Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2010-03-18

Kaip išgyventi VILKŲ visuomenėse

Dvasiniai, a rba Dievo žmonės sapnuose regi tikrovę kitu kampu - iš dangiško taško. Jei valstybės -medijos propaganda bei aplinkinių nuomonė užmuilina akis ir apkurtina prigimtinę klausą, tuomet sapnai, astralinė-beaistrė tikrovė atveria sapnuotojams tikrąjį žemės reiškinių vaizdinį .

 

Dar 20 a. antroje pusėje ekonomikos įtaka žmogaus pavidalui pasireikšdavo užaugus kartai, kas 20 metų. Dabar gi viena valdžios atrakcionų naktis su mokesčių pakėlimais ir verslo nuleidimais į kloaką nužmogina (dehumanizuoja) arba pagreitina visuomenės virtimą VILKØ GAUJOMIS kosminiais greičiais, per metus. Mat nuo šaknų, natūrinio ūkio atitrauktas, į vandens-dujų-prekybos centrų infrastruktūras žmogus yra beviltiškai priklausomas nuo valstybės sprendimų.

 

Žmogus yra skurtas pagal Dievo paveikslą - dalintis su kitais žmonėmis savo gabumais. Kaip Mauglis, kad ir užaugęs vilkų gaujoje, jis vis tiek kažkada atsiliepia į artimos širdies grožį, išmoksta suvaldyti žvėriškus instinktus.

 

Visuomenėje, kur galioja civilizuotos socialinės sistemos, žmogus toks ir būna – atviras kūrybai, meilei ir gyvenimo džiaugsmui . Juk dauguma nori paprastų žmogiškų dalykų – saugiai vakare pasivaikščoti parke, išleisti vienus vaikus į tolesnę kelionę, ramiai užmigti, žinant, kad rytoj jokia Šimonytė in corpore neatims pašalpos ir nepakels mokesčių, atsipalaiduoti nerūpestingai viešoje vietoje, ateiti ir išeiti iš darbo su šypsena, ir t.t. Dauguma iš prigimties norim būti gerais žmonėmis ir neprarasti žmogiško veido. Tačiau tai tampa neįmanomu siekiu nežmoniškose sąlygose, kur dėl duonos kąsnio, žemiausio lygio biologinėje kovoje esam verčiami stumti nuo kelio silpnesnį, perkąsti gerklę kaimynui ar palikti ant ledo draugus.

 

Matau eilėse rėkiančias mamas ir jas suprantu, pateisinu 100 proc. Jos yra verčiamos būti vilkėmis .Atėjusi į nepažįstamą draugiją esu vilkiškai užpuolama nepažįstamų žmonių tik todėl , kad jie jau nejaučia ribos, tai jau tapo jų „elitiniu“ papročiu įkąsti, įsitempus skalyti ir iš anksto rodyti jėgą, rodyti dantis dėl profilaktikos. Suprantu penktadienio dračkes Gedimino prospekte, prie Novatelio (Europos sostinės centre!) Jauni vilkai vienijasi , smaginasi, galanda kumščius į konkurentus. Net koks visuomenininkės „demokratinis“ išstojimas man šiandien kelia vienintelį klausimą: kurios gaujos siųsta ji medžioja finansinį grobį?

 

Krikščioniškai moralei vilkų visuomenėje nėra vietos, ji pražūtinga mažyliams, ji galioja tik sakyklose ir konservatorių išraiškingose kalbose. Lietuvių Dievo žmonių sapnuose vietoj žmonių jau masiškai figūruoja VILKAI. Dar prieš kelis metus mūsų visuomenė atsispindėdavo sakraliuose veidrodžiuose ŽIURKIØ pavidalu. Žiurkės, palyginus, yra bailokos , apgraužia tik kūdikius, piliečius naivuolius. Vilkai neturi gailesčio. Spartos berniukų auklėjimas, kur karui užaugindavo tik praėjusius žiauriausią atranką, yra lyg baltarankių mergelių Smolnio institutas palyginus su dabartine lietuviška mokyklos ir kiemo santykių „kultūra“.

