Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2013-08-22

Apie Lėlininkus ir zombius

Zombių tema vis labiau aktualėja. Zombiais vadinu žmones, kurių poelgiai, sprendimai, charakterio keistenybės, tam tikros gyvenimiškos anomalijos išplaukia ne iš jų laisvos valios ir sąmoningų norų. Jų nesąmoningas keistenybes  ar smurtinius išpuolius diktuoja stipresnė,kito žmogaus valia. Jie yra lyg marionetės  pajungti to kito, galbūt esančio šalimais  ar tolybėse, jau mirusio ar net nežinomo asmens  norams ir gyvybiniams interesams.

 Pavadinkim nematomą zombio direktorių ar bosą  Hofmano analoginio personažo Lėlininko sutartiniu vardu. Lygiai taip pat teisinga jį būtų pavadinti  Smėlio žmogumi, Sniego karaliene, Kaščėjumi Nemirtinguoju, Žiurkių karalium, Magu ( J..Fowles'o romano herojus, meistriškai zombinęs savo vilos  svečius). Lėlininkas  – tikslesnis įvaizdis.Jo zombuoto asmens elgesys išties primena marionetės vaidybos judesius .Viskas gražu tol, kol Lėlininkas kryptingai veda kažkurlink  marionetę, sprendžia jos  brandos problemas, diktuoja  pasirinkimų kryptį, tvirtai laiko vaideliojimo stygas savo rankose.

 Negražūs, išdarkyti  zombių tampymaisi prasideda, kai mechanizmai užstringa ar kažkas iš šalies pamėgina nukirpti nematomus siūlelius (energetinius  astralinius ryšius), jungiančius  zombuotą Lėlę su jos sąmonės šeimininku Lėlininku.

 Lėlininkai  - nebūtinai  piktybiški, piktavaliai, linkintys  savo zombiams pražūties. Tiesiog jų ambicijos, strateginiai tikslai , veržlumas žūtbūt prasisiekti, noras , kad veiktų jų įtikėta sistema, godulys  kažką gauti  ar įrodyti - energetiškai yra stipresni,  nei tų, kurie nežino, ko siekia, yra pasyvūs Likimo ženklų ar palankių sąlygų laukiantieji.. Judviejų sąveikose  vienas tampa Lėlininku , kitas zombiu. Gilesnių įžvalgų Skorpionai turi jiems vieniems būdingą fobiją . Jie dažnai bijo  vitrinų manekenų: esą gal kuris iš manekenų yra  jau įdvasinta figūra , ne vien muliažas, gal jau mus stebi akylai einančius gatve. Tarp žmonių manekenų, tai yra zombių, yra  ženkliai daugiau. Ir jie pavojingesni, nes beveik neatskiriami nuo laisvų žmonių,kurių nereguliuoja  Lėlininkai.

 Tema aktuali visiems, kas turi tiesioginių reikalų su žmogiškų išteklių valdymu ir ugdymu, kam rūpi jų vaikų, mylimųjų ir vaikų žmogiškumas, tapatybės išsaugojimas,nepriklausomybė.Mat iš zombio niekada nežinai ko laukti. Elgesys -  neprognozuojamas, poelgiai kertasi su išorinio charakterio bruožais.Talentai ir gebėjimai beveik neugdomi, jei ugdymo nenori, tuo nesuinteresuotas  dažnai niekam nežinomas zombio energetinis –mentalinis valdovas , tas  šešėlinis kietuolis Lėlininkas. Su zombiais betikslės  derybos ir patikimi susitarimai – mat tartis reikia ne su jais, o su jų tiesioginiais valdytojais.Su autoatsakovu nepasiginčysi. O zombiai ir yra ryškūs autoatsakovų tipai. Į paprastus žmogiškus klausimus ar emocijas jie atsako panašiai:“ Jums paskambinsime“ ar  įkyriai zyzia vienodą, neadekvačią temai mantrą: „ Mokytojas sakė“ „ arba „O vadovėlyje parašyta “, „o partijos programoje numatyta“, „tai Likimas“, „tai psichinės ligos požymiai“ , „pagonys to neturėjo“, „eik nach-j, psiche“ , „Avestos magai žinojo, kad ..“ , „na ir kas, na ir kas..“  ir pan.

 Įtakingiausias Lėlininkas – ideologizuota, režiminė valstybė (demokratija kaip karo tikslas - irgi zombinimo ideologija), siekianti piliečius reguliuoti  (zombuoti) pagal jos planą.  Tam pasitelkiami  galingesni instrumentai nei vieno paprasto Lėlininko nematomas psichoenergetinis narvas, kuriame juda pagal svetimą planą vienas ar keli plačiai nežinomi, bet kažkieno vis dar stipriai mylimi zombiukai. Valstybės arsenale – masinė propaganda, TV, monopolinė religija, oficiali diktatoriška psichoterapija, vienašališka švietimo sistema , NLP ir kaučingo, transferingo  technologijos.. 

