Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2019-01-15

2019 prognozės

Kiaulė išveja Šunį. Kokie bus 2019-ieji?

 

 

Artėjant Naujiesiems metams – naujos astrologinės prognozės! Svarbiausias metų gaires, politikos, ekonomikos ir žmonių gyvenimo pokyčius apžvelgia astrologė Saulė Jonaitytė. Tekstas- žurnalistės Justinos Petraškevičienės

 

Laikas burtis į kolektyvus

2019 m. pagal tradicinį Rytų kalendorių vadinami Geltonosios Žemės Kiaulės metais. Jie prasidės 2019-ųjų vasario 5 dieną. Po labai įtemptų, konkurencingų  2018 m., kai visi kovojo dėl vietos po Saule, koncentravosi į aukščiausius siekius, norėsis pramogų, švenčių, festivalių   ir medalių. Kiaulės metai siejami su akcentuotu  socialumu -  laisvės, liberalumo, lygybės dvasia, kai siekiama džiaugtis ir mėgautis gyvenimu užsidėjus „rožinius  paršiuko akinius“ ar „įsistačius žydras kiaulės akis“. Pirma užduotis ateinančiais metais – rasti savo kolektyvą, bendruomenę, asociaciją, draugiją, klubą ar subkultūrą. Kiekvienas turėtų pagalvoti, kokioje socialinėje grupėje ar bendruomenėje galėtų jaustis laisvas, suprastas, gerbiamas. Svarbiausia Kiaulės metais – nebūti vienišiems.

 

Didžiulės sėkmės ir populizmo metai!

Kiaulės metų energijos siejamos su fantastiškomis galimybėmis,  optimizmu, pačia didžiausia sėkme ir populiarumu iš visų Rytų Zodiako gyvūnų. Tačiau jei asmuo tam psichologiškai nepasirengęs, neturi savybių pasinaudoti sėkme, Kiaulės metai gali ir sugniuždyti. Kiekvienas, jei tik nepasislėpęs, neatsiskyręs, sulauks kvietimo kažkur sudalyvauti ir demonstruoti gebėjimus. Tačiau tam reikės drąsos ir greito apsisprendimo.  Svarbiausia – nesismulkinti, nekompleksuoti, kuo aktyviau reklamuotis. Kiaulės metais neteks apsimesti protingesniam ar maskuotis po  įmantria kauke. Vyraus paprastumo ir aiškumo poreikis. Populizmas ir propaganda – svarbiausios tendencijos 2019-aisiais. Žmonės kone aklai tikės mitais ir legendomis, palaikys svieto lygintojus ir Tadus Blindas.  Piliečių grupinės  iniciatyvos lems ateitį, keis procesus, todėl verta pasirašyti peticiją, dalyvauti akcijose, protestuose. Svarbu nelikti abejingiems ir nuošalyje. Daugelis bursis į grupes, eis su minia, elgsis kaip visi, plauks pasroviui. Paklausūs ir populiarūs bus kuriantys gražias vizijas, palaikantys šviesesnio rytojaus dvasią, charizmatiški, įtakingi populistai. Tokie pelnys stiprų palaikymą, sulauks didelės plėtros, sėkmės, gerovės.

 

