Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2016-10-20

2017 Saulės Užtemimas Žuvyse - palaiminti tie, kas tiki ir pasitiki

2017 m. vasario 26 d.  Vilniaus laiku vyks  žiedinis Saulės užtemimas  užtemimas Žuvų 8 laipsnyje.

Tai jau trečiasis užtemimas Žuvų ženkle pamečiui ( vyko 2015 ir 2016 kovą), taigi vėl klostosi panašios aplinkybės tose pačiose srityse, tačiau šiuosyk  yra  laimingas šansas ištaisyti klaidas ir išpažinti kaltes, gali viskas baigtis laimingai , jei įsijaučiama , įsiklausoma į mistinius ženklus,jei  sekama intuicija, plaukiama įvykiams pasroviui. Sunkiausia klostytis tiems, kas įpratęs pasiekti užsibrėžtą tikslą žūtbūt, įveikti  atkaklumu ir užsispyrimu visas įmanomas kliūtis, kurios stabdo kelyje į asm. tikslą,siekti tikslo jėga,  plutoniškai , bet kokiomis priemonėmis. Nesiseks, bus nustumti į paribius, laikinai ignoruojami  tie, kas siekia viską kontroliuoti,keršatuti,bausti, smerkti, įtarinėti ir pavydėti, provokuoti ir kiršinti, smurtu įvedinėti  savąją tvarką arba provokacijomis ir jėgos metodais išlaikyti buvusią tvarką.     

Šio užtemimo ypatybė – ir vėl visiškai “išjungtas” silpnas Merkurijus,  kurį užgožia, “ištirpdo”  galingos , bekraštės Neptūno energijos. Dalykinės, intelektinės savybės nunyksta, savivoką valdo dešinysis pusrutulis, intuityvusis žmogaus pradas, stichiniai instinktai,  protas paplaukia įsivaizdavimuose/tikėjimuose/fantazijose/lūkesčiuose. Be to, informacijoje ir kontaktuose daug neaiškumų, užuominų, paslėptų reikšmių, pmimistinės painiavos, kurią būtinai  reikia  iššifruoti, priimti kaip reikšmingą ženklą, kaip svarbų orientyrą aplinkybėse. Visi trokšta , alksta , ieško klaidžiodami Meilės ir atjautos,  dvasingumo, žmogiškumo, idealų, natūralaus, TIKRO, PRIGIMTINIO , o ne silikoninio, parsidavėliško, zvonkė-bunkiško Moteriškumo.       

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”. Šįsyk jis kabins  pietines Argentinos ir Čilės dalis, Pietų Amerikos žemyno pietinę dalį, Antarktidą ,LotynųAngolos pietvakarius, Pietvakarių Afriką.

.       

Šio užtemimo leitmotyvus,kosminę  scenarijų muziką pažinsite operoje, per vokalą (pvz: latvių operos dyva Garanča) ,  sakralioje ir meditacinėje muzikoje, S.Nėries  ankstyvoje lyrikoje ir tragiškoje biografijoje ( kai dėl vaiko saugumo, iš  motiniškos meilės aukojamas vardas ir net Tėvynės garbė), Zen budistų poezijoje,  filmuose - Martti Helde „Vėjų kryžkėlėje“(  Risttuules, 2016 Estija, rodomas dar k/t Pasaka , Vln),   rež. Ch.Medemas „ Ma Ma“ ( Ispanija, 2015), rež. P. Almodovaras “Julija”, dok.f. “The Tibetan book of the Dead” ( rež.Barrie McLean, 1994, Kanada),  rež.L. Šepitko “Sparnai “ (1966, Rusija) ,rež.Jerzy Zalewski “Rojaus istorija” (2016, Lenkija),  rež.Ann Hui “ Paprastas gyvenimas” (2011, Honkongas),  rež. Timas Bertonas “Didžioji žuvis” ( 2003, JAV),  rež. R. David “Sietlo kelias” ( Seattle Road, 2016, JAV), rež. Ann Fonten “Nekaltosios” ( “ Les innocentes , Prancūzija) , rež.St.Frears ”Florens Foster Dženkins” ( Florence, 2016, UK) , rež.N. Portman “ Istorija apie Meilę ir Tamsą “ ( Izraelis, 2015), rež.Costa-Gavras “ Moters šviesa”( Clair de femme, 1979, Prancūzija), rež. Č.Kaufmanas „ Anomalisa“ (animacinis, 2015, JAV), rež. S.Merdokas „ Dieve, padėk merginai“ ( 2014, UK, God Help the Girl) ir kt.    

 

Artėjančio užtemimo simbolika pagal Redjarą:”Mergaitė, pučianti šventinį, mažąjį ragą”.  Gyvenimo pilnatvė išreiškiama  aktyviai, pirmapradžiu džiugesiu, per tarnystę bendram labui, pašlovinant didingesnius, iškilesnius žmones ir reiškinius. Aktyviai, per iniciatyvas ieškoma ir surandama dvasinė brolija, dvasiškai giminingi broliai ir sesės.Gaunami  ir teikiami aktyvūs kvietimai įsijungti į bendražmogišką , pasaulietinę veiklą  bendram labui.        

