Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2014-12-24

2015 kovo užtemimas Žuvyse: Meilė daro didžiuosius stebuklus

2015 m. kovo 20 d. 11:36 Vilniaus laiku vyks pilnas(visiškas) Saulės užtemimas  užtemimas Žuvų 29 laipsnyje.

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”. Geriausiai jis bus matomas Atlanto vandenyno Šiaurinėje dalyje ir Arkties regione. Dalinės užtemimo fazės bus matomos Europoje, vakarinėje Rusijos dalyje, šiaurės Afrikoje   

Užtemimų medžiotojams siūloma šįsyk atsidurti ir savo akimis pamatyti didingą kosminį reginį  Farerų salose (Danija), Barencburge  ir Longjyrbiene ( Norgė). Užtemimo šešėlis pereis per  beveik visas Europos sostines –Londoną, Dubliną, Berlyną, Maskvą, Paryžių, KOpenhagą, ir – VILNIŲ.  Taip taip, jis bus matomas ir Vilniuje,ir Kaune !   

. Saulės užtemimai veikia visų, BE IŠIMTIES, žmonių sąmonę. Joje įvyksta tam tikri virsmai,  pasilieka stiprūs įspraudai  (inprintai),  sutikus užtemimo metu reikšminius, lemtingus  žmones. Jie  įtraukia į reikšminius, turinčius ilgalaikes pasekmes  santykius ar įvykius. Žmogaus sąmonė  gauna impulsą plėtotis  nauja kryptimi.  Užtemimo periodo ribose  gyvenama normaliai,  nekreipiant dėmesio į  įvairių astrologinių mokyklų gąsdinimus. Užtemimai vyksta reguliariai, reikia mokytis kūrybingai sąveikauti su jų energijomis,  vedančiomis į sąmonės  plėtrą  (sąmoningėjimą) ir dvasinį augimą.  Pavojinga, fatališka  tik pati  Užtemimo diena, kai Saulę (žmogaus  sąmonę, dvasią, valią) užtemdo Mėnulis (instinktai, biologija,baimės, praeities komforto trauka ). Tą dieną reikėtų vengti  naujų kontaktų ir spontaniškų veiksmų, mat jie turės neatšaukiamas, lemtingas pasekmes.       

Artėjančio užtemimo simbolika pagal Redjarą: “Mokslininkas atlieka spektrinės analizės bandymus”    

Kolektyvinė sąmonė  išgyvens  pozityvius energetinius virsmus, kurie  verčiami į senąją psichologijos prokalbę kaip : “ Protas sugeba nukreipti savo didžiąsias galias  gyvenimo reiškinių pažinimui  jų daugialypėje  visuminėje sąveikoje . Smarkiai prasiplečia pajautų  ir aplinkos suvokimo skalė (aprėptis) . Daromos nuodugnesnės  įžvalgos, gimsta, išryškėja naujoviškas matymas, atsinaujina pasaulėjauta. Vyksta  intensyvi savityra,  gilesnis savęs pažinimas panaudojant subtiliausius tiriamuosius būdus.”


  2015  kovo 20 užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo 2014 spalio 24 d. iki 2015 m rugsėjo 13 d.    Apogėjaus taškas (viršūnė) ,2014 lapkritį prasidėjusių reiškinių  ir aplinkybių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2015 kovo antroje pusėje . Užtemimo saroso serija: 17S.

 Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams  : “Netikėta sėkmė grupiniuose projektuose  ar asmeniniuose santykiuose. Laimė meilėje, kūryboje,menuose,  vaikų pažinime, daug gražių minčių-pokalbių-apmąstymų apie meilės prigimtį , apie santykių grožį, ateina gerosios naujienos, susijusios su santykiais, vyksta ryški kūrybinė  saviraiška ir intensyvūs energijų mainai grupėse, bendruomenėse, visuomenėje. Grupės/kolektyvai/bendruomenės vienijasi, randa vizijinę motyvaciją,  apsijungia per bendras vertybes ar bendrus finansinius interesus.”      

     Analoginiai  pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai: 1943, 1961,1979,1997 metais

Saulės užtemimai vyksta poromis su Mėnulio. Mėnulio užtemimas vyks balandžio 4d. 14 Svarstyklių laipsnyje. Daugumai Lietuvoje  ginčai/susitarimai/pribrendę pokyčiai šeimoje,  būsto ir gyv. vietos  reikalai, tėvų nuomonė  ar tėvų problemos, nuosavybės aktualijos, psichologinis nestabilumas, mirties ar  pastogės praradimo  baimės, noras išvengti dugno, nuopuolio, kracho  vers/pastūmės/paskatins  kreiptis į teisininkus, siekti teisybės, ieškoti laimės  ir siekti pripažinimo svetur,  leistis į kelionę, rasti dvasios Mokytojus,  domėtis etika ir morale, filosofija,  įtikėti kažkuo, pakovoti už tikėjimą, atrasti kaip atgaivą  dvasingesnę, žmoniškesnę, mielaširdiškesnę  pasauležiūrą.    

