Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2019-07-01

2019 liepos 2-os Saulės Užtemimas Vėžyje

2019 m. liepos 2d 22:17  Vilniaus laiku  per Jaunatį vyks  pilnas Saulės užtemimas  Vėžio ženklo 11 laipsnyje ( 10 laipsnių 38 min). „Užtemimo koridorius“ : nuo liepos 1 iki 16 dd, atkarpoje tarp Saulės Užtemimo Vėžyje ir Mėnulio Užtemimo Ožiaragio  24 laipsnyje. 

Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais  kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”. Užtemimo šešėlis palies, o pats užtemimas bus matomas Ramiojo vandenyno pietryčių dalyje, Čilėje ir Argentinoje, dalinės fazės stebimos – Pietų Amerikoje.

 

2019 liepos užtemimo poveikio, įtakų periodas : nuo 2019  sausio vidurio  iki 2019 kalėdų . Apogėjaus taškas (viršūnė) ,2019 m pavasarį prasidėjusių reiškinių  ir aplinkybių pikai, lemtingi  individualūs sprendimai  daromi  – 2019m birželį- liepą.  Lūžio taškas, kai aplinkybėse ėmė dominuoti  liepos  užtemimo temos, o praėjusio sausio  užtemimo Ožiaragyje temos nugeso – 2019 balandžio 4d.  Užtemimo saroso serija: 3N  

Liepos Saulės užtemimas  antrąsyk  trečiąsyk suaktyvins Vėžio-Ožiaragio ašį, kuri bus aktyvi visus 2019-2020 metus, mat ir kiti  užtemimai vyks Vėžio ir Ožiaragio ženkluose.    

Filmai, kuriuose ryškiai atspindėtos užtemimo situacijos ir temos:

Jausmai“ ( Lietuva, 1969), serialas „Černobylis“, „Moteris narve“ ( Lady in a cage, 1964, JAV), „Incidentas“ ( The Incident, JAV, 1967), „Darbas be autoriaus“ ( Werk ohne Autor, 2018, Vokietija),  „Aga“ (Bulgarija,2018),  „Keliaujantys paukščiai“ (Pajaros de Verano,Kolumbija), „Prisipažinimai“ (Kokuhaku, Japonija, 2010), „Širdžių karalienė“ (Dronningen, Danija,2019), „Liepsnojantis protas“ („Brain on Fire“, JAV,2016), „Panikos ataka“ ( Atak paniki,  Lenkija, 2017) , „Kariaujanti moteris“ ( Islandija, 2018), „Ne sezonas“(Off  season, JAV, 2017)

 Astrologinės Užtemimo ypatybės.

  1. Saturnas jungtyje su Ketu ( ex-karma): tiesioginė ar mentalinė ( mintyse) akistata-priešprieša  su  didžiausiais smurtininikais ir išdavikais, slaptais priešais iš mūsų praeities ( net ir inkarnacinės) , kurie paliko didžiausias traumas pasąmonėje, įsirėžė paralyžiuojančiais valią blokais,sustabdžiusiais ind.raidą ir gyvenimą. Šiuo laiku įmanoma  identifikuoti traumos esmę, susivokti kokiu būdu ji atkartojama per kitus smurtininkus, kurie mus engia ar išnaudoja manipuliacijomis, nukreiptomis į mūsų aukos sindromą. Naują gyvenseną ir naują veiklą smarkiai stabdo seni įsipareigojimai, žalingi įpročiai ir priklausomybės, ydingos sistemos ir struktūros  

2.Saulės/Mėnulio – Rahu (nauja karma) jungtis. Užtemimo energijos kreipia visus naujom kryptim gyvensenoje/darbovietėse/buityje/sveikatoje. Šios kryptys individualios, susietos su Rahu padėtimi gimimo horoskope. 

