Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2014-07-07

2014 spalio užtemimas Skorpione- išaugimas iš senų, per ankštų formų

2014 m spalio 24d 0:57 Vilniaus laiku  vyks dalinis  Saulės užtemimas 1 Skorpiono laipsnyje.   

Fotoart: Alex Stoddard (USA)

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”. Slinkimas prasidės nuo  Kamčatkos pusiasalio, pasieks didžiąją dalį Šiaurės  Amerikos, ypač kliudys  Vankuverį ( ten  užtems 65 proc Saulės disko), San Franciską ( 50 proc), Denverį (55 proc), Torontą (44 proc). Maksimali fazė – ties Kanados Velso Princo sala ( 81 proc). Saulės užtemimą galima bus pamatyti (sumedžioti fotoaparatais)   per saulėlydį  JAV rytinėje dalyje ir Kanadoje.    

 Saulės užtemimai veikia visų, BE IŠIMTIES, žmonių sąmonę. Joje įvyksta tam tikri virsmai,  pasilieka stiprūs įspraudai  (inprintai),  sutikus užtemimo metu reikšminius, lemtingus  žmones. Jie  įtraukia į reikšminius, turinčius ilgalaikes pasekmes  santykius ar įvykius. Žmogaus sąmonė  gauna impulsą plėtotis  nauja kryptimi.  Užtemimo periodo ribose  gyvenama normaliai,  nekreipiant dėmesio į  įvairių astrologinių mokyklų gąsdinimus. Užtemimai vyksta reguliariai, reikia mokytis kūrybingai sąveikauti su jų energijomis,  vedančiomis į sąmonės  plėtrą  (sąmoningėjimą) ir dvasinį augimą.  Pavojinga, fatališka  tik pati  Užtemimo diena, kai Saulę (žmogaus  sąmonę, dvasią, valią) užtemdo Mėnulis (instinktai, biologija,baimės, praeities komforto trauka ). Tą dieną reikėtų vengti  naujų kontaktų ir spontaniškų veiksmų, mat jie turės neatšaukiamas pasekmes.       

Artėjančio užtemimo simbolika pagal Redjarą: “ Autobuso keleiviai kelionės metu stengiasi įdėmiau įsižūrėti į pastatus ir žmones gatvėje”  

Kolektyvinė sąmonė  išgyvens  pozityvius energetinius virsmus, kurie  verčiami į senąją psichologijos prokalbę kaip : “Perspektyva, kuri atsiranda  iš ramaus, užtikrinto  kasdienio darbo. Aitrus noras pasiekti žymiai daugiau, peržengti esamas galimybių ribas. Gyvenimas matomas kaip visuma, tolimoje  perspektyvoje.  Vyksta aktyvūs visuomeniniai mainai, integruotos komunikacijos.”  

Art: R.Magritte

2014  spalio užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo  2014  balandžio 30  iki  2015 kovo 20d.  Apogėjaus taškas (viršūnė) ,gegužę prasidėjusių procesų ir aplinkybių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2014  spalio gale, lapkričio pradžioje. Užtemimo saroso serija: 17 N. 

Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams  : “Įvykiuose daug impulsyvios energijos.Bendravime, kontaktuose vyrauja pakylėtos tonacijos,įsiaudrinimas, entuziazmas,  stiprus ikvėpimas,  tam tikras apsėdimas idėja. Kyla daug prasmės  klausimų dėl  pašaukimo, motyvacijos: kodėl daroma viena ar kita,vardan ko?Motyvacija jaudina visus santykiuose ir ypač finansiniuose, profesiniuose reikaluose. “Kokia mano misija, Lemtis , ko aš siekiu, ko siekia valdžia vienais ar kitais sprendimais?”                

     Analoginiai  pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai: 1960, 1978, 1996 metų  rudenį.  