 Šių netradicinių  pastabų tikslas – padėti atpažinti zombį tam, kad kontaktuose su juo būtumėm viskam pasirengę ir be reikalo nešvaistytumėm energijų pasipiktinimams , nuostaboms, įžeidimams.  Tai – beprasmiška. Teisinga nukreipti kritiką ne lėlei, o jos Lėlininkui. Gi jauna pagonė Diana  draskys  akis   aklomis nuostatomis  į bet kokį svarų argumentą akis tol, ko bus zombuojama savo žynio. Juk jauni kašio gerbėjai, alkozombiai  pliaups kaip užsukti alų tol , kol juodasis reklamos Lėlininkas  kiš  kryptingai krepšininkus su  švyturių buteliais jų neapsiplunksnavusią smegeninę. (teisingiau stojant į kovą  prieš jaunų nugirdymą iškart kirst galvas Lėlininkams, o ne kaltinti šeimas , kad nepajėgios apsaugoti vaikų nuo juodos propagandos) .   

 Juodoką temą  pasufleravo  miela giminaitė- zombė . Jau kelintą sykį paskutinę akimirką prieš svarbią  sustyguotą kelionę ji paskutinė minutę  atsisako vykti šaižiu,jos profesijai ir išsilavinimui nebūdingu, net šokiruojamu  būdu. Išpakuojant lagaminus atsirado laiko pasigilinti ir plačiau į zombių temą.

Zombis nėra vampyro auka . Nuvampyruoto, kaip ir užkeikto, nužiūrėto  žmogaus būdingas elgesys – .kitoks. Sergantis depresija ar savižudis – irgi nebūtinai zombis. Lėlininkai  irgi nėra nei manipuliatoriai, nei  vampyrai,  nei astraliniai vagys, nei raganautojai. Jiems nereikia energijos papildų,  svetimų astralinių gėrybių (jų aukų palankių žvaigždžių) grobio ,gerų dovanų. Jiems reikalingas konkretus asmuo-instrumentas jų savanaudžiams tikslams įgyvendinti ar poreikiams patenkinti, lūkesčiams išpildyti.Kartais jie net nežino, kad valdo kito valią, kad turi zombį, kurį jų pasąmonė užpelengavo, prisimagnetino astrališkai, nesąmoningai laiko ant kabliuko ar  ant trumpo pavadžio.

 Lėlininke gali būti nuostabi, auksinio charakterio mama, nuoširdžiai drebanti dėl  dukros, ir programuojanti ją savo įsivaizduojamiems scenarijams. Kukli, pareiginga  firmos buhalterė,per seksą valdanti pagrindinį akcininką, taigi ir firmos vadovybę. Sektos guru. Geradaris kaimynas, skubantis padėti ir nuolat besimeldžiantis, kad jo jauniems kaimynams klotusi viskas kuo geriausiai. Pagal jo idealų įsivaizdavimą, ne pagal jų svajones.... Dora , tikinti kaimo bibliotekininkė, siūlanti parapijonims  egzorcisto paslaugas  kaip išsivalymą nuo pykčio ( po egzorcisto seansų naujieji zombiai tampa priklausomi nuo jos  nuorodų , ji nuoširdžiai baksnoja, iš kokio galo kyšo demono uodega ir kaip ją nukapoti poteriais) . Miręs tėvas, nepaleidžiantis  dievinamo sūnaus iš  rūpestingo glėbio ir Anapus. Jo meilė  tiek stipri, jog sūnus neatlaiko, pasikaria, išeina pas tėvą.

  Politikas, reguliariai , pagal Mėnulio fazes, karksintis : „rusai puola, slėpkitės“ . Įsiaudrinęs visuomenininkas, gąsdinantis lengvatikius tėvus : „juvenalininkai atims jūsų vaikus jau rytoj, užsibarikaduokite.“ Cinikas rašytojas, kryptingai juodinantis, programuojantis  savo auditoriją mantra: „Meilės nėra, tai antras galas niežti, pasikasyk.“ Žavi  veikli, bet netalentinga aktorė, prižadanti amžiną meilę talentingiausiems menininkams. Kol jie kamuojasi meilės kančiose ir geria iš sielvarto jos belaukdami, ji panaudoja jų prigimtinius  dangiškus talentus savai holivudinei karjerai. Žmonės žavisi: „kokia meilė, jis dar vis myli.“ O pagal mane - žvaigždinis kriminalas: Lėlininkė sumaniai daro karjerą panaudodama zombio talentą .Lėlininku gali būti ir dvasia – nematoma, didelio galingumo energetinė (dvasinė) struktūra, piktieji demonai ar gelbėtojai angelai, pasirinkę tam tikrą žmogų  aukštesnės valios įrankiu.

 Manipuliatorių ir vampyrų atsikratyti lengviau, mat jie (tegu ir nesąmoningai) suvokia darantys neteisingus dalykus. Lėlininkai dažnai yra šventai įsitikinę, kad yra teisūs ir daro gera, apsaugo nuo kažko žmogų, kuris NEPRAŠĖ jų apsaugų ir prikišamos pagalbos, kuriam skirta PAČIAM padaryti suaugusiojo klaidas ir gauti vertingas pamokas, reikalingas jo brandai. Na kaip apraminti  Lėlininkės  šventą ryžtą  senutei, kuri karštai meldžiasi už panelės, varinėjančios su raudonu motociklu, dorovės kelią. Kad savo įsivaizdavimais, ugningai transliuojamais, į karšto kraujo panikę , ji smarkiai gadina jos gyvenimą ir net kelia pavojus gyvybei.

