Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2015-05-03

2015 rugsėjo užtemimas Mergelėje

2015 rugsėjo  13d.  9:29 Vilniaus laiku  vyks Dalinis    Saulės užtemimas 20 Mergelės laipsnyje . Lietuvoje jis nesimatys, taigi taip smarkiai ir neįtakos kaip 2015 pavasarinis , esmingai pakeitęs Lietuvos užsienio politiką , teisėtvarką  ir  daugumos pasaulėžiūrą, etiką, bendravimą su antrosiomis pusėmis.   Rudeninis užtemimas matysis  Pietų Afrikoje ir Antarktidoje, ypač  MOzambike, Zimbabvėje, Botsvanoje ir Madagaskaro saloje.  Keiptaune  ( PAR) jo maskimali fazė – 0,45 proc. 

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”..    

2015 rugsėjo  užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo  2015  balandžio iki   2016 kovo pradžios.   Apogėjaus taškas (viršūnė) ,kovo gale prasidėjusių procesų ir aplinkybių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2015   rugsėjo viduryje. Užtemimo saroso serija: 18 N. 

 Saulės užtemimai veikia visų, BE IŠIMTIES, žmonių sąmonę. Joje įvyksta tam tikri virsmai,  pasilieka stiprūs įspraudai  (inprintai),  sutikus užtemimo metu reikšminius, lemtingus  žmones. Jie  įtraukia į reikšminius, turinčius ilgalaikes pasekmes  santykius ar įvykius. Žmogaus sąmonė  gauna impulsą plėtotis  nauja kryptimi.  Užtemimo periodo ribose  gyvenama normaliai,  nekreipiant dėmesio į  įvairių astrologinių mokyklų gąsdinimus. Užtemimai vyksta reguliariai, reikia mokytis kūrybingai sąveikauti su jų energijomis,  vedančiomis į sąmonės  plėtrą  (sąmoningėjimą) ir dvasinį augimą.  Pavojinga, fatališka  tik pati  Užtemimo diena, kai Saulę (žmogaus  sąmonę, dvasią, valią) užtemdo Mėnulis (instinktai, biologija,baimės, praeities komforto trauka ). Tą dieną reikėtų vengti  naujų kontaktų ir spontaniškų veiksmų, mat jie turės neatšaukiamas pasekmes.       

Artėjančio užtemimo simbolika pagal Redjarą: “Grupė žmonių, kurie persikrausto gyventi kitur, leidžiasi į kelionę senu vežimu.”    

Kolektyvinė sąmonė  išgyvens  pozityvius energetinius virsmus, kurie  verčiami į senąją psichologijos prokalbę kaip : “ Gyvenimiška  neišvengiama būtinybė  kooperuotis, apjungti jėgas  ir galimybes, norint pasiekti tikslą. Gyvenimiškos problemos  priimamamos ir sprendžiamos  su dideliu džiaugsmu. Žengiamas žingsnis į naujoves remiantis stipriu tikėjimu ar meile, apvaizdos pajautimu, vizijomis, sapnais, meile. Svajonėms ir norams realizuoti randamos  tinkamesnės vietos. Sukaupta patirtis ( senas vežimas) yra panaudojama kitose grupėse, kitoniškai ( persikraustymo motyvas)       “     

Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams  : “Maksimaliai sustiprėja įvairios įtampos -  ypač fizinė - dėl užgriuvusių neatidėliotinų reikalų. Dauguma žmonių persitempia arba surobotėja, supilkėja pareigose ir  veiklose, pasikartojančiuose, režiminiuose  užsiėmimuose, dėl to  dažniau jaus nuovargį,irzlumą, pykčio protrūkius, neurozes, įkyrias mintis. Įvykiai pareikalaus ypatingai sutelktų pastangų, praktinės problemos vers suktis pagreitintai  kaip vijurkams. Galimos kažkieno ligos ar dažnesnė  traumų, nelaimingų atsitikimų rizika”     

     Analoginiai  pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai: 1961, 1979, 1997 rudenį.  

Saulės užtemimai vyksta poromis su Mėnulio. Mėnulio užtemimas vyks  rugsėjo 28 d 04:48  Avino  ženklo 5 laipsnyje .