Saulės užtemimai vyksta poromis su Mėnulio. Mėnulio užtemimas vyks spalio 8 d,  Avino  ženklo 15 laipsnyje .  Daugumai Lietuvoje sprendimai ar įvykiai, reiškiniai, susiję su  karjera/profesija/ valdžios vienašališkais nurodymais ir naujais pasiūlymais /reputacija/ sutuoktinio giminėmis ir turtu/vaikų sveikata ir darbu/tėvų  vedybomis-skyrybomis  vers kažką esmingai keisti  ar atrasti daugiau prasmių  JAUSMŲ sferoje, reklamoje, bendruose ir asmeniniuose energetiniuose ištekliuose (kuras),   auklėjime, vaikų reikaluose ir  apsaugoje, mene ir kūryboje, laisvalaikio formuose ir k t,

Šiomis dienomis  išryškėja apsibrėžia įvykiai ir situacijos, susijusios su  spalio 24d užtemimu: liepos 7-8dd, rugpjūčio 3-5dd, rugsėjo 26-28dd, spalio 24-25dd, lapkričio 20-22dd, gruodžio 17-19dd, sausio 14-16dd, vasario 10-12dd.   

 

Šio užtemimo metu energetiškai teisinga elgtis : 

susitelkti tik į tai, kas svarbiausia, nekreipti dėmesio, atmesti pašalinius dalykus, maksimaliai padidinti reikalavimus  sau ir kitiems;  turėti aiškią, išgrynintą  asmeninę veiksmų motyvaciją,  kuri stimuliuos, duos energijos subrendusiems  pokyčiams, virsmams; elgtis pagal sąžinę, ją nušveisti iki skaidraus švytėjimo;  išlaikyti vidinius pasiryžimus paslaptyje, neviešinti sprendimų, maskuotis, veikti netikėtai, kai aplinkybės bus maksimaliai saugios esamam tikslui realizuoti arba net ir perlaukti, jei aplinkybės neleidžia savarankiškų veiksmų,nerizikuoti “va bank”, jei yra žlugimo, didelės nesėkmės nuojautos;  rasti patikimiausius galios svertus, kurie garantuos, kad rizika, kurią sumąstėte, pasiteisins, negrės visa ko praradimu.

 Vengti išsišokimų ir egocentriško noro pirmauti pažeidžiant tvarką, nedaryti kažko nepasirengus, neturint  tvirtų atramų ar reikiamos patirties .   DARYTI tik tai, kas jaudina,  išplaukia iš jausmų ir nuojautų, kas susieta su didžiaisiais gyvenimo tikslais. Negailėti savęs, maksimaliai intensyviai veikti  perlaužiant aplinkybes ten, kur gyvenimas  stipriausiai gniuždo, presinguoja, kur aplinkybės įsiėdė iki gyvo kaulo, kur kraują stingdo  nepakeliama rutina. Kažką paaukoti dėl prasiveržimo į  užsibrėžtus tikslus, įveikus skausmą,  aplinkinių provokacijas, gąsdinimus, kažkieno grasinimus. Kautis su savimi ir su aplinkybėmis dėl iškilimo ten, kur svajojate būti, kur atsivers didesnės perspektyvos,.       

Skorpiono užtemimai nėra lengvi, praeina su tam tikru “nukraujavimu”, skausmais, kažkieno mirtimis, tam tikrų dalykų atmetimu  ir atsisakymų vardan augimo. Vyksta  intensyvi vidinė ir išorinė  konkurencija, kurioje nėra jokių galimybių taikiai susitarti ir rasti kompromisus.  Dominuoja teisingo atlygio, sugriežtintų baudų , keršto, atgimimo, apsivalymo, vidinio ir išorinio purvo iškuopimo  motyvai, pojūčiai ir norai.  Kažkas tarsi rentgenu nušviečia kiaurai žmogaus potencialą  ir giluminę  motyvaciją, baudžia ar padeda išsigelbėti.Aplinkybėse atsiranda realūs pavojai, grėsmės,  mat pasiekiama  pakantumo,  kantrybės maksimali riba, po kurios gyvenimas verčia  rizikuoti, kovoti,  įveikti išbandymus, atremti spaudimą,  siekiant išsaugoti tai, kas  turi prasmę. Skorpo energijos tai tarsi šaltas prablaivinantis dušas ar skausmingi skiepai, , verčia kažkurioje srityje konkuruoti ,kovoti už naujas idėjas ar gyvybiškai svarbių dalykų išsaugojimą  

Šio užtemimo energetinė dominantė:  bet kokia rizika ir pavojingi iššūkiai yra lydimi palankių aplinkybių ir visuotinio pritarimo, pažadina jausmus ir  išlaisvina kūrybines energijas, suteikia ryžto. Užtat konservatyvus senų formų ir senos tvarkos, senos hierarchijos, senų sistemų  nuožmus  gynimas  veda į izoliaciją, vienatvę, daugumos žmonių pasitikėjimo, simpatijų ir meilės praradimą.  

