Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2017-07-03

2017 rugpjūčio užtemimas Liūte: kovas laimi pajėgiausi, talentigiausi varžovai, ne pinigai ir manipuliacijos

2017 m. rugpjūčio 21d. 21:30 Vilniaus laiku  vyks  visiškas Saulės užtemimas  užtemimas Liūto ženklo 29 laipsnyje, jungtyje su karališkąja narcizų ir diktatoriškų, galingų valdovų žvaigžde Regulu.

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”. Šįsyk jis stipriausiai kabins, visiško užtemimo fazes praeis  JAV teritorijoje. Jo dalinės fazės bus matomos Šiaurės  ir Pietų Amerikoje, Vakarų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Vakarų Europoje SU matysis ir įvykiuose stipriau atsispindės šiose šalyse: Islandijoje ir Airjoje ( bus matomas nuo pradžios iki pabaigos, taigi ir įtakos stipriausiai) , silpniau, tik užtemimo pabaiga, užgriebs D.Britaniją, Norvegiją, Olandiją, Belgiją, Prancūziją, Ispaniją ir Portugaliją. Gabaliukas klius šiaurės -vakarinei Vokietijai ( matysis auštant).   

 http://xjubier.free.fr/en/site_pages/solar_eclipses/TSE_2017_GoogleMapFull.html  

 Artėjančio užtemimo simbolika pagal Redjarą: Sirena laukia princo, kuris padarys ją nemirtinga. Pasiekiamas lygmuo,kai intensyvi nuojauta ir instinktyvūs norai, kylantys iš pasąmonės gelmių, gali bet kurią akimirką virsti sąmoninga mintimi, raiškiu žodžiu, išminties perlu. Kažkieno pažadinti giluminiai, neįsisąmoninti troškimai ir jausmai  virsta įkvėpimu, kuris pasireiškia,  išsiguldo (išsilieja,susiprojektuoja) aiškesniu pažinimu, išmintimi, teisingais lyg iš Švento rašto  tekstais, moksliniais atradimais, vertingomis sampratomis.       

 2017 rugpjūčio užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo 2017 kovo 10 iki 2018 vasario 16. Apogėjaus taškas (viršūnė) ,2017m  pavasarį prasidėjusių reiškinių  ir aplinkybių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2017  rugpjūtį.  Lūžio taškas, kai aplinkybėse ima dominuoti  ateinančio, rugpjūčio užtemimo temos, o praėjusio vasario  užtemimo temos nugęsta – 2017  birželio 5d.  Užtemimo saroso serija: 1 N.

 

 Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams :”netikėti įvykiai, įtraukiantys draugus ar žmonių grupę,ištisus kolektyvus,  daro stiprų spaudimą, galingai įtakoja asmeninius santykius – juos uždega, prikelia iš pelenų aistra ar sugriauna žiežirba, vienas žodis. Nepaprastai sureikšminami, išdidinami, dominuoja  tarpusavio santykių, viešryšių, santuokos klausimai. Kiekvienas poroje labiau linkęs girdėti save, ambicingai reaguoti į asmens orumo, garbės pažeidimus.Sunkiau sekasi suprasti, atliepti kitą. Žmogus šio užtemimo periodu  turėtų elgtis kilniai ir išmintingai, nedaryti skubotų veiksmų, nesiardyti ir nesiplėšyti pilna jėga, nepulti į ataką  be atodairos ir  be  didelio reikalo,  kadangi užtemimo metu  gauta informacija  gali būti netiksli,  iškreipta,galbūt klaidinga, o  kažkieno duoti pažadai – apgaulingi. Stiprios kūrybinės  valios  vulkaniškus proveržius  lydi – it atoslūgis - didžiulis nuovargis ir nuovargio įtakoti įvairūs sveikatos sutrikimai".       

 Analoginiai  pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai: 1963, 1981, 1999 vasarą-rudenį, antrą pusmetį.  

Saulės užtemimai vyksta poromis su Mėnulio. Mėnulio užtemimas vyks rugpjūčio 7d Vandenio 15 laipsnyje.  

Šio užtemimo metu energetiškai teisinga elgtis : 

 Aktyviai,drąsiai, kūrybingai ,net jėgos metodais pakovoti už save ,  ginti savo garbę ir orumą neprarandant sveiko proto,  pragmatiškai išanalizavus savo realias galimybes, pasitelkus visus įmanomus ir socialiai priimtinus būdus. Aiškinti savo veiksmus ir poelgius aplinkai suprantama kalba. Teigti bendražmogiškus dalykus, atsiribojant nuo visko, kas didina tarpusavio atskirtis ( nacionalizmas, lyties stereotipai, socialinės gradacijos ir atskirtys). Priešintis  iš visų įmanomų jėgų abuojumui, pasyvumui ir visų formų  melui, saviapgaulėms,vergystėms, susitaikėliškumui, prisitaikėliškumui, pasidavimui nuosmukiams /depresijoms/beviltiškumui.

Aktyviai, kūrybingai, pilna jėga  reikštis viešryšiuose ir konkurencijoje. Pakovoti už savo teises, orumą poroje, nepalankioje priespaudos terpėje.Pakovoti, konkuruoti dėl žmogaus, kurį išties mylite. Pakovoti už savo vardą, jį skleisti rinkoje, pasaulyje. PAKELTI AUKŠČIAU GALVĄ, nustebinti drąsa ir kilnumu  aplinkinius  net beviltiškiausiose aplinkybėse.    

Prisirišimo jausmai, sentimentai  ir senos baimės šio užtemimo  metu visus tempia atgal,iškelia senas nuoskaudas ir kompleksus.Todėl nuoskudos ar pavydo, frustruotus  jausmus teisinga – nuslėpti,transformuoti į mėgiamą darbą, į sportą, kad ir koks stiprus būtų prieraišumas prie to, kas įaugo į kraują ( darbo, gyvensenos, papročių, daiktų).

Užtemimas yra  ypač žalingas kultūrai, papročiams, šeimos tradicinei sanklodai, tradicinėms vietos pasaulėžiūroms, taikos psichologijai , miškams  ir vandenims – tą gėrį niokos žmogaus ego-kultas savimyla,  egocentrizmas, hedonizmas  ir noras bet kokia kaina gauti, išplėšti  tai, kas tenkina garbėtrošką , savimeilę , kas leidžia jėgos būdais dominuoti aplinkoje, valdyti kitus.

Neleiskite, kad gailestis ar nostalgija stabdytų  pribrendusius aktyvius veiksmus, augimą, naujas sąjungas, saviraišką .Remkitės  į senus draugus, sekti užsienio, kitamanių draugų patirtimis,

Užtemimo aukos, nukentėję,atstumtieji  – taikūs, švelnūs , prisirišę ir jausmingi, mylintys ir rūpestingi, naminiai geriečiai ir geranoriai, gyvenantys su rožiniais akiniais, pasakų pilyse, užliūliuoti prisiminimų ar atgyvenusių, pasenusių vertybių, netechnologizuoti, socialiai pažeidžiami, ligoti ar laikinai atkritę   ir nežinantys savo teisių, nesugebantys  vadybinti ir valdyti šiuolaikinio gyvenimo aplinkybių, pakovoti  už save.