 Daugumai Lietuvoje vadovų,  profesinių ir gyvenimo orientyrų, pareigybių kaita,  nauji siekiai ir ambicijos, taip pat  iš valdžios ar autoritetų gauti stiprūs impulsai ( nebūtinai malonūs ) vers kažko mokytis, įgyti praktinių įgūdžių, tobulinti bendravimą, sutvarkyti/supaprastinti  IT priemones ir automobilius, susisiekimą, logistiką ir rinkodarą, kreiptis į ekspertus ir speclaistus .

    Šio užtemimo metu energetiškai teisinga elgtis : 

Vadovautis skaičiais, faktais, patikrintais duomenimis, o ne prielaidomis ir aklais tikėjimais. Ieškoti patogesnių, realistiškesnių variantų reikaluose, kurie klimpsta ar atima perdaug sveikatos. Siekti maksimalaus naudingumo ( nauda b8na ir bendra). Apkarpyti smarkiai poreikius ir apetitus.Turėti taktinį pirmaeilių veiksmų planelį, neišduodant strateginių tikslų. Derintis, taikytis prie gyvenimo REALIJŲ, nusileisti iš rožinių debesų ant Žemės, pereiti nuo tuščių svaičiojimų  ir pasyvaus laukimo prie konkrečių, praktiškų veiksmų. Paversti SVAJONES realiais pasiekimais, rezultatais. KAŽKĄ realiai keisti, PERTVARKYTI, PERTVARKYTI   ir daryti vardan – meilės, pajamų šaltinių, vertybių išsaugojimo, bėgant nuo baugių sapnų ir nuojautų į konkretų veiksmą. Reitinguoti užduotis pagal jų pirmaeilę svarbą. KUO tiksliau apsibrėžti ir sukonkretinti, apkarpyti poreikius, bendrą biudžetą. Analizuoti aplinkybes, veikti tik apskaičiavus visus pliusus ir minusus, kreiptis patarimo į patyrusius ir išmanančius. Visas rizikas smulkiai apskaičiuoti ir suplanuoti jų pasekmes bent keliems mėnesiams į priekį.  NETIKĖTI NIEKUO AKLAI, pasitikslinti  naujus ryšius ir kontaktus, kiek jie ŠVARŪS ir PATIKIMI.  Visame kame laikytis SAIKO ir ŠVAROS,   įprastų standartų ir šablonų, savo pačių ar grupės  priimtų taisyklių, neperžengti moralės ir etikos normų.  PAPRASTINTI ir OPTIMIZUOTI viską, kas trukdo  psichologinę ramybę  ir trukdo atskleisti pilnutinai  gebėjimus.  Tobulinti ir tobulintis,analizuoti nesėkmių ir klaidų priežastingumą.SUSITVARKYTI ir IŠSIKUOPTI    

    

 Galimi įvykiai  ir procesai pasaulyje:

 1. Rimta verslo, valstybės finansų krizė, kurios nepavyks suvaldyti vyriausybėms. Užtat  sustiprės ir bus paklausūs patyrę veiklūs verslininkai, kurie sugebės techniškai persiorientuoti ir optimizuoti kaštus, suvienyti  pragmatiškai pajėgas. Krizės poveikis vartotojams skaudžiausiai atsilieps tose šalyse, kur valdžia slėps tikrą  krizės padarinių padėtį  ir kels mokesčius ar siundys ant visų mokestines struktūras. Teisinga – kuo labiau paprastinti verslo sąlygas smulkiam verslui ir žmonės patys  per laisvą rinką susireguliuos, prasimaitins per barterius  ir  gyvenimišką apsukrumą( gaila jog  p. Butkevičius, kaip užkietėjęs komunistas, nesuvokia laisvos rinkos esmės, ją vis dar bando iš viršaus reguliuoti, o baisiausia, jog niekina smulkų verslą, bet galbūt turi patarėjų ,kurie apšvies jo ribotą ir daugumai ekonomikos dalyvių pavojingą  mąstymą?????? )
 2. Kriminalinių  ir teroristinių struktūrų suaktyvejimas, verbuojant į jas jaunimą, vaikus. Smulkūs apiplėšimai ir vagystės, parduotuvių ir bankų, viešbučių ir kavinių, apsiblausiusių ar užsisvajojusių moterų apiplėšimai. Priešnuodis tam – MOTERYS MOTERYS  MOTERYS, jų intuicija, solidarumas, taikos siekiai ( pvz: naktį kaimynė prabudo kai vagis lindo į antrą aukštą , pranešė policijai ir jį sugavo, šaunuolė moteris).  Priešnuodis ir – BANKAI bei EKONOMISTAI,  SUPRATINGI PARDAVĖJAI , suvokiantys, jog  dauguma grobimų ir apiplėšimų bus tik tik todėl, jog  dalis bedarbių  žmonių  NETURI KĄ VALGYTI ir už KĄ  APSIRENGTI.
 3. Sustiprėja  visų žmonių verslumas,  santaupų tiskli apskaita, taupumas, kuklumas, racionalumas, priekabumas viskam, kas neatitinka realaus turinio, kas neturi profesionalių įgūdžių ir patirties, padidėja ekpertų ir technologiškų profesionalų  paklausa, mažiau žiūrima autoritetų ir kitų nuomonės, o renkamasi tikslingai tai, kas  maksimaliai funkcionalu, ko tikrai reikia.   
 4. Daug  ir dažnai vyksta įvairių, smulkių, lokalių  ( ne plataus masto) gamtinių  ir technogeninių/ gamybinių  avarijų, smulkių eko-katastrofų su nesdideliu  kiekiu aukų, bet didele žala  šeimos ūkiams, namams.  
 5. Atsiranda daug smulkių karo židinių, visose šalyse  plėtojama karo pramonė ir karinės struktūros ( tą varžyti gali lėšų stygius, menki ekonom. pajėgumai ).
 6. Suaktyvėja, tikslingiau  ir  praktiškiau veikia, tampa paklausesni kaip niekad, turi daugiau darbo  draudikai,  sponsoriai ( rėmėjai), finansiniai fondai,  investicinės bendrovės, apsaugos firmos . 
 7. Daugiau įtakų turi, aktyviau ir tikslingiau reiškiasi aplinkosaugininkai, atliekų valymo ekspertai, gamybininkai. Gali būti statoma daugiau atliekų valymo įrenginių, steigtis aplinkosaugos įstaigų   
 8. Suaktyvėja,  išpopuliarėja, plečia  įtakas ,vienijasi, tampa žymiai paklausesni  psichiatrai ir psichoterapeutai ( ne psichologai)
 9. Daugiau darbo turi chirurgai, reanimatologaim, traumatologai, narkologai, išblaivintojai ir visų lygių gelbėjimo tarnybos.
 10.  Suaktyvėja, daro didesnes įtakas, plačiau reiškiasi VMI, antstoliai  įvairių lygių kontrolieriai, bet  nėra pajėgūs  pasipriešinti, sutvarkyti chaotiškus finansinius procesus.      
 11. Savižudybių ir kriminalinių nusikaltimų, banditizmo  bumas. Bet ir išaiškinami iki smulkmenų seni  kriminaliniai nusikaltimai, demaskuojami  žudikai, surandami paslėpti lavonai, Detektyvams kaip niekad sekasi, niekas šiuo periodu neįstengs jų apgauti.  
 12. Padidėja susidomėjimas seksu – apie jį daugiau, nei bet kada rašoma, tobulinamos sekso technikos, atsikratoma seks. kompleksų,  bet ir  niekinami  nešvarūs,  sekso pasileidėliai . Seksualinė trauka šiuo metu  poriniuose ryšiuose yra   svarbesnė  nei jausmai ar platoniška  meilė.    
 13.  Padaugėja psichopatų – keistai besielgiančių asmenų -  su elgesio sutrikimais, su  įvairiomis psichopatologijomis, pavojingų visuomenei, ypač moterims.  Padaugėja smurto, barnių ir pykčių arba dėl skurdo, nepakeliamų paskolų arba dėl  užveržtų  libidinių energijų  - davatkos ir moralistai užkalniai bujoja, siautėja, pamokslauja, kaltina, smerkia  vietoj to, kad  susireguliuotų libidus.
 14. Padaugėja  smurto prieš politikus ir  visuomeninkus , TV žvaigždes ir Vipus, jie visi susiduria su mirtimis šeimoje ar grėsmėmis  artimųjų gyvybei,  bankrotais, kažkieno gąsdinimais ir bandymais juos apvogti, kažką iš jų pasisavinti, iškaulyti  