Tai paskutinis iš 3  užtemimų Skorpione, kurie sekė paeiliui 2012, 2013 2014 m rudenį. Kryptingai panaudotos  ir maksimaliai konkurencingai realizuotos jo energijos  gali duoti šansą pakreipti  visų  ir kiekvieno atskirai gyvenimą, karjerą, profesinius pasirinkimus kita  linkme, artimesne pašaukimui ir prigimčiai. Pasyviai, nuolankiai priimtos energijos ( pasidavimas nuolankiai kažkieno provokacijoms, aplinkybėms)  duos šio užtemimo periodu valdžios, vadovų nuožmų spaudimą, karjeros ar statuso, reputacijos galutinį žlugimą   

 Užtemimo energijų nešėjai – asmenys, gimę po Skorpiono ženklu, arba su ASC, dominuojančiomis planetomis,su  planetų sankaupa (steliumu) Skorpiono  ženkle . JIe   užtemimo  aprėpties periodu VISUS provokuoja, ragina keistis, sustiprėti, išsinerti iš senos patogios odos,   išeiti iš komforto zonos, skaudžiausiais būdais bedžia į silpniausią  pažeidiamą vietą, įspiria į užpakalinę nugaros dalį , kad nemiegotumėm,  mygia moblizuotis gyvybiškai svarbiuose dalykuose, persilaužti nepriimtinoje įvykių eigoje link prasmingesnių tikslų, susietų su  asmeniniais gebėjimais ir tikrąja motyvacija.

Užtemimo įtakas  labiau pajus  Svarstyklės gimusios  10/18-23 ir Skorpionai, gimę 10/23- 11/02  (negatyvu: grėsmės jų gyvybei, poztityvu: charakterio radikalūs virsmai, atgimimas, atsinaujiniams,  kryptingos valios apraiškos, teigiamos įtakos kitų augimui ir išsilaisvinimui),   Avinai  gimę 04/16-21 ir Taurai gimę 04/21-30 ( santuokos, sutuoktinio  reikalai, vieša  negailestinga  nuomonė, nuožmi konkurencinė kova,  išbandymai partneriams, pavojinga aplinka),  Vėžiai, gimę  07/18-23 ir Liūtai, gimę 07/23- 08/01 ( šeima,  tėvai, praeitis,  gyvenama vieta, turtiniai ir nuosavybės reikalai,  gajesnių pagrindų atradimas, bet ir tam tikros pabaigos, kažko  reikšmingo laidotuvės ) ,   taip pat Ožiaragiai, gimę 01/16-21 ir Vandeniai , gimę 01/21-31 ( nuožmi konkurencija  karjeroje, profesijoje ir dėl vietos po Saule,  grėsmės reputacijai, pavojai organizacijai, vadovų  ar aukščiau stovinčių smurtas/išnaudojimas/išmėginimai, įnirtinga kova dėl asm ir bendrų strateginių tikslų, kažkas mėgina žlugdyti, niekinti  siekius ir pasiekimus, soc. padėtį),

Ypač  atsakingas padidintų krūvių ir įvykių stūmoklių, katalizatorių vaidmuo, sunkiausi išbandymai persilaužiant, išsigryninant,  pakreipiant  nepalankią įvykių eigą šio užtemimo ribose  laukia Svarstyklių, gimusių 10/18-23 ir Skorpionų, gimusių  10/23- 11/02

 Fotoart: Alex Stoddard

LIETUVOJE 

Po  intensyviomis šio užtemimo energijomis pataiko ( bus įtakojami)  jaunimas, vaikai, menininkai, šou veikėjai, artistai, aktoriai, reklamos/kino/ teatro darbuotojai, renginių organizatoriai, mados  ir grožio (salonai) atstovai, kurortų, pramogų centrų  ir pasilinksminimo vietų darbuotojai. .      

Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai ( tik Lietuvos padangėje):

Skorpionai. Patyrę, vyresnio amžiaus, solidūs  ar su padėtimi atskalūnai Skorpai konfiktuos su bendra opinija, su “main stream’ais” , visuotiniais numylėtiniais, su žmogišku požūriu į meilę ir vaikus,  provokuos veikloje ir darbuose sėkmingus žmones, kūrybingą ir talentingą  jaunimą, vaikus, gadins atostogas ir šeimynines šventes, sėkmingas reklamines akcijas, kenks grožiui . Geros širdies, jautrūs, šeimyniniai ir rūpestingi Skorpai, priešingai, bus gerieji angelai ir rūpintojėliai šeimos/ tėvų/giminės/ tėvynės  gyvenime, slaptais gerietiškais manevrais skatins visus kuo platesnei  profesinei sėkmei,palaikys talentingą jaunimą, menininkus, vaikus, padės kažkur įsišaknyti, ves šeimos narius ir artimuosius į atgimimą.

Svarstyklės. Svarstyklių prieštaringas elgesys ir vertinimai, paviršutiniškumas, dvigubi standartai, blaškymasis planuose ir projektuose,  perdėm diplomatinės ar  neapibrėžtos nuomonės, netęsėti pažadai,  nepatikimumas susitarimuose  pakurstys aplinkinius karingiems, ryžtingiems  sprendimams, skatins teisinę, etinę ir pasaulėžiūros  kuo greitesnę pažangą, bet ir įplieks karus, teisinius ginčus. Svarstyklių  pasyvumas ar patarimai  ne vietoje ir laiku kurstys porų nesantaiką, bet ir stabdys per greitas skyrybas. Jie –  šio užtemimo nepatikimiausi partneriai, bet įdomiausi laisvalaikio, kūrybos kompanjonai ir vertintojai.         

Šauliai. JIe yra šio užtemio aplinkybių ir įvykių laimėtojai, čempionai . Liūtų  drąsa ir skleidžiama pasaulėžiūra,  gerųjų (geros širdies) Skorpionų įžvalgos, patirtis ir budrumas  suteikia Šauliams energijos veikti, kovoti, kurti,  teigti ir kitiems aplink Meilę gyvenimui. Šauliai skatins augti, drąsiai pakovoti už tai , kas patinka, pastūmės atskleisti tikruosius talentus,  drąsiai, populiarins, stimuliuos karjerą, visakeriopą  sėkmingą augimą ir plėtrą .  Su  Šauliais – atostogos menai, šventės ir kūryba – azartiški, sėkmingi ir populiarūs.

Ožiaragiai. Ožiaragiams teks sunkiausias energetinis  destruktorių, stabdžių, vaidmuo. JIe  bandys  užsispyrusiai (kaip  seni kelmai)  priešintis  ( bet nesėkmingai) pažangesniems partneriams ir technologijoms, kitoniškai  radikaliai pasaulėžiūrai, trauks procesus į praeitį, atgal. . Remdamiesi sena patirtimi ar atgyvenusia strategija blokuos (nesėkmingai) pažangias vienybės  idėjas, plintančias aplinkoje, apkartins renginius ir šventes,  perdėm diktatoriškai ir konservatyviai kontroliuos  jaunimą, vaikus.  Jie bus pagrindinis kliuvinys, bloko elementas santuokose, kliudys  naujų porų susidarymui, sandoriams, susitarimams,  deryboms, viešiems ryšiams, draugystėms, bendruomenėms . Atmes naują informaciją, ateinančią iš labiau išsilavinusių, iš užsieniečių. Stabdys kasdienybės  reikalų sklandžią eigą, mokslus, švietimą,kirs per finansus, su jais bus sunku rasti bendrą kalbą 

