Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2017-10-09

Jupiteris Skorpione - dramatiški proveržiai

Spalio 10 d. 16:21 Jupiteris, didžioji  visuotinų aplinkybių, visuomeninių ir bendrųjų gamtinių reiškinių plėtros planeta pereina iš Svarstyklių į Skorpioną. Bus šiame dramų, lūžių, proveržių,virsmų, bekompromisio teisingumo, koncentruoto kūrybingumo ir gilių prasmių ženkle iki 2018 lapkričio 8 dienos. Pagal tradicinį kinų liaudies kalendorių Ugninio Gaidžio periodą keičia Geltonojo Žemiškojo Šuns. Prasideda faktiniai ŠUNS metai.  Jų pirmi ženklai jau siautėjo uraganais, žemės drebėjimais ir diversiniais incidentais  nuo rugpjūčio vidurio.

 Šuns metai nėra skausmingi tiems, kas gina teisingumą, nesusipykęs su sąžine ir tvirtai laikosi žodžio, terminų, ištikimybės įžadų, geba dirbti savarankiškai ir kūrybiškai, rodyti  savalaikes garbingas iniciatyvas,  geba greitai ir išradingai adaptuotis prie stresų,  šaltakraujiškai pakelia spaudimą,  gražiai sutaria su aplinkiniais, myli ir  globėjiškai saugo  aplinką, žiūri į pasaulį ekologiškai ir šiltai.  Tiems, kas sergsti it budrus sarginis šuo brangiausius savo žmones nuo bėdų ir pavojų.

Išoriškai , viešumoje tvyros ramybė, tik medijos lankose dominuos  sutirštintos nelaimės ir bėdos,  tūkstančiai lūzerių,šimtai aukų, skurdo ir kalėjimų temos. Teisinga, jog atsakinga žurnalistika atkakliai  ir profesionaliai gins socialinį teiisingumą. Kruvinos  nematomos dramos,pasipriešinimas neteisybėms , nematomos žiurkių  karalių pjautynės vyks visur - dėl valdžios,  o santuokose-  dėl turto, šeimose- prieš pasaulio negeroves, meilėje -dėl skirtingo gyvenimo būdo/nesuderinamų darbo grafikų/nuovargio, dėl gražesnio kūno, žiniasklaidoje - dėl pelno,prekyboje  ir gamyboje - dėl užsienio rinkų ir teisinių  brendų apsaugų, versle - dėl reitingų ( tarp rinkodarininkų) ir t.t.         

Silpnesnių nervų panikierius  Šuo gali mirtinai gąsdinti , įskaudinti  uraganinių  stichijų periodinis siautėjimas, valdžios žiaurios finansinės, baudžiamosios akcijos, kraštutinumai, akibrokštai darbe anomaliniai šalčiai. Tikintieji visur įžvelgs Dievo rūstybę ar bausmes. Tačiau tai – viso labo  Jupiterio Skorpione skausmingi ir gydomieji dūriai į mūsų silpnybes, ydas, nesąžiningumą, vartotojiškumą.  Ypač skaudžiai baudžiamos bus išdavystės, "palikimai ant ledo". Noras keršyti ir bausti, provokuoti ir aštrinti situacijas iki pavojingos ribos ( pasiduos nepasiduos???), neapsakomas godumas ar geismas gauti tai, kas neįmanoma, paragauti tai, kas uždrausta, peržengti demarkacines linijas apims  didžiąją daugumą  žmonių. Teisinga kerštą transformuoti į ambicijas, asmeninių  ambicingiausių tikslų įgyvendinimą. Norą  bausti – į siekį išsiaiškinti  gilumines priežastis, dėl ko skriaudikas nusižengė, tobulinti įstatymus. Norą sekti ir kontroliuoti kitus-  perkelti į vaizdo kameras, laikmačius. Nepasitenkinimą aplinką transformuoti į intensyvų darbą su savo ydomis,  silpnybėmis, nešvarumais.   

Įvykiai primins ledkalnius.Matysis tik  menka viršūnėlė, bet nesimatys, kas ten po ja. Nespręskite  apie nieką iš pirmo žvilgsnio,  paviršinio įspūdžio, iš  svetimų žodžių, iš FB  glamūrinių koliažų . Nepasitikėkite gaunama  informacija, kritiškai ją filtruokite.  Žvelkite giliau, KUR ČIA ŠUO PAKASTAS???  SAUGOKITE PASLAPTIS po 1000 užraktų , o brangenybes nepasiekamuose  požemių seifuose .Informacija bus dozuojama, kontroliuojama, jos katastrofiškai trūks. Kas bus rašoma ir sakoma – nėra tai, kas iš tikrųjų manoma ir ketinama. Svarbiausi dalykai ir įvykiai nebus viešinami, o smarkiai įslaptinti, nutylėti,  griežtai paredaguoti. Tik gilesnės įžvalgos, patyrusi dvasingo žmogaus akis atskirs, kas lėlė, o kokie lėlininkai ją šokdina.  Propaganda lįs į paslėpsnius, sistemiškai manipuliuos pasąmoniniais, archetipiniais dalykais. Viešumoje karaliaus EMOCIJOS ir  PINIGAI: už ką moka, tą ir viešinu, kas jaudina  – tuo dalinuosi, bet ir viešinsis, bus  visuotinai pareikalauti patyrę psichologai, kultūros atstovai,  vertybiniai ir profesionalūs istorikai.       