 ir daug kitokių smulkių šio užtemimo apraiškų.0

Lietuvoje

 1. Suaktyvėja, vienijasi, daug daro ir padaro gerų dalykų  švietimo profai, praktikai  ir ekspertai, kuklūs , bet  išmanantys realijas pedagogai .  Padidėja paklausa apmokymo, korepetitorių, vertėjų ir tarpininkų  paslaugoms.
 2. Padaugėja rašančių ir rašytojų, visi ( NET BE IŠMANYMO ir GEBĖJIMŲ, BE TALENTO )  kažką daug rašo ir bando būti literatais ar literatūros ekspertais, meno kritikais dėl karjeros,  dėl konjunktūros ar dėl kažkokios praktinės naudos. GRAFOMANŲ TVANAS.  Užtat  į literatūrą  pagaliau ateina ir grupė išties pašauktų literatų , negalėjusių reikštis viešai  dėl skrudžų leidėjų gobšumo ir ciniško verslumo  )
 3. Steigiasi, tvarkomos, reorganizuojamos  leidyklos, knygynai, bibliotekos, skaityklos. Padidėja paklausa geroms, vertingoms, ne fentezi   ir ne psichinių kliedesių  knygoms.    
 4. Suaktyvėja mokslo sklaida,  įrengiamos naujos mokslinių tyrimų bazės. MOkslininkai ir patyrę ekspertai tampa populiaresni, turi daugiau įtakų.
 5. Suaktyvėja  ir turi daugiau darbo, yra paklausūs  patyrę, profesionalūs žurnalistai, publicistai. Steigiasi daugiau  smulkių, tikslinių žiniasklaidos vienetų. Žiniasklaida persiorientuoja nuo vertalų ir  tuščios propagandos prie gyvenimo konkretikos, patarimų ir faktų    
 6. Turi daugiau darbo, yra paklausūs kaip niekad IT  ir komunikacijos technologijų sektoriaus darbuotojai, konsultantai, technologai.      
 7.  Aktyviau tvarkomi., gerinami  keliai, transporto ir taksi  sektorius,  susisiekimo infrastruktūra ( aerouostai, stovėjimo stotelės),  statoma daugiau  telekomunikacijos įrengimų 
 8. Galimos  itin didelio masto avarijos keliuose, geležinkelyje (  be aukų ar su  nedaug aukų pagal mastą). Galimi kažkokie smurtiniai įvykiai ar diversijos  mokyklose, telekomunikaciniuose mazguose.              

----------------------------------------------------------------------

Užtemimo energijų nešėjai – asmenys, gimę po Mergelės ženklu, arba su ASC, dominuojančiomis planetomis,su  planetų sankaupa (steliumu) Mergelės ženkle . JIe  užtemimo  aprėpties periodu  veikia kaip sanitarai ar  Neo-kariai iš filmo Matrica ,  VISUS   OBJEKTYVIAI VERTINA, REMIA, SPONSORIAUJA,  kritikuoja, bara, tarkuoja,  patarinėja,gelbėja,  baksnoja į netvarką ir klaidas, rodo išeitis, pastūmėja augimo pokyčiams ir virsmams, atsiskyrimams ir pertvarkoms, psichologiškai ir finansiškai remia,       

Užtemimo įtakas  labiau pajus Dvyniai, gimę 06/6-17dd ( įvykiai ir  paskaičiuoti sprendimai, susiję su būstu,turtu, ind. verslu, šeima), Žuvys, gimusios 03/6-17 ( santuoka arba skyrybos, konkurencija, kažkieno priešiškumas arba realistiškos sąjungos,  įtampos viešryšiuose), Šauliai, gimę  12/8-19 ( karjera, profesija, reputacija – čia svarbūs įvykiai, reikalaujantys šalto kalkuliavimo)        

Ypač  atsakingas laikas teks Mergelėms, gimusioms 09/3-23. JOms teks išgyventi didžiausius virsmus,  kažką švarinti, gelbėti, apvalyti, ištraukti iš chaoso ir beviltiškumo, tuščių iliuzijų,   veikti tiksliai, realiai įgyvendinti  pertvarkas, inicijuoti pokyčius, apjungti veiksnias grupes greitesniems pasiekimams. 

Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai ( tik Lietuvos padangėje), Zoadiako SAULĖS ( ne ASC )ženklai  :

Mergelės. Vyresnio amžiaus ( 46-58mm) ar populiarios, elitinės  bus visuotinės sėkmės laidininkai ir vedliai.Stimuliuos mokslų, pažinimo,  kontaktų tikslesnę eigą, suves, pamokys, paaiškins, parodys, tačiau jų įtakas ir  bendrijoms naudingą plėtrą gesins meilės/vaikų klampūs reikalai, priklausomybės ar netikėliai kolegos, praeities finansinė karma ir turto, šeimos įsipareigojimai.