 

Liūto užtemimų ypatybės:

Vyksta įvairialypiai galių karai. Rinkoje, pasaulyje, viešose erdvėse susikauna stipriausieji. Užtemimas  suktyvina viešas erdves, akistatas, priešpriešas, konkurenciją. Čia visur karaliauja, reiškiasi, triumfuoja savireklamoje pasitikintys savimi narcizai,  savimylos pergalių skynėjai, bet ir apsišaukėliai, smarkuoliai . Pliusas- didesnes įtakas daro, yra kaip niekad pareikalauti stiprios  valios galiūnai, didieji humanistai, aukščiausio lygmens vadovai ir vadybininkai . Įsižiebia nauji karai, kuriuose laimi stipresnių pajėgumų, didesnio kūrybinio potencialo, smarkesnių  karinių ir valdžios galių  vienas smarkuolis. Laimima, pergalės pasiekiama stiprios valios,  intelekto, gero humoro, dosnumo, asmenybiškumo  ir… kilmės  dėka. Kuriasi, jungiasi stiprios sąjungos. 

Aistra  rauna stogus, o dvasinė Meilė , Žmogiškumas, Pasitikėjimas savimi laimi prieš intrigas ir priklausomybes, prieš negandas, šmeižtą ir nepriteklius.

Šio užtemimo ypatybė: saviraiškai, orumui, jungtims ir sąjungoms ,gyvenimo pilnatviniam pašlovinimui,  įsitvirinimui pasirinktoje terpėje smarkiai trukdo neapibrėžti  finansiniai-ekonominiai dalykai, klaidingi lūkesčiai,  pernelyg nuolaidžių, pasyvių  ar fanatiškų, manipuliacinių  moterų įtakos; šeimyninės aplinkybės, šeimos narių darbo ir veiklos prieraišumai/įpročiai/soc.garantijos, mėgiama sena veikla, kolegų intrigos ir kitokie gyvenimo mažmožiai.          

 

Filmai, iliustruojantys artėjančio užtemimo energijas-įvykines temas, archetipinius siužetus:

Serialas “Juodas veidrodis” ( UK, Black Mirror), Lady Macbeth ( 2016, UK), Išsigelbėjimas ( Spasenije, 2015, Rusija), Raw ( Belgija, 2016), Sky ( JAV,2015, rež. F.Bertu), Pokot (2017, Lenkija, rež.A. Holland),  Catfight (2016, JAV), Moteris demonas ( Japonija, 1964, rež.Sindo), Gladiatorius ( JAV), Gražuolė ( Lietuva, rež. Žebriūnas), Herojus ( Kinija, rež. Dž.Imou)  ir kiti...  

      

Ypač  atsakingas padidintų krūvių ir įvykių stūmoklių, drąsių ir  valdingų režiserių vaidmuo, sunkiausi išbandymai kovose už orumą ir žmogiškumą, antpuoliai, rizikos gyvybei ir orumui   šio užtemimo ribose  laukia  LIŪTŲ , gimusių rugpjūčio 13-23 dd ir Mergelių, gimusių rugpjūčio mėnesį.  

Užtemimo įtakas  labiau pajus 

Liūtai, gimę  08/13-23. Negatyvu: pavojai gyvybei, iššūkiai orumui, fizinės traumos. Pozityvu: charakterio sklandūs virsmai,asmenybės kūrybinis, dvasinis  atgimimas ,  kryptingos valios apraiškos, teigiamos įtakos aplinkinių humanizavimui, dvasingumui, nežemiškos dovanos, sėkmė finansuose, gebėjimų maksimali sklaida.

 Mergelės, gimusios 08/23-31, Vandeniai ,gimę 02/9-19,Žuvys , gimusios vasarį,Taurai, gimę 05/10- 21,Dvyniai, gimę  gegužę,Skorpionai, gimę 11/11-21,Šauliai, gimę lapkritį

    LIETUVOJE 

Visuomeninis lygmuo

 Visi dirba 1) savo mundurui/dėl savimylos, vedami lyderystės ar valdžios instinktų ar – priešingai – 2) dėl Žmogaus gerovės. Kas kam dirba - nesunku bus šio užtemimo periodu atskirti.

Valstybė , jos valdymas išgyvena  rimtą sisteminę krizę (  biudžeto skylės ir skolos spaudžia,gynybos procentai įpareigoja ), gali atrodyti, jog valstybė griūna iki pamatų, yra žlugusi.Tačiau valdžios lygmenyje iškyla patyrę, stiprūs, verslūs antikriziniai  vėikėjai, prisiimantys didžiausią  valdymo atsakomybę ( Ožiaragiai – Šimašius, Gentvilas, Gabrielius Landsbergis ir kt.). Jie yra pajėgūs suvaldyti krizę ir sustiprinti valstybės galias.    

Verslas, prokuratūra, Sodra ir VMI, KAM ir  VSD  diktuoja, reguliuoja  Vyriausybės veiklą,  kontroliuoja valstybės valdymą. Vyriausybė patiria kolosalų spaudimą, yra purtoma krizių , joje bus struktūrinių  sisteminių pokyčių

Dreba ekonomikos pamatai. Kažkieno  diktatoriški, egocentriški  veiksmai gali  arba sukelti galingą ekonominę krizę , arba, priešingai –  aktyviais  valdingais, kūrybiniais veiksmais  pakreipti A. Butkevičiaus  kryptingai žlugdytą laisvos rinkos ekonomiką  link augimo, pergalių. Liūtiška dalis atsakomybės už Lietuvos ekonomines ateities pajėgas tenka šiemet bankams, prekybininkams ( na  tik nemąstantys apie ateitį žvėrys gali taip sukelti kainas būtiniausiems produktams, nustatyti žmones prieš savo valstybę),  taip pat gamintojams (kol pienininkai-mėsininkai-daržovininkai  pūsis nacionalinėje savimyloje, lenkai  frontaliai, galutinai užkariaus rinką su  geresniais ir pigesniais produktais).     

Bankai daro antižmogiškus, antiįstatymiškus vienašališkus veiksmus, diktuoja savo sąlygas valstybei. Prekybininkų ir gamintojų nežabota savivalė keliant kainas.Laimi bankai, kurie imasi tarnauti žmogui, gerina paslaugų kokybę.