 2017 vasario 26d. užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo 2016 rugsėjo 1 d. iki 2017 m rugpjūčio 21d.  Apogėjaus taškas (viršūnė) ,2016m rugsėjį prasidėjusių reiškinių  ir aplinkybių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2017 vasarį-kovą,vasario pabaigoje. Lūžio taškas, kai aplinkybėse ima dominuoti  ateinančio, vasario užtemimo temos, o praėjusio rugsėjo užtemimo temos nugęsta – 2017 lapkričio 30d. Užtemimo saroso serija:19S

 Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams :”malonus netikėtumas, netikėta laimė,džiaugsmingas įvykis, sėkmingas šansas, atsitiktinis laimėjimas ir laimikis.Intuityvus pasitikėjimas savaimine įvykių eiga pakreips gyvenimą geresne, pozityvesne linkme. ”

Štai kaip šio užtemimo motyvus vaizdingai, simboliškai pamatė sapne lietuvė mama  Simona ( didelis dėkui jai už pasidalijimą  pranašingu sapnu:” Šiąnakt labai vaizdingai sapnavau, kad vienu metu aš esu aš ir taip pat nuotaka musulmoniškame krašte. Ruošiuosi tekėti, meilės ypatingos nėra, yra susitarimas, kuriam aš be didelių širdperšų paklūstu. Tačiau būdama ne tik nuotaka, bet ir pati savimi aš žinau, kad mano būsimasis jaunikis vesti negali, nes jau yra vedęs, bet tą faktą nori nuslėpti. Ateina vestuvių diena, aš pasipuošiu balta suknele, atrodau labai gražiai ir maunuosi ant piršto savo mėgiamiausią žiedą su deimantu. Jis labai kuklus - ant lygaus paviršiaus įsodinta akutė, maunuosi jį net nežiūrėdama, nes puikiai žinau, kaip jis atrodo. Tuo pat metu, kitoje erdvėje jaunikio draugas įkalbinėjaą jį pasakyti tiesą ir nutraukti vestuves.  Užmetu akį į ranką su žiedu, ir vietoje mano žiedo, pamatau žiedą su sidabrine varle , pamanau, kad tokia žiedų kaita nori mane įspėti. Vėl sukeičiu žiedus. Po kurio laiko vėl žvilgt į ranką, o ant jos vėl kitas žiedas - dabar jau su sidabriniu avinu. Vėl pamąstau, kad kad kažkokią žinią man tas žiedas nori perduoti. Jaunikis vis gi prisipažįsta, kad jau yra vedęs ir vestuvės nutraukiamos. Kažkaip visi mane nuoširdžiai sveikina su tomis nutrūkusiomis vestuvėmis, o aš šoku nuo kalvos į labai gražią ir šiltą jūrą maudytis.” 

Išverčiant iš simbolių kalbos, galimos kažkokios apgaulingos jungtuvės ar sandoriai, dvigubi žaidimai,  susijungimai, apie kuriuos įspėja mistiniai ženklai – žiedo kaita ir pan. Kažkokių aktyvių,neabejingų žmonių veiksmų dėka ( sapne-  draugai) apgaulė ar klaidingas sandoris išsisklaido, neįvyksta, o tai ir yra didysis laimėjimas, su kuriuo visi sveikina ir iš to pareina geris, pasitenkinimas ir laimė ( maudynės šiltoje jūroje).     

 Analoginiai  pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai: 1963, 1981, 1999 pavasariais, pirmą pusmetį. .

Saulės užtemimai vyksta poromis su Mėnulio. Mėnulio užtemimas vyks vasario 11d.Liūto 22 laipsnyje.

Tai jau trečiasis paeiliui, pamečiui  užtemimas Žuvų ženkle.Tačiau visi trys turi ryškių skirtumų dėl visiškai skirtingo planetų išsidėstymo. Šio užtemimo žymės: 1)Urano-Marso-Veneros steliumas (sankaupa) Avine, 2)Urano-Marso jungtis Avine (atvirumas naujoms žinioms, pažanga švietime, nauji ryšiai ir naujos , aktyvesnės dienotvarkės, pažangesnės ir greitesnės komunikacijos), 3)pažeistas, keliantis įtampas Plutonas ( globalizmo idėjos, diktatoriai ir prievartinio valdymo šalininkai, smurtininkai, šešėliniai manipuliatoriai įvaryti į kampą); 4)puikiai aspektuotas Saturnas Šaulyje (seni draugai padeda subalansuoti novatoriškus sumanymus su jų išpopuliarinimu, įteisinimu; patyrę politikai subalansuoja, apdraudžia  naujokų eksperimentus ir proveržius, seni planai, projektai  ir sumanymai atgimsta ir yra pripažinami svetur, apdovanojami ar sulaukia daugumos palaikymo).  

Šio užtemimo metu energetiškai teisinga elgtis : 