 Pavyzdžiai.

Laimingas, talentingas žmogus  kaip užkerėtas meta  bankininko karjerą , gražią šeimą ir įsikuria su aistringai pamilta moterimi prestižiniame didmiesčio bute. Po kelių metų miršta nuo alkoholizmo,  į  butą atsikelia pas „našlę“ lėlininkas. Jie atsipūtę, ramiai, be pastangų valdo  neuždirbtą turtą, kurį judviejų porelei parūpino zombis.  Anksčiau maniau, kad mirusiam ankstyva mirtis (38 m) – karminė bausmė už šeimos išdavystę. Dabar tvirtinu, kad jis nekaltas, jo niekas negelbėjo, netraukė iš Lėlininko tikslingos medžioklės zonų.

 Modelinės išvaizdos  talentinga moteris (43 )  kaip užkerėta atsisako daugybinių pasiūlymų stažuotis Austrijoje, Amerikoje, nesugeba gyventi pilnavertiškai, be vargo, iš solidaus atlygio, plėšosi per tris darbus, kad išlaikytų  „ligų maišą“ ,mamą pensininkę. Visi kaltina mamą, kad ji nepaleidžia dukros savarankiškam gyvenimui, bet niekas neįtaria Lėlininko.Jis – šaltakraujis tylenis tėvas, žaidžia kamputyje  atsiribojęs šachmatais, bėgioja maratonus, iš dukters uždarbių pakeliauja, nesivargina darbais ir atsakomybe. Tačiau vos tik horizonte pasirodo koks dukters jaunikis, tėvas alpsta,  gulasi į ligoninę, perjungia dukters dėmesį tik į save mantromis: “ Pareiga tėvui – šventas reikalas“, ir dukra lieka  be jaunikio. Lieka  finansiniu zombiu, užtikrinančiu Lelininko tėvuko nerūpestingą gyvenimą.

Ilgainiui zombiai net susigalvoja pateisinančią filosofiją: „mes mylim vienas kitą” (meilė kelia horizontus, verčia siekti daugiau, ne prikala narvelyje ), „toks Likimas“ ( bet koks Likimas reikalauja vidinės kovos, žingsnių į priekį, o ne atgal) ir ..pan..

 Žmogaus dvasinė ir psichinė struktūra yra  neįtikėtinai atspari zombavimui. Ypač nepaveikūs tam išsilavinę, išsimokslinę,  viskuo abejojantys, aktyvių interesų, emocionalūs,jautrūs, socializuoti, komunikabilūs asmenys , turintys daug draugų  ir socialinių ryšių. Beje, FB ta prasme yra stipri  profilaktikos priemonė prieš zombavimą. Mat atsivėrus didesniam žmonių ratui, tampa akivaizdu, ar Tu esi TU, ar kažkieno minčių ir norų įrankis. Asmenybės branda yra lydima nuolatinių abejonių,kai susidūrus su nežinomais reiškiniais dvejojama, ieškoma atsakymų. Zombavimui priešinamasi ilgai ir stoiškai, pasipriešinimas trunka  apie 7 metus.Tame tarpe dar įmanoma žmogų ištraukti, atplėšti nuo jo Lėlininko,  piktybinės sektos, totalitarinės valstybinės sistemos.Vėliau – tai jau tampa beveik neįmanoma , reikalauja  ilgalaikių profesionalių  ar kryptingų kažkieno pastangų. Štai kodėl, pastebėjus pirmines zombinimo stadijas artimųjų tarpe, reikia veikti iškart, nemarinuojant brangaus laiko.

Paveikiausi zombavimui 7-14, 35-46, 56-78 metų žmonės.Štai kodėl taip svarbu domėtis, kokias vertybes ir nuostatas pedagogai transliuoja moksleiviams, kolegos ir darbdaviai  darbingiausio amžiaus darbuotojams, TV  komentatoriai  ar senelių prieglaudos personalas – pensininkams.

   Idėjinis komunistas , kaip ir  fašistas, liberalas, fanatikas demokratas  ar feministė - irgi ligotai zombuoti žmonės. Aplinkybėse, kur reikės pasielgti žmogiškai, humaniškai,  su personaline atsakomybe,atsižvelgiant į  reiškinio priežastis ir ieškant visiems priimtino sprendimo, jie šventai  įkūnys savo Lėlininkų idėjas, nesielgs bendražmogiškai, su asmenine atsakomybe.