Aktyviai,  veržliai ir išmaniai vyriausybės ir vadovų lygmenyje ginamos moterų, motinų, bevaisių porų teisės  ir orumas. Tačiau bažnytininkai-katalikai nusileidžia, atsitraukia laikinai, kad nuo spalio , pasitelkę katekizuotus meninbinkus ir reklamistus,  Vatiko apdujintą jaunimą,  kad darytų dar didesnę įtaką reprodukcinei teisei, priverstų bevaikes poras kentėti ir savo kančia energetiškai maitinti krikščionių egregorus. Be to, visos moterys patiria smurtą iš vadovų, iš kitų moterų, kurios pranašesnės  fizine jėga, pareigybiniu statusu, finansais.

Atsidaro ir užsidaro -  prabangūs restoranai, prekybos tinklai, gamyklos, maisto gamybos cechai/gamybos linijos, juvelyrikos ir kosmetikos  gamybos pardavimo ir prekybos įmonės, dailės galerijos.

Lietuvos padangėje gieda ir muzikuoja geriausi pasaulio  vokalistai ir muzikai ( pvz. – E.Garanča  Depeche Mode) , bet ir iškyla , apsijuokia  garbėtroškos apsišaukėliai, neturintys muzikinių duomenų. Skandalai muzikos erdvėse. Valdžia puola, diktuoja sąlygas muzikos institucijoms, muzikams, operistams, vokalistams.

Dominuoja , akcentuojamos sporto  ir sveikos gyvensenos  temos, tvarkomos sporto bazės, aktyviai ir protingai , kūrybingai kovojama su  korupcija, atsilikimu profesionalų i ir mėgėjų sporte ( super  teisingai ir pozityviai organizuotas DNB bėgimas Tėvo dieną, aukščiausių pagyrų verti visi jo organizatoriai), kūno lavinime. Steigiasi nauji ir pertvarkomi seni sporto klubai.    

Stiprinamos, modernizuojamos , pertvarkomos, autonomizuojasi  karinės galios.  Lietuvos kariuomenė augina didingus raumenis, pasipildo talentingais kadrais ir geriausios kokybės technika  armija. Bet ir galimi smurto protrūkiai kariniuose daliniuose.    

Įsiaudrina , susireikšmina,  diktuoja, puola piliečius ir demonstruojasi, gudrauja, verslauja ir išsisukinėja valdininkija, pareigūnai, medikai. Biurokratai ir policininkai tampa pagrindiniai šio užtemimo veikėjai, diktatoriai, globėjai  ir režisieriai .

Valdžia ir visų rangų vadovai parodo savo tamsiąsias puses – aktyvią demagogiją, populizmą, siekimą pergalių pigiausiu ir nešvariausiu būdu. Valdžia, vadovai  būriu  kovoja su mafija, korupcija, šešėliu, priklausomybėmis, skurdu, megandomis, bet ir mistiniais, išgalvotais baubais ir šešėliais, taip pat daug keliauja ir tvirtina užsienio ryšius, kelia bylas, bylinėjasi tarpt. lygmeniu,  negatyviai kontroliuoja ir spaudžia, bara air kolioja  užsienio politiką, URM’ą, diplomatus .  

Žiniasklaida  kryptingai tobulėja, iškelia ir  remiasi talentais, stipriomis asmenybėmis, tvarkosi, gerina techninę bazę, keičia dislokacijas, akcininkus ir iš to daug laimi.

Tvarkomi, gerinami keliai, infrastruktūra, ryšiai, toobulinamos/optimizuojamos/racionaliozuojamos transporto ir švietimo sistemos. Švietimiečiai parodo geriausius rezultatus, priešinasi religiniam marui, korupcijai  ir nuopuoliams.

Būsto rinka kovoja dėl mokiausių klientų,  gerina paslaugų kokybę.

Versle pasiekia aukštumų, sutvirtėja patyrę, turintys ilgametes patirtis senbuviai,  jie lengvai pranoksta silpnus ir net  plačiai išpopuliarėjusius konkurentus.

Aplinkosaugoje iškyla valstybinio kirpimo reformatoriai, kuriems tenka kovoti su vagimis “vsio zakonno”, turinčiais stiprų teisinį užnugarį ( dėl to pajėgesniais)     

Daug  vaisingai dirba ir pasiekia ryškių kūrybinių rezultatų menininkai, artistai, šoumenai, neformalaus ugdymo pedagogai.

Nesėkmės, praradimai, pralaimėjimai visuomenės priešiškumas, skyrybos ir konkurentų spaudimas lydi viešryšių/architektūros/ advokatūros atstovus, kurie rūpinasi vien savo kailiu, negina VIEŠOJO, VISUOMENINIO intereso. Tuo tarpu, priešingai, iškyla, pelno didelius   apdovanojimus ir sulaukia visuotinio populiarumo ,  didelė sėkmės  minėtų sričių žymūnai,  atstovaujantys visuomenines vertybes, pelnę pripažinimą užsienyje  

Emigrantai ir Užsienio, Teisingumo  ministerijos sėkmingai priešinasi kibernetinėms atakoms, Putino trolių įžūliam  ir agresyviam bandymui  virtualiai-intelektualiai  perprojektuoti lietuvišką  tapatybę ir mentalą, užkrėsti lietuvius komunizmo ir internacionalo, nacionalbolševikiniais ir nacionalfašistiniais virusais, įskiepyti jaunimui nacijos pranašumo, išskirtinumo idėjas, kurios atskirtų , atplėštų Lietuvą nuo Europos civilizacijos.  

 Inkščiantys kultūrininkai ir  senieji politikai ( drebantys dėl savo šeimų ir turtelių), baikštūs  benduomenininkai,  išsikvėpę  menkaverčiai elito atstovai, godūs farmacininkai,  be to, atsilikę laike, infantilūs  ir bijantys pokyčių kolūkiečiai- žemdirbiai, pavyde ir  senuose požiūriuose beviltiškai įklimpę istorikai   paskęsta intrigose, įsikasa privačių interesų ir nuoskaudų   užkaboriuose, pukši-trepsi senų konceptų balutėse  - visa tai konservuoja, skandina,  tempia Lietuvą, etnosą Laike atgal, į atsilikusiųjų gretas.   

Vyksta stichinės nelaimės ( vanduo, dujos, lietūs, žmogiškos klaidos ) , tačiau tarnybos puikiai, drąsiai, kūrybiškai  su jomis susitvarko.

LT astrologai daug  keliauja,  studijuoja, tvirtina pasaulėžiūros ir filosofijos pagrindus, atranda didžiuosius  guru, siekia pripažinimo ir autoriteto užsienyje, kituose regionuose,  susiduria su šmeižtu ar plagiatu internete.  

 Asmeninis lygmuo

Centrinės temos tampa – sveikata ir darbas, buitiniai ir materialūs patogumai, persiorientuojama į sveikesnę ar aktyvesnę gyvenseną, kovojama su ligomis arba … su medikais, kuriems primetama asm. atsakomybė už kūno dieglius. Daug jaudulių ir baimių,susijusių su sveikata . Medikai generuoja kūrybines novacijas, kovoja prieš abuojumą ir atskirtis, už Žmogaus orumą  ( pvz. Toksikologų šviečiamoji palapinė Supynių festivalyje, siejamame su narkotikais).

