – būkite itin geranoriški, prielankūs kolegoms, pavaldiniams, klientams, venkite bet kokia kaina su jais konfliktų . Tuomet jie ir pridengs, pavaduos, apsaugos nuo tarnybinių skandalų, darbo praradimo. Veiklos plėtrą lems nuoširdūs,  jautrūs santykiai  darbe  ir kuo didesnis asm. įdirbis.   Iš visų ženklų dirbti teks  daugiausia –  kitų labui, dėl kolektyvo ar projektų  bendrų perspektyvų. Guoksitės, kad darbas puošia Mergeles, kol išsipuošę žmonės atostogauja. Sėkmė lydės senus metodus, traukite senienas iš archyvų , atgaivinkite senus darbo medodus. Panaudokite veikloje   senų bičiulių  idėjas, ryšius ir patarimus.

Veiklos plėtra  numatoma Mergelėms , dirbančioms šiose sferose: tarnautojams, samdomiems, medikams,  prof. sportininkams,  inžinieriams , policininkams, karo tarnautojams, paslaugų teikėjams, remontininkams, gyvūnų prižiūrėtojams, soc. darbuotojams, senelių prižiūrėtojams, konsultantams, interneto specams, finansininkams, bankininkams, pardavėjams,  ekonomistams, kosmetikos specams,  maisto gamintojams,  padavėjams,  kavinių ir restoranų  darbuotojams. 

Įsidarbinimas greitesnis  per kolegiškus  ir tarnybinius ryšius, per įdarbinimo agentūras, giminių pažįstamus.     

 Sėkmės  darbe formulė:   viokeriopai gerinti, švelninti darbo santykius, daugiau nei visada dirbti asmeniškai. 

Sėkmės profesijoje formulė:  šventai paisyti vadovų nuomonės,  bendrovės nerašytų vertybių, net mamai neišduoti organizacijos fin. padėties, siekti pozicijos  su didesniu atlygiu arba  eiti (grįžti)  ten, kur bus  pagaliau įvertinti Mergelių  gebėjimai, jos bus pagirtos.    

Sėkmės ženklas:  Mergelės, Taurai

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai: Dvyniai, Vandeniai

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių  laukia kone stebuklinga, mistiška sėkmė darbuose. Tarsi kas įjungs nepertraukiamą žalią koridorių kelyje ir nuves svajonių link. Vadovai ir įtakingi asmenys reikš didžiausias simpatijas, mylės kaip gabiausią vaiką, ženkliai prasiplės Svarstyklių veiklos  ar gaminių gerbėjų ratas.  Galbūt patys vadovai ar tapačių sričių lyderiai įsimylės ir pasiners į gyvenimo malonumus,  dėl to Svarstyklės  gaus  išsvajotą laisvę kurti ir žibėti be priežiūros, raškyti be saiko  kitų įdirbtą sodą. Gal vaiko priežiūra teiks tiek daug švelnukų ir džiaugsmų, jog kiti darbai atrodys it šventė.

 Veiklos plėtra  numatoma Svarstyklėms, dirbančioms  šiose sferose:  vadyba, menai, dizainas, kinas, teatras, vaikų auklėjimas, seminarai suaugusiems, šou ir renginiai, politika, mokslai, TV, visuomen. organizacijos, draugijos.  Kebliau eisis, teks derintis prie kitų  poreikių interneto ir virtualybės veikėjams, dvasiniams guru, ligoninių ir spec. rūpybos specams, disidentams ir mafijozams, alternatyvių  gydymo metodų pasekėjams.  

Svarstyklių laukia didžiausia profesinė sėkmė, soc. statuso  augimas  palyginus su kitais Zodiako atstovais.  Atsivers tokios  aukštos durys  ir bus siūlomi tokie aukšti postai,  apie kuriuos bus baugu prasitarti. Vat vat, ir neprasitarkite, su kokiais šulais teks bendrauti ir būti įleistiems į jų privačias erdves. Svarbiausia, nepramiegoti nerealių karjeros šansų, intuityviai atsirinkti GARANTUOTAS, SAUGIAUSIAS, ILGALAIKES pozicijas ir organizacijas.  

Įsidarbinimas (neviešinamas) per  vaikus, mylimuosius, gerbėjus, laisvalaikio pažintis, per savireklamą.     