 

  Požymiai, kad esate zombuojami( bet dar neužzombinti!):

 Kontakte su žmogumi  ar informacijos šaltiniu kūną ima purtyti šaltkrėtis, įskausta galva (lyg kas spaustų kaktą akmeniniu luitu).  Ima  staiga perštėti gerklę, lyg ašakui įstrigus, užeina sprangaus  astminio kosulio priepuolis .Pakerta kelius, virpa kinkos. Užeina nesutramdomas žiovulys, smarkiai migdo. Realybės vaizdo kontūrai  prieš akis lengvai paplaukia. Krūtinę išmuša raudonomis dėmėmis.Po kontakto su Lėlininku ar sektos nariais  ant kūno staiga ( be aiškios priežasties) gali atsirasti didelių pūlinių. Vis sukyla netikėti, sunkiai sutramdomi seksualiniai geiduliai. Plaukai įsielektrina, lyg juos išpūstų vėjo sūkuriai, smarkiai niežti viršugalvis. Ima streikuoti,atsijungia , pakimba asmeninis išmanusis telefonas.

 Zombių bendri  požymiai      

Zombavimas iškart pasireiškia  kūno ženklais, pirmoji signalizuoja oda, įvairios  neaiškios kilmės dėmės ant nugaros.Ilgainiui – rimtais sveikatos sutrikimais.Taip pat – proto negaliomis, pakrikusiu mąstymu  ir koordinacija (išstovėt ant vienos kojos ilgai – iššūkis),   atotrūkiu nuo kasdienių realybės užduočių, komplikuotu bendravimu santuokoje( partnerystėje) ir padriku viešuminiu kalbėjimu.Mirus Lėlininkui zombis arba degraduoja, arba jo gyvybė  greit gęsta, arba įsijungia susinaikinimo programos ( savižudybės bandymai, kvaišajai, mirtinos ligos ), arba ieško kito Lėlininko.     

 1.Neįprastai susikaustę, lyg lengvai suakmenėję. SUROBOTĖJĘ, judesiai kažkiek mechaniški.  Kritinėse situacijose- sulėtinti judesiai ir pavėluotos reakcijos. Periodiškai lyg suparalyžiuoti žiūri į vieną tašką, „akys – stulpu“ ar nusuktas į šoną žvilgsnis, rankos nejudrios, pirštai nelankstūs. Veidas –  patamsėjęs, smėlio ar  pilkos spalvos, į žalsvumą, lyg apdulkėjęs. Atrodo vyresni ir solidūs  ne pagal amžių: daug raukšlių, džiūstanti, pleiskanota oda.  Dažnai – pesimizmo , liūdesio ar niūrumo išraiška veide. Plaukuose daug „kaltūnų“, jie liguistai trapūs, susivelia, slenka ir šakojasi, vis atsiranda nuplikusių, tarsi nugulėtų zonų galvoje. Niekaip nepriauga svorio arba kūno formos tampa dvyniškos, veidrodinės  lėlininko figūrai, todėl visiškai nepasiduoda  valingam reguliavimui 

 2.Požūris į maistą – daugiau nei keistuoliškas ir radikalus, prieštarauja aplinkos papročiams ir įpročiams. Nuolat valosi organizmą kokiais negirdėtais papildais,  valgo kaip kosmonautai ar ufonautai, karingais protestais  reaguoja į  nepriimtiną produktą. Tarkim, nevalgo žuvies ir atvirai pasipiktina, jei kas mėgina ją įsiūlyti. Ne, dietos jie nesilaiko, o valgo kažką tokio, ko kiti nėra girdėję, iš fantastikos srities arba  giriasi vartojantys kažką ypatingai rafinuoto ir tikro: tikrą aliejų, tikrą pieną

 3.Kalba dažnai vos girdimai , prislopintu, lyg iš po žemės  balsu.Balsas vis užsikirtinėja iki šnabždesio. Arba , priešingai, yra kaip angelo, maloniai dainingas, žodžiai liejasi nepertraukiama upe. Dažniau  įsitempę tyli arba nusikalba į lankas,  be rišlios minties, liežuvis ir kojos pinasi lygioje vietoje ( kaip gerb. A. Butkevičiaus). Akivaizdoje su kitų emocijomis ( ašaros,juokas, baimės, skausmas ) dar labiau apšąla, šaltakraujiškai stebi, kas vyksta. Žmonių būryje jie vizualiai yra tarsi atskirti nuo visų,  žmonės  nevalingai juos izoliuoja didesnėje privatumo zonoje.  

4. Nesugeba savarankiškai mąstyti, nesurezga savos minties,  plagijuoja  ir aklai, gausiai cituoja kitų mintis,tekstus, yra  smarkiai priklausomi nuo kažkieno tekstų ar knygų, kino filmų (reguliariai žiūri vis tą patį anime). Neturi humoro jausmo, jų neprajuokina, jie niekaip nesupranta,  iš ko juokiasi vienu metu būrys žmonių.

5.Arogantiškai elgiasi su moterimis, mamomis, giminaitėmis. Jas žemina, niekina, išjuokia, viešina jų paslaptis,   iš aukšto atsiriboja nuo motinystės pareigų ir malonumų,  tyčiojasi iš  šeimyninių moterų, motinystės institnktų, neatjaučia nuskriaustų, pakliuvsių bėdon moterų. 

6.Atvirai kariauja su kažkuo iš giminių .Pasirenka vieną taikinį  šeimoje ar gyenamame name, jį atakuoja , puldinėja beveik kaip tikrame kare. Namuose periodiškai  tampa agresyvus,  vis kelia karingus skandalus, maištauja, daužo indus, svaidosi aštriais daiktais, kažką suplėšo.