Visi siekia pasižymėti , atsiskleisti kūrybingiau darbe, atnaujinti ir keisti  veiklą, gyvenseną, priartinus jas prie asmeninių savybių, finansinių poreikių. Aktyvūs procesai vyksta dalykinėje sferoje: vieni darbuotojai/kolegos išeina  patys , kur geriau, ateina nauji,  talentingesni. Vyksta ambicijų ar proto  mūšiai dėl darbo vietų, su paslaugų tiekėjais, pavaldiniais.Laimi stipriausieji ir protingiausieji.

Sutuoktiniai pavydi sėkmės ir savo prieraišumu, pomėgiais smarkiai trukdo progresuoti, siekti pripažinimo, dirbti visuomenei, laimėti konkurencijoje. Daug kam iš lietuvių atrodys, jog esami sutuoktiniai jiems per silpni, regresina, nors ir mylimi, savi,  vaidensis,  kad yra geresnių variantų į porą, su kuriais gyvenimas taps laimingesnis.

Po LT dangum santuokos kliba ant paskutinio snarglio ar pagalvės siūlės.Jas stiprina, sulaiko nuo skyrybų vaikai, bendros skolos, bendri verslai/turtai ir SEKSAS, žygiai į kalnus.  

Vyksta nematoma ,slepiama konkurencija/varžybos  visose srityse ir santykiuose. JOje laimi ne reklama/pataikavimas/geranoriškumas, ne autoriteto įdirbis, ne idėjos ir technologijos,  o išsilavinimas, visuomeninė pozicija, užsienio ryšiai, principai ir įsitikinimai, KŪRYBINIAI DARBAI, populiarumas.                   

 Globaliai:

Visuomeninis lygmuo

Neformalus  ir diplomatinis karas, kuriame susigrumia naujausiomis ginkluotėmis  susitartuose geotaškuose supervalstybės, superblokai.Tikslas: pademonstuoti, kas pajėgesnis,kas valdo pasaulį.

Sustiprėja Europos galios, tai demonstuojama agresyviais, eurocentristiniais pareiškimais ir veiksmais. Europinės vertybės , grindžiamos Žmogaus teisių besąlygišku gynimu, priešpastatomos visų rūšių nacionalizmui, religiniam ir rasiniam fanatizmui.

Kuriasi naujos  ir atsinaujina senos stirpios sąjungos karinių interesų pagrindu. Diplomatijoje, pasaulio arenoje iškyla itin stiprios , veiklios , vardinės, vienetinės, gebančios valdyti figūros.

Į krūmus sulenda,  po lova pakišami, iš politikos ir bendruomenių  išgrūdami , stena-inkščia-virkauja-skundžiasi-intriguoja  smulkaus raugo, papeliję  nacionalistai, senasis  nusilpęs teisės ir akademinis elitas,  visos smulkios varlės, nesuvokiančios naujos viešuminės, technologizuotos  realybės, nūdienos Laiko pirmaeilių uždavinių ir politinių realijų.

Pasaulis puola, aktyviai sukyla ir smogia prekiautojams žmonėmis, vergvaldžiams, mafijozams ( kuriems rojus – Lietuvoje, kur jie yra gerbiami, myluojami žurnalistų ir  korumpuotų policininkų).

Dauguma  beteisių , nelegalizuotų, nekvalifikuotų, nesiorientuojančių technologijose emigrantų šio užtemimo metu pasiduoda baimėms, grįžta namo, užsikasa laikinai po lapais ar saugiame urvelyje.

Pasaulio žiniasklaida rodo jėgą,  iškyla stiprūs,  talentingi, informuoti ir kovingi žurnalistai, jie   demonstuoja neeilinę drąsą kovoje su moterų išnaudojimu, šešėlinėm finansinėm grupuotėm, bankų machinacijom, religiniais buhalteriais, prekiaujančiais bendražmogiškomis vertybėmis ir tikėjimu ir pan.

    Užgęsta didžiosios superasmenybės, kurios dare galingas įtakas žmonijos raidai, kūrė dabarties pasaulį. Užgęsta didieji šviesuliai ir humanistai , kėlę  kiekvieno  žmogaus teises aukščiau idėjų ir valstybių. Užgęsta  tie, kas šildė širdis, stimuliavo gyvastį.

Prabangiausios, karališkos  turtuolių ir įžymybių vestuvės.       

Planuotos žmogžudystės, likviduojant stipresnį , pranašesnį, centrinę, donorinę aplinkos  figūrą. Žudymai kaip noras išgarsėti, pademonstuoti savo viršenybę pasaulio tvarkoje, prisiimant Dievo vaidmenį ar žudant  savo Dievo vardu.

Transporto avarijos, kuriose žūsta  ( sudega ar iškart praranda sąmonę) stipriauieji ir gabiausieji.

 Asmeninis lygmuo

Kiekvienas žmogus aiškiau suvokia savo tapatybę, savo asmeniškumą. Kyla stiprus noras kursti asmenybę, pakovoti už savastį, išreikšti kūrybiškai savo “aš” . Tačiau dauguma liūtiškas energijas nukreipia ne į asmenybinį augimą ir kūrybinę saviraišką. Daugumai paprasčiau kelti ant šakių  savo “ego”, susireikšminti, agresyviai reikalauti sau dėmesio ir, pasidavus puikybei ir susireikšminimui, pulti pajėgesnius, ryškesnius. Išryškėja, apsišviečia, aktyviai kovoja “už” ar “prieš” tikrieji mūsų sąjungininkai ir priešininkai.

Puikus laikas atrasti savo kuriamąsias galias, susivokti savyje, savo talentuose, kurie  turi nušviesinti, sušildyti pasaulį.  

Išryškėja, atsiskleidžia tikrasis sutuoktinių,partnerių veidas, jų žmogiškoji esybė. Jie tampa verti dar didesnės pagarbos, ar dar didesnės paniekos. Santuokos įkaista it žiežirbuojantis žaizdras. Vienas poras  pagauna aistra, bendri jungiantys  įspūdžiai ir interesai, bendras užsidegimas siekti pergalių darbuose-buityje-sveikatoje, stebinti vienas kitą dosnumu, laimėjimais, abipuse   pagarba, dovanoti kitiems, dalintis su kitais, džiuginti aplinką tuo geru, ką abu turi. Kitos poros susikauna žiauriuose “ego-mūšiuose”, kur vienas kitam įrodinėjama, kas galingesnis, viršesnis, kai antra pusė stumiama peržengti ribas, pranokti save, rizikuoti gyvybe ( JAV instagramo paauglių porelė, kur žmona nušovė vyrą dėl soc.tinklų  šlovės) Galimi žiauraus smurto protrūkiai  santuokose, dvasiškai ir fiziškai stipresnis puola silpnesnį, taikesnį, labiau mylintį..

