Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2019-01-09

Ivo Purinsh apie 2019 m .

Kaip toli Laiko banga gali nunešti ir paskleisti  Tavo svajonių impulsą? Šį klausimą šie metai užduos kiekvienam. Būtent pirmąjį metų mėnesį ( 12/22-01/18) susitelkė  bangos Chuwen energija. Būtent dabar mes generuojame norus. Mes pažadiname  Kūrėjo  impulsą, kurį turi kiekvienas, ir kuriam  žymiai gražesnę savo gyvenimo realybę.  Būtent dabar mes atskleidžiam Didžiąją Visatos paslaptį: žinoma,  yra Likimas, bet yra ir  Ketinimų Galia. Į kiekvieno žmogaus lopšį yra įdedamas Ariadnės siūlų kamuolys. Tai stebuklingas įrankis, kuris gali laiduoti asmeninę laimę.

 Nebijokite būti laimingu žmogumi. Tikrieji „laimingieji“ – tai tie, kurie  skleidžia šviesą, jie dalinasi savo asmenine Šviesa , kartais net to nesuvokdami. Tiesiog būkite laimingi! Tik tada jūs padarysite laimingais ir  aplinkinius. Tuos, ką mylite. Mokykitės būti laimingais,  sutelkite savyje asmenines Sielos  galias ( be Sielos laimė nepasiekiama). Laimės reikia ieškoti ...– ir į ją  patekti! Lygiai taip pat, kaip leidžiatės į didelį nuotykį, kaip stojate kovon dėl teisybės, kaip einate į pirmąjį pasimatymą, kaip beldžiatės į mylimo žmogaus širdį... Niekas nepastatys prie jūsų slenksčio Lexuso ir  neįteiks tikslaus  kelių žemėlapio. Ir automobilis, ir žemėlapis, ir viskas, ko jūs geidžiate, kažkur yra, tik visa tai reikia rasti „basomis“. Ir būtent 2019 m suteiks nuostabią galimybę rasti savo laimę.

 