 

Štai lietuvių visuomenės veidrodis 2010 m pavasariui. Vietoj Vangelio Himno drąsiai galim kaukti choru Tautišką Giesmę Dainų šventėje į Trispalvę.:

 

http://www.youtube.com/watch?v=URqZ3vBCFvI&feature=related%22

 

 

Išgyvenant vilkų visuomenėje reikia į tolimą stalčių nukišti dekalogą . Jis tik trukdys apsaugoti vaikus. Jei norisi gyventi pagal dekalogą, išlikti geros, jautrios širdies žmogumi, tada kuo greičiau reikėtų iš čia bėgti arba saugiai pasislėpti kur tykioje mieloje, vilkams neįdomioje provincijoje, tarp natūralių gamtinių vilkų – anie , prigąsdinti brakonierių, nepuola, netrukdo puoselėti Dievo įteiktą veidą.

 

Vaikus- humanoidus, pavirtusius vilkiukais, užtrunka labai daug laiko vėl atversti į žmones (rehumanizuoti) , atitirpinti jų sielas ir pajautas. 2 metai aktyvaus šviečiamojo, kultūrinio darbo. Bet ar tai humaniška juos žmoginti ir išleisti į voljerą, vardu Lietuva? Beje, vilkai yra irgi savotiškai religingi, naktį ilgesinga ir gotiškai-estetiškai kaukia į mėnulį. Panašiai kaip bejausmės , žiaurios, ledinių šypsenų, su kalkuliatoriais vietoj smegenų , vienišos lietuvės vadybininkės klauso vargonų sekmadienio mišiose.

 

Vilkams patinka vilkų menas – Ibelhauptaitės kraujuoti svyniai ir bordeliškos bohemos,  Koršunovo sielos tampaksiniai draiskalai, Zero mėsmalės ir Ivanausko besitampantys vilkokiškiai.fetišo vakarėliuose, Mamontovo grėsmingai nostalgiškas kaukimas „before Sunset“ , kraupoki, ant sadizmo ribos A.Valinsko juokeliai . Net estetas taikuolis-drugelis Statkevičius jau čia „skalija-ogryzajetsia“ į kairę-dešinę. Juos suprantu, vilkai turi savo muziką, savo stilistiką . Sigur Ros'ų  vibracijų jie net neišgirstų.    

 

Ok, kaip išgyventi miške? Kokie gi tie vilkų įstatymai?

 

Lengviausiai išgyvena vieniši vilkai. Jokių prisirišimų, įlendi į svetimą teritoriją, sumedžioji ir nėra problemų sprukti visomis kryptimis, širdis neatveriama, meilė nesužydi. Sunkiausia yra šeimoms su mažyliais. Vilkai savo gaujos mažylių ir net nukaršusių, paliegusių senelių nepalieka. Pavojaus akimirką vilkės užduotis yra juos saugiai išvesti iš kautynių lauko. Tuo vilkai yra eltiškesni už žiurkes.

 

Apsižiūrėkit , kur šalia yra vilkas –alfa? Kas - gaujos vadas? Kas yra pajėgus suvaldyti gaują ir priversti ją rasti ir kitiems grobį? Prasimaitinti ir uždirbti? Alfa gali būti jūsų nebankrutavusios bendrovės direktorius, pensininkas tėvukas, meras, zonos autoritetas, brolis verslininkas, bendruomenės pirmininkas, sūnus bankininkas. Kuo didesnė jo valdžia, tuo skaudžiau teks kandžiotis gaujos viduje. Vilku-alfa privalo čia, o varge, tapti gerasis auksinės širdies tėtis, jei tikrai myli savo irštvą ir nori jai gerovės.

 

Vilkų išgyvenimą lemia patelės, vilkės-betos įžvalga ir intuicija. Ji privalo užuosti pavojus, įspėti vilkus-karius, organizuoti vaikų ir senolių priežiūrą. Ji, beje, ir išrenka pajėgiausią vadą. Stebiu vilkiškos organizacijos šeimas , kur vilkė beta yra stiprios dvasios marti, alfa –jos žentas, krūtas rinkos lyderis. Ir kas tada šeimos moralė, ponai vilkai konservatoriai? Perkąsti gerklę kitos šeimos alfai? Vilkai-sanitarai valo mišką nuo silpniausių. O žmonių kolektyvinės sąmonės lauke vieno trapiausio mažylio praradimas jau didžiulė tragedija, užtraukianti am-ią atsakomybę mums visiems. Jaučiat skirtumą? Vilkai nestos prieš Dievo teismą, mirtis yra jų gyvenimo palydovė.