24-35mm Mergelės bus bendrijų, grupių, draugų, elito šviesuliai, teiks dovanas ir stprins viltimis bei sumanymais kitų finansinius pajėgumus,  skatins gebėjimus.

Įvairaus amžiaus Mergelės, ypač  šeimyninės moterys,   geranoriškai  ragins  visus patikslinti , aiškiau apsibrėžti profesinius reikalus, pareigybes, socialinę reputaciją, rasti ilgalaikius  didensius pajamų šaltinius ir dvasinio peno išteklius, patarinės, kaip pasiekti plėtrą ir augimą, išeiti į gerovės kelią  

Liūtai. Moterys Liūtės ir ramesni vyrai Liūtai augs,augins autoritetus, iškils, kažkuo pasižymės, įtakos vertinimais vadovus ir lyderius, savo organizacijų pergales,stimuliuos pažangą, menus ir naujus  pomėgius, širdies ryšius, bus geriausi draugai kelionėse. Vyrai LIūtai  drąsiai kovos su praeities šešėliais,finansiniais išnaudotojais, su mafija ir šeimos tironais,irgi tuoksis, iškils,  mėgausis gražiausių moterų  ir rėmėjų dėmesiu, kažkuo praturtės, palaikys pažangą ir gabų jaunimą.                    

 Skorpionai.  Jų vaidmuo –  ganėtinai destruktyvus ir keliantis įtampas visiems.  Skorpus  dauguma norės kaip ašaką ar per brangią musę išmesti iš bendrų barščių. Skorpų  nelankstus,  perdėm sąžiningas  arba pasenęs  užsispyrimas nuomonėse,  pažiūrose, finansuose  stabdys  ekonominius ir finansų reikalus, stabdys natūralią sklandžią, tegu ir neskaidrią  įvykių raidą veikloje/buityje/ sveikatoje,  komplikuos darbo santykius, skaldys Dievo paženklintų porų ir santuokų laimę. Ypač vyresni (virš 56 metų) Skorpai it  nukaršę samurajai,  gulsis  savižudiškai po  bendros sėkmės ratais, prieštaraus bendrai opinijai, kūrybingų sąjungų ir drąsuolių pergalėms, bus lengvi kūrybingų Žuvų , įtakingų Mergelių ir drąsių Liūtų taikiniai. Patiems Skorpams  nebus lengva ( finansai, motinystė, akcijos, nuosavybė) šio užtemimo režisuojamose situacijose.

 Svarstyklės. Svarstyklėms teks šešėlinių generolų, nematomų įvkių  iniciatorių,  režisierių arba – aukų, atstumtųjų vaidmuo. Jos  kryptingai veiks užkulisiuose, palaikys ir kels talentus ir lyderius, pajėgius vadovauti, vadybinti pokyčius. Vyks  nematomos kovos tarp Svarstyklių, kurios remsis  įstatymais/ tarptautiniais ryšiais, aukosis bendram labui,   ir -  Ožiaragių, kuriems rūpės perlaužti finansinių/ekonominių reikalus link aiškesnių perspektyvų. Svarstyklės rems verslus ir  bet kokias reformas, tačiau  priešinsis pažangai neformaliame vaikų ugdyme, menuose, ardys naujas meilės poras, žlugdys pabėgimais/išdavystėmis/ užnugariniais komentarais ir atsitraukimais  atostogas ir pramogas, laisvalaikį.       

Ožiaragiai. JIems tenka finansų ieškotojų ir tarpininkų, kitų gebėjimų vertintojų, atsakingų maitintojų, dovanotojų  ir atlygio lėmėjų ar perėmėjų  vaidmuo. Stabilizuos veiklas, darbo santykius, palaikys kūrybininkus, išmanančius ir profesionalius, pritaikomus vadovus ir lyderius, realiai įgyvendinamus sumanymus, nuodugniais  vertinimais ir ryšiais ves grupes ir kolektyvus į plėtrą ir sėkmę. Tačiau stabdys pažangų jaunimą, ignoruos ar gesins inovacijas bei avangardą 

 Avinai.Numylėtiniai ir viešumos herojai nr 1, pavojingiausi konkurentai ir  pelningiausi sąjungininkai. JIe kaip rentgenas nušvies santuokų ir sąjungų perspektyvas. Ir patys po LT padange tuoksis/skirsis, pažangins visuomenę. JIe laužys atgyvenusius įstatymus, bet ir demaskuos įstatymų pažeidėjus, palaikys telentingus lyderius ir vadovus, bet ir – tuštins kišenę, kirs per pajamas, klibins vertybes.       