Šio užtemimo metu energetiškai teisinga elgtis : 

 Siekti laimės, irtis arčiau jos.Tylėti,  jei nereikalauja kalbėti, neforsuoti ( neskubinti nespausti)  aplinkybių, su meile nuolankiai  pasiduoti natūraliai įvykių eigai,  plaukti nesipriešinant tėkmėi pasroviui, apeiti ramiai kliūtis, nutylėti ir praryti nepasitenkinimą, pritapti ir prisitaikyti,  bet primygtinai išlaikant jausmuose stiprų, kone fanatišką tikėjimą kažkuo  -  meile,svajonėmis, geraisiais norais.  Laikyti paslaptyje norus, apsaugoti, paslėpti  kūrybą ir finansines idėjas ( nes tai nebaudžiamų  plagiatorių  pergalių, uždarbių ir karaliavimo laikas). BESĄLYGIŠKAI klausyti  nuojautos , netgi tuo atveju, jei ji prieštarauja protui ir faktams,kertasi su nauda ir išskaičiavimu. Sekti sapnais,  mistiniais ženklais  ir prietarais , ypač  susijusiais su katinais, vandeniu, maistu. Atleisti ir nusileisti, užjausti ir atjausti, pripažinti klaidas ir vadovautis gailestingumu.  BESĄLYGIŠKAI   TIKĖTI , TIKĖTI, TIKĖTI   - net jei aplinkybės ir patyrę konsultantai sako, kad kažkas, kuo tikite, neįmanoma. Vizualizuoti ryškius norų  vaizdinius. Stengtis  pažaboti nerealius, neįgyvendinamus  neįperkamus norus, nepasiduoti pirkimo psichozėms, nes ruduo pasitiks NULIAIS ir TUŠČIOMIS KIŠENĖMIS.  Nesidrovėti IŠVERKTI, IŠLIŪDĖTI išsiskyrimus, ilgesį, netektis. Ašaros ir savigaila veikia dabar kaip balzamas. Nesidrovėti  paprašyti, ko labai labai labai  trūksta iki laimės.           

Žuvų užtemimų ypatybės:

 jų metu atsijungia racionalus protas, suaktyvėja VAIZDINIS MĄSTYMAS, visi linkę į aklą tikėjimą ir jausminį fanatizmą, valdo jausmai ir tikėjimai,prieštaraujama faktams, realybei, gyvenimo patirtims . Užtat fantazija  atsiskleidžia visu grožiu, Dažnaiu pagauna mistiškos nuotaikos arba poetinis įkvėpimas.Kamuoja nostalgija – praeities ilgesys. Daug mistinių, protu nepaaiškinamų įvykių, klaidžiojimų, nesusipratimų, KLAIDŲ ir NUOPUOLIŲ,   sapnų, burtų, psichologinių manipuliacijų, depresyvių būsenų ir jausmingų pasigraudenimų dėl praeities,  bet ir dvasinių atradimų, svajonių išsipildymo tikinčiųjų laimės, didelės  didelės meilės, sąlyčio su tikruoju dvasingumu, aukštaisiais menais.  ŠIRDINGUMAS, GAILESTINGUMAS,  DIDYSIS  HUMANIZMAS minkština visų širdis.            

Art: Tony Kushner

 Užtemimo energijų nešėjai – asmenys, gimę po  Žuvų ženklu, arba su ASC, dominuojančiomis planetomis,su  planetų sankaupa (steliumu) Žuvų  ženkle .

 Žuviško tipo užtemimo režisieriai  pozityviai :  VISUS   įkvepia, švelniai, jautriai arba fanatiškai  palaiko saviraiškoje; daro  slaptų užuominų, atveriančių  ligi tol nežinomus ar  užslėptus gebėjimus, iš kurių galima prasimaitinti ir daugiau uždirbti;  žadina tikėjimą ir  veda į dvasingumą , gaivina jausmus ir norus,  budina meilei,  ragina pakovoti už vertybes ir idealus,  praturtina, paskatina uždirbti, atveria paslaptingą laimės ar pinigų šaltinį, stiprina tikėjimą. Pvz šviežias Žuvytės laiškas: “nepersidirbk, nes gyvenimas parars spalvas.”   