Po Skorpionu ne tik drakonai, krokodilai, panteros,  nuodingi  ropliai,kraupios požemių reptilijos ir  hidros, rykliai, alkani vilkai, sadistai ir manjakai,  bet ir - nuotaikingi PINGVINAI,  taikieji BALANDŽIAI, tarnybiniai šunys,  pasakų skraidantys drakonai,  Baltieji Magai ,skubantys į pagalbą lemiamu momentu, gaivieji kriokliai, paslaptingi  gydomieji šaltiniai, snieguotos kalnų viršukalnės –  šie amžini dvasios polėkių horizontai. Įvykių tėkmėje po intensyvių  kryptingų pastangų, įveikus pavojus ir perlaužus save, gale laukia - akinanti šviesa, atradimai ir svaigios transformacijos, kaip prizas už  kančias, patirtas siekiant tikslo.            

 Sėkmingiausi ženklai – Skorpionas, Vėžys, Žuvys.

Keblesni įtampų ir nesėkmių  metai – Šauliams.  

Sunkiausi  energetiškai ir  pagal įvykius metai bus Avinams. Jų laukia didžiuliai iššūkiai, pasaulėžiūros virsmai,  nepasitenkinimas viskuo ir visais, krizės ,pavojai, užpuolimai, vagystės ir išbandymai, paskolos ir neadekvačios išlaidos, bet ir  riizkuojant - didžiuliai pelnai, sėkmė versluose, bendromis pastangomis rastas lobis.  Avinams teks peržengti galimybių ribas, pasisaugoti kriminalo , pakovoti dėl įsitikinimų, nerizikuoti be didelio reikalo dėl  adrenalino dozės, bet būtinai surizikuoti va-bank.      

Išsamesnės prognozės  Lietuvai ir pasauliui išspausdintos leidinyje „Prie kavos“ , Prognozės 2017, žurnalas pasirodė prekyboje – rugsėjo gale.

 

2018 m, arba Geltonojo Žemiškojo Šuns metų ryškiausios astrologinės ypatybės:

1)Jupiteris Skorpione

2) Saturnas Ožiaragyje ( energetiškai stipriausiai  reikšis, kaip  rūstus, griežtas, nepalaužiamas karminis atpildas ar atlygis) nuo 2017/12/20 iki 2020/12/17

3) Jupiterio –Saturno/Plutono – Neptūno bisekstilis, mažorinė figūra,  labai palanki,  didžiulis potencialas įgyvendinti pozityvius pokyčius.

4)  3 Saulės užtemimai : vasario 15d 27 laipsnis  Vandenio; liepos 13d. 21 laipsnis Vėžio; rugpjūčio 11d 19 laipsnis Vėžio;

5) Baltas Mėnulis Vėžyje, po to  Liūte.

6) Juodas Mėnulis Ožiaragyje, įtakoja Saturną ir Plutoną, o 2018 /03/17- 05/15 ir 08/13- 09/11 įtakoja Marsą.      

6) Urano ingresija ( perėjimas)  į Taurą,bus iki 2017/11/06, o trumpam grįš vėl į Aviną nuo 2017/11/06  iki 2019/03/06.   

7) Rahu –Ketu ingresija ( perėjimas)į Vėžį 2018/11/06

 Sėkmės bruožai: krištolinis  sąžiningumas, teisingumas, ištikimybė, neginčytinas profesionalumas, šaltakraujiškumas, ramus santykis su aplinka, aiški motyvacija, vidinė saviplaka, didžiulės pastangos ir transformacijos dėl pasirinkto tikslo (savo srityje), absoliutus lojalumas vadovams ir savo organizacijoms,įžvalgos, savo silpnųjų vietų slėpimas, savisauga,  maginė nuojauta – kada veikti, o kada perlaukti, finansinė  nepriklausomybė,  nedviprasmiška/ aiški nuomonė, pamatuota rizika, išėjimas iš komforto zonos,kova su ydomis,netolerancija tam, ką atmeta sąžinė, nepatiklumas, grėsmių numatymas ir išankstinė apsauga nuo jų, priešinimasis savo baimėms ir praeities traukai, inercijai ir tingumui. 

Lyderystės bruožai:drąsa, rizika, besąlygiškas pasitikėjimas savimi, prigimtiniai vadybos talentai ,  apskritai - talentai kažkurioje srityje, jie bus pareikalauti, valdymo galios ir svertai, humaniškas egocentrizmas,  karališkos ambicijos,meilė žmonėms, kilnumas ir dosnumas.

Lūzerizmo, nesėkmių, atstūmimo bruožai: diletantizmas ( kai neišmano, neturi patirties, o drįsta tai vertinti) ,  pomėgis diskutuoti, ginčytis, demagogija, apkalbos, kompromisų siekimas bet kokia kaina, dvejonės, bandymas sėdėti ant dviejų kėdžių, dvigubi standartai, tolerancija be ribų, snobizmas, aptakumas, išsiblaškymas, mandagybės,etiketo laikymasis, abuojumas, skandalų kėlimas, apsimetėliškumas, pabrėžtinas mandagumas, manieringumas.

Bruožai, kurie įstūmia į nelaimes, bėdas, bet ir verčia  aplinką daryti pribrendusias reformas, rizikuoti: lengvabūdiškumas, dvilypumas, melas, plepumas, komerciškumas,  vaikiškas patiklumas, chaltūra, skubotumas.

Kur tyko pavojai, mirtis, smurtas, nemalonūs incidentai, prievartos momentai, teroro aktai: ten, kur renkasi vaikai ir jaunimas, menininkai ir atostogautojai, pramogautojai ir lošėjai,  pasimatymuose, gimtadieniuose,šventėse, vaikų ir jaunimo pasilinksminimo vietose, pramogų  ir laisvalaikio centruose, meno galerijose ir centruose, kino teatruose, teatruose, klubuose, lošimo namuose,  pajūrio  ir jaunimo kurortuose, suaugusiųjų  apmokymo seminaruose, atrakcionų parkuose, vaikų šventėse/renginiuose ir neformalaus ugdymo būreliuose, vaikų  muzikos ar menų mokyklose, grožio salonuose ir grožio centruose, madų namuose ir  madų pristatymuose ( ant podiumo), reklaminėse akcijose ir prezentacijose. Pavojų vietos Vilniuje: miesto pakraščiai, ligoninės ir aplink, kalėjimai,  soc.rūpybos ir globos įstaigos, vienuolynai, šiukšlynai ir atliekų utilizavimo rajonai, Naujoji Vilnia ir Naujininkai.Kaune: prekybos centrai.

