Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2015-10-09

2016 kovo užtemimas -didysis grožis ir liūdesys atsisveikinus su brangenybėm

2016 m. kovo 9 d. 03:58 Vilniaus laiku vyks pilnas Saulės užtemimas  užtemimas Žuvų 19 laipsnyje.

Šio užtemimo ypatybė –  Balto Mėnulio, arba Selenos įtakos. Sprendimai ir aplinkybės, kuriuos režisuos užtemimas, nušviesina, sužmogina, humanizuoja, yra į gera kiekvienam žmogui, tegu ir praradusiam kažką labai brangaus ir išsvajoto. Visiškai “išjungtas” Merkurijus, taigi protas paplaukia, o  įsivaizdavimuose/tikėjimuose/fantazijose/lūkesčiuose, informacijoje ir kontaktuose daug mistinės painiavos, kurią reikia priimti kaip  nuorodų ženklą. BUrtai ir nušviesinantis , nežemiškas grožis.    

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”. Šįsyk jis kabins Ramaus vandenyno šiaurinę ir centrinę dalis, Indijos vandenyno rytinę dalį. Dalinės fazės bus matomos Azijoje ir Australijoje. Užtemimo maksimali fazė vyks Karolinos salose. Užtemimų  pėdsekiams stebėjimui siūlomi Palembangas, Palu, Ternate (Indonezija).    

Saulės užtemimai veikia visų, BE IŠIMTIES, žmonių sąmonę. Joje įvyksta tam tikri virsmai,  pasilieka stiprūs įspraudai  (inprintai),  sutikus užtemimo metu reikšminius, lemtingus  žmones. Jie  įtraukia į reikšminius, turinčius ilgalaikes pasekmes  santykius ar įvykius. Žmogaus sąmonė  gauna impulsą plėtotis  nauja kryptimi.  Užtemimo periodo ribose  gyvenama normaliai,  nekreipiant dėmesio į  įvairių astrologinių mokyklų gąsdinimus. Užtemimai vyksta reguliariai, reikia mokytis kūrybingai sąveikauti su jų energijomis,  vedančiomis į sąmonės  plėtrą  (sąmoningėjimą) ir dvasinį augimą.  Pavojinga, fatališka  tik pati  Užtemimo diena, kai Saulę (žmogaus  sąmonę, dvasią, valią) užtemdo Mėnulis (instinktai, biologija,baimės, praeities komforto trauka ). Tą dieną reikėtų vengti  naujų kontaktų ir spontaniškų veiksmų, mat jie turės neatšaukiamas, lemtingas pasekmes.       

 Pašvaistė Lietuvoje , foto: A.ČEPULIS

Šio užtemimo leitmotyvus,kosminę  scenarijų muziką pažinsite J.Marcinkevičiaus poezijoje, A. Balabanovo filme  “ Laimingos dienos”, graikų rež.S.Statulopolos filme “Meteora”, brazilų rež. Marko Bečis “Paukščių stebėtojai” ( Birdwatchwers) , anglų klasiko Maiko Ly  (Leigh) filme Kada nors (Meantimes), austro Ulricho Zaidlio (Zeidle) f. “Rojus: Meilė” ir kitur.      


Artėjančio užtemimo simbolika pagal Redjarą: Mokytojas ir mokinys gyvai kažką aptarinėja ir atranda ilgos trukmės pasivaikščiojime. Siela sustiprina kūną, gailestingi sielos poelgiai/intuicija/atjauta, besąlygiška meilė  padeda kitiems išgyti, prasimaitinti, išgyventi, atskleisti  žemiškoje plotmėje visiems reikalingus gebėjimus. Išsilaisvinimas iš rasinių prietarų,iš kolektyvinės karmos. Kasdienybės smulkmenose, paprastuose įvykiuose įžvelgiama didžioji tvarka,  paslaptingos ir nematomos didžiosios, slaptosios jungiamosios prasmės.      