Žuviško tipo užtemimo režisieriai  negatyviu atveju:  apšmeižia ( pakartotini  linkėjimai Kristinai V. iš Prancūzijos), apvagia,  apgauna, dingsta lemiamu momentu, išduoda, begėdiškai nuplagijuoja, parduoda savo vardu kitų gebėjimus ir kūrybines pastangas, suklaidina,  priburia, užburia  ir užmigdo mitais-dievais-himeromis-depresijomis-fantazijomis, nusmukdo į nuodėmę, į visišką dugną, nuliūdina, atstumia.

Ypač  atsakingas padidintų krūvių ir įvykių stūmoklių, paslaptingų režiserių vaidmuo, sunkiausi išbandymai apsivalant,  pakreipiant  nepalankią įvykių eigą  šio užtemimo ribose  laukia Žuvų, gimusių 03/16-20 ir Avinų, gimusių 03/21-26 

 

Užtemimo įtakas  labiau pajus:

 Žuvys, gimusios 03/16-20 ir (negatyvu: grėsmės jų gyvybei, klaidos, saviapgaulės, Pozityvu: charakterio sklandūs virsmai,asmenybės nušviesėjimas,dvasinis atgimimas,  kryptingos valios apraiškos, teigiamos įtakos aplinkinių humanizavimui, dvasingumui )

 Avinai, gimę 03/21-26  ( pozityvu: stebuklingi išgijimai,  neįtikėtinai turiningi dvasiniai potyriai savęs pažinime, pranašingi ženklai, antgamtinis pažinimas; negatyvu: klimpimas į ligas, priklausomybes, kvaišalus, vienatvė užsmaugia, norisi pabėgti/išnykti  iš pasaulio; įkalinimas, kažkas zombuoja, įtraukia į sektą , praradimai, netektys, psichikos pakrikimai

Mergelės, gimusios 09/18-23 (  pozityvu: santuoka iš didelės meilės, svajonių bendradarbiavimas,  išgarsėjimas, sutuoktinio sėkmė; negatyvu:  aplinkos bjauri kritika ar patyčios, tobulesnių konkurentų  pranašumas, priešų antpuoliai, košmariškas žlugimas viešumoje, sutuoktinių neištikimybė ar ligos , skyrybos), 

 Svarstyklės, gimusios 09/23-28 dd ( pozityvu: sklandi veikla, lojalūs bendradarbiai, išsprendžiamos buitinės ir sveikatos problemos; negatyvu: nediagnozuotos ligos, bedarbystė, intrigos ir klaidos tiesioginėje veikloje, depresija, tingumas)

 Dvyniai, gimę 06/16-21 ir (pozityvu:  svajonių išsipildymas, sklandus iškilimas karjeroje, profesijoje, stebuklingas, intuityvus gyvenimo pokrypis į gera ; negatyvu: posto, statuso praradimas,  fatališkos klaidos karjeroje,šmeižtas, apjuodinantis  reputaciją)

 Vėžiai, gimę 06/21-26 ( pozityvu: svajonių kelionės,  pripažinimas, pažintys su įžymiais užsieniečiais, įtakojančios pasaulėžiūrą, dvasios mokytojų sutikimas,  laimėjimai, diplomai ir sertifikatai, prizai ; negatyvu: teismai,nesėkmės studijose,paklydimai kelionėse, klaidingi dvasiniai orientyrai , liūdesiai nusivylus ar praradus dvasinius orientyrus,mokytojus )

 Šauliai, gimę 12/17-22 ( pozityvu: mistiniai įvykiai šeimoje arba stebuklingi,neįtikėtini variantai su būstu, gyvenama vieta,  laiminga emigracija; negatyvu: tėvų ligos, klaidos pasirenkant būstą, gyv. vietą įklimpimas į kokią pseudopsichologiją)

Ožiaragiai, gimę 12/22-27 ( pozityvu: gaunamos itin reikalingos žinios ir vertingos pamokos , sutinkami gyvenimo mokytojai, išminčiai, užmezgami neįtikėtini ryšiai;  negatyvu: proto pamišimas, fatališki  apsirikimai kontaktuose, daug dezinformacijos, klimpstama klampiame  kasdienybės reikalų sraute, mistinės avarijos)   

 

 

 LIETUVOJE 

Po protu nesuvokiamomis, paslaptingomis, mistinėmis nežinia kieno  įtakojamomis, šio užtemimo energijomis pataiko, bus įtakojami ir aktyviai reikšis arba klaidindami , arba nuskaidrindami vertybes,  -  teisininkai,  teisinės sistemos dalyviai,  įstatymdaviai, oficialūs  bažnytininkai,  oficialios religijos veikėjai,  imigrantai ir emigrantai, kažkaip su Lietuva susiję užsieniečiai, diplomatai,  užsienio reikalų veikėjai, aukštojo mokslo ir ministerijų darbuotojai,  akademikai ( štai kaip E. Gudavičius apie  neva vienintelės Lietuvos skurdą Viduramžiais viešai  apsimelavo), tarptautinių festivalių  ir konferencijų rengėjai, filosofai, konkursų ir egzaminų rengėjai, lietuvių keliautojai.