 KLAUSYTI  INTUICIJOS, nepulti veikti stačia galva,  neišjautus reikalo, neišiaiškinus teisinių momentų  Puoselėti  geraširdį žmogiškumą ( humanizmą),elgtis visose aplinkybėse žmogiškai.Tylėti,  jei nereikalauja kalbėti, neforsuoti ( neskubinti nespausti)  aplinkybių, su didele meile ir atjauta nuolankiai  pasiduoti natūraliai įvykių eigai,  plaukti nesiprešinant tėkmei pasroviui, apeiti ramiai kliūtis, nutylėti ir praryti nepasitenkinimą, jokiu būdu nieko nekritikuoti , nusileisti, pritapti ir prisitaikyti,  bet primygtinai išlaikant jausmuose stiprų, kone fanatišką tikėjimą savo vertybėmis ir  dvasinėmis brangesnybėmis -  meile,svajonėmis, geraisiais norais, .  Laikyti paslaptyje norus, apsaugoti, paslėpti  kūrybą ir finansines idėjas. BESĄLYGIŠKAI klausyti  nuojautos , netgi tuo atveju, jei ji prieštarauja protui ir faktams,kertasi su nauda ir išskaičiavimu, buvusia patirtimi. Sekti sapnais, mistiniais ženklais  ir prietarais, ypač  susijusiais su katinais, vandeniu, maistu. Atleisti ir nusileisti, užjausti ir atjausti, pripažinti klaidas ir vadovautis gailestingumu, paleisti nuolankiai praeitį.  BESĄLYGIŠKAI   TIKĖTI , TIKĖTI, TIKĖTI   - net jei aplinkybės ir patyrę konsultantai sako, kad kažkas, kuo tikite, neįmanoma. Vizualizuoti ryškius norų vaizdinius. Nesidrovėti IŠVERKTI, IŠLIŪDĖTI išsikyrimus, ilgesį, netektis. Ašaros ir savigaila veikia dabar kaip balzamas. Nesidrovėti  paprašyti, ko labai labai labai  trūksta iki laimės.

  Rodyti iniciatyvas, drąsiai klausti kontaktuose,moksluose, kaimynystėje, o po to sekti mistiniais ženklais, savaimine įvykių eiga.        

Žuvų užtemimų ypatybės:

 Jų metu atsijungia racionalus protas, visi linkę į aklą tikėjimą ir jausminį fanatizmą, valdo instinktai , jausmai ir tikėjimai,prieštaraujama faktams, realybei, gyvenimo patirtims, nuolat vaidenasi lygioje vietoje, fantazijos gožia faktus. Kamuoja nostalgija – praeities ilgesys. Daug mistinių, protu nepaaiškinamų įvykių, klaidžiojimų, nesusipratimų, KLAIDŲ ir NUOPUOLIŲ,   sapnų, burtų, psichologinių manipuliacijų, depresyvių būsenų ir jausmingų pasigraudenimų dėl praeities,  bet ir nuostabiausių  dvasinių atradimų, svajonių išsipildymo, tikinčiųjų  ir  kažkuo tikėjusiųjų, pasišventusiųjų laimės, didelės  didelės meilės, sąlyčio su tikruoju dvasingumu, aukštaisiais menais. Tarsi grimztama į bekraštį Mitų ir iracionalių vaizdinių okeaną.  ŠIRDINGUMAS, GAILESTINGUNAS,  DIDYSIS  HUMANIZMAS minkština visų širdis. Dažniau pagaunamas beribis aukštas įkvėpimas, polėkis, transo ir nušvitimo,  dvasinio praregėjimo būsenos. Galingos meditacijos, itin paveikios  moterų, mamų maldos.             

 Užtemimo energijų nešėjai – asmenys, gimę po  Žuvų ženklu, arba su ASC, dominuojančiomis planetomis,su  planetų sankaupa (steliumu) Žuvų  ženkle .

 Žuviško tipo užtemimo režisieriai  pozityviai :  VISUS   įkvepia, švelniai, jautriai arba fanatiškai  palaiko saviraiškoje; daro  slaptų užuominų, atveriančių  ligi tol nežinomus ar  užslėptus gebėjimus, iš kurių galima prasimaitinti ir daugiau uždirbti;  žadina tikėjimą ir dvasingumą , gavina jausmus ir norus,  budina meilei,  ragina pakovoti už vertybes ir idealus,  praturtina, paskatina uždirbti, atveria paslaptingą laimės ar pinigų šaltinį, stiprina tikėjimą.

Žuviško tipo užtemimo režisieriai  negatyviu atveju:  apšmeižia, apvagia,  apgauna, dingsta lemiamu momentu, išduoda, begėdiškai nuplagijuoja, parduoda savo vardu kitų gebėjimus  ir kūrybines pastangas, suklaidina,  priburia, užburia  ir užmigdo mitais-dievais-himeromis-depresijomis-fantazijomis, nusmukdo į nuodėmę, į visišką dugną, nuliūdina, atstumia, įbruka falsifikatus .

 

Art: O.Renuaras. Lietsargiai, 1886

Ypač  atsakingas padidintų krūvių ir įvykių stūmoklių, paslaptingų režiserių vaidmuo, sunkiausi išbandymai apsivalant,  pakreipiant  nepalankią įvykių eigą  šio užtemimo ribose  laukia Žuvų, gimusių vasario 18-  kovo 6dd.

Užtemimo įtakas  labiau pajus 

 Žuvys, gimusios 02/18-03/06. Negatyvu: grėsmės jų gyvybei, klaidos, saviapgaulės, dvasiniai ir finansiniai nuoslydžiai žemyn. Pozityvu: charakterio sklandūs virsmai,asmenybės nušviesėjimas,dvasinis atgimimas,  kryptingos valios apraiškos, teigiamos įtakos aplinkinių humanizavimui, dvasingumui, nežemiškos dovanos, sėkmė finansuose, gebėjimų maksimali sklaida.