 2016  kovo 09 užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo 2015 rugsėjo 14 d. iki 2016 m rugsėjo 1d.  Apogėjaus taškas (viršūnė) ,2015 spalį prasidėjusių reiškinių  ir aplinkybių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2016  vasario pabaigoje, kovo pirmoje pusėje . Užtemimo saroso serija:

 

 

 Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams :”Nostalgiški, sielvartingi išsiskyrimai,atsisveikinimai,išėjimai, išlydėtuvės,užbaigimai.Su kažkuo skausmingai išsiskiriama, galbūt išlydimi į tolimą kelią artimieji,geriausi draugai, jausmų dainiai, galbūt nuleidžia sparnus išduotas pasitikėjimas, neišsipildžiusi svajonė. Kažkas iš gyvenimo suviskam, galutinai ir negrįžtamai išeina. Atsisveikinus, kažkam visiškai pasibaigus kiekvienas žmogus patirs didelį liūdesį, bet ir suskubs kažkuo domėtis, mokytis. Gali nutrūkti ryšiai su mylimu žmogumi, dėl ko patiriama sunkiai pakeliama gėla,smaugia paslėptos raudos. Tačiau išsiskyrimo liūdesį nuslopina susidūrimas su  nauju pažinimu, su naujomis aplinkybėmis, kurios veda ir būtinai išves į nepaprastai  teigiamas išdavas, rezultatus ( tikrai tikrai – į begaliniai geresnius , žymiai parankesnius!).

      

Analoginiai  pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai: 1962, 1980, 1998 pavasariais.

Saulės užtemimai vyksta poromis su Mėnulio. Mėnulio užtemimas vyks  kovo 23 d Svarstyklių 3 laipsnyje. 

 Šio užtemimo metu energetiškai teisinga elgtis : 

 Tylėti,  jei nereikalauja kalbėti, neforsuoti ( neskubinti nespausti)  aplinkybių, su meile nuolankiai  pasiduoti natūraliai įvykių eigai,  plaukti nesiprešinant tėkmei pasroviui, apeiti ramiai kliūtis, nutylėti ir praryti nepasitenkinimą,jokiu būdu nieko nekritikuoti, nusileisti, pritapti ir prisitaikyti,  bet primygtinai išlaikant jausmuose stiprų, kone fanatišką tikėjimą kažkuo  -  meile,svajonėmis, geraisiais norais.  Laikyti paslaptyje norus, apsaugoti, paslėpti  kūrybą ir finansines idėjas. BESĄLYGIŠKAI klausyti  nuojautos , netgi tuo atveju, jei ji prieštarauja protui ir faktams,kertasi su nauda ir išskaičiavimu, buvusia patirtimi. Sekti sapnais,  mistiniais ženklais  ir prietarais , ypač  susijusius su katinais, vandeniu, maistu. Atleisti ir nusileisti, užjausti ir atjausti, pripažinti klaidas ir vadovautis gailestingumu.  BESĄLYGIŠKAI   TIKĖTI , TIKĖTI, TIKĖTI   - net jei aplinkybės ir patyrę konsultantai sako, kad kažkas, kuo tikite, neįmanoma. Vizualizuoti ryškius norų vaizdinius. Nesidrovėti IŠVERKTI, IŠLIŪDĖ TI isšsikyrimus, ilgesį, netektis. Ašaros ir savigaila veikia dabar kaip balzamas. Nesidrovėti  paprašyti, ko labai labai labai  trūksta iki laimės.           

Žuvų užtemimų ypatybės:

 Jų metu atsijungia racionalus protas, visi linkę į aklą tikėjimą ir jausminį fanatizmą, valdo jausmai ir tikėjimai,prieštaraujama faktams, realybei, gyvenimo patirtims, nuolat vaidenasi lygioje vietoje, fantazijos gožia faktus. Kamuoja nostalgija – praeities ilgesys. Daug mistinių, protu nepaaiškinamų įvykių, klaidžiojimų, nesusipratimų, KLAIDŲ ir NUOPUOLIŲ,   sapnų, burtų, psichologinių manipuliacijų, depresyvių būsenų ir jausmingų pasigraudenimų dėl praeities,  bet ir dvasinių atradimų, svajonių išsipildymo tikinčiųjų laimės, didelės  didelės meilės, sąlyčio su tikruoju dvasingumu, aukštaisiais menais.  ŠIRDINGUMAS, GAILESTINGUNAS,  DIDYSIS  HUMANIZMAS minkština visų širdis. Dažniau pagaunamas beribis aukštas įkvėpimas, polėkis, transo ir nušvitimo būsenos.             