       

Komunikacijos formulės: stora it begemoto oda kritikai ir aplinkos nuomonei, griežtas laiko planavimas, žodis lygus veiksmui, pliurpalynės ir debatai  veda į  vienatvę,ligas, depresijas, lemtingus uždelsimus; griežtai laikomasi terminų ir sisteminių taisyklių, pagarba autoritetams mokykloje, ryšiuose. Tyla geriausia byla. Užsiklijuokit burną pleistru, duokit žodį patyrusiems. Teikiama informacija, paremta  tikrais faktais ir asmenine patirtimi. Griežta  minčių ir raštų, kalbos savizenzūra, jokios  neatsakingos žodžio laisvės, už  nepagrįstą apkalbų,propagandos skleidimą baudžiama izoliacija, atstūmimais, vienatve, didelėmis baudomis . Už nežinojimą ar pražangas moksluose, dokumentų tvarkyme baudžiama itin skaudžiai. Kaimynų spaudimas: baigiasi ar atsinaujina dar sunkesne forma seni konfliktai su jais, taip pat su broliais, sesėmis.  Nuolat stringa,

slopsta, užsikirtinėja ryšiai, informacijos sklaida  kai vis tenka pakartot, persitikrint, pasitikslint.  

Keliai, skrydžiai: mistinėsi tenka didelio masto ( labai daug suluošintų, aukų) avarijos, kažkaip susijusios su blogais keliais ar  vairuotojų klaidomis/mieguistumu/karma. Vėlavimai ar  klaidos dokumentuose, atidedami ar visiškai atšaukiami reisai, maršrutai, naikinamos  transporto stotelės; neatsakingumas kelyje  baudžiami be apeliacijų: išlaipinama, naikinamos vizos, patenkama į didelę bėdą. Bet kokiame kasdieniame kelyje nuolat stabdančios kliūtys, užtvaros. Ypač griežtai laikykitės kelių eismo taisyklių, sekite tiksliai pranešimus ir kelio ženklus.

Santuoka: ramybė ir jausmingumas, vieni geriausių, sklandžiausių metų.Reikėtų bet kokia kaina  išlaikyti stabilius emocinius ryšius, kurie tenkina ir teikia pasitenkinimą, išmaitina. Santuoką skaldo ar tvirtina būsto  reikalai, persikėlimo  sprendimai,  giminių įtakos, skirtingas požiūris į tradicijas. Daugybė  krizinių porų taikiai išsiskirs, jei ramiai išspręs  ar natūraliai išriš pastogės reikalus, taikiai  pasidalins turtą.  Tos, kurios norėjo skirtis, vėl susieis, jei neras alternatyvų, kur gyventi , iš ko maitintis. Skyrybų bumas: bet niekas jomis nesistebės, nes visiems buvo matoma, kad anie du nesugyveno. Daug kas panūs atnaujinti įžadus. Poros,  pasitvirtinusios jausmus,  kurs lizdelius, įsirenginės  šeimos gūžtas, pirks sklypus ar statysis namus. Daugiau, nei kitais metais, pradės našlauti, netekę sutuoktinio.                                                                                                                                                    

Būstas: šauna keisčiausios idėjos. Tačiau tik tos, kurios gimė ar realizuotos nuo gegužės iki lapkričio, - realistiškos. Stresai  ar vienašališki sprendimai dėl būsto gali baigtis  aštriais konfliktais su darbų vykdytojais, ligomis ar net staigiomis  skyrybomis. Teisinga naudoti naujausias technologijas ar ieškoti variantų, kurie  palengvintų  darbą, pagerintų sveikatą. Nepirkit būsto  skubotai, užsidegę crazy,  idėjomis, mat 2019 m gyvenimas  parodys, kiek jos nerealios, kosminės, o kiek  išties buvo perspektyvios.

Darbai:  vyrai degs naujomis idėjomis, ieškos naujų darbų, įdomesnės ir perspektyvesnės veiklos, smarkiai stresuos dėl darbo reikalų; eksperimentuos su naujais darbo įrankiais, inicijuos modernizavimą, spartesnę procesų eigą, viešumą.Moterys išeina iš darboviečių ar yra  planingai ( be stresų) atleidžiamos dėl šeimos aplinkybių/ gyv.vietos keitimo/savo verslo/pareigybės likvidavimo/darbovietės bankroto. 

LYTYS: vyrams bus būdingas išorinis šaltumas, santūrumas ir nepakenčiamas užsispyrimas,kaip ožiai lenks savo liniją, tik darbe degs ir sieks lyderystės, darys greitus sprendimus. Užtat su tom, ką išties myli, bus jautrūs ir švelnūs, kaip katinai.  Moterys konsoliduosis, teksis kovoje prieš neteisybes ar už valdžios vairą, už vyrus, už aukštesnę socialinę pozicijąt.Vyks dramatiškos kovos tarp moterų dėl vyro, laimės ta, kuri geba jį valdyti, yra seksualiai pajėgesnė ar profesionaliai /socialiai  viršesnė. 

Meilė: tikėkit ir palikit šį šventą dalyką savieigai ir intuicijai,  viskas klostysis savaime, mistiniu būdu. Bus laimingi, kurie tikėjo ir nuoširdžiai laukė. Išgyvens ir  ilgėsis , kurie apgaudinėjo ir atstūmė. Platoniškų ir slaptų širdies romanų tvanas, cunamis. Nostalgiškas ex-mylimųjų sugrįžimas, trauka prie jų, prie praeities meilių. Tai taps kūrybos versme.Visi bus kažką įkvėptai įsimylėję ar svajos apie nežemišką, nepasiekiamą ar prarastą meilę.