 Mergelės, gimusios 08/24-10. Pozityvu:  ideali santuoka iš didelės meilės, išsvajotų gyvenimo partnerių sutikimas,  išgarsėjimas, sutuoktinio sėkmė. Negatyvu:  aplinkos išdūrimai, moraliai purvini konkurentai, kurie dergia be taisyklių, tobulesnių ir ženkliai gabesnių, dvasiškai  aukštesnių  konkurentų  pranašumas, priešų antpuoliai, aplinka ignoruoja, atstumia, apkalba;košmariškas žlugimas viešumoje, sutuoktinių neištikimybė ar ligos, skyrybos. 

Dvyniai, gimę 05/22-06/09. Pozityvu:  svajonių išsipildymas, sklandus iškilimas į aukštesnį soc. lygį,  karjeroje, profesijoje,profesinė sėkmė, stebuklingas, intuityvus gyvenimo,likimo pokrypis į gera. Negatyvu: posto, statuso praradimas,  fatališkos  gyvenimo klaidos karjeroje, prof. pasirinkimuose, šmeižtas, apjuodinantis  reputaciją, Likimo postūmis , krytis žemyn.

 Šauliai, gimę 11/23-12/09. Pozityvu: mistiniai įvykiai šeimoje, didžioji laimė šeimoje, stebuklingi,neįtikėtini variantai su būstu, gyvenama vieta,  laiminga emigracija, įkurtuvės, svajonių būstas,patekimas į  dvasiškai artimų ratą. Darbai mylimai tėvynei. Negatyvu: tėvų ligos, klaidos pasirenkant būstą, gyv. vietą, įklimpimas į kokią pseudopsichologiją,  patekimas į mafijos klaną , nuosavybės praradimas, mirtys giminėje. Pasiveja ir paskandina nešvari, gėdinga praeitis.  

 LIETUVOJE 

Vilniaus padangėse ryškiausia akcentuota –  santuokos, partnerystės, konkurencijos reikalai (skyrybos-vedybos- išdavystės-nusivylimai-idealizavimai). Taip pat- viešumas. Viešumoje tik jautresni atskirz melus nuo tikrovės, viešuma  paplūs mistifikacijomis ir kažkieno fantazijomis, tarp kurių it  bragakmeniai bus paslėpti, užmuilinti nesimatys tikrojo  dvasingumo perlai. Kaip narkotikas trauks , mistiškai apsibrėš  šeimos ar giminės istorija/karma, bendravimas su vaikais, vaikų išsilavinimas, organizacijų vadyba, valstybės vadovai, draugų pripažinimas ir išsilavinimas, kelionės su draugais.Šiose srityse aplinkybės dėliosis paslapčia, incognito, tyliai, už uždarų durų ir mistiškai ( niekas nieko nesupras ir nesužinos,tylės ar spėlios,  kaip Dievo valią priims). Santuokose irgi vyks mistiniai, protu nesuvokiami  reikalai – galima atitolimas, tylus išėjimas atsitiktinių sutuoktinių, ir sutikimas idealių partnerių.

Vyks švietimo  žaibiška, radikali reforma, kuriai  bergždžiai kaišios pagalius į ratus ,priešinsis   konservatyvūs tėvai, senamadiško kirpimo smurtiniai menininkai, NT mafijos, pasitelkusios masinę reklamą. Visienms švietėjams, mokytojams, žurnalistams, dviratininkams ir vairuotojams  kyla įvairios grėsmės – susidūrimas su smurtiniais, savanaudiškais  tėvais/mokinais/gerbėjais/ reklamos teikėjais/ kelmais ir tvoromis, užkardomis. Itin desturktyvus vaidmuo šiame užtemime tenka vyresnio amžiaus vaikų psichologams/ būrėjoms vaivoms/ mafijoziams/istorikams/ paveldo saugotojams/statybininkams/ezoterikams/ partijų lyderiams/ moterų leidinių redaktoriams/ lasivalaikio organizatoriams  ir meno ( siaubūnui – G.Kėvišui,  šiųmetinis repertuaras operhause sustatytas tragiškai,nykiai,  naujame sezone muzikos mylėtojui nėra ką žiūrėt, nes nėra naujienų,  kalendorius nepatogus) . Anie kaip mūrinės kinų sienos ar sutrūniję kelmai priešinasi naujovėms ir pažangai švietime, žurnalistikoje, komunikacijoje, kenkia daugumos laisvalaikiui, jaunimo  vienybei, sėkmei ir plėtrai.

Bus griaunama daug senų namų, net ir vertingų, perkasami tvenkiniai, ardomi krantai ir upių vagos, perdaramos kapinės, perplanuojamas Vilniaus išsidėstymas . Drebės partijų pamatai, jos transformuosis dėl jaunų ,drąsių lyderių ir įtakingų, teisiškai apdraustų  personų priešpriešos.          

Sunku bus tėvams, šeimų maitintojams dėl netikėtų išlaidų ir  padidėjusių vaikų  poreikių komunikacijai, švietimui. Daugumos šeimų pamatai drebinami naujienų, šeimai ir tradicijoms nepalankios informacijos, spartesnės gyvensenos ir skirtingų pomėgių. Išlaikyti tradicinę, ligtolinę  šeiminę gyvenseną nepavyks, ją reikės  sparčiai adaptuoti  prie naujų realijų, išlaikantg šeimą – kaip kertinę Vandenio epochos vertybę.

 Padaugės jaunimo gatvėse. Padaugės švietimo įstaigų ir įvairių kursų, mokytojų, išsilavinimo įstaigų.