 

 Užtemimo energijų nešėjai – asmenys, gimę po  Žuvų ženklu, arba su ASC, dominuojančiomis planetomis,su  planetų sankaupa (steliumu) Žuvų  ženkle .

 "Ypač  atsakingas padidintų krūvių ir įvykių stūmoklių, paslaptingų režiserių vaidmuo, sunkiausi išbandymai apsivalant,  pakreipiant  nepalankią įvykių eigą  šio užtemimo ribose  laukia Žuvų, gimusių 03/5-15

Užtemimo įtakas  labiau pajus 

 Žuvys, gimusios 03/01-20. Negatyvu: grėsmės jų gyvybei, klaidos, saviapgaulės, dvasiniai ir finansiniai nuoslydžiai žemyn. Pozityvu: charakterio sklandūs virsmai,asmenybės nušviesėjimas,dvasinis atgimimas,  kryptingos valios apraiškos, teigiamos įtakos aplinkinių humanizavimui, dvasingumui, nežemiškos dovanos, sėkmė finansuose, gebėjimų maksimali sklaida.

 Mergelės, gimusios 09/02-23. Pozityvu:  ideali santuoka iš didelės meilės, išsvajotų gyvenimo partnerių sutikimas,  išgarsėjimas, sutuoktinio sėkmė. Negatyvu:  aplinkos išdūrimai, moraliai purvini konkurentai, kurie dergia be taisyklių, tobulesnių ir ženkliai gabesnių, dvasiškai  aukštesnių  konkurentų  pranašumas, priešų antpuoliai, košmariškas žlugimas viešumoje, sutuoktinių neištikimybė ar ligos, skyrybos. 

Dvyniai, gimę 05/31- 06/20. Pozityvu:  svajonių išsipildymas, sklandus iškilimas į aukštesnį soc. lygį,  karjeroje, profesijoje, stebuklingas, intuityvus gyvenimo pokrypis į gera. Negatyvu: posto, statuso praradimas,  fatališkos  gyvenimo klaidos karjeroje,šmeižtas, apjuodinantis  reputaciją, Likimo postūmis žemyn.

 Šauliai, gimę 12/02-22. Pozityvu: mistiniai įvykiai šeimoje, didžioji laimė šeimoje, stebuklingi,neįtikėtini vari.antai su būstu, gyvenama vieta,  laiminga emigracija. Darbai mylimai tėvynei. Negatyvu: tėvų ligos, klaidos pasirenkant būstą, gyv. vietą, įklimpimas į kokią pseudopsichologiją,  patekimas į mafijos klaną , nuosavybės praradimas, mirtys giminėje. Pasiveja ir paskandina nešvari, gėdinga praeitis.  

 

 

LIETUVOJE 

Vilniaus padangėse ryškiausia akcentuota – gebėjimų atsiskleidimas ir jų įvertinimas, motinystė, santykiai su mamomis, moteriškumas, moteriškas grožis ir jo išlaikymas, fušeriavimas  bet kokia kaina,  tap pat uždarbiai ir pajamos. Bus daug klaidingų pirkinių, nes prekybininkai manipuliuos ir naudos visas įmanomas priemones ištręšt santaupas. Taip pat tai didžiųjų mistinių, dieviškų  dovanų laikas: gaunama motinystės dovana už gerus darbus, kažką gauname beveik nemokamai, jei elgėmės žmoniškai, su meile.Bet ir prarandame viską, jei tai buvo įgyta be meilės,  nešvariais būdais, tik iš išskaičiavimo ar grynos naudos.   

Atsisveikinimas su  žymiais muzikais, dainininkais, dailininkais, vaizduojamųjų menu pašauktaisiais grynuoliais, įkvepiančiomis moterimis. Stasio Povilaičio išėjimas – ryškiausia šio užtemimo gaida.

Visuomenė smarkiai politizuojasi.    