Didžiųjų valstybių viešpatavimas

Pasaulinėje arenoje vyraus didžiųjų šalių įtaka. Mažiesiems žaidėjams 2019-ieji bus labai sunkūs.  Valstybės bus reitinguojamos pagal statistikos rodiklius. Gali stiprėti Lotynų Amerikos, taip pat Ispanijos, Lenkijos vaidmuo. Šiose šalyse netrūks audringų įvykių, susijusių su nepasitenkinimu savivalda, noru suvesti sąskaitas su praeitimi, išsinerti iš religijos gniaužtų. Labai sunkūs metai Kinijai. Šioje šalyje suaktyvės disidentų veikla, palaikoma JAV. Kinija gali jaustis išstumiama iš politinės arenos, ten tikėtina didelių  stichinių nelaimių grėsmė. 2019 m. JAV didins tarptautinę įtaką ir įgis labai daug priešų. Netgi jos sąjungininkės pradės diktuoti savo sąlygas. JAV valdžia patirs frontalų oponentų ir viešosios nuomonės spaudimą. Šalyje toliau didės nedarbo problema. Stipriau bus kontroliuojamas kriminalinis pasaulis. Rusijoje vyraus politinė psichozė, specialiai kurstoma siekiant pridengti gilėjančią ekonomikos krizę. Sudėtingi metai laukia rusų kariuomenės. Dalis jų  karinių konfliktų baigsis dėl finansinių priežasčių. Karinė pramonė gali susitelkti buvusiose Rusijos teritorijose. Ten kariuomenės atstovai investuos į nekilnojamąjį turtą ir darys įtaką kaip stambių objektų savininkai.

Politinės nesantaikos ir prisitaikymas

Direktoriams, vadovams, lyderiams  2019-ieji – kriziniai. Jie bus priversti persitvarkyti, optimizuoti kaštus, veikti sudėtingomis aplinkybėmis, patirti kasdienę kritiką. Negebantys prisitaikyti prie realybės ir vykdyti planų  bus šaltai pakeisti kitais. Valstybių vadovai turės ypač tiksliai pasisakyti, elgtis pragmatiškai. Kovo pabaigoje–balandžio pradžioje visame pasaulyje greičiausiai grius senos valdymo struktūros, o balandžio pabaigoje–gegužės pradžioje trukdantieji pažangai bus priversti trauktis. Užsienio politikoje –  ryškių autoritarinių asmenybių pergalės.  Tarptautiniai ryšiai Kiaulės metais – vieni svarbiausių. Daugės pragmatinės, šiek tiek veidmainiškos politikos siekiant išlaikyti draugiškus ryšius su didžiųjų valstybių politikais. Numatoma daug karinių konfliktų, kurstomų  bankų, populistų ir televizijos. Visos seniai užgesusios nesantaikos vėl atgis.

 

Neskaidrūs rinkimai

Iki pat 2025 m. visi rinkimai bus neskaidrūs ir melagingi. 2019 m. jiems darys įtaką karinis sektorius arba verslas. Lietuvoje verslas naudosis žiniasklaida. Rinkimai mūsų šalyje vyks astrologiniu laiku, susijusiu su praeitimi ir regresu. Greičiausiai išrinktas prezidentas atstovaus konservatyvioms, griežto valstybinio reguliavimo jėgoms, tempsiančioms šalį atgal. Tai gali vesti į stagnaciją. Tačiau visuomenėje vyraus optimistinės nuotaikos. Žmonės puoselės šviesias viltis ir ignoruos neigiamus dalykus. Bandantys atverti akis ir parodyti blogybes atsidurs užribyje.

Visame pasaulyje savivalda bus regreso veiksnys, ne išimtis ir Lietuva. Gyventojų grupės, bendrijos, asociacijos bus labai nepatenkintos neskaidriu valdymu, korupcija, betvarke  savivaldybėse ir atvirai protestuos. Savivaldos rinkimuose nieko naujo neįvyks, nugalės tie patys žmonės, apsimetėliai  ar veikėjai, iškilę iš užmirštos praeities .

 

Finansinė ir bankų krizė

2019 m  vyks sisteminė ekonomikos ir finansų  stagnacija, kurią daug kas vadins krize. Ji  palies solidžias, stambias finansų, bankų, gamybos ir pardavimų struktūras. O naudojančios naujas technologijas, atviros vietinei rinkai, nesusijusios su valstybe, taip pat smulkusis verslas klestės. Valstybės, kuriose smulkiam verslui ir smulkioms kredito įmonėms atrištos rankos, ekonomikos sąstingio gali ir nepajusti. Krizė skaudžiau  palies tuos regionus, kur finansinė sistema yra centralizuota, visiškai kontroliuojama valstybės. Atlyginimai ir kainos įšals,žmonės ims didesnes paskolas, investuos, dėl to mažiau pirks vartojimo prekių. Tai  neigiamai atsilieps dideliems prekybos centrams, restoranams, maisto prekybos, gamybos įmonėms. Šį sektorių apims sąstingis. Išliks kantriausieji, kurie neišduos ilgalaikių strategijų, stiprins internetinę prekybą.   