 7.Perdėtai, nuosekliai rūpinasi  kūno grožiu,  kasdien narkotizuojasi masažais, kaukėmis, pylingais, gimnastikomis.Tas užima daugiau laiko, nei santykiai su šeima, kūrybinis laisvalaikis. Perdėtai, ne pagal profesiją, domisi medicinos  ir sveikatos naujienomis, žino daugiau už medikus. Visus aplink  prikišamai šviečia ir moko sveikos gyvensenos pagrindų, tačiau sveikuoliškumas daugiau teorinis, žodinis, patys zombiai negyvena pagal tas taisykles, kurias deklaruoja ir jomis baksnoja kitus. 

 8. Juos kūniškai  instinktyviai traukia prie  svetimų vaikų   - juos apkabinti, čiupinėti,  paglostyti, niurkyti,užčiūčiuoti, permaitinti ( savų vaikų mityba irgi rūpinasi neproporcingai, tam skiria daugiau laiko, nei užsiėmimams su vaikais ar jų lavinimui) , apipila vaikus lepinimo dovanomis

 9.Viešumoje elgiasi kaip maži vaikai: bijo aplinkinių, užsisklendžia akliname kiaute ( užtat namuose duoda artimiesiems garo), putojasi emocijomis,laikosi  saugiai krūvoje su kažkuo, glaustosi prie savų tari prie skydų. Saugiau jaučiasi minioje Akropolyje , nei  vieniši  nepažįstamoje gatvėje. Nepažįstamų vietų jie vengia, bijo, mat netikėtose dekoracijose ryšys su lėlininku susilpnėja, gali ir išvs nutrūkti.  

10. Bijo, jiems nepavyksta niekaip ilgam susiporuoti. Mat partneris gali tapti rimtu, nepavaldžiu  priešininku Lėlininkui. Santuokose jie tampa liguistai, infantiliai pavydūs, nekontroliuojamu, nepasitikėjimu ir  pavydu  tarsi skatina sutuoktinius greičiau išpildyti jų negražius lūkesčius, išduoti ir išsiskirti. Skyrybos juk vėl suartins zombį su Lėlininku. Išsiskyrę kabinasi į praeitį,  dešimtmečius psichologiškai ir emociškai nepaleidžia buvusio, yra it kerpės prie jo prisvilę, ir vėl bijo sukurti naują porą .

11.Metų metais mindžikuoja, dvejoja  profesiniuose pasirinkimuose, niekaip, be objektyvių priežasčių ( vaikai, šeimos aprūpinimas) nesiryžta palikti organizaciją, kurioje nėra augimo ar kurioje nesirealziuoja. Arba  meilinasi vadovams  arba  dešimtmečiais su jais kariauja dėl pažeistų teisių. Yra visiškai pasyvūs Likimo kryžkelėse,  profesiniuose iššūkiuose, priima tai, ką gauna iš gyvenimo, iš vadovų, nemėgina rinktis  krypties patys. 

12.Tampa perdėm religingi, ieško įkvėpimo, atsipalaidavimo  ir psichologinės atramos,  tikinčiųjų sambūriuose, sektų sueigose , neatlygintinai ten darbuojasi savanoriais .

13. Nuolat kažkuo serga , chroniškomis, užsitęsusiomis  ligomis ne pagal amžių. Tipinės zombių ligos – sinusitai, komplikuota šienligė, bronchinės astmos ir bronchitai,  per dažni plaučių uždegimai, galūnių kaulų deformacijos ir lūžiai,  artritai,  kelių sąnarių dilimai, anomaliniai dantų  gedimai ( sveiki  staiga per metus ima byrėti). Griežimas dantimis ar gausus prakaitavimas ( be priežasties)  per miegus. Beveik visi zombiai turi ryškų  asmenybės susidvejinimo  sindromą, kuris klaidingai priskiriamas šizofrenijai. Skirtumas – jis nėra įgimtas, tiesog zombiui neįmanoma atskirti savo sąmoningų reakcijų, minčių (mentalinių programų) nuo svetimos valios padiktuotų

14.  Per daug miega  arba gausiai sapnuoja spalvotus, fentezi stiliaus sapnus ( tolimi horizontai, fantastiškos būtybės, gražios gamtos  panoramos). 

 

Zombių požymiai pagal  Zodiako ASC ženklus

 Šie požymiai atsiranda   ir dėl kitų priežasčių periodiška -  dėl vargingo gyvenimo, sergant kitomis chroniškomis ligomis. Tačiau  seniai zombuoto žmogaus elgesyje jie įsitvirtina kaip ryškūs , akcentuoti charakterio bruožai.

 Kadangi Lėlininko ir jo marionetės ilgamečiai ryšiai yra itin sunkiai nutraukiami, šios temos neliečiu, netyrinėju . Be to, kiekvienam tinka  skirtingos, individualios „atjungimo“ priemonės.  