Po Vilniaus dangumi visų gyvenimuose formuosis šios aplinkybės:  gimsta  ar gaunamos naujos idėjos, susijusios su laisvesniais, perspektyvesniais uždarbiais, bet tai griauna ligtolinį karjeros ar reputacijos statinį, kuris leidžia ramiai maitintis/vegetuoti, gauti dividendus ir jaustis tvirtai. Į naujus gebėjimų ir pajamų orientyrus galima greitai išeiti tik  su tvirta senų  patikimų ar politizuotų, iš elito draugų parama.VIsi siekia  kuo aukštesnio lygio žinių/mokslų/informacijos , bet tą stabdo finansai ar kažkieno finansinės machlios, nenoras, antipatijos. Labai daug eismo įvykių keliuose, kur tobuli patyrę vairuotojai susiduria su  girtais ar nenuovokiomis moterimis be orientacijos. Nauji prekybos tinklai/prekės  nelabai  sėkmingai pjauna senbuvius, kuriuos palaiko mokesčiai ir pirkėjų inertiški įpročiai, bankų machinacijos. Visuose bankuose ir žemės ūkyje, maisto pramonėse, prekybos tinkluose   – čigonų dainos, burtai,  machlios ir plovimai  stambiu mastu, kurių neįveikia jokie auditai ir politikos senbuviai, Ekonomistai ir bankų konsultantai tampa estrados šansonais ir mitų kūrėjais – suokia užsakytas dainas, neturinčias nieko bendro su realybės faktais.

 Jaunimas ir vaikai yra stiprioje psichinėje  mamų įtakoje, yra traukiami į įvairias sektas, religijas, kvaišalus. Kvaišalų nestabdomas plitimas moksleivių tarpe. Su tuo aktyviai kovoja geriausi mokytojai, švietėjai žurnalistai . Mokyklas ir geriausius mokytojus atakuoja  mylinčios mamos-fanatikės: jos aklai gina savo vaikus, turinčius  rimtų psichologinių problemų. Mokytojai pažanguoliai kovoja su intrigomis.

Gydyme, sveikatos reikaluose vyksta mistiniai stebuklai ( kai išgyjama vien tikėjimu ar stebuklingą vandenį pagėrus, po dietų) , taip pat daromos fatališkos klaidos, kurios kerta per kišenę, visi sudirfuia su  gyduoliais arba žemarūšiais, puolusiais kyšininkais arba- beveik šventais geruoliais, kurie daro stebuklus be pinigų. Santuokose arba idilijos, ypač jei yra fin. gerovė ir geras seksas, arba depresijos, išdavystės, jei nepatenkinti kažkokie instinktyvūs ar įtikėti poreikiai.     

Politikos sritis yra  konjunktūros virsme,kai vėl kaip pelės jie šmirinėja  pas geriau reitinguotus. Stiprėja, ilgam įsigali  viena dominuojanti sena  partija, kurią remia rusų pingais įsteigtos naujausios žinsiasklaidos priemonės ir jų elitiniai infokaro troliai . Pastarieji taikliais šūviais ir projektais remia, stiprina  savo seniai išsuktus projektus,  FSB sukurtas  arba kontroliuojamas lietuviškojo elito figūras , taip pats senus politikus ar visuomenės veikėjus.

Atsivėrimai  ir apnuoginamos tiesos šeimų, tėvų gyvenimuose. Kažką netikėto galima sužinoti apie savo vaikystė, praeitį, karma.  

Po protu nesuvokiamomis, paslaptingomis, mistinėmis, nežinia kieno  įtakojamomis,  aukštų idealų ir vertybių arba – priešingai – žemų pilvo įnorių - energijomis pataiko, bus įtakojami ir aktyviai reikšis arba klaidindami , arba nuskaidrindami vertybes,  -  teisininkai,  teisinės sistemos dalyviai,  įstatymdaviai, oficialūs  bažnytininkai,  oficialios religijos veikėjai,  imigrantai ir emigrantai, kažkaip su Lietuva susiję užsieniečiai, diplomatai,  užsienio reikalų veikėjai, aukštojo mokslo ir ministerijų darbuotojai,  akademikai, tarptautinių festivalių  ir konferencijų rengėjai,  premijų dalintojai filosofai, konkursų ir egzaminų rengėjai, lietuvių keliautojai.

Be to, dar galimi įvykiai:

Priimami klaidingi įstatymai, kurie  smarkiai kirs per valstybės reputaciją ir ateityje už juos gali tekti  sumokėti milžiniškas baudas, patirti ek. Nuosmukį.

Ir vėl  emigracijos-imigracijos banga  

Ir daug kitų  reiškinių, kurių  beribės įvairovės neįmanoma visų išvardyti  

In UK , po Londono padange šis užtemimas apsibrėžia beveik identiškai kaip ir Lietuvai.