Daug kas keis paslaugų teikėjus, medikus, darbuotojus  į greitesnius, technologiškai sumanesnius , turinčius užsienio išsilavinimą. Veiklose, darbovietėse vyks itin spartūs procesai – ateis nauji, ryžtingesni, veržlesni kadrai, paprastės ir pažangės technologijos, veiklos metodai, bet ir grubių, atvirų konfliktų bus apstu. Visi bandys įsisavinti naują, savarankiškesnę  gyvenseną ( tam trukdys vaikai, šeimos tėvai, bet trukdžiai įveikiami) .

Bus jungiamos aukštosios ir ministerijos, čia bus sparčiai diegiama e- logistika, e-raštvedyba

Versluose vieniems – fantastiška  natūrali sėkmė dėl viešryšių,  naujų partnerių, sandorių. Kitiems –  tylus, nepastebėtas nuopuolis , atsiradus žymiai sėkmingesniems konkurentams, kurie padarys gerą darbą – išlaisvins neverslius nuo nepakeliamo jungo.

Pas visus keisis vadovai, valdžia, bus reformuojama vadyba , orientuojantis į naujas tarptautines ar tarpmiestines perspektyvas. Gali patys vadovai radikaliai pasikeisti – atjaunėti, išsiskirti, suplonėti, išsilaisvinti iš senų formatų, tapti drąsesni. Drąsiems iššūkiams ir pokyčiams gyvenime smarkiai trukdys šeimos įsipareigojimai, tėvai, turimas turtas, įklimpę būsto reikalai.  

Sparčiai bus keičiami  įstatymai, priartinant juos prie pažangiausių užsieninių, greitai sujungiantdarbdavių ir dirbančiųjų interesus.

VLN internetas nesikeis, tik atsiras daugiau vizualumo, groržio, nežymūs padailinimai.    

Po protu nesuvokiamomis, paslaptingomis, mistinėmis, nežinia kieno  įtakojamomis,  aukštų idealų ir vertybių arba – priešingai – žemų pilvo įnorių - energijomis pataiko, bus įtakojami ir aktyviai reikšis arba klaidindami , arba nuskaidrindami vertybes,  - , teisininkai,  teisinės sistemos dalyviai,  įstatymdaviai, oficialūs  bažnytininkai,  oficialios religijos veikėjai,  imigrantai ir emigrantai, kažkaip su Lietuva susiję užsieniečiai, diplomatai,  užsienio reikalų veikėjai, aukštojo mokslo ir ministerijų darbuotojai,  akademikai, tarptautinių festivalių  ir konferencijų rengėjai,  premijų dalintojai filosofai,  rinkimų, konkursų ir egzaminų rengėjai, lietuvių keliautojai.

Ir vėl   patvins  galinga, nematoma,, niekaip nesukalkuliuojama  emigracijos-reemigracijos-imigracijos banga  

In UK , po Londono padange šis užtemimas apsibrėžia visai kitaip:

Akcentuota Brexito tema, atsidalijimai, verslai ir pelnai, kažkieno graudžios mirtys ( Karalienės šuniukai).  Visi sklandžiai, instinktyviai persitvarko, išgyvena pokyčius .Galima verslo, biudžeto krizė, kurią išsprendžia aktyvūs, ryžtingi  diplomatų/verslininkų veiksmai, nestandartinės idėjos. Žaibiška ir radikali, agresyvi  socialinių išmokų reforma, pažeidžianti  savanaudiškų parazitavusių šeimų turtnius interesus. Aktyviai kovojama su nešvariais dideliais  kapitalais, užkėlusiais iki anomalijų būsto kainas. Visi išgyvens tam tikrus  liūdesius virsmus, kurie palies santaupas, įsiskolinimus, bet tai bus greit išsprendžiama naujomis teisinėmis iniciatyvomis.  Galimas pamišimas dėl  loterijų, ėmimas fantastinių paskolų ar nepažabotas išlaidavimas ( tai žaibiškai sustabdoma teisiniais metodais). Pas visus puikiai klostysis reikalai, susiję su darbu ir sveikata. Tarptautinė plėtra veikloje, gyvensenoje, kurią stabdo  įsitrigę būsto reikalai, konservatyvūs tėvai ar prieštvaninių gebėjimų kolegos/pavaldiniai, susidėvėję darbo įrankiai ir metodai ( tai įveikiama). Naujos, sparčiai besivystančios  įdomios perspektyvos  ir kryptys karjeroje, organizacijoje, grubūs ir žaibiškų sprendimų vadovai , reikalaujantys greitų rezultatų ir išmetantys lėtapėdžius, senukus, tingų ar bim-bam jaunimą.

Draugų mirtys ar virsmai, jiems reikalinga pagalba, psichologinė parama.Mistinės, diversinės transport avarijos, transporto priemonių vagystės. Kriminalo ir vagysčių, seksualinio smurto banga, kaip cunamis  ( dėl akoholio, nacionalizmo, psichol. iškrovų).

Globaliai šis SU iškels temas ir režisuos įvykius :

Rinkų ir ekonomikų  KRIZĖ  ir  CHAOSAS PASAULINĖJE  EKONOMIKOJE, kuriame dauguma puikiai susiorientuoja ir fantastiškai užsidirba , nes jau turi patirtį , kaip elgtis chaoso ir dvilypių, menamų standartų  sąlygomis ( kai viešai deklaruojama viena, o gyvenime vyksta priešingi procesai) . Tačiau tai bus nutylėta, mistifikuota ,apmeluota, užmuilinta, apipinta teoriniais išvedžiojimais  bankų samdytų kvakerių, kaip antai G.Nausėdos ir N. Mačiulio.