Nereligingi, o sąmoningi  aiškiau susivokia, įsisąmonina, koks partneris jiems reikalingas. Didelė tikimybė tokį  sutikti viešumoje, kursuose,žygiuose, darbinėje terpėje. Tiems, kas ieško dieviškos poros ar dvasiškai artimo sąjungininko, šio užtemimo periodas teikia daugiausia galimybių su sąlyga, jog nesiklausoma mamų nuomonės, neužsidaroma vienatvės ir svajonių , idealų aukštybėse, jei kitas  nematuojamas pinigais, nežemiškomis vertybėmis.       

                  

Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai:

 Liūtai,Mergelės, Šauliai, Avinai, Žuvys, Ožiaragiai, Svarstyklės, Vėžiai.   

Dvyniai teigia šviesą , pozityvias Balto Mėnulio energijas

Žuvų įtakos turės lemiamą, bet protu nesuvokiamą vaidmenį santuokos, darbo, sveikatos, vaikų, meilės, verslo reikaluose.Jos yra šio užtemimo įtakotų karų bei aistrų  tykūs gesintuvai, bet ir aplinkos kūrybinių saviraiškų , drąsių pergalių užkulisiniai stabdžiai.

Patyrę, atsakingi , bendrus interesus atstovaijantys, dvasingi Šauliai veikia kaip jungiamosisos grandys, autoritetai, sujungiantys prieštaravimus ir takoskyras tarp naujokų ir grupių elito, tarp naujų idėjų ir esamų tradicijų. O Šauliai –brendai , propaguojantys žmogaus virtimą  preke,  veikia kaip negatyvas, teigia populiarumą  bei žvaigdiškumą kaip verslią prostituciją.

Avinai šiuosyk veikia kaip mąstymo katalizatorius, aktyvatorius, kaip naujų idėjų šaukliai, kaip laiko ir bendravimo greitintuvai. Jie vienu žodžiu sugriauna  senus autoritetus, išveda iš aklaviečių profesijose, nebijo priešintis tuščiaviduriams, susitaikėliškiems projektams ir žmonėms,  tuščių susitarimų susaistytiems kolektyvams, visuomenėms, bet ir ardo poras ir draugystes, kiršina visuomenes ir bendrijas, su jomis susipirešina,  priešpastatydami jiems savo žalias idėjas.

Svarstyklės  teisiniais būdais ir įtakomis, abejonėmis, tolerancijos pasaulėžiūra pristabdo Avinų  ir naujų technologijų , radikalių idėjų įžūlų spurtą, irgi pakerta šaknis supuvusisems vadovams, korumpuotai valdžiai,  bet ir  delsimais, laiko marinavimu  stabdo  mąstymo, švietimo pažangą, progresą.

Ožiaragiams tenka atpirkimo ožių  arba rąsto po kojomis, svetimų nuodėmių atpirkėjų  vaidmuo . Jie visiems kliūna,trukdo, dėl to  iš visur yra išstumiami ,nors sąžiningai laikosi ankstesnių susitarimų, sutinka aukotis ir dirbti už kitus dešimteriopai. Teisinga, jei Ožiaragiai vietoj pasipriešinimo viskam pristabdytų revoliucijų vadų įniršį ir  pakirkintų delsiančių susitaikėlių, prisitaikėlių  abuojumą.        

Užtemimo energijų poveikis ASC ženklams :

Avinas ASC ( S.Skvernelis, R.Paksas). Karšti jausmai ,didelė aistra kažkam, vitališkumo antplūdis .Dominuoja savireklama, bravūriškas azartas, skinamos pergalės meilėje, kūryboje, darbe, šeimoje. Sukuriami nauji pomėgiai,suburiamos laisvalaikio komandos, dalyvaujama itin prabangiuose seminaruose, mėgaujamasi itin prabangiomis atostogomis kartu su bendradarbiais,klientais Įspūdingos kelionės  ir sėkmė užsieniuose, toli nuo namų pasinaudojus negarbingomis priemonėmis. Tačiau finansuose, pajamose – slepiama  didžiulė skylė, tvyro  tylus siaubas, kokie prasti popieriai su pinigais, kaip kliba ant paskutinio siūlo santuoka, sąjungos, sandoriai.

Jausminis-emocinis trukdys: patriotizmas,  fin. priklausomybės nuo tėvų/senų mafijų, prisirišimai prie vietos, pasenusios vertybės, pavydas saviems, intrigos tarp savų, seni klampinantys partneriai, ankstesnės sutartys, konkurencijos ar skyrybų baimė.  

Plius:  lengvai laimima prieš silpnus  konkurentus (arba jie patys pasitraukia), tačiau stipriems konkurentams sekasi, galimos jungtuvės su jais, jie gali nesunkiai įvekti Avinus ASC  Vaikų gimimas.  

Minus: santuokos pabaiga,  pavojai sutuoktiniaims, sutuoktiniai ir  seni partneriai metami per bortą , it senos šliurės. Mirtini pavojai vaikams,mylimiesiems,.Vaikai patiria šmeižtą, juos tenka traukti iš priklausomybių, ligų, sektų.Prasilošimai azartiniuose žaidimuose, per brangiuose laisvalaikio pomėgiuose, pasišiukšlinama viešumoje, viešryšiuose.

Kryptis: savireklamą reikia paremti aktyviais darbais, savitikslė garbėtroškos savigyra  veiks prieš jus.Dėl meilės reikia kovoti, bet humaniškais būdais, ne antpuoliais.             

Tauras ASC. ( G.Vainauskas)  Patirs didžiausias įtampas ir išorines atakas tuo atveju, jei pasislėps po lapais, vengs ryšių, neišlįs iš kasdienybės rutinos. Vyks atviri  mūšiai, įnirtingos kovos dėl valdžios  ir turto  namuose, su savu klanu. Juose laimės stipriausias. Galbūt teks pakovoti dėl savo namų, patalpų , firmelės, šeimos vienybės  – kažkas bandys juos savintis, užgrobti, pasiglemžti. Didelės tėvo, protėvių  įtakos lemiamiems sprendimams. Mirtys giminėje. Rimtos , slepiamos problemos su sveikata, darbo santykiais (tai klampina, trukdo šeimai, vadovams, karjerai).

Jausminis-emocinis trukdys: pasenusi komunikacija ir logistika, senamadiškas intelektas, pavydas ir bendravimo baimės, pažįstamų intrigos,  sveikatos  reikaliukai, pasenę veiklos metodai, prisirišimai prie esamos gyvensenos. 

Plius: persikraustymas kitur, remontai, būsto įsigijimas, šeimos vienybė, atgimimas protėvių dėka.