Globaliai šis SU iškels temas ir duos įvykius :

Ryškus šio užtemimo pavyzdys:  aktoriaus Džimo Kerio mylimosios savižudybė, neištvėrus išsiskyrimų.

 TOTALI  FINANSŲ, Rinkų ir ekonomikų  KRIZĖ  ir  CHAOSAS PASAULINĖJE  EKONOMIKOJE . Tačiau tai bus nutylėta, mistifikuota apmeluota, užmuilinta. Kiekvienai šaliai tai atsilieps: LT – emigracija, teismai, studijos, ministerijų veikla, bažnyčios. UK : darbo rinka, valdiškos tarnybos, sveikatos apsauga, masinis alkoholizmas, NOrgė: švietimas, žiniasklaida, transportas. Airija: soc.tarnybos, pašalpos, ligoninės, vargšai. Rusija: pramonė, prekyba, bankai, mityba, muzikos industrija.  Vieni toje krizėje PASAKIŠKAI PRALOBS milijonais ( kaip anas kaišiadorių liberalas), kiti tragiškai nuskurs, visų turtuolių sektorius banguos kaip  pašėlęs vandenynas. 

1)        Vietiniai bankai. Rykliai rys mažesnius, vieni pasakiškai lobs, kiti kris dugnan. Bankuose, prie bankomatų – psichozės, nelaimingi atsitikimai ( nualpo, apvogė,paslydo, paklydo). Bankų darbuotojai  darys fatališkas kaidas, psichuos arba BUS LAIMINGI IKI  PAAUKSUOTŲ AUSŲ.     

3) Maistas, mityba.  Maisto manijos. Globaliai visi  pagaliau masiškiau atras maisto tiesas, imsis domėtis   sveiku maistu,  atidarinės/uždarinės restoranus, mitybos tinklus;  masiškai kentės nuo bulimijos-anoreksijos; badaus ar niekaip nepasisotins; nuodysis maistu ar atras idealią  mitybos forą, tašką.MItybos vietosedaugiau bus ir mistinių nutikimų

4) Pramonė, gamyba, fabrikai ir gamyklos, fabrikantai. Prekybos tinklai, parduotuvės.   Pasakiškai laimės, kurie  nusirs paskui didžiausius finansų srautus, pasirinkę ofšorus ar šalis su mažiausiais mokesčiais. Tie, kurių uoslė pasaulinės ekonomikos bangavime neveikia –  tylus bankrot ir ašarų jūra , skęstant praeities laimės prisiminimuose.  Apsirpirkimo manijos ir psichozės.        _                       

5) Dailė. Tai metai,kai  Žvaigždės susiranda ir palaimina, pastūmėja link dažų ir molberto tikruosius dailininkus. Masinis susidomėjimas daile pagimdo tūkstančius mėgėjų ir falsifikatorių. Steigsis  dailės galerijos ir aukcionai.

6) Muzika. Visi tikrieji muzikai yra pagaunami  didžiųjų Visatos vibracijų ir  ateina pirmąsyk arba sugrįžta  į muziką, gali sukurti šedevrus.  Dauguma klausytojų  atsirenka savą  muziką pagal savą skonį. Tačiau kaip cunamis kyla ir muzikos plagiatorių, padirbėjų banga,  šie žmogėnai kuria bet ką , kad  tik pasipelnytų, mat poreikis  gyvai muzikai,  išauga neregėtai. Šio užtemimo metu galima atrasti klausą,   pragysti gražiu balsu,  mėgaustis palaima  niūniuojant kažką.

7)  Moterys, moteriškumas.  Kas yra graži moteris? Šios temos  užima visų pasauli žmonių sąmonę. Vienos garsiūnės skuba  parduoti relišerius, jais puikuojasi  ( Kardašian, Saira). Kitos susikuria fantastišką, dievišką įvaizdį. Trečios įpuola pavėluotai į  feminizmą. Visi ieško moters idealo, tobulos ikonos.