Galimi įvykiai Lietuvoje (trumpai) :

 • Priimami klaidingi įstatymai, kurie  smarkiai kirs per valstybės reputaciją ( interneto atjungimas be teismo 2 paroms) ir ateityje už juos gali tekti  sumokėti milžiniškas baudas.
 • Ir vėl  emigracijos banga  – jauni, šeimomis, pakartotinai, nusivylę profesinėms perspektyvomis Lietuvoje, ieškantys laimės, badaujantys. Emigraciją stabdo sutuoktiniai ar vyresni vaikai, kuriems labiau sekasi, turimas turtas.   Idealistai  Vakarų absolventai  - priešingai- grįžta vardan  idealų ar melagingai suvilioti Užsienio reikalų ministerijos propagandos.
 • Vieni idealizuoja LIetuvą, kiti ja juodai nusivilia. Viskas grindžiama iliuzijomis, neišsipildžiusiais lūkesčiais , o ypač - finansiniais pajėgumais.  
 • Slapti suokalbiai, pasitelkiant valdžią,  dėl aukštųjų mokyklų  Vienų reputacija žlugdoma, kitos misitfikuojamos kaip geriausios. Nuslėptos klaidos ir machinacijos. Vienų studentų klaidingas  nusivylimas ar išėjimas iš studijų. Kitiems – laimė patekus į svajonių studijas.     
 • Studijų, konkursų, egzaminų, premijavimo reikaluose – daug  neskaidrumo, manipuliacijų,. papirkinėjimo,.klaidų Išlenda ir senos klaidos šiose srityse. ( Už ką  sovietinis funkcionierius V.Sventickas gavo Nacionalinę -galima tik įtarti)   
 • Iliuzijos dėl būsto ir turto, dėl ko  galimi klaidingi, nuostolingi būsto sandoriai.
 •  Slapta užsieniečiams pavyksta  prastumti Lietuvai nenaudingus įstatymus dėl žemės, išteklių. Žemę,  nek. turtą , LIetuvos nac. vertybes ir kapitalą  machinacijomis ar manipuliacijomis užvaldo užsieniečiai
 • Senų  neteisingų ar nuskandintų bylų atnaujinimas, dar labiau priraizgant,  supainiojant aplinkybes, po ko jau niekas neišsiaiškins, kas kaltas ir už ką baudžiamas.
 • Intrigos, fanatizmas ir religingumas,  žemiausio lygio šmeižto kampanijos,slapti fin, suokalbiai aukščiausioje valdžioje, sekant kitų valstybių užsienio politikos pėdomis.  
 • Religingumo ir įvairialypių psichonarkotikų tvanas – plūsta užsienio religijos veikėjai, ideologai, įvairiausių tikėjimų skleidėjai, būrėjai, šamanai, fenotipologai,  stebuklingų dietų pranašai, guru, finansinės laimės žinovai ir Buratinų medžiotojai    
 • Didėja darbo įkainiai ir atlygiai, bet ir lobsta, gauna  prabangias dovanas  valdininkai, medikai,  policininkai jų kyšių sumos – kyla.  Palyginus su kitais didžiausiai kyla atlygiai maisto  pramonėje, žemės ūkyje,  prekybinėse sistemose, kariuomenėje.    
 • Verslas aktyviai, drąsiai, akiplėšiškai, startuoliškai ieško naujų idėjų,  puola atvirai valdžią ir destruktyvius valdininkus, stabdančius  jauno verslo indėlį į ekonomiką     

Vatikanas  ir JAV valdžia, rusų finansai / bankai/ muzikantai  slaptais,  nematomais susitarimais daro dideles, paslaptingas  įtakas  Lietuvos aukšč. valstybingumui, valdžiai. Lietuva kaip valstybė  arba juodai šmeižiama, mistifikuojama arba – pozityvu –giriama, garbinama, idealizuojama užsieniečių tarpe. 