Minus: bankrotai, akcijų ir turto, nuosavybės praradimas.

Kryptis: kiekviena pabaiga -  kažko naujo pradžia.Gera ten, kur jautiesi pilnaverčiu,mylimu  žmogumi tarp savų, o ne užengtu  vergu. Kovoje dėl  turto, nuosavybės neperženkite  

Dvynių ASC ( D.Grybauskaitė) Bus pareikalautos jų žinios, patirtis, ryšiai. Kažką parašysite , gal  išleisite knygą ar įsteigsite mokyklą. Apsibrėš, suintensyvės  mokslai, interesai ar pažintys, kurios pasiglemš liūto dalį laiko ir dėmesio, mąstymas ir bendravimas  taps kūrybingesni, lavinsis intelektas . Bus sutvarkyta  asm.infrastruktūra, valios pastangomis dienotvarkė priartės prie asm. norų. Tačiau  pergales kasdienybės ir žinių fronte smarkiai  trikdys:

Jausminis-emocinis trikdys: finansinės ar motinystės baimės, senų gerbėjų simpatijos, šykštumas, jausmų sumaištis – pasimetimas tarp meilės sutuoktiniams/nuolatiniams partneriams  ir naujų dragysčių, naujų gyvenimo krypčių.

Plius: gali atsirasti brangesnis automobilis ar kompas, išmanus; draugiškos pažintys su ryškiomis asmenybėmis, medijinės ar infrastruktūrinės, logistinės  pergalės .Apie Dvynių ASC  bus rašoma ar jie patys kažką rašys, mokys, mokytojaus, pradės mokymosi ciklą, fotografuos. Bus surasti didieji gyvenimo Mokytojai.  

Minus: avarijos, IT priemonių gedimai/sutrikimai dėl  kažkieno savivaliavimo, konkurencinės kovos dėl žodžio/minties/ pareiškimų, kitus erzinantis susireikšminimas, valdingumas bendravime.

Kryptis:  aktyviau vadybinkite  Savo laiką, nes padaugės norinčių juo naudotis. Drąsus žodis laimi  ir keičia gyvenimą tada,kai tariamas su meile, o ne išrėkiamas savimyloje, dėl ambicijų.              

Vėžio ASC( R.Karbauskis, A.Kubilius, R.Juknevičienė, T.Mei) Atsiras daugiau pasitikėjimo savimi, asm. drąsos . Dideli norai atves į didelius pinigus, o per dideli  apetitai – priešingai – atims duonos kąsnį ir pajamų šaltinį, sugriaus reputaciją, kerjerą. Finansiniai dalykai , motinystės ir moteriškas orumas reikalaus drąsos ir puolamojo ryžto.

Jausminis-emocinis trukdys: ankstesnis ar  senamadiškas įvaizdis, savo klano ir menkaverčių draugų įtakos, seni draugiški ryšiai, būsto reikalai, šeimos norai.

 Plius: gaunamos itin brangios  dovanos, atrandami dvasinio peno šaltiniai, smarkiai pakyla atlygis, kažkuo sėkmingai prekiaujama-parduodama,  karališki pasiekimai pardavimuose, vokale,  maksimali gebėjimų raiška, motinystės pergalingi  džiaugsmai; kažkuo dosniai praturtina, apdovanoja  iškilios, ryškios moterys, vadovų dovanos. Minus: išlaidavimas ne pagal pajamas, mamos ligos, rajumo ir šopingo  priepuoliai, apsinuodijimai, didelės bėdos dėl finansų, dėl per drąsios nuomonės ( atsiliepia karjerai). 

Kryptis: kovodami už duonos kąsnį nepraraskit žmoniškumo, dėl žvėriško godumo ar perdidelio pasitikėjimo vertinimuose  galite prarasti  daugiau, nei siekėte gauti. Pažabokite neadekvatų išlaidavimą ir siekį vadovauti, diktuoti sąlygas ten, kur neturite tam įgaliojimų.    

Liūtas ASC ( D. Trump’as, A.Zuokas,  G. Kevišas G.Kildišienė). Atsiskleis visa savo  didybe, talentais ir puikybe (ar plėšrumu, egocentrizmu, nežabojamu valdingumu), drąsiai ir kūrybiškai karaliaus bei vadybins meilėje , rinkoje, aplinkoje, santuokoje, visomis įmanomomis priemonėmis pritrauks sau dėmesį, agresyviai puls konkurentus ir šiaip puls visus, kurie drįs nepaklusti jų Didenybėms, nepataikauti jų  Karališkoms esybėms. Tačiau pergales  smarkiai gesins, o didybės pozas sumenkins  šie trukdžiai:

Jausminis-emocinis trukdys: per  menkos žinios,gėdingi reikalų neišmanymai,  reikiamų įgūdžių stygius, seni ryšiai ar menki reikaliukai, klaidos bendravime, pasislėpę pavyduoliai,vadovų pavydas/intrigos/ menkumas, prof. ir karjeros nesėkmės ( galimas  pareigų , reputacijos ir status praradimas ,ryšių sutrikimai, organizacijos nuosmukiai). 

Plius: atsiranda drąsa ,napoleoniškas azartas priešintis bėdoms, nelaimėms, aplinkos šantažui ar šmeižtui,pakovoti už savo orumą, įsitikinimus.       

Minus: atskleidžiama, jog liūtas- karalius nuogas,fizinės traumos ir ligos  kelionėse, širdies smūgiai,  iškeliamos bylos.

Kryptis: drąsiau imkitės iniciatyvų ir lyderystės  užsienio ryšiuose, teisinėse kovose,pakovokit už savo vardą  teisėtomis priemonėmis, ne jėgos metodais, pažabokit beribį egocentrizmą ir tironijos proveržius.   

Mergelė ASC (A.Janukonis, A.Butkevičius,V.Pranckietis)  Į dienos šviesą išlįs didžiosios paslaptys ir asm.ydos, mafijiniai slapti suokalbiai. užveržtos libidinės energijos. Galimi praradimai, atsitraukimai, atsisakymai, didžiulės nesėkmės  ar aukos ( karminis apsivalymas, tam tikros dvasinės išpirkos). Atrodys, kad nematoma jėga rauna stogą, galimi spontaniški proveržiai neadekvačios agresijos, aistros. Aukšto sąmoningumo asmenys patirs nušvitimų, veiksmingų meditacijų,  turės sąlyčių su sakraliais, dvasingais žmonėmis, su poezija, daug padarys dėl laukinės gamtos išsaugojimo, užsiims savanoriavimu, labdara. Menko sąmoningumo asmenys atsidurs ligoninėse ar kalėjimuose, bus atstumti ar izoliuoti, patirs ryškių  nesėkmių  ir netekčių, klaidų versle. Virsmams trukdys jausminiai ir finansiniai prisirišimai prie senų draugų/kolektyvų  ar guru, atgyvenusi pasaulėjauta, seni planai, motinystė, šykštumas.