 Žuvys. Bus įtakingiausios darbo santykiuose ir kiekvieno veiklos reklamoje, jauks kasdienius planus ir gesins perspektyvius sumanymus, išmuš pagrindus iš po kojų. Tačiau būtent Žuvų kūrybingumas, pareigybės ir simpatijos laiduos pajamų didėjimą,dovanas ir norų praktinį įgyvendinimą.   

                      

Užtemimo energijų poveikis ASC ženklams  :

 

Avino ASC . Plius : veiklos plėtra,  nauji kolegos, daug darbų pasiūlymų,  aktyvaus soporto ar sveikesnės gyvensenos pradžios, igyvūno įsigijimas. Minus: nesklandumai,  darbe kolegų kritika, sveikatos sutrikimai, traumos. Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai, senas formatas ir patirtis  netinka,nepaklausūs -  vadyboje,   statutinėje pareigybėje, santykiuose su valdžia, vadybininkais. Organizacijos, kur dirbate, - ant išlikimo ribos dėl kažkieno kontrolės/skolų/smurtinės vadybos            

Tauras ASC. Plius -  vaiko gimimas, įsimylėjimas, ilgalaikis širdies ryšys, vaiko ar anūkų  gimimas, nauji pomėgiai, gerbėjų dėmesys  Minus: meilės kančios, vaikų nelaimės ar ligos, antireklama. Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai santykiuose su draugais, seni strateginiai planai ir ateities vizijos – atgyvena, juos būtina koreguoti. Galimi  rimti, mirtini  pavojai draugams, gyvenantiems kitose šalyse.         

Dvyniai ASC. Plius – būsto ir nuosavybės įsigijimas, šeimos lizdelio sutvarkymas, tėvų parama,  teigiami  pokyčiai šeimoje. Minus: būsto praradimas, konfliktai su tėvais, mirtys šeimoje, giminėje, daugiau  artimųjų laidotuvių.  Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai versle, dėl to teks esmingai keisti darbo metodus, atsisveikinti su smurtiniais  darbuotojais-stabdžiais, pokyčiuose atsižvelgti į savo pačių sveikatą, ribotas organizmo galimybes. Galimos baudos ar per rizikingai  pajudinamos santaupos.       

 Vėžys ASC. Plius –naudingos pažintys,  daug kontaktų ir pokalbių, sunkūs, bet sėkmingi mokslai,  kasdienių rūpesčių ir popierizmo antplūdis, parašomos vertingos knygos/straipsniai. Minus -  padidintas avaringumas, kažkas žiaurokai sudirba, kritikuoja mąstymą ir kalbą, automobilių ar ITgedimai, pražūtingi žodžiai. Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai santuokoje, partnerystėje, viešryšiuose, teks atsisakyti smurtinių konkurencijos ir viešų ryšių  metodų, galbūt išsiskirti su kompanjonais, ilgamečiais sutuoktiniais.

Liūtas ASC . Plius: vertingos dovanos ir pirkiniai, pajamų ir uždarbių didėjimas, susijęs su aktyvia smulkmeniška reklama,  sveikesnė mityba . Minus: mamos ligos, badas, finansinė duobė , kažkas žiauriai sudirba gebėjimus. Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai gyvensenoje, darbo santykiuose ir metoduose, dėl to galbūt teks keisti  ar net prarasti darbą,atlaikyti bendradarbių/pavaldinių smurtą ir nepasitenkinimą  užsiimti kūnu ir sportu, galimos rimtos sveikatos problemos.    

Mergelė ASC. Plius –  vardo populiarinimas, asmeninės įtakos  saviškių aplinkai,  sustiprėja autoritetas , patobulinamas įvaizdis, pagerėja charakteris. Minus –traumos, padidintas kritiškumas  ir bereikalinga geradarystė aplinkai, dėl ko – tam tikra izoliacija aplinkoje ir sąjungininkų išdavystės . Pervertinamos asmeninės galios  Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai kūryboje, santykiuose su vaikais/mylimaisiais/gerbėjais, reklamoje, dėl to teks žiaurokai koreguoti asm. tvarkaraštį, bendravimą.    