 2019 m. finansų sferoje karaliaus internetas. Negebančių užmegzti saugius  interaktyvius ryšius, reikštis socialiniuose tinkluose, plėtoti aktyvios internetinės prekybos laukia liūdni nuosmukio metai pardavimuose, finansiniuose atsiskaitymuose.   

Lietuvoje didės darbo jėgos ir įvairių paslaugų paklausa. Valstybės tarnybos, paslaugų teikimo sektoriai smarkiai  plėsis, grįš emigrantų. Darbuotojai bursis į didelius kolektyvus. 2019-aisiais Lietuvoje dažnai pasitaikys įstatymų pažeidimų paslaugų sferoje, darbovietėse.  Valdininkai nepaisys įstatymų, moralės normų. Šiuos reiškinius įstengs sustabdyti tik principingi teisėsaugos atstovai.

Energetikos sektorius bus stipriai kontroliuojamas valstybės. Rimti užsienio partneriai gali perimti strateginius objektus. Šie procesai prasidės 2019 m. pradžioje, o atsiskleis 2020-aisiais. Pasaulio energetikoje bus sparčiai kuriamos ir  diegiamos naujausios technologijos, gims  fantastiškų  idėjų dėl ateities kuro.   

 

Kultūros pagyvėjimas

 Kiaulės metais  kasdienybė paspartės, reikalaus technologinio išprusimo. Staiga bus atskleista daug  anksčiau nuslėptų faktų. Nuolat vyks konfliktai tarp liberalių pažiūrų bendruomenių ir  fanatikų tikinčiųjų. Sparti pažanga lydės žiniasklaidos, švietimo, turizmo, IT,  komunikacijos ir transporto sektorius. Juose numatomas ypač galingas technologinis proveržis, kūrybinės akcijos, daugės naujas idėjas pristatančio jaunimo. Po griežtos cenzūros 2019-ieji – laisvo žodžio metai. Meno, literatūros, teatro, kino srityse atsiras naujų talentingų žmonių. Aktyviai bus ginamos autorinės teisės. Visose srityse kertinę  reikšmę turės vardas, asmeniniai laimėjimai ir talentai, išsilavinimas. Akademinėje bendruomenėje vyks aktyvūs kūrybingi procesai. Ji augs, ryškės stiprūs galios centrai. Iki kovo vyraus didžiulis susidomėjimas vaikų, jaunimo, aktyvaus laisvalaikio, mados, grožio, gyvenimo džiaugsmo, malonumų, meilės reikalais. Likusius metus labiau domins sveikatingumo, darbo temos. Lietuvoje, priešingai, prasidės 2 m trukmės sąstingis reklamos, neformaliojo ugdymo, meno sektoriuose. Išliks tik sukaupę ilgalaikę patirtį ar turintys stiprių  partnerių.

 

Stipriausių įtakų srovės

2019-aisiais kaip niekada bus aktualus posakis – neturėk pinigų, bet turėk 100 draugų. Draugystės bus stiprus variklis ir postūmis į sėkmę. Visuomenės triukšmingai  kovos už teisybę , tačiau viešuma bus sklidina melo ir veidmainystės. Reikšmingą įtaką turės ir televizija. Tai – jos triumfo metai. Steigsis naujų TV studijų , o esamos plėsis. Mažės menkaverčių laidų, kuriose spekuliuojama žemiausiais instinktais. Išryškės  TV šviečiamoji ir kultūrinė funkcijos. Labai plėtosis ir kosmonautikos sritis. Visuomenė plačiai domėsis, kas vyksta kosmose. Atsiras daugybė pranašų ir (ne)tikrų prognozių. Karaliaus masinis patiklumas tais, kurie sugalvoja gražesnius mitus, skambiau kalba ir patraukliai atrodo „užsilipę  ant bačkos“.  Žmonija metams virs karingų šernų banda, kurią akimoju nukreipia vienon ar kiton kryptin garsiakalbiai vedliai.