  1. Jūsų paskata, motyvatorius judėti į priekį  Akbal – noras atskleisti paslaptį, kažką galutinai išsiaiškinti. Pažvelkite giliau į save. Raskite savo tikrąjį “aš” . Pažvelkite , kas yra už šios realybės užsklandos. Prajauskite gyvenimą dar giliau.
  2. Jūsų variklis – Eb, kelionės palydovai. Jūs – svarbi žmonijos dalelytė, nes jūsų pasiekimai reikalingi ir kitiems. Šioje planetoje jūs -  ne vieninteliai, taigi – ne vieniši. Jūsų darbas tampa produktyvus ir sėkmingas dėl energijos Eb įtakų – ji padeda   aiškiai apsibrėžti, ko siekiate ir kiek tas  socialiai patikima , finansiškai užtikrinta.  Į kokį kalną norite įkopti? Jūs dirbate dėl pergalės, taigi būkite savo srityje  pirmas! Tai ne egoizmas. Tai galimybė įkvėpti  savo pavyzdžiu ir kitus. Jei jūs sugebėsite šiemet įveikti save pačius, tai ir kiti pamatys, kad tai įmanoma.  Kiti irgi užsinorės pakilti aukščiau.
  3.  Materialų pagrindą šiemet kloja energija Xish – tai griežta, rūsti  ir nepermaldaujama  energija. Neperleiskite per save niekingų  veiklų, negaminkite jokio “broko”, jokio nepabaigto  ar pusžalio darbo. Dangiškas Jaguaras nušvitrins  visus iki blizgesio  net menkiausiame darbelyje, kurio imsitės. Ypač gydytojams teks uoliai ir kantriai šiemet darbuotis. Jaguras žmones moko brūžindamas iki skausmo kūną, išplėšdamas su krauju per ligas mūsų silpnybes ir trūkumus – mūsų neatatitikimą sau patiems.
  4. Individualumas atsiskleis per energiją MEN: tik pamačius bendrą vaizdą, galima iškilti virš “pilkos masės”. Įžvelgus priežastis ( savo nesėkmių tikrąsias priežastis) galima ištraukti save iš giliausios duobės. Pasaulis turi priimti Jus kaip savo dalį! Ir jeigu atviras pasaulis jūsų nepriima, vadinasi neturite talentų ar gebėjimų,  kurie reikalingi žmonėms, darote kažką, ko nereikia ir nereikės niekam, esate užsimūrijęs dramblio kaulo bokšte su klaidingais įsivaizdavimais apie tai, kas esate ir ką galite.
  5. Aplinkos pasipriešinimą šiemet  padeda įveikti energija Kib – Pietų ugnis ar transformacijos energija. Ji duoda galimybę atleisti ir sudeginti  visa, kas įskaudino ar žeidė, visa, kas  nereikalinga,  kas nėra būtina.  Kib padeda suvokti, kokios nuoskaudos , kompleksai  teršia mūsų sąmonę. Negali būti visiško tarpusavio supratimo be visiško, absoliutaus atleidimo. Šiemet visų šeimų santykiai patirs giluminius psichologinius virsmus – bus daromos  empatiškos pastangos paleisti, atleisti ir keistis.  Šių pozityvių pokyčių pradžia – pastangos atsikratyti išankstinių ar įsisenėjusių nuostatų apie artimą žmogų, giminaitį, atsikratyti siekio valdyti ir kontroliuoti šeimos, klano  narius. Mes tegalim  susisieti,  susieiti, susilieti – priėmę kito dalį per meilę, ir per meilę atidavę dalį saves.
  6.  Pusiausvyrą, balansą šiemet padės pasiekti energija Kaban -  žingeidumas, gebėjimas augti ir vystytis ( augti – tai tapti žinančiu). Pasiekti balansą gyvenime galima bus kuriant ir realizuojant bendrus su kažkuo  projektus, išauginant  iš minčių mažų sėklyčių dideles idėjas.
  7. Vyrai turi siekti asm. aukštumų  pasinaudodami energija Etznab . Ji skatina nebijoti atrasti savo tikrąjį veidą, prigimtinį „aš“. Savo tikrąjį veidą įmanoma bus pamatyti žvelgiant į magišką „obsidiano“ veidrodį ir neprarandant glaudaus ryšio su realybe. Kai vyras nemeluoja sau ir nebėga nuo savęs – jis jau išreiškia vyriškumą. Nereikia būti milžinu, kad eitum į  mūšį už teisingą` reikalą.Nereikia būti meistru, kad paimtum į rankas kardą. Tiesiog reikia būti  tiesiu ir teisingu,  nes šiemet Tiesa seka vyrui  už  kairiojo peties.               
  8. Moteris ves ir saugos energija Kawak – išreiškianti atsivėrimo galias. Atsiverkite gyvensenoje, veikloje viskam, kas nauja. Būkite dosnios ir mokykitės dovanoti. Tai nereiškia, jog reikia pasiduoti kiekvienam pirmam sutiktam nelaimėliui. Tai reiškia, jog metas suvokti savo  tikrąją moterišką vertę. Tai reiškia : „nelaikykite žvakės po padalomis“, nebūkite davatkos. Tai reiškia – darykite gerus darbus, į  kuriuos veda jūsų Širdis.
  9. Didžiosios valdymo galios šiemet  gaunamos per Ahaw energijas, kurias toltekai vadino „Valdytojas“. Kas jis toks? Tas, kuris  geba prisiimti atsakomybę už kitus. Tas, kuriam nieko nereikia įrodinėti. Jam nereikia įrodinėti savo vadovaujančios padėties brangiais drabužiais, atauginta iki kelių vešlia barzda ar auksiniais daiktais. Jo valdža  įrodoma visa jo esybe ir patirtimi, jo tvirta ramybe, išlaikyta eisena ir žvilgsnio  skvarba.
  10. Šiemet galima ryžtis žygdarbiams, jei išmoksite pasinaudoti energija Imix –  semtis  jėgų iš  giminės kamieno  šaknų, iš pirmapradžių galių, kurias paveldėjome iš savo „baltųjų, šviesiųjų“ protėvių. Imix duos stipriausią pradinį kūrybinį  impulsą , pastūmės ryžtis nuveikti kažką didingo, įgyvendinti  esminius pokyčius. Imix  energija – tai gebėjimas jausti gamtą, imti energiją iš ežerų ir medžių, prajausti, jog visoje Žemėje teka „vienas kraujas“, kad viskas glaudžiai persipina viename Gyvybės ir pažinimo medyje.  Imix padės įsisąmoninti, jog esate šio pasaulinio Medžio  lapai. Kad viso labo skriejate, plevenate, bet nekrentate. Kažkada išskrisite į  Niekur, o Medis   liks, augs toliau. Ir medis  nepalyginamai svarbesnis, nei žmogaus  trumpalaikė būtis.  Kadangi Medis – tai vieta, kuri leidžia žmogui  gimti iš naujo .
11.Rezultatas, kurį gausime iš 2019 m ciklų, bus Ik. Ir tai bus didžiausias netikėtumas, mat IK – tai vėjas, tai neapčiuopiama ir nemateriali energija. Tačiau ji neša Laisvę!!!! Šiemet visi gaus šansą uždirbti tiek , kad nusipirktų ( išsipirktų, atsikovotų) tiek laisvės, kiek kiekvienam norisi ar reikia.