Sukuriami aukštieji, grynieji menai kine, teatre, madoje ( bet tą tik jautresni atskirs nuo paplūdusių komercinių imitacjų).  Daug ką pagaus stichinė trauka muzikai,  gera muzika darys alcheminisu stebuklus – guos, gydys žaizdas, duos atsakymus. Pirkimo ir vartojimo manijas atsvers priešingi masiniai reiškiniai – atsivertimas į dvasines vertybes, į žmogiškumą. Mistiniu būdu bus suvedamos meilės poros, gaus finansus  ar prasimaitinimą , sąlygas kūrybai, užsidirbs - tikrieji kūrėjai, aktoriai.

Visus trauks priglusti prie motiniškos širdies, radus užuojautą ir atleidimus.Tai Motinos Marijos kulto populiarumo laikas.

Pasaulio žiniasklaida taps  veiksni, agresyvi ir puls atvirai, aviniškai tiesiai šviesiai korumpuotus lyderius, mafijas, šešėlinius lobstančius valdžios dirigentus, bet ir dvejojančius , neapsisprendusius politikus. Putinui, Rusijos valdžiai tai vienas tragiškiausių užtemimų, niekur neras ramybės ir supratimo, palaikymo, bus įvarytas į kampą  Visi  smurtinio tipo,  seno raugo, technologiškai neišprusę vadovai bus išstumti, demaskuoti.       

Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai:

 Žuvys, Šauliai, Avinai, Svarstyklės,Ožiaragiai, Taurai     

Taurai teigia šviesą , pozityvias Balto Mėnulio energijas šeimoms.

Žuvų įtakos turi lemiamą . bet protu nesuvokiamą vaidmenį santuokos, darbo, sveikatos, vaikų, meilės, verslo reikaluose.

Patyrę, atsakingi , bendrus interesus atstovaujantys,dvasingi, tvirtų pažiūrų Šauliai veikia kaip jungiamosisos grandys, autoritetai, sujungiantys prieštaravimus ir takoskyras tarp naujokų ir grupių elito, tarp naujų idėjų ir esamų tradicijų. O Šauliai –brendai , propaguojantys žmogaus virtimą  įkainojama preke-koldūnu,  veikia kaip juodas negatyvas, teigiantis populiarumą/įtakas/elitiškumą  kaip prostituciją.

Avinai šiuosyk veikia kaip mąstymo katalizatorius, aktyvatorius, kaip naujų idėjų šaukliai, kaip laiko ir bendravimo greitintuvai. Jie vinu žodžiu sugriauna  senus autoritetus, išveda iš aklaviečių profesijose, nebijo priešintis tuščiaviduriams, susitaikėliškiems projektams ir žmonėms,  tuščių susitarimų susaistytiems kolektyvams ir visuomenėms.

Svarstyklės  teisiniais būdais ir įtakomis, taikos pasaulėžiūra pristabdo Avinų  ir naujų naujų technologijų neadekvatų spurtą, irgi pakerta šaknis supuvusisems vadovams, korumpuotai valdžiai,  bet ir  delsimais, laiko marinavimu  stabdo  mąstymo, švietimo pažangą, progresą.

Ožiaragiams tenka atpirkimo ožių  arba rąsto po kojomis, atsarginio, pamiršto  džokerio vaidmuo . Jie visiems kliūna,trukdo, dėl to  iš visur yra išstumiami ,nors sąžiningai laikosi ankstesnių susitarimų, sutinka aukotis ir dirbti už kitus dešimteriopai. Teisinga, jei Ožiaragiai vietoj pasipriešinimo viskam pristabdytų revoliucijų vadų įniršį ir  pakirkintų delsiančių susitaikėlių abuojumą.        

Užtemimo energijų poveikis ASC ženklams :

Avino ASC . Atgimimas, asmeninis grožis ir asm. lyderystė. Atrandamos naujos dvasinės praktikos, teikiama labdara, vystomi  interneto projektai. Aktyvioje priešpriešoje su populiaresniais konkurentais ir teisiškai stipresniais partneriais susiduriama dėl bendrų tikslų, buksuoja verslas, tenka prarasti santaupas ar koreguoti senus prof. planus, mokėti baudas, atsisakyti rėmėjų.  Plius: išgijimai, apsivalymas, dvasinės praktikos, mistiniai potyriai pabėgimas į rojų. Minus: gėda ar smukimas virtualybėje, ligos, nesėkmės,  praradimai,  vienatvė,  priklausomybės tempia į dugną, patekimas į sektą,  kalėjimą ar beprotnamį, partnerių/ sutuoktinių ligos ir bedarbystė, darbinės klaidos .

Tauras ASC.Išsilaisvinimas praradus darbą ar pareigas,senus kolegiškus ryšius ( bet atradus žymiai geresnius darbus ir gyvenseną), susirgus.Pasąmoninių norų išlaisvinimas, dvasinis prabudimas , susidūrimas su sakralumu, dvasiškai budriais pažanguoliais. Labai trukdo ir stabdo pažangą aplinka, konservatyvi pasaulėžiūra,sutuoktiniai. Santuokos reikalai kliba, klibinami, sutuoktiniai yra plėšomi į gabalus tarp naujų idėjų ir  teisinių įsipareigojimų.Plius – įkvepiančios draugystės, įsijungimas į politiką,patekimas į svajonių grupes, į elitą, įkvepianti bendruomeninės veikla, atgyja jausmai santuokoje, naujos gražios viltys ir svajonės veda į priekį. Minus: draugų išdavystės, šmeižtas ar ligos,apgaulingos ir nuviliančios draugystės, neišsipildę planai. Intrigos kolektyvuose. Partneriai smurtauja ir trukdo, kiša pagalius į ratus – išsilaisvinimui, darbui, harmoningai gyvensenai.         