  

     Kiekvienas Lietuvos padangės gyventojas šio užtemimo periodu išgyvena ir patiria:

Sustiprėja  geresnio gyvenimo ilgesys, svajonės apie LAiMINGESNĮ LIKIMĄ, apie DIDELIUS PINIGUS kurie yra kažkur tolis. Yra  gailimasi padarytų didžiųjų gyvenimo klaidų, bandoma jas ištaisyti. Yra nusiviliama arba priešingai atrandamos  išsvajotos organizacijos, nusiviliama arba sudievinami viršininkai ( bangavimas aukštyn-žemyn  vyksta  visą  SU periodą).  Fanatiškai arba intuityviai siekiama pareigų su aukštesniu atlygiu, su įdomesnėmis perspektyvomis, kur galima labiau išreikšti save . Šiuose klaidžiojimuose ir nusivylimuose galimi NEĮTIKĖTINI, NEĮMANOMI  STEBUKLAI.

 Pasiekiama didelių pergalių gydymęsi per talentingus gydytojus , gautą finansavimą, užsienio galimybes.  Galima išsvajota motinystė, tiems kas meldėsi ir tikėjo , kas pastojo iš meilės.

Netikėta greita, skubi draugų  ir bendruomenių parama  kritiniu atveju – bedarbystėje, darbo konfliktuose, sunkioje ligoje.  Entuziazmo ir aistros kažkam pagauti sutuoktiniai –pomėgiams, kūrybai,  viešiems reikalams, uždarbiams, tačiau dėl to namų  ir šeimos reikalai visiškai apleidžiami. Vaikų  karštos vedybos ar skyrybos.  Kelionės – svajonių ir neįtikėtinos, sutikus didelę meilę ar radus įkvėpmą,  arba – liūdnos, su ašaromis ir nemiga, su pinigų praradimais ir išsiskyrimais,apgaulėmis.  Kiekvieno susidūrimas su MOTERŲ ar MAMŲ ligomis,  depresijomis, alkoholizmu, kriminalais, savižudybėmis, pornografija  

Vyksta žaibiškas pasaulėžiūros pažangėjimas .


Globaliai šis SU iškels temas ir duos įvykius :

1)      TOTALI  FINANSŲ KRIZĖ  ir  CHAOSAS PASAULINĖJE  EKONOMIKOJE . Rinkos išskysta  šešėlyje. Vieno šalys pasakiškai pralobsta, kitos - katastrofiškai nuskursta. Prekyboje ir bankininkystėje vyksta mistiniai  nevaldomi procesai,kuriuose laimi tas - kas PLAUKIA, o ne LIPA ANT KRANTO arba GAILISI PRAEITIES.  Formuojasi  nevaldomos aplinkybės, kurių pasekmės nusitęs 18-kai metų. Tačiau tai bus nutylėta, mistifikuota apmeluota, užmuilinta. Kiekvienai šaliai tai atsilieps: LT – emigracija, teismai, studijos, ministerijų veikla, bažnyčios. UK : darbo rinka, valdiškos tarnybos, sveikatos apsauga, masinis alkoholizmas, NOrgė: švietimas, žiniasklaida, transportas. Airija: soc.tarnybos, pašalpos, ligoninės, vargšai. Rusija: pramonė, prekyba, bankai, mityba, muzikos industrija.  Vieni toje krizėje PASAKIŠKAI PRALOBS milijonais ( kaip anas Kaišiadorių liberalas), kiti tragiškai nuskurs, visų turtuolių sektorius banguos kaip  pašėlęs vandenynas. 

2)        Vietiniai bankai. Rykliai rys mažesnius, vieni pasakiškai lobs, kiti kris dugnan. Bankuose, prie bankomatų – psichozės, nelaimingi atsitikimai ( nualpo, apvogė,paslydo, paklydo). Bankų darbuotojai  darys fatališkas kaidas, psichuos arba BUS LAIMINGI IKI  PAAUKSUOTŲ AUSŲ.     

3) Maistas, mityba.  Maisto manijos. Globaliai visi  pagaliau masiškiau atras maisto tiesas, imsis domėtis   sveiku maistu,  atidarinės/uždarinės restoranus, mitybos tinklus;  masiškai kentės nuo bulimijos-anoreksijos; badaus ar niekaip nepasisotins; nuodysis maistu ar atras idealią  mitybos formą, tašką.MItybos vietose augiau bus ir mistinių nutikimų

4) Pramonė, gamyba, fabrikai ir gamyklos, fabrikantai, siuvyklos, kepyklos. Prekybos tinklai, parduotuvės.   Pasakiškai laimės, kurie  nusiirs paskui didžiausius fin srautus, pasirinkę ofšorus ar šalis su mažiausiais mokesčiais. Tie, kurių uoslė pasaulinės ekonomikos bangavime neveikia –  tylus bankrotas ir ašarų jūra ( atia  MEXX(, , skęstant praeities laimės prisiminimuose.  Apsipirkimo manijos ir psichozės.       