 

Štai alfa .Vienišas stiprus verslininkas, naujų sėkmingų verslų plėtotojas. Jį susiranda bankrutavusi studentė – beta, ir jos visa šeima,tėvai ir dėdės tampa stipria gauja. Ar jie miega kartu, ar ne , - hm...ar moralės etalonai žvėrių pasaulyje reikšmingi? Svarbiau, kad visi sveiki, jų nešaudo, jie nebadauja, nešoka nuo tiltų be darbo, nelenda į kilpas dėl skolų, pavyzdingai  išgyvena  sociume-miške, jos vaikui  „šeimos sąrangoje“ yra saugu. Štai kita šeima: alfa tampa raumeningas, su šviežia, nenuvadybinta  iki bukumo galva brolis. Jo beta - įžvalgi pragmatikė sesuo, o kita gauja susisksirsčiusi pagal raumenų stiprumo rangą.

 

Vilkų gaujų santykių pagrindas – išlieka stipriausi . Dėl to jaunikliai kiršinami, verčiami kovoti dėl lyderystės nuo mažens, silpniausius sutaršant dar irštvos prieangyje . Poetams, dangauss siųstiems šviesos menininkams, sakralioms dangiškoms būtybėms vilkų gaujoje ne vieta. Jie net ir negimsta vilkų visuomenėje, jų parodos čia nesulaukia dėmesio, nes vilkų estetikoje drugeliams ir gėlytėms vietos nėra.

 

Vilkai yra fanatiškai lojalūs savo gaujai. Išdavikai, perbėgėliai yra nukaunami pirmieji. Gražus bruožas. Dar gražesnis – nusenusio , netikusio vado nušalinimas. Jis pats tą jaučia dažnai ir pasitraukia, kol jo neišvarė iš gaujos dėl prarasto per nevikrumą grobio.

 

Dar kilniau, meiliau vilkas rūpinasi TIK SAVO GAUJOS seneliais ir ligoniais. Vilkai ištikimų karių nepalieka, vilkė laiku juos sužeistus išveda į saugią vietą. Kaip gi kitaip? Kitaip vilkų gauja prarastų kovinę dvasią ir sutelktį. Kaip gerbsi ir paliksi vedlį, jei jis progai pasitaikius paliks tave sužeistą mūšio lauke?

 

Formuokit savo gaujas – iš kaimynų ir giminių, draugų ir bendramokslių. Imkit pavyzdį iš Rubikono, konservatorių, socdemų ar liberalų „komandų“, išsikelkit alfas ir kovokit už save VILKØ GAUJOS stiliumi.

 

Kitaip – būsit drebančiais pakrūmėje zuikiais, kuriuos gainios vilkų gaujos per valstybės tarnybas ir budriai seks Seimo vandens patranka.

 

Norėčiau atsiprašyti tėvų, kuriuos nuoširdžiai įkalbinėjau, kad iš mergaičių nedarytų kyborgių, vietoj kovinių būrelių jas leistų  į muzikos ir dailės mokyklas. Jūs buvot teisūs, joms reikia čia vilkų mokyklų, jei jos neturi prigimtinės vidinės genetinės vilkiškos jėgos – perkąsti gerklę svetimam. Vilkų visuomenėse dauguma  humanistinių ir net kultūrinių  programų - absoliuti tufta, arba vilkių –betų sumanyti projektai jų gaujoms išmaitinti.

 

Kažkada gilinausi, kaip japonų teroristės ruošia nuo mažens būsimus modžachedų karius įslaptintose stovyklose. Gal jų patirtį importuoti į mūsų vidurines mokyklas? Bus sąžiningiau, ir smurtas gaus moralinį pagrindą, mokytojos nespygaus apie mitinę moralę per  rugsėjo 1-ąją.

Su liūdesiu stebiu, kaip šeimos narių juokeliai virtuvėje vis labiau panašėja į vilkų pasižnaibymus. Mano brangiausieji tai atsineša iš visuomenės, kurioje kitaip - žmogišku gerumu ir orumu - dabar nelabai ką pasieksi. Vis sunkiau bendrauti su draugėmis, kurios užsimiršusios vilkiškai kandžiojasi-kapojasi. Tuščiai stebimės lietuvių buduliais nusikaltėliais užsienyje. Įleiskite vilką į avių ganyklą – nesaugos gi jis jų ramybės?

 

2010 kovo19 d., Azelfafage žvaigždės energijų įtakose.