Atostogos: geriau prie jūros, prie vandens, pas mamą, pas mylimą moterį, arba ten, kur jau kažkada būta ir  patirta stiprių jausmų, arba ten, kur seniai svajota, mistiškai  veda pati įvykių eiga. Svarbiau -  jų kaina, nei patogumai.

Grožis: jokių eksperimentų su  naujomis technologijomis ar lazeriais, operacijoms,stebuklus darys vanduo ir intuityviai parinkta kosmetika,  natūralūs aliejai,  baseinas, pirtis.

 Sveikata: reikalingas kasdienis fizinis aktyvumas ( ristele, bėgte, sparčiu žingsniu) , greitas tempas nuo pat ryto, užsidegimas  naujais protiniais ir intelektualiais  iššūkiais, aktyvus mokymasis naujų dalykų,kad smegenų neuronus suaktyvintų nauja informacija ar naujos patirtys, apšiltinta galva ( KEPURĖ  ar SKARA – privalomi atributai) ir mažytė porcija adrenalino, kad kraujas įkaistų.  Darbiniai konfliktai ir  pervargimas, per dideli fiziniai krūviai ( dirbant ilgais intervalais) veda į staigius nervų uždegimus, kurie gali žaibiškai komplikuotis į meningokokines infekcijas, klausos  ir  regos pakrikimus, veido raudonus  ir kitokius bėrimus/karpas/papilomas/randus , sinusitus, galvos kraujotakos sutrikimus,  netikėtus sąmonės praradimus. Regos problemos sparčiai progresuos.

 Studijos, akademinės erdvės: lengviau ir sėkmingu bus studijuojama, mat programose dominuos daug kam žinoma, pasenusi informacija, dėstytojai bus geranoriškesni ir atlaidesni savo tautybės studentams,  ir griežtesni – svetimiems. Padaugės etatų, dėl ko sumenkės kokybė, ją nustelbs intrigos. Sugrįžta į nutrūkusias studijas buvusieji, jas metusieji. Studijų turinys bus tiesiogiai susietas su esamu ar būsimu darbu. Sustiprės baimės ir panikos priepuoliai, emocinės perversijos  prieš egzminus,net ir nesunkius.

Astrologija:  ženkliai sumažės prognozavimo poreikis, bet trūks tikslių, konkrečių , paprastų astrologų.Vyks pragmatiška atranka: kas trumpai drūtai ir tiksliai pataiko, o kas ne. Astrologija daug kam atrodys verslas, psichoterapija ar  pavojinga magija, išgyvens krizes, apibrėš specializacijas, atsisijos, išsirūšiuos  popsistai ir būrėjai. Astrologai bus tarkuojami ir kritikuojami, investuos ir tobulės, tobulinsis, bet ir bus  daug kam greitoji pagalba krizėse, bėdose.

Dvasinis tobulėjimas: chaotiškas ir padrikas, prieštaringas, gdaug kas svyruos tarp priešingų alternatyvų, lygins, pasimes, blaškysis, dvejos, tuščiai diskutuos, kas tikra, o kas menama.  Teisinga medituojant  siekti ramybės, pusiausvyros su aplinka.Išsigrynins dvasiniai ( o ne religiniai) orientyrai  jau 2019 metais.

 Kas teikia jėgų, energizuoja: sportas, nauja veikla, naujas  savarankiškas darbas, bendravimas su šunimis ir kitais naminiais gyvūnais ( išskyrus kates ir paukščius), aktyvus sportas( rytinis, neilgos trukmės) rytų kovos menai, mažos adrenalino dozės, įgyvendinti planai, laimėjimai profesijoje,  vadovų  prielankumas, saulės ar šviesos terapija.

Plėtrą ir populiarumą ( per skausmus ir virsmus, peržengus ribas ir surizikavus, su doze kančių ) darbe,  sveikoje gyvensenoje, bedarbystėje ir ligose  laiduos DVYNIAI, meilėje, vaikų auklėjime, menuose   ir kūryboje   – VĖŽIAI, karjeroje ir profesijoje – VANDENIAI, politikoje – OŽIARAGIAI, versluose- AVINAI, būsto  ir šeimos reikaluose – LIŪTAI, finansuose – SVARSTYKLĖS. Protingiausius patarimus visais gyvenimo atvejais duos MERGELĖS.          

Jupiteris Skorpione ir 12 Zodiako ženklų (Žiūrėkit , kas labiau išreikšta – Saulės ar ASC ženklas). Pastaba: Užtemimų  ir Saturno Ožiaragyje informacija  ženklams bus pateikta atskirai,

 Avinas

Kariaus nematomus karus – vidinius ir išorinius.Finansuose,  pardavimuose, saviraiškoje  reikės atlaikyti nuožmią konkurenciją su kolosalių galių priešininkais , turinčiais  itin tvirtus stogus ir įtakas.  Palanku ( kad ir su rizikinga paskola)  įsigyti NT,  keisti būstą ar šalį, gerinti gyvenimo sąlygas, pradėti  verslą su užsieniečiais . Didelė sėkmė versle,  gal gaus palikimą ar teisėtas išmokas, procentus.Pavojai tyko  atostogų, laisvalaikio metu , ypač  Avinų vaikų. Kelionių metu  galimi apiplėšimai,skausmingos patirtys.  Kūrybinių ciklų pabaigos, bet naujų – pradžios, sugrįžtama prie ištakų.Daug įdomių, prasmingų darbų pasiūlymų, bet visur teks pereikvoti jėgas,stangintis,  investuoti daugiau, nei bus atlyginta. Pralaimėti konkursai, nutrūkę užsienio ryšiai, atidėtos kelionės, mestos studijos. Tarptautinė sėkmė ir pripažinimas soc. erdvėse, internete.