5) KOsmetikos  industrija. PO šiuo užtemimu visi, kas joje dirba.                  

6) Dailė. Tai metai,kai  Žvaigždės susiranda ir palaimina, pastūmėja link dažų ir molberto tikruosius dailininkus. Masinis susidomėjimas daile pagimdo tūkstančius mėgėjų ir falsifikatorių. Steigsis  dailės galerijos ir aukcionai.

7) Muzika, ypač Opera. Visi tikrieji muzikai yra pagaunami  didžiųjų Visatos vibracijų ir  ateina pirmąsyk arba sugrįžta  į muziką, gali sukurti šedevrus.  Dauguma klausytojų  atsirenka savą  muziką pagal savą skonį. Tačiau kaip cunamis kyla ir muzikos plagiatorių, padirbėjų banga,  šie žmogėnai kuria bet ką , kad  tik pasipelnytų, mat poreikis  gyvai muzikai,  išauga neregėtai. Šio užtemimo metu galima atrasti klausą,   pragysti gražiu balsu,  mėgautis palaima  niūniuojant kažką.

7)  Moterys, moteriškumas.  Kas yra graži moteris? Šios temos  užima visų pasauli žmonių sąmonę. Vienos garsiūnės skuba  parduoti relišerius, jais puikuojasi  ( Kardašian, Saira). Kitos susikuria fantastišką, dievišką įvaizdį. Trečios įpuola pavėluotai į  feminizmą. Visi ieško moters idealo braidžiodami nuo  beveik įšventintos Prezidentės  ir nupuldami idealo paieškose  iki pornografijos žymūnės  Leonavičiūtės 

8) MOtinystė. Visi susiduria su  žiauriaisias, bet ir dieviškaisiais  motinystės payzdžiais. Visi ilgisi mamų arba nuo  tų, kurios atstūmė, pabėga.  Kažkas itin svaraus vyskta mamų gyvenime, gaunami ženklai iš mirusių mamų,   mamų meilė daro stebuklus.  Auklės nuvilia bet ir atrandamos  svajonių auklės.  

Art: G.Klimt. The three ages of Woman.

9)  Augalai, augalija, gamtos rūbai.  Augalija keri STEBUKLINGU GROŽIU arba  liūdina dėl nuskurdimo ( va fikusas  mano džiūsta, negi nusibaigs?).  Užeina manija turėti vieną ar kitą augalą. Fiksuojami nykstantys augalai. Pamišimas dėl gėlių.Suaktyvėja floristai, gėlininkai.

10) DOVANOS ir KYšiai . Dovanos darys stebuklus.

Kiekvieno pasaulio piliečio gyvenime jis palies: pinigus, atlygius, santuokos  biudžetą ir skolas, santuokos seksą (  neištikimybės rizika – maksimali ,nes  daugumai santuokoje norisi sekso labiau, nei visada, tad nepamiškite lovos svarbos),   santykius su mamomis,  asmeninius vertinimus ir asm. skonį, mitybą, vaikų  ir mylimųjų karjeras,šeimų ateitį ir politinę orientaciją, darbo teises , teisingumą darbe ir veiklos autorines teises,  pasiekimų reklamą,  verslo konkurenciją

11) Pienas, melžėjai, pieno gamintojai ir perdirbėjai.    

 Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai ( tik Lietuvos padangėje):

 Žuvys .Patirs įvairių transformacijų (virsmų), bet ir bus  labiausiai skriaudžiamos.  Pozityvios – bus pirmosios pagalbininkės ir Gelbėtojos  kitų bėdose, nelaimėse (ypač  karjeroje Likimo kryžkelėse,šeimos nuopuoliuose, laidotuvėse, ligose, krizėse), parems, rodys  sklandžias išeitis iš aklaviečių,padės gelbėti turtus nuosavybę, rasti atramas, įgyvendins reformas, praturtės, turės didelių pelnų. inicijuos reformas ir pokyčius. Negatyvios -  smurtaus, šmeiš, lįs į svetimas teritorijas, kažką apvogs, kels nematomas destrukcijas ir revoliucijas, apvoginės,užsiims negražiomis, nematomis manipuliacijomis, nuskurs, plagijuos kitų pasiekimus , intrigomis perims kitų pareigybes.        