Sėkmės  darbe formulė: paleiskite fantaziją ir sužavėkite grožiu, kurkite ir mėgaukitės darbu, plėtokite reklamą  

Sėkmės profesijoje formulė: būkite išvien su vadovais, lyderiais, rodykite geranorišką lojalumą bendrovei, nuoširdžiai bendraukite, rinkitės  organizacijas, kurios tenkina pažinimo  ir mokymosi poreikį, atitinka nusistovėjusius  interesus    

Sėkmės ženklai: Liūtai, Avinai 

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai: Taurai, Ožiaragiai  

SKORPIONAS

Kam sekasi meilėje,  tam nesiseka gamyboje. Tą patirsite savo kailiu.Skorpai dėl neapdairios, neaiškios  nuomonės ar finansinių machlių  bei provokacijų gali sėsti į gilią balą ar prasėdėti metus su išeitinėmis ar dividendais (J. Didžiulio – Skorpo  gėdingas fiaskas su brolių Lavrinovičių reklama). Skorpai pirmieji gaus atleidimo lapelius ar praradinės pagalbininkus. Jų,kaip samdinių, paslaugų bus pirmiausia atsisakoma.  Galbūt darbą teks prarasti, palikti  pakeitus gyvenamą vietą ar dėl šeimos aplinkybių.  Vertybės, finansai, šeimos poreikiai (ypač mamos situacija ar mamystės pareigos, praeities teisinis šleifas)  neleis pasiekti ryškių rezultatų esamoje veikloje,  apsispręsti aiškiai dėl darbo. Užtat palankus laikas pabaigti bevertę, neapmokamą, nemielą veiklą, išeiti iš darbo, pasiėmus laikiną pauzę apmąstymams, sugrįžti prie ištakų, daugiau laiko skirti šeimai, savęs pažinimui. Ypač keblu apsispręsti dėl veiklos  ir išlaikyti esamą vietą bus 2013/12- 2014/07 periodu. Geriau tuokart dažniau konsultuotis su patyrusiais, klausyti  teisininkų ir autoritetų. Norėsis grįžti į gimtinę ar prie senų, gerai pažįstamų staklių – taip patikimiau, bet šeimos perspektyvoms, njuosavybei, santykiams su giminėmis būtų kapas.

Veiklos plėtra  numatoma Skorpionams, dirbantiems  šiose sferose:  vadyba, valstybės valdymas, žemės ūkis, viešbučiai, namų šeimininkavimas, nek. turtas, psichologija, savivalda, farmacija, ezoterika, ligoninės, slaptos tarnybos, soc. pašalpiniai, internetas, soc.rūpyba ir konsultacijos. Kebliausiai eisis, labiausiai pažeidžiami – politikai,  visuomenės veikėjai, VIP‘ai, elito atstovai, TV darbuotojai, astrologai.   

Įsidarbinimas (neviešinamas)  per  gimines, savo klano narius,  pakeitus šalį ar rajoną.     

Sėkmės  darbe formulė: šeimos  finansinius interesus  iškelkite aukščiau darbinių, ginkite savo teises, o ne teiskite kitus,  sugrįžkite prie  ankstesnių veiklų, prašykite tėvų pagalbos

Sėkmės profesijoje formulė: atsisakykite LAIKINAI  didelių ambicijų, paaukokite pomėgius ar laisvalaikį , padėkite nesavanaudiškai  tiems, nuo kurių priklauso jūsų tolesnis augimas.

Sėkmės ženklas:  Vėžiai, Žuvys

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai : Avinai, Ožiaragiai

ŠAULYS

Veikla bus itin įdomi, turininga,mokysite ir daug mokysitės. Bus siūloma daugiau , nei kitiems,  panašaus tipo darbų. Rinkitės – įdomesnius, su  pažinimo iššūkiais ir lydimais apmokymais .Seni bendradarbiai atsiskleis naujais, gilesniais kampais,  dirbti taps įdomiau, jų dėka  pagilinsite įgūdžius, apaugsite emociškai artimesniais  kontaktais. Šaulių  veikla bus nuolat aptariama, minima rašytiniuose, balsiniuose ir vazdiniuose infokanaluose. Galimi pasiūlymai dirbti kartu su eks-kolegomis, grįžti į seną darbą. Jie – garantuoti, finansiškai apsimoka, bet  ten teks žengti atgal technologijose, suvaržys judėjimo laisvę. Gerai derinti darbą su mokslais arba  patiems organizuoti apmokymus, mokyklėles.  