Kryptis:  pasirūpinkite  patikimomis apsaugomis  ir ryžkitės kažką esmingai keisti gyvenime,  rizika  atsipirks vėliau.

Tauras

Vestuvių ir tuoktuvių laikas. Antros pusės kels ultimatumus, prie jų reikia taikytis. Keičiasi radikaliai sutuoktinių gyvenimo būdas, darbai. Skyrybų rizika, jei Taurai neatlaikys konkurencijos ar neatsilieps į partnerių reikalavimus.Suintensyvės  nuožmios kovos su aplinka, ypač viešumoje,  dėl to reikia telkti  stiprius sąjungininkus, intensyviau viešintis ir keisti santykį su aplinka, požiūrį į rinką. Stiprių partnerių investicijos ar postūmiai padės Taurams išgarsėti, išpopuliarėti, užkariauti ypač nepatiklias erdves ten, kur  net neplanavo ar nekišo nosies net drąsuoliai. Sutuoktinių kerštas arba spaudimas, kad Taurai išspaustų iš savęs daugiau, nei iki tol. Daug galimybių mokytis,  užmegzti ryšius  su įžymybėmis, įtakų žmonėmis.  Dėl sutuoktinių reikalavimų ar rinkos pokyčių, kreditorių spaudimo kyla grėsmės  privačiai nuosavybei,namams – gal jie bus pertvarkomi, parduodami. Mirtys šeimoje, giminėje. Sėkmė meilėje, daug magiškų šansų užmegzti romantiškas pažintis.Kyla darbo atlygis, įkainiai. Santaupų praradimai, nesėkmės versluose, netinkamas laikas imti paskolas.Karjeros – viršūnė, aukštesnės pareigos ekstremaliose aplinkybėse,  neturint laisvo pasirinkimo. Dvasinės krizės.

Kryptis: konkurentai puola,perima tai, į ką pretendavote,  ieškokite sąjungininkų, aktyviau  dalyvaukit viešajame gyvenime.  

 Dvyniai

Dėl radikalių permainų rinkoje ar sutuoktinių/partnerių  užimtumo ar ligų Dvyniams teks dešimteriopi darbiniai/ūkiniai  krūviai.  Žadama veiklos plėtra  nežmoniškai intensyviomis aplinkybėmis, daug darbų pasiūlymų. Sėkmė karjeroje, profesijoje , kažkaip susijusi su užsienio ryšiais , įvertinimais, kitais regionais.  Daug šansų užsidirbti, pastoti. Padidintas avaringumas. Sunkiai pernešamos įtampos ( su šantažo, prievartos elementais) , įtampos ir net konfliktai santykiuose su paslaugų teikėjais, kolegomis, tarnybomis.Čia daug padės antra pusė, patikimi partneriai.Smarkiai padidėja pajamos/pardavimai prasidėjus sėkmės ruožui darbuose. Padidintas avaringumas,  l.rimti pavojai kelyje. Dėl darbinių krūvių metams krenta intelektualus aktyvumas, netinka mokytis kažko naujo, gerai – siaurinti pažinčių, bendravimo ratą .Aršus priešiškumas ar daugumos nepritarimas Dvynių mąstymui, tekstams, mintims. Išaiškės sutuoktinių tamsios paslaptys, galimos abipusės išdavystės ar kerštai už ankstesnes išdavystes  santuokoje, gal abiems kils noras pabėgti, pailsėti vienas nuo kito. Gal sutuoktiniai bus pernelyg užsiėmę, prispausti fin. kontrolės ar anytų/uošvių reguliavimo.Dėl to santuokoje – dramatiški momentai:jie išsisprendžia bendruose ūkiniuose darbuose, bet iniciatyva juose priklauso antrai pusei. Draugai – kryžkelėse, smarkiai rizikuoja/investuoja/  ar prašosi pagalbos. Jausite, kad draugystės smarkiai vampyruoja, metas keisti santykių plotmę su kai kuriais iš jų. Dvasinėms praktikoms gali trūkti laiko, bet jos būtinos, nuims įtampas, atpalaiduos nuo suintensyvėjusio gyvenimo būdo   

Kryptis: keisti iš pagrindų gyvenseną, darbo metodus,  pereiti į geresnį darbą,  susirūpinti sveikata.  .

Vėžys

Didelė, neviešinama sėkmė meilėje ir kūryboje.  Intensyvi, prasminga  kūrybinė veikla arba – maksimaliai intensyvus vaikų ugdymas, tikėtinas nėštumas, pastojimas. Slapti aistringi romanai, greičiausia - tarnybiniai. Sekasi Vėžių  vaikams,  tai geriau nuslėpti nuo viešumos, magiškai apsaugoti nuo piktų akių. Ženkliai padaugėja  gerbėjų, fanų. Intensyvi , sėkminga reklaminė sklaida. Tačiau krenta pajamos ar dėl vaikų/asm.pomėgių/ kūrybinės veiklos  tenka atsisakyti, prarandami pajamų šaltiniai. Užtat  bendros šeimos pajamos smarkiai ūgteli. Pakasamos negrįžtamai buvusios vertybės, pažiūros, nusenka dirbtiniai pajamų šaltiniai, trūksta pinigų.Gali tekti palikti /apleisti esamą veiklą  ar joje  bus vegetuojama, padaugės pavojingų  darbinių klaidų,veiklos nesėkmių, mistinių trikdžių,  kažkas  iš kolegų ar tarnautojų slapta knisis darbiniuose folderiuose, ieškos Vėžių klaidų ir  darbo paslapčių.Keičiasi iš pagrindų  santykiai su mamomis,  grėsmės mamoms sveikatos, darbo srityse. Psichikos pakrikimai. Karjeroje drastiški pokyčiai atsiradus prasmingesniems pomėgiams ar gimus vaikams. Organizacijose vadovų ir konkurencingesnių kolegų karai. Sunkus metas Vėžiams lyderiams, vadovams.  Jiems teks atlaikyti jungtinių kolegų  ir  įtarių tarnybų konkurenciją , plėšytis tarp atsakomybės ir vaikų/pomėgių.      