 

Didelių aferų metai

Daugeliui sugrįš viltis, kad gyvenimas šviesus, o meilė ir tiesa egzistuoja. Nuolat skambės populistiniai  lozungai – brolybė, lygybė, vienybė. Šie  idealai ves į priekį. Bet jais spekuliuos ir aferistai. Tad 2019-ieji – didelių  tarptautinių aferų ir garsenybių teismų  metai. Apgavikai  medžios  nusivylusius, ligotus, depresuojančius. Suteiks vilties, sužadins instinktus, patenkins pirminius poreikius ir kartu apiplėš. 2019 m. beveik visi susidurs su apgaulėmis, vagystėmis,  šantažu ir manipuliacijomis . Tik taupūs ir griežtai planuojantys biudžetą gebės išvengti emocinių išlaidų. Sunkūs metai lengvatikiams, linkusiems per daug pasitikėti ir besilaikantiems senų papročių.

 

Laukia nepamirštama kelionė

Patariama daug judėti, nebūti sėsliems. Geriausia – suplanuoti įspūdingą kelionę. Keliaujant grįš gyvybingumas ir užplūs kūrybinė energija. Tai daryti palanku sausį, kovą, balandžio pabaigoje ir gegužės pirmoje pusėje, rugpjūčio pirmas 3 savaites, rugsėjo antroje pusėje, spalį ir ypač lapkritį. Nerekomenduojama keliauti balandžio pirmas 3 savaites, ypač birželį, liepą ir rugpjūčio paskutinę savaitę bei rugsėjo pirmoje pusėje. Birželis ir rugsėjis bus  apskritai sunkiausi. Visame pasaulyje tuomet padaugės išdavysčių, skyrybų, neįvykdytų susitarimų, žūčių. Rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjį gresia technogeninės katastrofos.

 

Vertybių kova

Kolektyviniai interesai, visuomeninė veikla nustelbs šeimą. 2019 m. šeimos vertybės nebus madingos. Namai, prisirišimas vyrams trukdys siekti tikslų. Vyraus visuotinis nepakantumas  besąlygiškai motinystei,gailestingumui, padaugės smurtinių nusikaltimų prieš pažeidžiamas moteris, vaikus. Kovose už reitingus bus garbinami jėgos, kolektyvizmo stabai. Šeimyniškiems žmonėms, taip pat turintiems rimtų psichologinių bėdų, vienišoms, jautrioms moterims šie metai nebus lengvi.. Nelabai parankūs ir farmacininkams, istorikams, statybininkams, miškininkams, nekilnojamo turto plėtotojams. Jų reikalus dažnai ignoruos politikai. 2019 m. išsišoks ir nustebins iniciatyvomis jaunimas. Jis nesitaikys su esama padėtimi – elgsis agresyviai arba aktyviai dalyvaus visuomeniniame gyvenime. Kiaulės metais žmonės bus linkę įsimylėti iš pirmo žvilgsnio, ypač vyrai. Jie kausis kaip šernai dėl vienos moters, o laimės  įžūliausi. Tačiau tokia meilė nebus ilgalaikė. Stipriosios lyties atstovai labai bodėsis šeimos rutina. Tai masinių skyrybų metai. Vyrai norės skirtis greitai, lengvai, sutiks su visomis sąlygomis. Moterims metai sunkūs, jas užgrius didžiausia atsakomybė už vaikus, namus, tėvus. Kiaulės metais visos moterys meluoja geriau, o vyrai reikalus sprendžia atakuodami, paskubomis.   