Veiklos plėtra  numatoma Šauliams , dirbantiems  šiose sferose: žiniasklaida, pedagogika, švietimas, IT ir komunikacija, mokslas, reklama, tarpt. santykiai, teisė, akademiniai mokslai (aukštosios), ministerijos, politika, TV, visuom. veikla, astrologija, projektai ir programos.    Kebliau eisis, teks derintis prie kitų  poreikių: vadovams, lyderiams, valstybės veikėjams, valdžios atstovams.

Įsidarbinimas (neviešinamas) per pažįstamus,  per skelbimus, per bendramokslius.

Sėkmės  darbe formulė: daug judėti, daug rašyti ir mokyti kitus,  plėsti pažinčų ratą, keisti bendravimą, atgaivinti ryšius su ex- bendradarbiais ir klientais, pagerinti infrastrūktūra ir komunikaciją (gal dviračiu bus greičiau pasiekti darbovietę nei traukiniu)

Šaulių karjeros cikle  - ateities programų ir perspektyvų kūrimo metas. Svarbiau zonduoti asm. perspektyvas, patikimai  įsitvirtinti  veiklioje komandoje, kuri leis nuo kitos vasaros daugiau laiko skirti kelionėms, studijoms, akiračio plėtrai. Užsitikrinkite draugų užnugarį, su jais kartu, ne pavieniui, užsidirbsite, gausite ir  rasite judėjimo  kryptį. Klausykite  jų patarimų dėl siūlomų pozicijų ar dėl paaukštinimų  esamoje organizacijoje 

 Sėkmės profesijoje formulė: ieškoti pozicijų su saugesnėmis perspektyvomis, sutelkti organizacijoje veiklias projektines  komandas iš senų patikimų kadrų. Klauskite ir kalusykite   patikimų draugų patarimų dėl siūlomų pozicijų ar dėl paaukštinimų  esamoje organizacijoje 

Sėkmės ženklas:  Dvyniai, Vandeniai  

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai : Žuvys, Skorpionai

OŽIARAGIS

Veiklos plėtrą lems  rinkos, kurioje dirbate, paklausa tam, ką darote. Taip pat vietos, kurioje būsite, ekonomika ar buhalterija. Ji kintama, skirtinga skirtingose šalyse skirtingiems segmentams, tad ir prognozės dėl darbo Ožiaragiams – „išplaukusios“ pagal regionus. Rinkitės ir koreguokite darbus pagal pajamų srautus ir atygius. Šiuo periodu nusistato ilgam jūsų  ir pavaldinių uždarbių, kainodaros lygmuo. Teisinga orientuotis į  maksimalius uždarbius, kelti įkainius, daugiau reikalauti iš pavaldinių. Ne viskas tiks ir patiks. Ožiaragiai,  neturintys pasirinkimo, dirbs bet kokius darbus. Ožiaragiai, pernai radę įdomų užsiėmimą, finansiškai iš jo gaus daugiau, nei tikėjosi. Minia konkurentų gviešis (blogiausiu atveju – perims) jūsų pajamų, įplaukų  šaltinius, neviešinkite jų, stenkitės išsaugoti tai, kas duoda duoną šeimai. 

Karjeroje, profesijoje – cikliškas nuosmukio, žemiausio taško periodas. Tarsi išsišakojusį seną  medį  teks nugenėti  esamos bendrovės ar Ožiaragių  atsakomybės sričių atšakas, netikslingus ryšius,  parduoti akcijas ar NT,  perskirstyti turtą. Jūsų žinios, įgūdžiai, ryšiai  ir kryptys, kuriomis grindėte ir  plėtojote karjerą, - atgyveno, yra pasmerktos arba reikalingos  smarkiai atsilikusių (pasmerktų lūzerizmui) žmonių ratui. Šie metai tą įrodys. Šeimos interesai ir karjera susikirs. Šįsyk  primygtinai teikite pirmenybę šeimai, prigesinkite  laikinai ambicijas.  Verždamiesi  į lyderius  galite kristi  iš užimtų pozicijų dar žemiau, prarasti  amžiams įgytus autoritetą,reputaciją ar susikurtą įvaizdį.    