 Avinai.Skleis  revoliucingas, mokslines naujos pasaulėžiūros, tikėjimų idėjas, rodys kitiems perspektyvas, vienys grupes ir bendruomenes,  inicijuos teisinius  ginčus, kvies į keliones ar  atvers kelius naujai pasaulėžiūrai,   aktyviai ragins kitus plėtrai ir sėkmei gyvensenoje, padės sveikatos ir darbo reikaluose, su jais –  nerealios kelionės   ir staigus pripažinimas, žaibiškas iškilimas į žvaigždes. Jie rodys perspektyvesnes kryptis  gyvenime. Ir patys Avinai ryžtingai  veršis į lyderius, į vadovus,  į geriau apmokamą darbą,   ryžtingais veiksmais pastūmės  organizacijas, vadovus  atsinaujinti.  Negatyvu: smurtaus,šokiruos,žlugdys verslus, lips įžūliai per galvas.       

Šauliai. JIe yra šio užtemimo viešų ryšių ir santuokos reikalų, meilės ir reklamos  reguliuotojai: padės organizuoti, sutvarkyti, įtvirtini reklamos, kūrybos, meilės, vaikų reikalus, paskatins sėkmę ir plėtrą darbe,  pamokys ir patars, pastūmės į lyderius, padės užsidirbti, iškels į lyderius, bet  atplėš nuo šeimos, išves iš profesinio ir gyvenimo kelio,  dogmatiškai ir užsispyrusiai kovos su  profesijos lyderiais, su valdžia, griaus  reputaciją ir organizacijos pastangas iškilti, praturtėti tegu ir šešėliniu būdu. Šauliai aptemdys  atostogas ir šventes  laisvalaikį, meilę ir kūrybos džiaugsmą  pasenusiomis, stereotipinėmis ar dogmatiškomis nuostatomis, padidintais reikalavimais. Šventėse  ir atostogose, seminaruose ir renginiuose  jie bus tie, kurie gesina šypsenas ir stabdo džiaugsmą.       

Taurai. Jų energetinis vaidmuo – ištikimi draugai, grupių ir kolektyvų, bendruomenių stabilizatoriai ir ramintojai. Jie ekonomiškai ir realistiškai, vertins ateities sumanymų fin. pusę , palaikys profesinius siekius ir tikslus, stiprinančius šeimos ir  turtinius pagrindus, tradicinę psichologiją, tradicinius tikėjimus, organizacijos veiklos tęstinumą . Taurai  - šio užtemimo numylėtiniai ir mylimieji, jiems  teks stipriausios simpatijos ir  (ne)meilės, bet jie trukdys visiems darbuose ir sveikatoje,   stabdys tiesioginės veiklos plėtrą ir finansinę sėkmę, savo  perdėm žemiškais vertinimais stabdys, blokuos kūrėjus ir Sėkmingus darbuotojus, nebus populiarūs, juos aplenks finansinė didelė sėkmė.

 Ožiaragiai. Ožiaragiams teks energetinis pažangos destruktorių, stabdžių, vaidmuo.  JIe  bandys  užsispyrusiai (kaip  seni kelmai)  priešintis  ( bet nesėkmingai)  pažangai, reformoms, naujiems įstatymams,kiš pagalius į ratus laimėtojams ir čempionams,  smurtiškai ar niekinamai žlugdys  festivalius/konkursus/ keliones/ceremonijas, naujai besikuriančias draugijas, pilietinius sambūrius,   niekins naujus lyderius ir žlugdys naujus sumanymus, galinčius perlaužti situacijas vadyboje, valstybėje . Toks  energetinis rasto  ar kelmo vaidmuo kovojant prieš permainų vėjus , gali atsiliepti sveikatai, provokuoti traumas ar darbo problemas( bedarbystė, konfliktai darbovietėje).   

Tačiau kolosaliu  praktiniu darbu palaikys šeimas,  šeimos vertybes, praktiškai  dalyvaus  atstatant istorinį paveldą, grąžinant istorinę teisybę, turtą, praktiniu alinančiu darbu   palaikys  pasimetusius ir  klaidžiojančius vadovus, lyderius.       