 

Sveikatos grėsmės

2019 m. mirtingumo kreivė ryškiai šoktels aukštyn. Pagrindinės priežastys – ydinga gyvensena, autoimuninės ligos. Nemažai gyvybių pasiglemš karo konfliktai, nesaugios darbo sąlygos. Padažnės  profesinių, buitinių traumų, puldinės namų augintiniai. Didžiulės grėsmės tykos vandenyje, pavojų kels ir klampios pelkės, klaidūs miškai, girtų giminių pokyliai .Virusai turės mirtinų pasekmių, ypač vyrams. Vaikai patirs daugiau traumų, dažniau bus kamuojami alergijų, patirs priekabiavimų ir patyčių.  Užtat moteris kiaulė paskatins laikytis dietų, jos lengvai lieknės, bus pamišusios dėl jauninamų priemonių. Tai – vegetarų metai, nes gyvensenoje vyraus ekologinės idėjos, grįžimas prie natūralumo, tradicijų, kovos už gamtosaugą. Mitybos klausimais visi bus labai užsispyrę ir nelankstūs. Kiaulės metais bus itin sunku kovoti su priklausomybėmis, jos  nepasiduos lengvai.

Lietuvoje medicinos sektorius plėsis, gydytojų krūvis bus didžiulis, daugiau dėmesio bus skiriama sveikai gyvensenai. Steigsis sporto klubai, sveikatingumo įstaigos, didės asmeninių trenerių ir sveikatos konsultantų poreikis. Profesionalus sportas taip pat plėtosis, tačiau lietuvaičių medalių teks palaukti iki 2020-ųjų. Mūsų šalyje dešimteriopai padaugės naminių gyvūnų augintojų. Šio sektoriaus veikloje gresia daug įstatymų pažeidimų.

 

Užtemimų poveikis

2019 m. vyks 3 Saulės užtemimai ir juos lydintys 3 Mėnulio užtemimai. Saulės užtemimai visada daro ilgalaikę įtaką žmonėms ir valstybėms. Pirmas Saulės užtemimas vyks  sausio 6-ąją. Pasaulyje jis gali lemti anomalines stichijas, laukinės gamtos niokojimą valstybės vardu, disidentų suaktyvėjimą, masines psichozes socialiniuose tinkluose, ilgalaikius trikdžius internete, psichinių ligų paūmėjimą. Bendromis jėgomis bus siekiama struktūrinių  pokyčių. Pozityvios visuomenės grupės, politikai aktyviai kovos su rasizmu, nacionalizmu, prietarais, tamsybėmis. Galimi žemės drebėjimai, kalnų griūtys, dideli incidentai ligoninėse, kalėjimuose, globos įstaigose, vienuolynuose, rezervatuose. Griežtės cenzūra internete. Bus aktyviai kovojama su mafija ir skurdu. Užtemimo aplinkybės reikalaus ištvermės susidūrus su  rimtomis kliūtimis, neįveikiamomis sistemomis.  

Kitas Saulės užtemimas vyks liepos 2 dieną. Jis labai stipriai paveiks Lietuvą. Mūsų šalis gali aktyviai dalyvauti tarptautiniuose susitarimuose .Šis užtemimas pasaulyje lems teigiamus pokyčius sveikatos apsaugos ir darbo santykių srityse. Tačiau jo įtakose, visus metus galimos masinės epidemijos, stichinės nelaimės, darbo rinkos nestabilumas. Nuo pavasario vidurio iki rudens vidurio – vienas sudėtingiausių periodų verslui. Tikėtina staigi kaita, valstybės spaudimas. Svarbu imtis drąsių sprendimų, viešintis, ieškoti stipresnių partnerių. Daug skandalų, susijusių su skyrybomis, smurtu, įžymybių nuosmukiu, priklausomybėmis.

 

Gruodžio 26 d. vyks trečias Saulės užtemimas. Visame pasaulyje nuo rudens išryškės pokrypis į dvasingumą, bus „ant bangos“ pagalba vargšams, savanorystė, ekologija, atsakomybė už žmoniją. Bus išties pasiekta rezultatų sistemiškai mažinant skurdą, sprendžiant pabėgėlių problemas. Iškils stiprūs lyderiai, siekiantys vadovautis bendražmogiškomis  vertybėmis. (. . .) Tačiau metų gale  viskas, kas susiję su šeimų ūkiais, žemdirbiais, akademiniais sluoksniais, nekilnojamuoju turtu, gali prarasti perspektyvas. Tai nederliaus metai. 