Veiklos plėtra  numatoma Ožiaragiams, dirbantiems šiose sferose: bankai, finansai, pardavimai, ekonomika, mityba, moterų organizacijos, muzika, gamyba (fabrikai), verslas, draudimas, auditas, karyba, investicijos, vadžia,  vadyba, valstybės valdymas. Kebliau eisis, teks derintis prie kitų  poreikių profesūrai ir kitiems akademinių sluoksnių asmenims, diplomatams, turizmo organizatoriams,  festivalių rengėjams, teisininkams, keliautojams

Įsidarbinimas per fin.  ar barterinius ryšius, per kyšius, per moteris ar mamas.  

Sėkmės  darbe formulė:  negalvokite apie pinigus, bet turėkite daug  didelių norų, tuomet  dideli pinigai patys atplauks, kad norai įvyktų. 

Sėkmės profesijoje formulė: šįsyk  pradėti  vėl nuo pradžios, nuo nulio  ar sugrįžti prie atmestos parterystės yra geriau nei kasti  vis gilyn  beviltiškai tuščią šulinį

Sėkmės ženklas:  Tauras, Ožiaragis   

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai : Svarstyklės, Vandeniai

VANDENIS

Prasideda naujas ciklas, kai veikloje klojami būsimų pasiekimų pamatai arba joje atsiranda visiškai naujas turinys. Vandeniams bus lengviausia įsidarbinti, jei įsiklausys į kolegų, draugų patarimus, įspėjimus, netgi kažkaip juos ir sujungs bendrai veiklai, atsilieps į buvusių kolegų kvietimus. Tačiau patys Vandeniai bus nuolatiniame  konflikte su darbo aplinka ir specifika, gyvenimo materija, tarsi degins asm. dalykinę sėkmę. Smarkiai padidės darbų apimtys, paklausa Vandenių paslaugoms, palanku kviesti pagalbininkus, reikalauti geresnių darbo sąlygų ir daugiau darbo priemonių, kitaip  nujo persidribimo užplūs depresijos ar virškinimo ligos. 

Saturnas Skorpione egzaminuoja Vandenių ambicijas. Silpnųjų karjeras  smukdo, blokuoja mistinėmis kliūtimis. Stipriuosius  Vandenius kviečia priimti Likimo iššūkį ir siekti įžūliausių pozicijų lyderiaujančiose, itin reikšmingose  organizacijose. Kad iškiltumėt, turite kažką įveikti – seną vadovą, savo pačių žalingus įpročius, išpažinti praeities klaidas. Esamos organizacijos išgyvena sąstingį (išliks arba ne), būtent Vandenių   beribės  asmeninės pastangos ir idėjos, plėtojant užsienio ryšius,  šiuo periodu gali  pakreipti  vadovų, bendrovės reikalus gerąja linkme.   Lapkričio užtemimas aktualizuoja reputaciją, soc. statusą- nedarykite atvirų, laisvamaniškų  judesių, ypač spalį-lapkritį, nes galite kristi ilgam žemai ir skaudžiai. Apdairiems ir patyrusiems Vandeniams užtemimas  duos svaigų paaukštinimą, atsakingas pareigas, reitingų kilimą.     

   Veiklos plėtra  numatoma Vandeniams, dirbantiems šiose sferose: ind. veikla (patentai,  laisvai samdomi),  įdarbinimo agentūros,  personalo vadyba, vieši ryšiai, advokatūra, atstovavimas, tarpt. santykiai, užsienio ryšiai,  festivaliai, ministerijos, akademinė terpė (aukštieji mokslai, studijos).  Kebliau eisis, teks derintis prie kitų  poreikių verslininkams, reformatoriams, draudikams, psichiatrams, astrologams,  prof.kariūnams. 

Įsidarbinimas – tradiciniais gyvenamo regiono būdais, per asm. iniciatyvas (einate ten, kur patinka, ir  patys siūlotės)         

Sėkmės  darbe formulė:  netrukdyti tiems, kam sekasi, nesipainioti  po kojomis darbo šaunuoliams ne vietoje ir ne laiku, nekomentuoti kolegų, neardyti draugiškos darbuotojų atmosferos kosminiais sumanymais ar ekscentrišku bendravimu  

Sėkmės profesijoje formulė:  orientuokitės į išsilavinusius ir diplomuotus žmones, plėskite tarpt. ryšius.  