 Lengviausiai ir greičiausiai užzombinami ( bet juos ir lengviau išlaisvinti)  Liūto ASC, Avino ASC, Tauro ASC, Mergelės ASC, Ožiaragio ASC asmenys.

 Atspariausi zombavimui: Vandenio ASC, Dvynių ASC, Vėžio ASC, Svarstyklių ASC, Skorpiono ASC , Žuvų ASC asmenys.

 Avino ASC – juos lengvai paverčia nuolankiais mazochistais, skurdžiais ar nešvariais machinatoriais, pinigų vergais moterys, mamos, superreligingos moterys,čigonai ir žydai, asmenys, kurie garbina tą pačią muziką ir tą patį maistą, tiki tais pačiais dievais, išmanūs  kulinarai ir virėjai, maitintojai (užmaitina iki vergiško nuolankumo), žmonės, kurie jiems daug moka ar paperka dovanomis, įtaigaus tikėjimo tiesomis, būrėjos. Lėlininko beveik neįmanoma iššifruoti.

 Fiz.požymiai:dažni virksmai, besaikiai  kvaišalai, savigaila, nepraeinantis troškulys, nuolatinis prakaitavimas, kūno tinimas  ir paburkimas( ypač tinsta kojos, pėdos), apatija, apsnūdimas, slepiasi būryje už nugarų (nors turi būti priekyje), tūno kokiame kampe ištižę  prie simbolinio altoriaus ( bibliotekos,  televizoriaus, bokalo alaus, monitoriaus ) ir nostalgiškai graudenasi dėl praeities. Aplipęs katėmis, katės persekioja. Kreidinės spalvos veidas, išraiškomis, balso intonacijomis  irgi atkartoja Lėlininką.  I

 Tauro ASC – juos lengvai  pavergia, įkinko į turto kaupimą svetimam labui,verčia dirbti  neatlygintiną darbą  kitiems,  jų Mokytojai (seminarų ar kursų vadovai), artimi giminaičiai, talentingi rašytojai  ir žodžio meistrai( Taurai ASC tampa perskaitytų doktrinų entuziastingais, net aršiais vykdytojais), musulmonų tkėjimas , pagonybė. Lėlininką lengva atsekti: paminėjus jo vardą. Tauro ASC tampa nevaldomas, pašoka iš vietos, tranko durimis ar daužo į šipulius, kas po ranka papuola,  svaido prakeiksmus , lipa per užtvaras, atvirai ištransliuoja Lėlininko širdies norus.

 Fiz.požymiai:nemotyvuota spontaniška agresija,  keiksmai, karingai puola pirmus pasitaikiusius,  rėkia, trūkčioja akių vokai,kilnojasi  trukuliuose pečiai, raudonom dėmėm išmuštas veidas, aukštas kraujospūdis, širdies ritmo sutrikimai, chroniški sinusitai, migrenos. Ant kaktos, viršugalvyje  atsiranda gumbai (panašumas į ragus).Šunys vis  puola, apkandžioja .

 Dvynių ASC  - jų  laisvą prigimtį įvaro į narvą ,kūrybingumą užvaldo ir kreipia galbūt visiškai ne ten  tėvai (ankstyvoje vaikystėje), godūs ar mirę giminaičiai, patyrę psichologai. Lėlininkai nesunkiai atsekami. Tačiau juos užjudinus, Dvynių ASC juos gina,teisina, dar smarkiau prisiriša, jiems paklūsta, tvirtina, kad myli..

 Fiz.požymiai: tingumas, nuolatinis gulėjimas lovoje ar prisvilimas prie fotelio, nesveiki alkio priepuoliai naktį,  anoreksija-bulimija, sėdėjimas pasyviai namuose ( Dvyniai turi žingeidžiai judėti, kaupti gyvą patirtį) , sumažėjęs kraujospūdis, neproporcingas nutukimas( kažkokia kūno dalis staiga aptenka riebalais), patologinė trauka saldumynams (šlamščiami saldainiai ar uogienės  kilogramais), kaklas suauga su sprandu ( nezombuotų  Dvynių ASC kaklas išskirtinai ilgas, ryški stati linija  pečiai-kaklas). Per dažnai šąšta lūpos (šerpiai), stomatitai, burnos gleivinės uždegimai, mažakraujystė,  chroniški gerklų uždegimai (glandai), atstumiantis kūno kvapas. Per daug pigmentinių dėmių ir karpų prie lūpų, ant kaklo. Nejudrus, lyg su įtvaru kaklas.

 Vėžio ASC – juos verčia prarasti tapatybę, meluoti, apkalbinėti, skatina kvailiems juokingiems poelgiams, paaugliškiems žaidmams apgaulingi mylimieji, savanaudžiai vaikai,  iškalbūs seneliai,menininkai, kuriais Vėžiai ASC  rimtai susižavi. Lėlininkai  prisidengia kitomis personomis, neįmanoma identifikuoti.