 

Kaip seksis skirtingiems Zodiako ženklams?

Labiausiai seksis Ugnies ženklų atstovams. Sunkesni metai numatomi Žemės ženklams ir Dvyniams. Avinų, neturinčių priklausomybių ir nenutolusių nuo visuomenės, didelis pripažinimas, pergalės ir apdovanojimai laukia užsienyje. Jaučiams nereikėtų kliautis draugais. Jiems teks daugiausia įvairių krizių, pertvarkų ir iššūkių. Gyvenimas papurtys, bet tikėtina didžiulė verslo sėkmė, galimos premijos ar loterijos laimėjimas. Dvyniams reikėtų labiau pasitikėti patikimais partneriais, sutuoktiniais. Jų laukia didžiulis viešas populiarumas.(. . .) Tačiau viešumas smarkiai atitrauks nuo profesinių tikslų.  Didės priešininkų gretos, gresia prarasti postą ar reputaciją. Vėžių, nebijančių keisti planus  laukia didžiulė sėkmė darbe, karjeroje, daug veiklos, gerės sveikata, gyvenimo sąlygos. Tačiau galima smarkiai priaugti svorio, todėl būtina daug sportuoti. Jie  Liūtai – vieni 2019-ųjų laimės kūdikių. Laukia didžiulė sėkmė meilėje ir kūryboje, daugės gerbėjų, džiugins vaikų pasiekimai. Palanku susilaukti atžalų. Jų karjeroje vyks lūžis. Mergeles žvaigždės nukreips į šeimą, privačias valdas, liks mažiau laiko profesijai. Galima statybų, individualaus verslo pradžia. Verta įsigyti erdvesnį būstą. Svarstyklių laukia labai dinamiški metai. Kiekviena diena atneš daug įvykių, kontaktų, noro pažinti ir mokytis. Įgyti praktiniai įgūdžiai pastūmės rasti įdomesnį darbą. Skorpionams teks rinktis tarp pomėgių, vaikų ir pinigų. Atsivers didžiulės galimybės labai daug uždirbti. Laukia itin sėkminga karjera, bet dar didesnė santuokinė krizė, skyrybos. Šauliai – metų aktyvistai ir sėkmės vėliavešiai.. Būtent jie padės atsidurti dėmesio centre. Tai jų  sąmonės plėtros, asmeninio populiarumo laikas. Tačiau gresia prarasti vadovų pasitikėjimą ir turimas pozicijas. Laukia dideli iššūkiai darbovietėse. Tykos sveikatos pavojai, galimos dažnos traumos. Ožiaragių laukia sunkūs metai. Išaiškės visos paslaptys, slėgs dar didesnė atsakomybė už praeities darbus. Teks dažnai lankytis ligoninėse. Jausis atstumti, nieko nespėjantys. Labiau seksis dirbantiems gydymo, socialinės rūpybos įstaigose, fonduose. Patariama atsitraukti nuo aktyvios veiklos, daugiau laiko skirti savianalizei. Geri metai plėtoti veiklą virtualioje erdvėje. Vandenių draugų ratas smarkiai prasiplės.  Palanku aktyviai užsiimti politika, plėtoti tarptautinius projektus. Teks rinktis tarp motinystės ir kolektyvo, visuomenės ir draugų. Geriau daugiau dėmesio skirti grupinei veiklai. Labai sustiprės jausmai sutuoktiniui, bus daug romantiškų akimirkų porose. Galbūt keisis gyvenamoji vieta. Žuvų laukia didžiulė profesinė sėkmė, vadovų palankumas. Kuo aktyviau kurstys ambicijas, sieks valdžios, tuo viskas labiau seksis. Tačiau teks nugalėti vidinį pasipriešinimą populiarumui. Tikėtinos avarijos ir mąstymo pokyčiai. Santuokos gali išgyventi nuopuolį – krizę arba skyrybas.