Liūtai . Neš sėkmę  ir plėtrą visiems  veikloje, darbovietėse,  sveikatoje, motinystėje.Bus  tarsi dosnios  mamos, po kurių  pagyrimo atsiranda jėgų nuversti kalnus ir uždirbti milijonus. Kažkuria prasme būtent Liūtų talentų ir įtakų dėka kiti užsidirbs milijonus ar taps geriausiais darbuose ,gaus dideles dovanas . Tačiau Liūtams nelabai seksis meilėje ir reklamoje,   dominavimu  arba asm darbiniais reikalais/ligomis jie  stelbs, slopins ir kitų jausmus, meiles, ramias šeimynines šventes 

                   

Užtemimo energijų poveikis ASC ženklams ( įtempčiausias  jis Avino ir Liūto ASC žmonėms)  :

Avino ASC .  Plius: išgijimai, apsivalymas, dvasinės praktikos, mistiniai potyriai pabėgimas į rojų, labdara. Minus: ligos, nesėkmės,  praradimai,  vienatvė,  priklausomybės tempia į dugną, patekimas į sektą.

Tauras ASC. Plius – įkvepiančios draugystės, įsijungimas į politiką,patekimas į svajonių grupes., į elitą. Minus: draugų išdavystės šmeižtas ar ligos. Intrigos kolektyvuose.     

Dvynių ASC  Plius: Profesinis iškilimas ,išaukštinimas, iškilimas į lyderius, į valdžią, autoritetas, patekimas į svajonių organizaciją, valdžios meilė, sėkmė karjeroje  . Minus :  fatalinė klaida karjeroje, griaunanti reputaciją,  profesinis krachas, valdžios nemalonė ar išdavystė , kažkas šmeižia, juodina pasiekimus      

Vėžio ASC Plius: svajonių kelionės, pripažinimas, laimėjimai ir prizai, premijos,  laiminga emigracija, laimėta byla, studijų pradžia. Minus: teisiniai nemalonumai, klaidi ar apgaulinga kelionė, kontaktas su melagingu guru ar falšyvu gyvenimo mokytoju, neišlaikytas egzaminas.               

Liūtas ASC . Plius  - fantastiška verslo plėtra, paveldas, gaunamos didžiulės projektinės lėšos,  svajonių seksas, teigiami psichologiniai virsmai. Minus –    asmeninis ar kitų psichosmurtas, nepasitenkinimas, mirtini pavojai ir verslo bankrotai, susidūrimas su kažkieno mirtimi, kriminalas.       

Mergelė ASC. Plius – mistinis sutikimas svajonių porų ir partnerių , vedybos, išplaukimas į garsenybes viešryšiuose, sutuoktinių meilė kap kine. Minus: išdavystės  ir nusivylimai santuokoje, partnerystėje, nematomų konkurentų  ir priešų antpuoliai,  patekimas į degradų aplinką     

Svarstyklės ASC. Plius –  svajonių veikla,  nuoširdi kolegų meilė ir garbinimas, pasveikimas, naminio gyvūno įsigijimas. Minus – mistinės ligos, depresijos,  fatalinės klaidos darbe , bedarbystė, kolegų intrigos ir išdavystės .       

Skorpionas ASC. Plius: įsimylėjimas,  didelė meilė, išgražėjimas, vaiko gimimas, gerbėjai, nereali reklama ,  kūrybinė beribė sklaida, svajonių atostogos ir polėkinės šventės.Minus: antireklama, nelaimės vaikams, klaidos  ir išdavystės meilėje, žala grožiui, košmariškos atostogos ar poklaikiai  vakarėliai               

Šaulys ASC. Plius – įkurtuvės, mistiškai susitvarko būsto reikalai, šeimos sanglauda, klano parama, savų namų suradimas. Minus-  fatalinės klaidos būsto klausimuose, patekimas  į mafijos tinklus, tėvai ir šeima varo į depresiją, liūdesiai dėl šeimos narių,  realūs mirties pavojai.  

 Ožiaragis ASC Pius: atrandami beribiai žinių šaltiniai, gyvenimo mokytojai,  intensyvi intelektuali veika,  svajonių automobilio įsigijimas svajonių pažintys.Minus:  šlykštus melas, pasisavinant kitų mintis, avarijos, proto pamišimas, dezinformacija, tapimas  apkalbų ar šmeižto auka, depresija dėl kasdienės rutinos.     

 Vandenis ASC. Plius: kyla atlygis,  finansinis praturtėjimas,  randami slapti  beribiai pajamų ar įkvėpimo šaltiniai,  motinystės laimė, svajonių pirkiniai. Minus: finansinis krachas, daromos fin, machinacijos. badas, nerealūs norai ir nepatenkinti poreikiai varo  į depresiją, mamos nelaimės ar ligos, , apsinuodijimai.     

Žuvys ASC. Plius – charakterio pokrypis į gera, manipuliacijos su įvaizdžiu stipina vardą brendą   Minus – klaidingas įvaizdis,  pašalinių šmeižtas suteršia vardą ,kūno negalios.