Sėkmės ženklas:   Avinas, Šaulys

Pavojingi ženklai, provokuojantys rizikai: Ožiaragis, Mergelė

 ŽUVYS

 Didžiausią plėtrą per pastarąjį dešimtmetį  tiesioginėje veikloje stiprus Jupiteris  žada Žuvims, dirbančioms ligoninėse, sanatorinėse gydyklose, soc. rūpyboje, slaptosiose tarnybose, labdaroje, mafijoje, web  tinkle, konsultacijų ir asistavimo  srityje, dvasingumo propagandos organizacijose (ašramai, brolijos, sektos ir pan.)  Tai – jų pripažinimo ir didelių laimėjimų bei įtakų  plačios sklaidos metai.

Kitų sričių  Žuvytėms darbovietėse teks laviruoti ir taikytis prie esamų aplinkybių, pavaduoti  neišmanėlius, išėjusius , ligonius ,  aukotis bendrovių labui  ar ieškoti , kur iš jų slapčia pabėgti, t.y. vesti slaptas derybas su kitų organizacijų vadovais. Vadovai gali šantažuoti  ar manipuliuoti Žuvų lojalumu, silpnybėmis, klaidomis. Klaidų darbe bus kaip niekad daug dėl organizacijos ar vadovų neorganizuotumo ar.... Žuvyčių  įsimylėjimo, kūrybos proveržio, aistringų pomėgių.  Bus  įkyriai primenamos senosios  bei primetamos svetimos klaidos. Kūryba,  vaikų  ar mokinių laimė rūpės labiau nei darbo rezultatai . Palankus laikas tyliai išeiti iš netinkamos darbovietės, pasiimti daugiau atostogų , išeiti motinystės atostogų. Išėjimo,  išdavysčių , praradimų motyvai vyraus darbinėje aplinkoje: gal masiškai išeidinės, bus atleidžiami kolegos, naikinami etatai, prarandami mylimiausi klientai ar pavaldiniai. Tai – neišvengiamas atoslūgis prieš sekančio periodo  didelę  kūrybinę tarnybinę sėkmę.           

Įsidarbinimas: per web-paieškas, interneto pažintis, per  soc. tinklus,  gavus mistines nuorodas per sapnus.    

Organizacija išgyvens krizinį, reformų  ir restruktūrizavimo laikotarpį,  atitinkamai pakis irŽuvų  pareigybės turinys,  statusas – nestabilus, „ant ribos“. Pakils pareigose Žuvys, atvedusios rėmėjus, parodžiusios  vadovams išeitis iš krizių, papildomo finansavimo ar mokestinių patogumų variantus, investorius.  Teks keistis ir  raginti keistis kitus, kad  lūžyje išsilaikytų ant bangos. Tinkamas laikas nerti į bendrą verslą su  buvusiais vadovais, profesijos lyderiais, giminaičiais.  Soc. augime metas  kreiptis su prašymais į investorius, rizikuoti perimant  valdžią iš  silpnesnių  lyderių ar partnerių  arba..  atsiduoti  dėl paaukštinimo posto išsaugojimo ... didesniam drambliui.     

Sėkmės  darbe formulė:  laikinai nusileisti ir atsitraukti,  atsiriboti nuo viešumos, asistuoti sėkmingesniems.  

Sėkmės profesijoje formulė:  rizikuoti ir  jungtis su  sėkmingesniais, keisti prof. orientyrus, karjeros kryptį.  

 Sėkmės ženklai:  Skorpionai, Žuvys 

Ženklai, provokuojantys pavojingai rizikai : Šauliai, Liūtai

 
Pridėti Komentarą

Ši svetainė – ne smurto zona. Provokatyvus, įžeidžiamas ar skleidžiantis negatyvias žinias bei emocijas komentaras bus be įspėjimo šalinamas, jo autorius – blokuojamas, praras teisę toliau komentuoti. Demokratija – tik su pliuso ženklu! Negalintys suturėti pykčio autorei rašykite tiesiai: sauleastrologe@yahoo.com

Jūsų Vardas
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite simbolius, iš paveikslėlio