8) MOtinystė. Visi susiduria su  žiauriaisias, bet ir dieviškaisiais  motinystės payzdžiais. Visi ilgisi mamų arba nuo  tų, kurios atstūmė, pabėga.  Kažkas itin svaraus vyskta mamų gyvenme, gaunami ženklai iš mirusių mamų,   mamų meilė daro stebuklus.  Auklės nuvilia bet ir atrandamos  svajonių auklės.  

9)  Augalai, augalija, gamtos rūbai.  Augalija keri STEBUKLINGU GROŽIU arba  liūdina dėl nuskurdimo ( va fikusas  mano džiūsta, negi nusibaigs?).  Užeina manija turėti vieną ar kitą auagalą. Fiksuojami nykstantys augalai. Pamišimas dėl gėlių.Suaktyvėja floristai, gėlininkai.

10) DOVANOS ir KYšiai . Dovanos darys stebuklus.

 Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai:

 Žuvys, Šauliai, Avinai, Mergelės, Ožiaragiai, Vandeniai    

Užtemimo energijų poveikis ASC ženklams :

Avino ASC .  Atsisveikinimas su dvasinių praktikų, labdaros nežemiška  iliuzija, interneto projektu, bet  susidomėjimas nauja tarpt. veikla., Plius: išgijimai, apsivalymas, dvasinės praktikos, mistiniai potyriai pabėgimas į rojų, labdara. Minus: gėda ar smukimas virtualybėje, ligos, nesėkmės,  praradimai,  vienatvė,  priklausomybės tempia į dugną, patekimas į sektą,  kalėjimą ar beprotnamį, partnerių/ sutuoktinių ligos ir bedarbystė, darbinės klaidos .

Tauras ASC.  Išsiskyrimas, atsisveikinimas su draugais, bet  naujų gerbėjų, pomėgių atradimas, vaikų sėkmė  padeda ištverti liūdesįPlius – įkvepiančios draugystės, įsijungimas į politiką,patekimas į svajonių grupes, į elitą, įkvepianti bendruomeninės veikla, atgyja jausmai santuokoje. Minus: draugų išdavystės, šmeižtas ar ligos. Intrigos kolektyvuose. Partneriai turi slaptas love story,įklimpsta į pomėgius.         

Dvynių ASC . Atsisveikinimas su vienais vadovais ar  nepasiekiama karjera, bet susidomėjimas privačiais reikalais, grįžimas į seną klaną, namų sutvarkymas. Plius: Profesinis iškilimas ,išaukštinimas, iškilimas į lyderius, į valdžią, autoritetas, patekimas į svajonių organizaciją, valdžios meilė, sėkmė karjeroje  . Minus :  fatalinė klaida karjeroje, griaunanti reputaciją,  profesinis krachas, valdžios nemalonė ar išdavystė , kažkas šmeižia, juodina pasiekimus      

Vėžio ASC. Atsisveikinimas su iliuzine, chimerine pasaulėžiūra, nusivylimas guru, pralaimėjimas teismuose, studijų atsisakymas, bet daug naudingų pažinčių ir aktyvūs mokslai. Nusileidimas ant žemės, atsisakius nerelių idealų. Plius: svajonių kelionės, pripažinimas, laimėjimai ir prizai, premijos,  laiminga emigracija, laimėta byla, studijų pradžia. Minus: teisiniai nemalonumai, klaidi ar apgaulinga kelionė, kontaktas su melagingu guru ar falšyvu gyvenimo mokytoju, neišlaikytas egzaminas.               

Liūtas ASC .  Atsisveikinimas su  rėmėjais , santaupomis, verslais, nustūmimas nuo bendro svetimo lovio, bet – aiškumas finansuose, mažo, bet patikimo pajamų šaltinio suradimas,  Plius  - fantastiška verslo plėtra, paveldas, gaunamos didžiulės projektinės lėšos,  svajonių seksas, teigiami psichologiniai virsmai, teikiama pagalba kitiems. Minus –    asmeninis ar kitų psichosmurtas, nepasitenkinimas, depresijos, psichinės traumos, mirtini pavojai ir verslo bankrotai, susidūrimas su kažkieno mirtimi, kriminalas.       