Kryptis: pasirinkti kažką iš būrio gerbėjų, priimti meilę  ir gyvenimo dovanas, išryškinti grožį, budriai sekti, kad reklamą, kad ji nevirstų antireklama.

 Liūtas

Nelengvi metai, mat įvykių eiga ( Jupiteris) kertasi su visagale, pergalinga, kūrybinga Liūtų valia, Jiems nelabai seksis  geruoju vadybint vaikų, mokinių  ir meilės reikalų, kurie dramatizuosis iki kritinės ribos, reikalaus radikalių, skausmingų sprendimų. Gali pasibaigti ar laikinai apmirti  meilės ryšys,  nežinia kur prasidanginti gerbėjų pulkas,laikinai prigesti firminis Liūtų gyvenimo džiaugsmas. Kūryboje – krytis  ar įšalas dėl šeimyninių aplinkybių.  Nagi toks gąsdinantis atoslūgis prieš 2019 metų kūrybinį antplūdį. Itin palankus laikas tvarkyti būsto reikalus, įsirenginėti  namus, studiją, patalpas.  Galimos vaikų nesėkmės, ligos, klaidos. Veikloje  atsiveria daug prasmingų perspektyvų, vyksta reikšmingų grupinių ritualų  ten pat, kur gyvenate, ne kažkur toli.Sutuoktiniams sekasi, jie pakilime Likimo  distancijoje  , dėl to skiria mažiau  dėmesio Liūtams, tai kelia įtampas.  Keblu  derinti šeimą ir karjerą, šeimos reikalai – persvers. Vienišiams  tai geri metai susirasti išties šeimynišką, mylintį, visapusiškai patikimą , aukščiausios prabos partnerį. Kelionės – per daug rizikingos, su dramatiškomis išlaidomis ar net skausmingomis patirtimis. Geriau atsisakyti, jei nėra užtikrintos saugios nakvynės, saugumo garantijų  ir pakankamų lėšų. Ir festivaliai, konkursai – nuostolingi. Palankumo ruožas – dvasinėms praktikoms, savęs pažinimui ( namuose ar tėviškėje , per skausmus ir kančias).      

Kryptis: užsitikrinti patikimus užnugarius, pasigerinti gyvenimo sąlygas, pasirūpinti šeimos ir tėvų gerove, klauskite tėvų patarimo.

 Mergelė

Dienotvarkės intensyvumas, neatideliotinų reikalų griūtis pranoks  įsivaizdavimus. Stenkitės viską daryti išsyk, nerūšiuoti ir nereitinguoti. Įgysite neįkainojamos patirties, kaip veikti ekstremaliuose terminuose ir kritinėse aplinkybėse. Prasiplės pažinčių ratas, kasdien vis kažko prasmingo išmoksite,  svarbaus sužinosite, užkils vilko apetitas – žinioms ir bendravimui. Šeimoje, giminėje gali būti ligonių, kuriuos gelbės Mergelių patarimai, ryšiai. Teks atsisakyti ar atidėti 2019 metams būsto reikalus, nors  nepasitenkinimas esamomis patalpomis ar gyv.vietove grauš kaip kirminas. Šeimai vis  pristigs laiko. Darbovietėje – paaukštinimai,daugiau galios svertų, bet ir konfliktai  su kolegomis, klientais dėl Mergelių kandumo. Žalia gatvė santuokai, poravimuisi,  sužadėtuvėms, viešryšiams, čia viskas klostysis pagal geriausią scenarijų, nes iš blogiausio  kaip mat ištrauks  Mergelės paaštrėjęs protas. Krizės, šokingai versluose ( baudos, skundai, vagystės),metas juos radikaliai pertvarkyti, apkarpyti,  atsisakant ydingos rinkodaros, užlopant skyles, per kurias išteka daugiau, nei įplaukia. Sutvirtės draugystės, palanku megzti naujus draugiškus santykius.Dvasinėms praktikoms nebus laiko,jos išmuš iš ritmo, jauks protą,  kiršins su artimaisiais, bus beprasmės.   

Kryptis: plėtoti ryšius, mokyti ir mokytis, pasigerinti komunikaciją ir rinkodarą, klausyti tėvų ir psichologų patarimų, rasti parankesnes patalpas.    

Svarstyklės

Didelė sėkmė karjeroje, drastiškas  iškilimas/aukštesnės pareigos/ valdžios simpatijos per ryšius, per publikacijas ar prasmingus pasisakymus, protmūšius. Organizacijos plėtra Svarstyklių rinkodaros gebėjimų dėka. Noras kandžiotis, provokuoti ir įbrukti žiauroką nuomonę, peržengti padorumo ribas  papildys kišenę , bet  atstums partnerius, papiktins taikesnę aplinką ,pastūmės  sutuoktinius skyryboms ar net smurtui. Maksimali skyrybų rizika dėl Svarstyklių  bjauroko bendravimo, nuodingo liežuvio. Per ryšius ateina dideli, bet įslaptinti pinigai, kyla atlygis ar surandami dideli, neformalūs  pajamų šaltiniai.  Dramatiški įvykiai  ar lemtingi laiškai/knygos, mamos įtakos  supurto vertybes, atveria tikruosius poreikius. Užplaukia šopingomanijos, apsirijimo ar badavimo, neprašomos nuomonių raiškos liguistos manijos. Prarandami ryšiai, pametami telefonai/raktai/portfeliai, dažnai dingsta atmintis ar pamirštami svarbūs susitikimai. Skausmingos, neatšaukiamos  klaidos bendraujant dėl Svarstyklių neadekvatumo, išankstinės nuomonės, žodinio teroro, ar nuožmių išsidirbinėjimų. Įtampos  su vaikais/ gerbėjais/mylimaisiais dėl Svarstyklių ribinio užimtumo. Palanku darbintis užsienyje,  plėsti veiklą per rizikingus tarpmiest. ryšius. Nutrūksta draugystės,  ryšiai su grupėmis/ politika, palaidojami planai /projektai/programos Svarstyklių iniciatyva ar dėl jų niekšiškų pareiškimų, kerštingumo ne vietoje ir ne laiku.                