Svarstyklės ASC. Plius – dvasinių šaltinių atradimas,  paslapčių atskleidimas, sėkmė savityroje ir antgamtinių dalykų pažinime, sėkmė virtualybėje. Minus – praradimai, nesėkmės,  netektys, atskirtis, ligoninės, laikina izoliacija, nuovargis, situacijos, kai tenka prisitaikyti prie kitų,  pasiaukoti, sutuoktinių ligos. Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai  santykiuose su tėvais, šeima , teks kažką neišvengiamai keisti nuosavybėje – gal parduoti būstą, brangenybes , persikraustyti kitur. Šeima išgyvens  fin.sunkmetį.        

Skorpionas ASC. Plius –  ilgalaikių draugysčių pradžios, dalyvavimas bendruomeninėje, politinėje veikloje, patekimas į  įdomius, įtakingus  kolektyvus,  į elitą,  romantika santuokoje. Minus: grupių ir kolektyvų kritika, kritinių  aplinkybių virtinė draugų gyvenime, planų žlugimas, sutuoktiniiai įsimyli į  kažką kitą . Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai mąstyme, bendravime, dienotvarkėje, kad išlaikytumėt įtakas ir pagarbą teks atsisakyti tam tikrų pavojingų ryšių išmokti valdyti  žiauroką liežuvį ir apskritai pakreipti smegenis šiuolaikiškesniu kampu. Padidintas avaringumas.     

Šaulys ASC . Plius – Dievų palaiminimas, profesinės pergalės, iškilimas, aukštesnės pareigos, lyderystė.   Minus- žiauri valdžios kritika, pareigų  ir reputacijos praradimas, sutuoktinių mirtis. Įtampos: pribrendo neišvengiami pokyčiai vertybėse ir pažiūrose, jei nenorite prarasti pajamų šaltinių. Gali tekti maksimaliai apriboti poreikius, prarasti kažkokias pajamas  ir finansavimo šaltinius,  patirti nesėkmių prekyboje, pardavimuose, išsivaduoti iš kažkokių valdingų moterų  ar net  motinų įtakų.      

 Ožiaragis ASC –. Plius -  laimėti teismai,  sėkmė  ir pripažinimas,toli nuo namų, įspūdinga kelionė,  diplomai ,  atrandami dvasios vadovai. MInus – teisiniai keblumai, užvedamos bylos, pralaimėjimai konkursuose, rizikingos  kelionės.   Įtampos: pribrendo neišvengiami asmeninio  charakterio, įvaizdžio  pokyčiai, asm. autoritetas ir kontrolė išslįs iš rankų, galite pasijusti laikiniai vienišu samurajumi, ant kurio pečių sukrauta  nepakeliama atsakomybė už grupės, draugų , kolektyvų ateitį. 

 Vandenis ASC . Reformos ir planingi pokyčiai, daromos  revoliucijos, verslo pradžios,  po įdirbio gaunami neblogi pelnai, atrandama  kitoniška seksualumo kokybė ir įvairovė, atsiranda rėmėjai ar investoriai, imamas teisingas kreditas,  įeinama  į bendrą fin. katilą.Minus -  verslo bankrotas,  skyrybos su kažkuo, traumos ir kažkieno ( gal uošvės ar anytos?)  psichoteroras, smurtas,  patekimas į konfliktų zonas ir mirtinai pavojingas aplinkybes, susidūrimas su magija, vagystėmis, šantažu,  kriminaliniais,  psichologinės krizės, kažkieno  priekabi kontrolė ir smulkūs patikrinimai, didelės  baudos.   

 Žuvys ASC. Plius – santuoka,  vedybos, reikšmingos sutartys, įvairios naudingos  bei pragmatiškos sąjungos ir partnerystės , sėkmė ir populiarumas viešumoje, pergalė konkurencijoje. Minus: nesklandumai pas sutuoktinius, santuokos krizės, konkurentų pergalės  ir sėkmė, paliekant Žuvis skęsti jų tikėjimo akivaruose. Priešų ir oponentų  bjaurios, bet taiklios, objektyvios atakos  Įtampos:  pribrendo neišvengiami pokyčiai draugų rate, kai kurie jų pernelyg piktnaudžiauja Žuvų gerumu, dėl ko kenčia  ar nelieka laiko santuokai, asmeniniams planams, interaktyviems ryšiams su aplinka.     

               

-