  Fiz.požymiai: perbalęs, sulysęs, perdėm raukšlėtas, ne pagal metus senas veidas.Ištįsusi, smaila  nosis ( turi būti užapvalinta, vos priplota), grafomanija, liguistas poreikis rašyti ilgiausius tekstus, nepertraukiamas kalbėjimas, greitakalbė  (kai užsiveda kaip radijas , neleidžia įsiterpti), skubėjimas viskuo dalintis su draugais,  krizenimo periodiniai protrūkiai, chroniški bronchitai ir užsitęsę plaučių uždegimai,  padaugėja pigmentinių dėmių ant rankų ir pečių,plėmuotas įdegis, rankų pirštų  ir pečių  nerviniai traukuliai, per dažni galūnių kaulų lūžiai, kitų pamėgdžiojimas grimasomis, patyčios iš kitų, narkotikai.

 Liūto ASC – juos verčia  kompleksuotais bailiais ir intrigantais, menkystomis, darboholikais  kolegos, gydytojai, pavaldiniai, archainės religijos (panteizmas) ,asmenys, kurie prileidžiami arčiausiai, prie Liūto ASC kūno, jį glamonėja. Lėlininkas įsislaptinęs, atpažįstamas, kai paminėjus jo vardą Liūtai ASC vizualiai susigūžia, gailiai ir jausmingai atsidūsta, apsiašaroja, užsisklendžia liūdesyje arba tyliai atsikalbinėja : „nekalbėk taip, jo nepažįsti, jis geras“  

 Fiz. požymiai: galva įtraukta į pečius, nesveikai įraudusi, pūlininga oda, nuolatinės negyjančios egzemos, rožės, pūliniai/žaizdos pažastyse ir kirkšnyse,  ant krūtinės, veido paburkimas ( tampa  panašus į papūstžandį kūdikį), isterikos, kaprizai ne vietoje ir ne laiku (aikštijasi kaip vaikai), daug daug  alkoholio ar vaistų saujomis, nesveikas troškulys, mieguistumas, bijo gydytojų, slepiasi , užsidaro nuo gyvenimo namuose, vengia artimųjų (sesers,dukros), tampa kolegų pastumdėliu, moterims  - gūzuojasi krūtinė , patinsta limfmazgiai, vyrų krūtinė paburkusi lyg moterų, figūros kontūrai irgi sumoteriškėję ( turi būti karingai atstatyta krūtinė).    

 Mergelės ASC – jas verčia tironais ir diktatoriais, karingais pasipūtėliais valdingi sutuoktiniai, dominuojantys partneriai, konkurentai, turintys daugiau valdymo svertų. Lėlininkas – skaidrus, atvirai garbinamas, viešinamas, į jį lygiuojamasi, juo didžiuojamasi.

  Fiz. požymiai: širdies ritmo sutrikimai, vitališkumo išsekimas arba, priešingai, antgamtiniai  fiziniai pajėgumai, sporto manijos (pakeliami nerealūs krūviai), kol vieną dieną trasoje ar ant treniruoklių  netikėtai plyšta širdis. Iššokęs arba anomališkai didelis pilvas, ant pilvo daug raudonų didelių pigmentinių dėmių. Gelsva, gintarinė oda. Tironijos ar didybės manijos apraiškos ( Tikra Mergelė ASC – inteligentiškai kuklinasi, nepozuoja) , visiems ima įsakinėti, komanduoja, veržiasi į viešumą, vaidina VIP‘us, puola žmones, oda momentaliai nusipliko iki žaizdų Pietų Saulėje .  

 Svarstyklių ASC – jas padaro pilkomis darbo pelėmis ir begalės reikalų tvarkytojomis, įvairių skyrybų iniciatoriais savanaudžiai asmenys, kurie ilgai ir kryptingai, nebaudžiami  prieš Svarstykles ASC smurtavo( mušė,prievartavo, rėkė, šantažavo ir grasino), ginkluoti kariūnai, kreditoriai ( asmenys, kurie šantažuoja dėl skolų , bendrų indėlių ar moralinių kalčių), sintoizmas, saientologija (mokslo garbinimas). Lėlininkas atsekamas pagal tai, kiek aktyviai Svarstyklės ASC rūpinasi jo  sveikatos reikalais, žino jo organizmo funkcijos smulkmenas,  per dažnai kartoja be ryšio jo vardą.

 Fiz. požymiai: papilkėjusi ar pažaliavusi oda, veidas kaip mumijos, robotizuota gyvensena ( režiminis pavalandinis grafikas tampa kultu), sveikatingumo paranojos ir manijos ( tikrinasi pas medikus dėl kiekvieno spuogo, ryja saujomis medikamentus), įkyrus pedantiškumas, pykčio priepuoliai, irzlumas ir neurozės, nerviniai tikai be priežasties , daug tamsių smulkių pigmentinių taškų ant šonų , nuolatinės maistinės alergijos, viduriavimai ar kolitai, per miegus neramiai blaškosi, sujaukta kaip po karo lova.  

 Skorpiono ASC – juos padaro  atlaidžiais , dviveidžiais liberalais( su viskuo sutinka, neskiria gėrio nuo blogio), keliautojais bastūnais  ar aklais kariūnais ( puola ginčytis, drasko  ATVIRAI akis pirmam sutiktam)  prieštaringi Dvasios mokytojai,  studijų kultiniai dėstytojai, budizmas, monizmas, įtaigios filosofijos . Lėlininkas atsekamas iš aktyvaus jo įtakų neigimo, polinkio su juo nuolat diskutuoti,  aiškintis santykius, kalbėtis valandų valandas. 