 Avinai.Skleis naujos pasaulėžiūros, tikėjimų idėjas, rodys perspektyvas, inicijuos teisinius  ginčus, kvies į keliones ar į naujoviškas bendromenes/ ažnyčias,  duos naujų  atgimimo, gasiviųjų impulsų  santuokoms, viešumai, drąsiai  ir išradingai nurungs, nustums, nusodins konservatyvius, beviltiškai nusenusius asmenis ir grupuotes ( Ožiaragių suformuotas ar kontroliuojamas  komandas ir mafijas),  lengvai nuginčys ir demaskuos plepius, tuščiažodžiautojus,mėgėjus papilstyti iš tuščio į kiaura.  Būtent  Avinai ves į pripažinimą, aktyviai palaikys talentus, jaunimą, menininkus, kūnos ir dvasios grožio gamintojus,  inicijuos  populiarius ir sėkmingus reklamos, meno, neformalaus ugdymo renginius, seminarus, palaikys įsimylėjelius.

Liūtai .Liūtai bus visuotinės sėkmės laidininkai. Jų pasiūlymai ar elgesys ir kitiems rodys plėtros kryptis ir sritis. Jie bus visuotinio dėmesio centre šventėse, renginiuose, darys didžiausias įtakas vaikų auklėjimui, reklamai. Jų formuluotės ir nuomonė turės didžiausios  įtakos kitų įvaizdžiui, visuotinei nuomonei apie kito galimybes, jie bus kitiems didžioji  ir reklama ir antireklama. Palaikys pažanguolius, naujų pasaulėžiūrų aktyvistus ir pionerius, drąsiai susikaus su konservatoriais ir šešėliniais įtakų lyderiais darbovietėse, valdiškose struktūrose, tarnybose, mafijose ir klanuose. Kovos su  smurtu ir destrukcija šeimose, namuose, gimtinėje. Duos didelę globą  atlygiuose, su finansais, santuokose ir viešumoje

Žuvys .Patirs įvairių transformacijų (virsmų), bet ir bus  labiausiai skriaudžiamos.  Pozityvios – bus pirmosios pagalbininkės ir Gelbėtojos  kitų bėdose, nelaimėse (ypač šeimos nuopuoliuose, laidotuvėse, ligose, krizėse), parems, rodys  sklandžias išeitis iš aklaviečių,padės gelbėti turtus nuosavybę, rasti atramas, įgyvendins reformas, praturtės, turės didelių pelnų. inicijuos reformas ir pokyčius. Negatyvios -  smurtaus, šmeiš, lįs į svetimas teritorijas, kažką apvogs, kels nematomas destrukcijas ir revoliucijas, apvoginės,užsiims negražiomis, nematomis manipuliacijomis, nuskurs.      

                          

        Galimi įvykiai Lietuvos padangėje :

  1. Rezonansinės  žiaurios žmogžudystės. Kriminaliniai grupiniai nusikaltimai vers sugriežtinti įstatymus, stiprinti įvairialypes apsaugas, įskaitant ginklų ir kovinių šunų  įsigijimą. Atskleidžiamos senos žmogžudystės
  2. Vyksta nuožmios, mirtinos  mafijų  ir klanų kovos, kur nugali  visapusiškai konkurencingiausias,palaikomas tarnybų, valdininkų ir policijos, o krenta seni, patyrę  mafijos autoritetai ir vilkai. Formuojasi nauji mafijos klanai ( hmm… prie jų ištakų stovi moterys…)
  3.  Valstybinės reikšmės laidotuvės
  4. Vienų didžiųjų statybos objektų įšaldymas, kitų – atgaivinimas. Radikalūs pokyčiai būsto ir žemės rinkoje , siekiant išjudinti pelningumą  ir atsikratyti skolų.  Vėl klaidingų paskolų rizikos banga  perkant/keičiant būstą. Bet ir galimybė fantastiškai praturtėti iš  rizikingų būsto/žėmės sandorių.
  5. Vaikų  didelė sėkmė  finansuose, moksluose, studijose, atrankose,  greitame susiporavime. Bet ir vaikų sveikatos/darbo problemos,  pasikeitus ankstesniems planams, susidūrus su padidinta nematoma konkurencija darbovietėse.
  6.  Senų  patyrusių  darbo kadrų nesėkmės, išėjimai ar išmetimai iš darboviečių ( ypač rizikuoja nelankstūs Skorpai, ginantys seną tvarką). Senų, patikimų, užmirštų klientų  išėjimai/praradimai  ar sugrįžimai iš nebūties.
  7.  Sunkios ligos ar  dramatiški buitiniai/ūkiniai/ darbiniai/sveikatingumo  sunkumai šeimose.
  8. Staigios santuokos ar skyrybos  – įsimylėjus, dėl vaikų. 