Kryptis: peržengti ribas saviraiškoje,  keisti mitybą ,pakovoti už vertybes ir aukštesnius atlygius, klausyti  mamų, o ypač  patyrusių buhalterių  patarimų.

Skorpionas

Bus ant bangos, populiarūs, paklausūs,kaip sėkmės talismanai ar stulpai, prie kurių visi būriais  skuba nusilengvint. Jie dažnai veiks, medžios lobius   spaudžiami fin.grupuočių ar  įtakingų moterų,nepamatuotų norų, skleis radikalias idėjas . Šuns metai vers Skorpus nešti kažkokias rizikingas vėliavas. Kiek sėkmingai tai pavyks, tiek dideli pinigai  nubyrės  ar dideli norai bus patenkinti 2019 m Daug išmoks ekstremaliomis sąlygomis iš draugų, elito atstovų, darbo grupių. Skorpai kasis po lyderių, vadovų pamatais. Kiek šie bus supuvę ir  netvarūs, neatsparūs išorės antpuoliams, tiek grius  dėl Skorpų  pogrindinės, maginės veilklos vadovų, lyderių, šviesulių karjerų, bus nusmukdyta  žinomų organizacijų ir reitingų. Patys Skorpai išeina ar skaudžiai išstumiami iš pareigų. Jų organizacijos -  nuosmukyje, gilioje  duobėje. Būtent Skorpai turės galių ir lėšų  jas  galutinai pribaigti ar prikelti iš numirusių. Laikas pasitikrinti pašaukimą, grįžti  į senas vėžias,kur  nebuvo varžtų  saviraiškai, lijo pinigais. Įtampos su šeima, tėvais dėl Skorpų drastiškų poreikių, reikalavimų, fin. veiklos. Priešprieša ir atitolimas poroje atsiras dėl Skorpų  ūmių reikalavimų, retas sutuoktinis atlaikys kasdienį mygimą pranokti save ir išeiti žūtvūt  iš komforto zonos, atsikelti nuo sofos, kai taip norisi prisnūst. Itin palankios aplinkybės meilei, kūrybai, atostogoms ( pildysis svajonės,niekas neatsispirs Skorpų magijai ar pinigams). Romanai su užsieniečiais ar atvykėliais, studentais. Keisis darbas, gyvensena pačių Skorpų įslaptintų iniciatyvų  dėka. Buityje, darbovietėse jie bus šešėliniai pertvarkų , reformų provokatoriai. Iššūkiai sveikatos srityje,galimos operacijos ar  adrenalininės traumos dėl nepamatuotos rizikos.

Kryptis: siekiant asmeninio populiarumo ir įtakų , nenusikirsti šakos, ant kurios sunkiai užsiropštėt ir ja didžiuojatės .

 Šaulys

Praradimų, išėjimų, lemtingų klaidų , chroniško nuovargio ir išdavysčių  metai. Nesėkmių bus daugiau, nei visada, bet ir mistinė pagalba neužtruks. Šauliai bus  sekami, išstumiami į užribius, ignoruojami, spaudžiami į kampą, susidurs su  grėsmingomis mafijomis, šešėlio vairininkais . Jų nesėkmės  skandins ir kitus. Atsiranda slapti  galingi priešai , knisa gilias šaknis po Šaulių autoritetais ar šantažais įtraukia į sektas, slaptus suokalbius. Kažkas viešins jų didžiąsias paslaptis.  Bet ir Šauliai  giliai knis svetimas paslaptis ir atknis kažką labai vertingo, didžiuosius lobius, kurie iškels ant bangos 2019 metais. Taip pat giliai pasiners į magines pasaulio paslaptis,  gryną mokslą, šifruos  Visatos ženklų prasmes, įsijungs į protesto ar hakerių , ekstremistų slaptus judėjimus, gal net dalyvaus protesto akcijose. Labiau seksis žvalgybininkams, vienuoliams, fundamentaliems mokslininkams, išlaikytiniams, dirbantiems ligoninėse, internete, soc.rūpyboj. Greičiausia naujų karjeros pasiūlymų teks atsisakyti kaip neprasmingų. Užtat  internete – neregėtas populiarumas ir įtakos, tikrovė ir virtualybė maišysis iki beprotybės būsenų.  

Rekomenduotina laikinai atsitraukti į šešėlį, veikti per kitus, pailsėti, užsiimti savityra, pasivalyti sąžinę ir karmą per slaptą labdarą, išpažintis, ašramuose ar laukinėje gamtoje.  Didelė sėkmė web-versle. Šešėlinės pajamos, draugų parama kritiniu badmečio atveju.Avarijų rizika. Šešėliniai turtiniai sandoriai. Krizės ar net išsiskyrimai meilėje, kai Šauliai pabėga ar yra skausmingai metami, atstumiami. Rizika  Šaulių  vaikams ( smurtas, ligoninės). Veikloje –įtampos, konkurentai lipa ant kulnų ir perima įtakos sferas dėl Šaulių atsilikimo, išsemtų rezervų.  Stiprus  palaikymas iš draugų, jų  stebuklingos dovanos.             