Mergelė ASC.  Atsisveikinimas su partneriais, ankstesniu pasaulio idealizuotu  įsivaizdavimu, su ankstesne aplinka,  bet individualios charizmos gimimas, asmeninės gerosios iniciatyvos. Plius  – mistinis sutikimas svajonių porų ir partnerių , vedybos, išplaukimas į garsenybes viešryšiuose, sutuoktinių meilė kap kine. Minus: išdavystės  ir nusivylimai santuokoje, partnerystėje, nematomų konkurentų  ir priešų antpuoliai,  patekimas į degradų aplinką     

Svarstyklės ASC. Atsisveikinimas su darbu, kolegomis, pamėgtu gyvenimo būdu, namų augintiniu, brangiais daiktais, bet dvasinių pasaulių atradimas , aktyvus  tobulėjimas savityroje, dvasinėse praktikose, geranoriški labdaros veiksmai. Plius –  svajonių veikla,  nuoširdi kolegų meilė ir garbinimas, pasveikimas, naminio gyvūno įsigijimas. Minus – mistinės ligos, depresijos,  fatalinės klaidos darbe , bedarbystė, kolegų intrigos ir išdavystės .       

Skorpionas ASC.  Atsisveikinimas su  VAIKYSTE,mylimaisiais, vaikais, gerbėjais, pomėgiais, beribiu laisvalaikiu, bet naujų realistiškų  projektų  ir planų sudarymas, naujo kolektyvo pažinimas.Plius: įsimylėjimas,  didelė meilė, išgražėjimas, vaiko gimimas, nereali reklama ,  kūrybinė beribė sklaida, svajonių atostogos ir polėkinės šventės, bendravimas su dieviškais, nuostabių talentų vaikais, menininkais. Minus: antireklama, nelaimės vaikams, klaidos  ir išdavystės meilėje, žala grožiui, košmariškos atostogos ar pražūtingi  vakarėliai, nuopuolis ir gėda kūrybinėje veikloje.                

Šaulys ASC.  Atsisveikinimas su tėvais, mylimais  namais, vaikyste,  pamiltais artimaisiais,brangiomis vietomis, įsisvajotu ar nešvariu  turtu, bet gimsta nauji, žemiški, dar aukštesni gyvenimo horizontai. Plius – įkurtuvės, mistiškai susitvarko būsto reikalai, šeimos sanglauda, klano parama, savų namų suradimas. Minus-  fatalinės klaidos būsto klausimuose, patekimas  į mafijos tinklus, tėvai ir šeima varo į depresiją, liūdesiai dėl šeimos narių, namuose – chaosas ar liūdesiai,  realūs mirties pavojai.  

 Ožiaragis ASC. Atsisveikinimas su  mokytojais, įprastu kasdienybės grafiku,kaimynais ir pažįstamais, mistifikuotu mąstymu, dokumentų  ir ryšio/ susisiekimo  priemonių praradimai, bet  žemiškesnės pasaulėžiūros pradžia, susidomėjimas teise, naujais tarpt. ryšiais. Pius: atrandami beribiai žinių šaltiniai, gyvenimo mokytojai,  intensyvi intelektuali veika,  svajonių automobilio įsigijimas svajonių pažintys.Minus:  šlykštus melas, pasisavinant kitų mintis, avarijos, proto pamišimas, dezinformacija, tapimas  apkalbų ar šmeižto auka, depresija dėl kasdienės rutinos.      

 Vandenis ASC. Atsisveikinimas su pinigais, klaidingomis vertybėmis ir nerealiais norais,  svarbiomis moterimis, bet mokomasi naujų verslų, surandami rėmėjai, išeitys iš krizės. Plius: kyla atlygis,  finansinis praturtėjimas,  randami slapti  beribiai pajamų ar įkvėpimo šaltiniai,  motinystės laimė, svajonių pirkiniai. Minus: finansinis krachas, daromos fin, machinacijos. badas, nerealūs norai ir nepatenkinti poreikiai varo  į depresiją, mamos nelaimės ar ligos, , apsinuodijimai.     

Žuvys ASC. Atsisveikinimas su senu įvaizdžiu ir kūnišku formatu,  bet naujas, kritiškesnis, blaivesnis  ir žemiškesnis  žvilgsnis į pasaulį, aplinką, naujų partnerių atsiradimas,  Plius – charakterio pokrypis į gera,  intuityvios manipuliacijos su įvaizdžiu stipina vardą, brendą   Minus – klaidingas įvaizdis,  pašalinių šmeižtas suteršia vardą ,kūno negalios.