      

Visus asmenis po LT dangum individualiai šio užtemimo energijos skatins:

-          daugiau meilės ir globos, jausmų ir emocijų  skirti artimiesiems, mylimiems giminėms, pasirūpinti būsto/namų/turto apsauga ir  švara;

-          kažką aktyviai veikti, padaryti  dėl vaikų  ar mylimųjų sėkmės bei plėtros , dėl asm. pasiekimų reklamos, dėl kūrybingumo profesijoje plėtotės;

-          atsisakyti žalingo gyvenimo būdo, žalingų ar įsisenėjusių veiklos ir darbo metodų,  pakeisti  niūrius ir nemalonius gydytojus/paslaugų teikėtjus/ pagalbininkus/kolegas  į labiaus sėkmingesnius, mėgiamus;

-          rasti  ir pereiti į labiau sėkmingas organizacijas, kuriose vyksta   plėtra ir daugiau kūrybingumo

-           išmesti senus baldus, drabužius ir rakandus

-           dar labiau pasigilinti į istoriją,  karmą,  inkarnacijas, į giminės  ar genties/ šalies  genetinį ir istorinį paveldą 

-           daugiau dėmesio skirti asm grožiui, madai , įvaizdžiui, išvaizdai, koreguoti kūną ir t.t.   

 

Ukraina.Nuožmus infokaras, pasaulio finansinė ir moralinė parama, diversijos renginių metu ( pavojai jaunimui, vaikams, pramogų objektams), transporto  ir komunikacijų bei infomazgų avarijos-diversijos ( geležinkelis, oro linijos),  padidintas avaringumas keliuose, komuniksenų karo kadrų  trukdžiai Ukrainos kariuomenės sėkmingoms operacijoms  Įvykių persilaužimą lems  jaunimas: kas jį palenks savo pusėn  - ar rusų propaganda, ar ukrainiečių  kovinė žiniasklaida.

Globaliai.Valdingi, technologizuoti politikai/ diplomatai/ visuomenininkai/bendruomenininkai/draugijos/partijos  liūtiškai drąsiai  stoja ir nugali beviltiškai pasenusius reguliuotojus-kontroliuotojus-baudėjus valdžios struktūroje,  pavienius  vadovus vilkus ar šešėlinius lyderius-manipuliatorius. Tame virsme gimsta nauji lyderiai, vadovai (konkurencingesni ir kuriantys sėkmingus projektus-programas). Didžiausias įtampas patis, bus informaciškai “apšaudomi” pensijinio amžiaus  vadai ir  visomis prasmėmis ĮŠALĘ-APŠALĘ-SUSTINGĘ beviltiškai konservatyvūs  vadai-atskalūnai ( neturintys partnerystės ryšių, nepavejantys laiko ir technologijų) visų šalių valstybės  ir aukščiausios valdžios valdymo grandyse. Galimi pasikėsinimai į  faktinius ( ne ekraninius)  valstybės vadovus ir svarbių strateginių sričių lyderius, jų nušalinimas teisinėmis priemonėmis, pasaulio žymiųjų valstybių vadovų natūralios mirtys ( E. Ševardnadzė).              

     

"Kalvarijos" , 2014 ("Calvary")- šioje airių-britų kino dramoje daug 2014 m einamojo  užtemimo  temų ir motyvų.

Užtemimo energijų poveikis ASC ženklams  :

Avino ASC . Plius:  persilaužimai į pelningumą  versle, atsikračius  sutrešusių kelmų vadybininkų ir negyvybingų strateginių tisklų, paveldas ir pelnai; minus: pavojai gyvybei, bankroto ir vagysčių rizika, nesėkmės karjeroje ( postų praradimai, organizacijų nuosmukis) .