Dvynių ASC .  Viskas pasiekiama ir įmanoma, jei bus keičiama esmingai gyvensena, atsisakoma smurtinių, kontroliuojančių darbo metodų, pasenusių darbo įrankių, darbinių ryšių,stabdančių pažangą ir lasivalaikį. Vaikų sėkmė,meilėje ir kūryboje, aktyvi, atvira  draugų parama. Plius: Nauja, netikėtų galimybių pareigybė , nauja gyvenimo kryptis, kuri plėtosis 18m. Profesinis iškilimas ,išaukštinimas, iškilimas į lyderius, į valdžią, autoritetas, patekimas į svajonių organizaciją, valdžios meilė, sėkmė karjeroje  . Minus :  fatalinė klaida karjeroje, griaunanti reputaciją,  profesinis krachas, valdžios nemalonė ar išdavystė , kažkas šmeižia, juodina pasiekimus      

Vėžio ASC. Svajonių  kelionės, studijų pradžia,  tarptautinis pripažinimas, dalyvavimas elitinėje ceremonijoje, prizai ir diplomai, atrandami  guru,  instinktyviai išplaukiama į savą filosofiją, etiką, laimimi teismai,  per teisines procedūras – fantastiškas laimėjimas. Iškilimui ir  sėkmingam darbui smarkiai trukdo seni pomėgiai, sutuoktinių kontrolė ir pavydas,  prieštvaninė reklama, vaikai, o padeda entuziastingi kompanjonai, sutuoktinių pagalba darbe ir buityje, sportas. Minus: teisiniai nemalonumai, klaidi ar apgaulinga kelionė, kontaktas su melagingu guru ar falšyvu gyvenimo mokytoju, neišlaikytas egzaminas, pralaimėtas konkursas .               

Liūtas ASC .   Fantastiškos transformacijos  - į naują lygmenį, į kitą dimensijąJ)))randami rėmėjai, itin sėkmingos investicijos, didelė sėkmė versle, loterijoje, aukcionuose .Gaunamas paveldas, projektinės lėšos,  svajonių seksas, teigiami psichologiniai virsmai, teikiama pagalba kitiems. Proveržiams svetur , pasaulėžiūroje smarkiai trukdo  įsisenėję, prieštvaniniai šeimos gyvenimo įpročiai, tėvai, ligos,turtiniai prisirišimai,  o padeda – aktyvus laisvalaikis, sportas, meilė,  dalyvavimas renginiuose, kūrybingas darboholizmas.  Minus: asmeninis ar kitų psichosmurtas, nepasitenkinimas, depresijos, psichinės traumos, mirtini pavojai ir verslo bankrotai, vagystės, susidūrimas su kažkieno mirtimi,reketu, šantažu,  kriminalais.       

Mergelė ASC.   Santuokos malonumai,  idealių kompanjonų ir partnerių sutikimas, atsidūrimas svajonių terpėje, pasaulis nustebina meile ir gėriu. Vedybos, išplaukimas į garsenybes viešryšiuose, sutuoktinių meilė kap kine. Pritapimui prie terpės, santuokos idilijai ir šeimos gerbūviui , motinystei trukdo smurtinis, smerkiantis mąstymas, seni mafijiniai ryšiai, tėvų kontrolė, o padeda aktyvus šeimos laisvalaikis, seni pomėgiai. Išdavystės  ir nusivylimai santuokoje, partnerystėje, skyrybos, nematomų konkurentų  ir priešų antpuoliai,  patekimas į degradų aplinką     

Svarstyklės ASC. Svajonių veiklos suradimas , instinktyviai prieinama prie sau artimos  gyvensenos,  išjaučiamos darbo nesėkmių ir ligų priežastys, stebuklingi išgijimai,   nuoširdi kolegų meilė ir garbinimas, naminio gyvūno įsigijimas. Aktyvioms transformacijoms santuokoje, meilės reikaluose, kūryboje , asmeninėse įtakose ir moksluose smarkiai trukdo finansų stygius, tėvų kontrolė, šeimos apetitai, įprotis vertinti kitų praeitį, o padeda autoritetingi mokytojai, savikontrolė, griežta kasdienybės dienotvarkė.Minus – mistinės ligos, depresijos,  fatalinės klaidos ir painiavos  darbe, bedarbystė, kolegų intrigos ir išdavystės .       

Skorpionas ASC.  Fantastiška laimė meilėje, išgražėjama,  mistiškai sutinkami svajonių mylimieji, sustiprėja ryšys su vaikais, atrandami įkvepiantys pomėgiai, fantastinio  kūrybingumo tvanas, mėgaujamasi menais ar  dvasingu laisvalaikiu, gimsta vaikai , atsiranda  fanatiškai atsidavę gerbėjai, fenomenali reklama, svajonių atostogos ir polėkinės šventės, bendravimas su dieviškais, nuostabių talentų vaikais, menininkais.  Provežiams darbe ir gyvensenoje, savęs pažinimui ir dvasinėms praktikoms smarkiai trukdo  prieštvaninis įvaizdis ir  storžievis charakteris ( tą reikia keisti), o padeda mamos, stilingų moterų patarimai, mokytojai, broliai ir sesės.Minus: antireklama, nelaimės vaikams, klaidos  ir išdavystės meilėje, žala grožiui, košmariškos atostogos ar pražūtingi  vakarėliai, nuopuolis ir gėda kūrybinėje veikloje.                