Plius: dvasinis prabudimas, pasiekimai ir didelės pergalės savęs pažinime, išėjimai ar pabėgimai iš nepalankios terpės pažadina  savimonę, kūrybines galias, didelių  Gamtos paslapčių įminimas, labdara.          

Minus: ligos, fatališkos klaidos, didelė gėda, netektys, atribojimai nuo aktyv.veiklos, klaidos versle, nuovargis ant beprotybės ribos.

Kryptis: atsitraukimu ir nusišalinimu pasieksite daugiau nei pasiaukodami ar veldamiesi į slaptas avantiūras. Konsultuokitės su pajėgesniais. Atsargiau laukinėje gamtoje, nepatekite į mafijų nasrus.

Svarstyklės ASC ( G.Landsbergis).Bus keblu išlaikyti aukštas pozicijas ir postus dėl  - nesugebėjimo išsinerti iš senos odos,asm.kompleksų ar vaikiško pavydo, prisirišimo/prisvilimo prie pasiektų reitingų, dėl vadų ar organizacijos menkumo.Atrodys, jog grėsmės kyla iš visų keturių pusių, kad dėl vieno neatsargaus judesio galite prarasti  išsyk viską, dėl to dažnai isterikuosit, aikštysitės, intriguosite, slapukausite  kaip  vaikų darželyje. Draugai – rodys kryptį,suteiks jėgų aktyviai veikti santuokoje, nepasiduoti  gyvensenos pasyvumui, plaukimui pasroviui. Kaip niekad rūpės, bus dramatizuojama ateitis , jausmai poroje. Užsimegs stiprios draugystės  su dosniais, visuomeniškais žmonėmis, gims didingi planai ( dėl jų privalu keisti chaotišką, nuolankią gyvenseną), tapsite elitinių bendruomenių dalimi.

Jausminis-emocinis trukdys: baimė prarasti statusą,iškristi iš elito ar  netekti parankios pareigybės,  prisirišimas prie senų lyderių, vadovų, autoritetų nuomonės baimės.  

Plius: drauge su partneriais, sąjungininkais kuriamos veiklios grupės, kuriami didingi planai. Atostogų, laisvalaikio metu ar draugų, draugijų įtakose  įsiplieskia  afriekietiška aistra su antra puse. 

Minus: konfliktai su draugais ir grupėmis, sutuoktiniai kažką aistringai įsimyli, užsidega aistringu pomėgiu, žlunga planai dėl draugų egoizmo.

Kryptis:  dosnus širdingumas draugystėje laimi prieš įžeistas ambicijas, politikoje ir bendruomenėse slopinkite egoizmo proveržius, kovokit už žmoguas teises, ne už savo vardą.  

Skorpionas ASC (V.Putinas).Pareigybinė kėdė dreba lyg ant ugnikalnio, ambicijos sukyla iki napoleoniškų didybės manijų ( aš viską galiuuuuu! Aš čia booosas! Aš valdaauuu!).Vyks arši kova dėl išlikimo, dėl reputacijos, dėl pareigybės ar su vadovais/ darbdaviais dėl geresnių darbo sąlygų, dėl tolesnės karjeros. Svarbu neprarasti karūnos, nepulti žiauriai tų, kurie lemia gyvenimo gerovę, nepulti tų, kurių galios nepalyginamai stipresnės. Bet koks profesinis, likiminis sprendimas taps fatališkas, nulems gyvenimo kryptį ilgam. Dėl to  priimant pasiūlymus ar  veržiantis į aukštesnę kėdę, svarbu nepasiduoti emocijoms, baimėms,  veikti kilniai, žmogiškai, nepuolant draskytis ragais-nagais.

Silpnoji grandis, jausminis-emocinis trukdys  – bailumas ar prieraišumas poriniuose santykiuose,antros pusės ar sąjungininkų teisiniai svertai.

 Plius: didžiulė gyvenimo  pergalė, iškilimas profesijoje, sutinkami didelio masto Asmenybės ar Profai, į kuriuos ilgai lygiuositės.Pasveikimas, gyvenimo būdo ir veiklos ryškus pagerėjimas,darbinių reitingų šoktelėjimas. Nauji vadovai suteikia  geriausias vadybos galias.             

Minus: smūgis karjerai iš gabesnių kolegų, tarnybų, žlunga viso gyvenimo pasiekimai , fatališkas konfliktas su valdžia ar savo srities profais, po kurio seks kelių dešimtmečių trukmės krytis.Kolega perlipa per galvą.Nauji vadovai ar naujos organizacijos kryptys, kitoniška valstybių politika agresyviai nustumia Skorpus ASC iš užimtų pozicijų.   

Kryptis: drąsa kovojant su valdžia ir aukštesniais išves į lyderius tuo atveju, jei dirbsit pilna jėga, darbais įrodysit pranašumus, ne deklaracijomis ar savireklamomis. Atsargiau su vadovais, lyderiais! 

Šaulys ASC (A.Merkel) . Ambicijos ir kūrybinis azartas  pastūmės žūtbūt laimėti žymiausiame konkurse/atrankoje, sužibėti tarpt.renginyje ar festivalyje, užkariauti neatrastą šalį, emigruoti  ten, kur bananai ir fiesta kiaurus metus,užlipti ant aukščiausios medalių pakylos,pristatyti kūrybą užsienyje, pakurstyti sėkmei vaikus ir mylimuosius, mokinius  ( daug tam atiduosit saves) , pakovoti dėl teisybės ar vaikų, mylimųjų teismuose.       

 Jausminis-emocinis trukdys laimėjimams: asm.prarūgę kompleksai, emociniai prieraišumai prie draugijų ar draugų, kurie visais atžvilgiais tempia atgal į privačių reikaliukų užutekius, pletkus; kolegų intrigos,pasenę, bet į kraują įaugę veiklos metodai, sveikatos problemos, skolininkai ir kredotoriai, paskolos.     

Plius: pripažinimas, diplomai, apdovanojimai, pergalės teismuose, karališkos įspūdingos kelionės ir atostogos.

Minus:skyrybos su mylimaisiais įskaudina,gena ieškoti laimės užjūriuose, pralaimėti teismai, palūžęs/žlugęs  tikėjimas,  keliaunant patenkama į konfliktinę  situaciją, turinčią  ilgalaikes teisines pasekmes.