Kryptis: geriau  laikytis šešėlyje, atsitraukti, pripažinti klaidas, nei leistis į  neištirto ugnikalnio kraterį ar kišti galvą drakonui į nasrus.

Ožiaragis

Ožiaragius spaus  ir egzaminuos  nuo Kalėdų net 3 metus Saturnas. Karma ir padidinta atsakomybė brandins, grūdins, ugdys savarankiškumą ir ištvermę. Palankus laikas poruotis, tuoktis, pasirašinėti sutartis su  draugiškais partneriais. Draugų įžvalgos ir parama padės įveikti  antros pusės  pavojingus susižavėjimus ir ydingus pomėgius.Tačiau rizikingi projektai su draugais  bus nuostolingi.Krizės šeimoje, keičiasi turtinė padėtis ( perskirstoma ar perregistruojama nuosavybė), galimos vagystės iš namų, bėdos giminėje.  Nesėkminga reklama, verčiau atsisakyti pavojingų atostogų, renginių.  Juoda duobė, krytis ar net bankrotas versle dėl ... grupių ar  menamų draugų destruktyvių veiksmų. Itin nepalanku imti kreditą, investuoti, skolintis,  inicijuoti skyrybas ar kažką keisti gyvenime.  Dvasinės praktikos  efektyvesnės  uždarose savų grupėse.        

 Kryptis: kurkite  rizikingus projektus, suburkite komandas, aktyvizuokitės bendruomenių veikloje, politikoje,  klausykite sėkmingų  draugų patarimų. .  

Vandenis

Gaus unikalius šansus iškilti, gauti aukštesnes pareigas, patekti į valdžią ar įtakoti vadybą. Profesinis  intensyvus augimas ir apskritai  sėkmė gyvenime, kai visos durys į viršų atsiveria. Klausimas- ar Vandeniai norės dėl to "viršaus" atsisakyti savo kultinės nepriklausomybės. Draugams sekasi ir gyvenime, ir sociume, jie pranoksta esamas galimybes ir įkvepia Vandenius. Organizacija, kur dirba Vandeniai,  intensyviai plečiasi, populiarėja, jos reitingai ir  vertės smarkiai kyla, tai  atveria ir Vandeniams šansus pagauti sėkmės paukštę ekstremaliose aplinkybėse.Didėja pajamos, šansas daug uždirbti pasinaudojus vadovų, lyderių palankumu. Svarbu be gailesčio mesti šiukšlynan neįgyvendinamas idėjas, planus, projektus,  o kelti kuo aukštesnę ambicijų kartelę, kovoti dėl lyderystės. Mirtini pavojai – vairuojant, rizikingai  turistaujant.Komunikacija, mokslai atims jėgas ir laiką, kuriuos būtina nukreipti į aukštesnį soc. statusą. Didelė sėkmė veikloje, ji plečiasi, drastiškai padidėja paklausa Vandenių  darbui, patirtims, paslaugoms.Daug sėkmingų darbų  pasiūlymų. Maginiai išgijimai, efektingas  sveikatinimas, sportinė veikla. Krytis, konfliktai  poriniuose santykiuose dėl Vandenių staigaus populiarumo, prof.sėkmės.. Santuokų, sąjungų, sužadėtuvių pabaigos, vyresnio amžiaus sutuoktinių mirtys. Per meditacijas, dvasines praktikas gimsta itin gajos, savalaikės idėjos, valstybinio lygmens vizijos, atsiveria langai į ateitį.

Kryptis:  eikit į valdžią su idėjomis, projektais, kovingiau neškit  bendro reikalo vėliavą, prašykit  sėkmingų vadovų patarimo , aukite ir auginkite draugų  potencialą  visomis prasmėmis

Žuvys

Sulauks pripažinimo – vadovų ir užsieniečių palaikymo,  svarių atminimo medalių ir garbės raštų,  laureatų prizų, iškilmingų ceremonijų. Pergalės po intensyvios kovos konkursuose, tarpt.festivaliuose, bylose. Vadovų ar stiprių asmenybių įtakose smarkiai prasiplės, transformuosis  pasaulėžiūra. Didelė prof.sėkmė – užsienyje, tolesniuose regionuose,bet ekstremaliomis aplinkybėmis ar įsislaptinus ( mažai kas sužino Tėvynėje).. Gyvenimo ir prof.kryptis pakoreguos lemtingos kelionės, studijos, dvasios vadovai, guru . Itin palanku kelti kvalifikacijas, pasinerti į studijas jas tęsti, leistis į keliones, emigruoti ar keisti gyvenimo šalį. Šios sritys smarkiai kirs per kišenę, bet su kaupu atsipirks kitaip: per draugystes, charakterio,įvaizdžio gerinimą. Finansinės krizės dėl vadovų veiksmų.  Apsunkinta komunikacija,mat kontaktuose priešprieša su  visiškai kitos, labiau išgrynintos  pasaulėžiūros ir etikos žmonėmis. Padidintas avaringumas keliaujant toli nuo namų. Sėkmė meilėje ir kūryboje , magiškai išnirusi iš nežinomų tolybių.Vaikų ir mylimųjų laimėjimai. Susilpnėjusi sveikata. Išėjimai ir atleidimai iš darbo,  klientų praradimai , įtampos ir konfliktai su sėkmingesniais, labiau išsilavinusiais, profesionalesniais kolegomis. Galimas grįžimas į seną darbovietę, į senas pareigas. Didėjančios pajamos/apyvartos/pardavimai versluose. Draugystės su užsieniečiais, bendri projektai su draugais.

Dvasinėse praktikose  augama, pasiekiamos įmanomos  lubos 12-os metų cikle, randama, į ką lygiuotis.    

Kryptis: plėskite akiratį ir  skinkite laurus, rankiokitės profesijai reikalingus sertifikatus ir diplomus, ieškokite augimo galimybių svetur, tyrinėkite  antros pusės interesus,juos atliepkite.