Šaulys ASC.  Svajonių būsto įsigijimas, surandami savo namai,  sėkmė NT, privataus verslo  reikaluose,  aitvarai suneša turtus, šeimos laimė ir gerbūvis, atrandamos šaknys, pagrindas po kojomis, praeityje intuityviai surandamos nesėkmių priežastys, sugrįžtama prie vaikystės svajonių, įkurtuvės, šeimos sanglauda, klano parama. Naujiems pomėgiams, karštam  įsimylėjimui,  gyvenimo azartui, draugystėms  smarkiai tukdo seni fin. įsipareigojimai, sutuoktinių darbai ir sveikatos. Minus-  mistinės klaidos ar įspėjamieji ženklai būsto klausimuose, patekimas  į mafijos tinklus, tėvai ir šeima varo į depresiją, skandina siekius,  liūdesiai dėl šeimos narių, namuose – chaosas ar liūdesiai,  realūs mirties pavojai.  

 Ožiaragis ASC. Surandami gyvenimo  mokytojai, gaunamos vertingos pamokos, kasdeinybėje kiekviename žingsnyje – mistiniai sutapimai ir ženklai, gaunami ilgai laukti laiškai ir dokumentai, pakvietimai, atrandami beribiai žinių šaltiniai, įsigyjamas svajonių automobilis, kompiuteris, išmanus. Proveržiams šeimos gyvenime, gyvenamos vietos keitimui , sėkmei profesijoje  smarkiai trukdo seni strateginiai planai, įtakingi seni draugai ( to reikia atsikratyti) , o padeda atlaidumas ir atleidimas,  pagalba kitiems, labdara. Minus:  šlykštus melas, pasisavinant kitų mintis, avarijos, proto pamišimas, dezinformacija, tapimas  apkalbų ar šmeižto auka, depresija dėl kasdienės rutinos.     

 Vandenis ASC. Intuityviai, per mistines aplinkybes atrandami asmeniniai gebėjimai, slapti  pajamų šaltiniai,  dvasinio peno versmės. Išsipildo  svajonių norai, gaunamos fantastiškos dovanos, nusiperkama svajonių prekė,  sutinkamos  natūraliai, o ne dirbtinai dvasingos moterys, suartėjama su mama, išreiškiamos motiniškos, globėjiškos prigimtinės savybės,motinystės laimė, kyla atlygis,  finansinis praturtėjimas.  Proveržiams reikaluose, mąstyme, kasdienybės ritme, studijoms ir kelionėms trukdo  senos profesinės strategijos, mafijiniai įsipareigojimai, įsisenėjusios priklausomybės ir sragėjusios ydos ( su tuo reikia kovoti), o padeda seni draugai, dvasiniai autoritetai .Minus: finansinis krachas, daromos fin. Machinacijos, badas, nerealūs norai ir nepatenkinti poreikiai varo  į depresiją, mamos nelaimės ar ligos, , apsinuodijimai, klaidinga  nuomonė  ir klaidingi vertinimai, dėl kurios prarandami pajamų šaltiniai.     

Žuvys ASC.  Savęs atradimas , naujo įvaizdžio gimimas, išryškėja altruistinės, gailestingosios  charakterio savybės, charakterio pokrypis į gera,  intuityvios manipuliacijos su įvaizdžiu stiprina vardą, brendą . Proveržiams finansuose ir mityboje, sėkmei versle trukdo seni planai, grindžiami prieštvanine pasaulėžiūra,  tolimi draugai ir  teisiniai įsipareigojimai ( tą reikia keisti), o padeda vadovai, sekimas apskui sėkmingus, autoritetingus draugus. Minus – klaidingas įvaizdis,  pašalinių šmeižtas suteršia vardą , mistinės kūno negalios.              

P.S.Saulės užtemimai veikia visų, BE IŠIMTIES, žmonių sąmonę. Joje įvyksta tam tikri virsmai,  pasilieka stiprūs įspraudai  (inprintai),  sutikus užtemimo metu reikšminius, lemtingus  žmones. Jie  įtraukia į reikšminius, turinčius ilgalaikes pasekmes  santykius ar įvykius. Žmogaus sąmonė  gauna impulsą plėtotis  nauja kryptimi.  Užtemimo periodo ribose  gyvenama normaliai,  nekreipiant dėmesio į  įvairių astrologinių mokyklų gąsdinimus. Užtemimai vyksta reguliariai, reikia mokytis kūrybingai sąveikauti su jų energijomis,  vedančiomis į sąmonės  plėtrą  (sąmoningėjimą) ir dvasinį augimą.  Pavojinga, fatališka  tik pati  Užtemimo diena, kai Saulę (žmogaus  sąmonę, dvasią, valią) užtemdo Mėnulis (instinktai, biologija,baimės, praeities komforto trauka ). Tą dieną reikėtų vengti  naujų kontaktų ir spontaniškų veiksmų, mat jie turės neatšaukiamas, lemtingas pasekmes