 Fiz . požymiai: slenka plaukai, suklypsta stuburas, byra dantys, daug rausvų dėmių ant nugaros odos, nesveikai įraudę žandai,išplatėja liemuo (dingsta net užuomina į taliją), neišbūna ilgiau dienos vieni, gali pliurpti tuščiai valandomis, kad tik nepasiliktų vieni, veliasi į tuščius debatus, pasyviai ir neveikliai laukia, kol už juos viską padarys kiti, saldumynų  manija, kvailas tuščias krizenimas (medinis juokas), nuolatinės anginos ar inkstų veiklos sutrikimai, dažnos votys ant sėdimosios, padidėjęs cukraus kiekis kraujyje ( ilgainiui – diabetas).     

 Šaulio ASC – juos paverčia nuožmiais baudėjais ir prasižengėlių persekiotojais, seks iškrypėliais, seks sektų aktyvistais ir steigėjais, lyderiavimo fanatais  jų įtikėti Dievai,  darbdaviai, vadovai, lyderiai, į kuriuos Šaulio ASC lygiuojasi kaip į profesionalus ar supermenus. Lėlininkas užslėptas giliai, atsekamas pagal netikėtas įtampas, nuožmio proveržius  ar išbalimą paminėjus jo vardą.

 Fiz. požymiai: atstumiantis negražumas, pajuodęs ar bordo spalvos veidas, seksualinės priklausomybės ar lytinių funkcijų sutrikimai, iškrypėliški geiduliai, gausiai ištatuiruotas kūnas, patologinis pavydas, augliai įvairiose vietose ( ilgainiui – vėžys), patologiškai šaltas, atgrasus kūnas, panašus į demonų ar kitokių pragaro būtybių (raganos, monstrai), bjauriausių keiksmų, smurto ir kaltinimų proveržiai, suniekinant niekuo dėtą žmogų, nuolat sapnuojasi košmarai, katastrofos, smurtas tampa tapatybės žyme.      

 Ožiaragio ASC – juos įvelia į avantiūras  ir daro entuziastingais kažkieno svitos nareliais,patikliais kvailiais, įtraukia į politiką draugai, politikai, VIP‘ai, TV žvaigždės, popsinės figūros, šventikai.

 Fiz. požymiai:anomalinis nutukimas, riebalai kaupiasi lygioje vietoje, ypač išplatėja, apeina celiulitu ar rausvais dideliais plėmais  sėdmenys ir šlaunys, rausvos ar slyvos atspalvių  paburkusi oda. Per ilgas miegas ( virš 10 val), prakaitavimas ir kojų traukuliai  per miegus, nuolat padidinta temperatūra, nepaaiškinamos kilmės karščiavimai, daug ir nuolat kažką gydo, per daug  geria daug stebuklinių vandenų ir maisto papildų,yra priklausomi nuo religinių ritualų..    

 Vandenio ASC- juos verčia stagnuoti, vilkti išsigalvotus kryžius, atriboja nuo žmonių niūrioje izoliacijoje anarchistai, autsaideriai, autoritariniai bažnytininkai, vienuoliai, ekologai, autoritetai disidentai.. Lėlininkai atsekami pagal pagarbos ženklus – zombiai juos remia, jiems savanoriauja, stato paminklus. 

 Fiz.požymiai: marmurinis odos  pilkumas ar pajuodęs veidas, raukšlės, senukų išvaizda ( elgesiu, žodžiais, apranga),net atsikrenkštimai, kojų mėšlungiai ,sunki, lėta ,dramblota eisena ( nelankstūs keliai), niūrus pesimizmas, kai netikima niekuo,  užsitęsusios depresijos, migrenos, darboholizmas, fizinio smurto proveržiai (mušasi), priklausomybė nuo sporto (ypač slidinėjimas, alpinizmas)  ir nuo alinančių dietų, byra dantys,lūžinėja kaulai.

 Žuvų ASC – juos verčia keisti lytį ar kaitalioti šokiruojamą įvaizdį , tapti kosmopolitais  fanatikai pažangiečiai, intelektualai,  vyrai su idėjomis, pravoslavybė, komunizmas,socializmas,  modernios psichotechnologijos, anarchistinės ar feministinės idėjos,  mokslo sektos.  Lėlininkus zombiai patys noriai atskleidžia, pristato kaip geriausius draugus netikėčiausiais momentais, spontaniškai.

Fiz. požymiai: uniseksas ( nei berniukas, nei mergaitė), panašumas į transvestitus ar ufonautus,  blauzdų mėšlungiai, nerviniai akių tikai, neurozės, per dažnos kojų traumos, klouniški marionetiniai judesiai (staigūs posūkiai), patologinė arogancija menkinant kitų intelektą,  regos sutrikimas, staiga atsiradę homoseksualūs polinkiai, narkotikai, priklausomybė nuo soc. tinklų ir interneto, televizijos.

Art: Rene Magritte