Tauras ASC. Plius -  ateina super patikimi partneriai, sandoriai,  vedybos, sustiprėjusios įtakos aplinkai, laimėti karai. Minus:  skyrybos, palaimėjimai nuožmioje konkurencijoje, mirtini pavojai sutuoktiniams,  nesėkmės kelionėse ir teismuose.

Dvyniai ASC. Plius –  pasveikimas, išgijimas, patikimų pagalbininkų ir kolegų atėjimas, po kurio tiesioginis darbas pradeda patikti, tampa saugesnis; naminių gyvūnų įsigijimas, perversmai į gera buityje (švariau, patogiau). Radikalalūs kūno  pokyčiai į gera. Minus: iti pavojingos ligos, traumos, pralaimėta konkurencija darbe, prarasta darbo vieta            

Vėžys ASC. Plius – aistringas pomėgis, įsimylėjimas, galingi  įtakingi gerbėjai(fanai), kūrybos proveržis,  maskimaliai intensyvi reklama, vaikų ir mokinių pasiekimai,. Minus -  pavojai vaikams ir mokiniams, nelaiminga meilė, pražūtinga aistra, skyrybos, antireklama.

Liūtas ASC . Plius  - būsto ar turto  įsigijimas, nuosavybės išsaugojimas, įkurtuvės, pereikraustymas į geresnes patalpas,   ind. verslo pradžia . Minus – grėsmės šeimai, mirtis giminėje, turto/ namų/ NT  praradimas. 

Mergelė ASC. Plius –  galingi ryšiai ar kontaktai, intensyvūs mokslai ir informacijos lavina, intelekto  lavinimas,  patyrusių MOkytojų sutikimas. Minus – avarijos, kojų traumos, kaimynų antpuoliai, nesėkmės moksluose, bendramokslių teroras.

Svarstyklės ASC. Plius – dovanos, didėjantys uždarbiai, galingų moterų parama, gilesnių vertybių atradimas, atrandami  neišsenkami išteklių ir pajamų šaltiniai. Minus – pavojai mamai, kančios dėl motinystėss,  gerbūvio nuosmukis, atlygio sumažėjimas, finansiniai sunkumai.       

Skorpionas ASC. Plius - tapimas sąžinės balsu, teisingumo testu ir tvirčiausia atrama  aplinkai, auga autoritetas, aplinkos pagarba, teigiami charakterio virsmai. Minus – vienatvė, pavojai gyvybei, traumos, avarijos, aplinka smerkia ir baudžia už praeities darbelius.       

Šaulys ASC. Plius – išsilaisvinimas iš kažkieno priespaudos,  savęs pažinimas, pabėgimas į saugesnes erdves, išgijimas, prasmingos dvasinės praktikos. Minus- laisvės  ir pinigų praradimas, netektys, nesėkmės, išdavystės, ligoninės ar priverstinė izoliacija

 Ožiaragis ASC – jiems šis užtemimas yra nepalankus ( Saturno pažeidimas užtemimo kosmogramoje), kai aplinkybės neduoda sklandžios eigos, “žalios gatvės”, tenka konfiktuoti su ženkliai įtakingesniais asmenimis ar grupuotėmis . Plius -  draugų parama, įsijungimas į galingus projektus, prasmingesnių perspektyvų atradimas. MInus –  draugų išdavystės, prarandamas grupių/visuomenės pasitikėjimas.

 Vandenis ASC. Plius – nerealiai aukštas posto, karjeros pasiūlymas, dėl kurio tenka pakovoti, patekimas į valdžią, staigus gyvenimo pokrypis  aukštyn, į gera; patekimas pas  stiprius, gerus vadovus. Minus -  karjeros, pozicjos, reputacijos žlugimas, kritimas iš aukštumų į gilią duobę, vadovų žalojantis smurtas.

Žuvys ASC. Plius – Dvasios Mokytojų  ir tikėjimo suradimas,  itin reikšminga kelionė,  lemtinga pažintis su kitamaniu, užsieniečiu. Minus – tikėjimo krizė, teisiniai procesai, įtampos ir konfliktai kelionėse, su užsieniečiais ar kitamaniais            

               

-