Kryptis: rinkdamiesi šalį,  pamatuokit rizikas, o kovodami už įsitikinimus ir šlovę-garbę  nestatykit ant kortos meilės, vaikų gerovės    

Ožiaragis ASC.Ugninės energijos stums žūtbūt kažką esmingai keisti gyvenime, netgi gyvenamą vietą, inicijuoti reformas ir pertvarkas, peržengti visas įmanomas ribas. Sukils grobuoniški instinktai pasiglemžti iš pajėgesnių  kažką, ko trokštate visa širdimi savo ir šeimos gerovei, atsiriekti svetimo turto dalį ar prisisiurbti vampyriškai prie kito gyvybės, kūrybinių syvų. Tačiau bet kokia puolamoji skvarba atimant kažką geresnio iš kitų sukels vulkaninio tipo rezonansą artimųjų tarpe: po plėšraus antpuolio sektų traumos, širdies smūgiai, arba  bėdos, nelaimės, griūtys, irtys šeimoje. Teisinga – dosniai  pasidalinti, pasponsoriauti , atriekti tiems, kas gali pakreipti gyvenimą į gera. Tuomet vietoj bėdų  ir trauma seks – pelnai  ir gerieji proveržiai teisingomis kryptimis. Garbinga kova dėl  bendros žmonių gerovės, dėl šeimos ar tėvų  garbės vainikuojama didele pergale, dosniais dividendais.

Jausminis –emocinis trukdys: baimės dėl  vaikų, baimės antireklamos, prisirišimas prie senų , bet neveiklių partnerių ar atsilikusių bosų,  mylimųjų slapukavimai ar išdavystės.

Plius: verslo pradžia ar atgimimas, verslo laimėjimai, didžiulės investicijos į būstą, NT,žemę, gaunamas didelis, pavydėtinas paveldas, atsiranda itin galingi  ir dosnūs rėmėjai, investoriai, psichoterapeutai. Iš bėdų ir mirties nagų ištraukiami artimieji. Skyrybos, po kurių atsiranda didelės galios, gaunamas didelis procentas.Partnerių vadybos dėka užauga dideli procentai. Gaunama didelė pašalpa, išmokos.  

Minus: traumos, pavojai gyvybei,  mirtys  tarp savų ,didelio masto vagystės iš namų,  kažkas užgrobia paveldą, nuosavybę, susidūrimas su agresyviais kriminaliniais; padidintas  patalpų gaisringumas, netenkama verslo dalies.Sukrėtimai versle( bankrotas,mokesčiai, kažkieno aktyvi kontrolė). Pykčiai su uošviene, anyta.      

Kryptis: kas nerizikuoja, tas negeria šampano, bet drąsiuose proveržiuose ir pokyčiuose  nepasikliaukit  per daug kitais,veikite savarankiškai.               

Vandenis ASC.Dreba santuoka arba sutuoktiniai kažkuo aistringai  užsidega,  valdingai reikalauja,kelia balsą, diktuoja sąlygas. Audringi debesys kaupiasi virš santuokos, juos reikia kūrybingai sklaidyti, kad sutuoktinių nepaveržtų aktyvesni konkurentai. Sutinkami  tinkamiausi  partneriai , sutuoktiniai, dėl kurių reikia pakovoti, parodyti pranašumus prieš pajėgesnius konkurentus. Liepsningas reakcijas ( susižavėjimą ar pasipiktinimą) sukelia bet koks Vandenių ASC pasirodymas , išstojimas, pasisakymas viešumoje.

Jausminis-emocinis trikdys: prisirišimas prie senos darbovietės, tėvų sveikata, įprasta, bet klampi  šeimos gyvensena, pasenusi pasaulėžiūra, teisiniai ir moraliniai stabdžiai, įstatymai,baimės prarasti patogią  nišą/darbovietę.      

Plius: vestuvės, sužadėtuvės, itin svarbios sutartys ir  laimėtos derybos; ateina stiprūs partneriai,  turintys reikšmingų ryšių, žinių, svorį visuomenėje; pasididžiavimas savo antromis pusėmis;dosniai išviešinama intelektinė kūryba sulaukia garsenybių paramos, viešos opinijos palaikymo.

Minus: skyrybos  ne savo iniciatyva, stipresnių varžovų antpuoliai, skandalai  ar  net muštynės viešumoje, avarijos, ryšio sutrikimai  ar rinkodaros klaidos dėl partnerių/konkurentų kaltės.

Kryptis:  neleiskit kitiems diktuoti sąlygų, bet ir nesureikšminkit, nepervertinkit  savo galių poroje, sąjungose.             

Žuvys ASC.Priklausomai nuo išsivystymo lygmens vieni mesis į sportą , kiti – į  naminių gyvūnų priežiūrą, treti - į aktyvią veiklą dėl didesnių pinigų, treti – atsiduos kūrybinei veiklai  dėl saviraiškos, dėl kitų žmonių gerovės. Bet kokiu atveju keisis gyvensena ir darbo, kasdienės veiklos  situacijos.  

Plius: gaunamas darbas pagal savivertę ir asm. norus , kūrybinė veikla ir didėjantis atlygis, aktyvus sportas ir aktyvesnė gyvensena, pergalės kūno lavinime,  pilnatvinė saviraiška darbuose, buitinių sąlygų ženklus pagerėjimas ( stiprių moterų ar motinystės, didesnių uždarbių dėka),  savalaikė diagnostika, pataikymas pas  geriausius specialistus ar medikus   

Minus: sveikatos sutrikimai, kūno traumos, dalykiniai  konfliktai, atimantys jėgas, perdaug darbo, kažkas užengia darbuose, diktuoja savo sąlygas, kaip dirbti ir gyventi, prarandama darbo vieta dėl  per didelių ambicijų ar suasmenintų vertinimų. Žala kūnui ar augintiniui  dėl piktų medikų  saavavališkų veiksmų ar dėl apsišaukėlių specialistų, valdininkų agresyvumo. 

Kryptis: neužsikraukite didžiausios darbų naštos, nepervertinkite savofizinių jėgų, nes patrūksite.                         

Saulės užtemimai veikia visų, BE IŠIMTIES, žmonių sąmonę. Joje įvyksta tam tikri virsmai,  pasilieka stiprūs įspraudai  (inprintai),  sutikus užtemimo metu reikšminius, lemtingus  žmones. Jie  įtraukia į reikšminius, turinčius ilgalaikes pasekmes  santykius ar įvykius. Žmogaus sąmonė  gauna impulsą plėtotis  nauja kryptimi.  Užtemimo periodo ribose  gyvenama normaliai,  nekreipiant dėmesio į  įvairių astrologinių mokyklų gąsdinimus. Užtemimai vyksta reguliariai, reikia mokytis kūrybingai sąveikauti su jų energijomis,  vedančiomis į sąmonės  plėtrą  (sąmoningėjimą) ir dvasinį augimą.  Pavojinga, fatališka  tik pati  Užtemimo diena, kai Saulę (žmogaus  sąmonę, dvasią, valią) užtemdo Mėnulis (instinktai, biologija,baimės, praeities komforto trauka ). Tą dieną reikėtų vengti  naujų kontaktų ir spontaniškų veiksmų, mat jie turės neatšaukiamas, lemtingas pasekmes