3. Saulė/Mėnulis jungiasi su  žvaigždėmis Alhena, Mebsuta, Dziban. Jos transliuoja visiems šias temas: 

Pozityvu: naujos dvasinių paieškų kryptys, holistinė pasaulėžiūra, apdovanojimai ir garbė nesusireikšminusiems.Pasiekiamos galimybių viršūnės menuose. Sustiprėja meiė, trauka gamtai. Tvirtinami šeimos pamatai, vertybės. Ieškoma ilgaamžiškumo  receptų. Daug naujų , inspiruojančių pažinčių. Įdomios kelionės, užsienio ryšių plėtra. Stiprėja draugystės, daugybė kontaktų su tikrais draugais, kurie  visada ateis į pagalbą bėdoje. Veiklumas, išradingumas, narsa, gerosios iniciatyvos.  Atsiranda naujas, stiprus pomėgis. Mistiškoje vienovėje su dvasiškai artima terpe atsiranda šansas pilnutinai atskleisti gebėjimus. 

Negatyvu: išbujoja didybės manijos ir  Napoleono sindromas, iškeroja polinkis į komfortą ir besaikius malonumus.Audringos nevaldomos aistros .Kūrybinės energijos ištaškomos tuštiems, paviršutiniškiems interesams, bereikalingiems mokslams. Konservatyvūs užsipyrėliai gina patriarchalinę, prieštvaninę,  smetoninę ar sovietinę santvarkas.Kojų, pėdų  traumos, žaizdos, skausmai.Paūmėja psichiniai susirgimai, ypač šizofrenija.  Labai sudėtinga, beveik neįmanoma persiplėšti tarp dviejų priešingų dalykų, išsėdėti ant dvejų kėdžių, įtikti dviem stovykloms.Susidūrimas su piktuolių porele, turinčia  juodųjų maginių galių. Apgavystės, išdūrimai, apiplėšimai, vagystės, staigūs apsinuodijimai maistu ar negatyvia  svetima  energija

4.Saulės-Saturno priešprieša

Visi susiduria su rimtomis kliūtimis, stabdymu, vilkinimais,  smarkiais apribojimais ir suvaržymais, išbandymais, kurie susiję su pasąmoninėmis traumomis, karminiais išbandymais/atlygiais, su profesionalumo/organizuotumo/patirties/laiko stygiumi ar įsisenėjusių/įsislaptinusių/kriminalizuotų šešėlinių  struktūrų pasipriešinimu/trukdžiais.

Senbuviai profai suakmenėję drambliai, smengantys nebūtin ar skurdan,  žiauriai su nuožmiu užsispyrimu priešinasi, blokuoja , smaugia, žlugdo  žaliasnapius, naivius nežinomus geriečius naujokus, kurie neturi patirties ir užnugarių, bet atranda naujus  NEFORMALIZUOTUS, saugesnius praktinius kelius  darbovietėse ir tarnybose, darbo metoduose link augimo, išsilaisvinimo iš akmeninių sąstingio ar mafijinių sisteminių klanų, kriminalinių asocialų  gniaužtų. Atpažįstami vampyrai, kurie siurbia mūsų emocijas ir gyvybinę energiją, sveikatą.  

Katastrofiškai trūksta laiko visiems  darbiniams/buitiniams įsipareigojimams  įvykdyti ir pabaigti.

5. Merkurijaus-Marso jungtis.

6. Saturno-Plutono jungtis.

7. Jupiterio-Neptūno kvadratas.

Finansinės , pirkimo klaidos ir nesėkmės dėl apgaulingų ar nepamatuotų lūkesčių, pasenusių įpročių ir stereotipų.

8. Merkurijaus/Marso- Urano kvadratas.

9.Saulės/Mėnulio/Veneros – Chirono  kvadratas

 

 Australės astrologės B.Bredi  interpretacija  (papildyta mano  pastebėjimais )šios serijos užtemimams :” Naujienos,susijusios su jaunimu, jaunuoliais, atvykėliais ar naujokais. Naujienos, žinios, pranešimai(laiškai, pakvietimai, maršrutai, NT technologijos) ir naujokai, kurie esmingai keičia įsigalėjusią tvarką ir vyraujančias aplinkybes. Šios naujienos ar šie naujokai sukelia didelį nerimą, emocinį sąmyšį, panikos atakas arba net apsėdimo, nevaldomų aistrų proveržius. Pozityviu atveju šios naujienos, permainos skatina galingai susiaktyvinti arba imtis įgyvendinti grandiozinius planus su sąlyga, jog nebus pamesta galva ( sveikas protas ir atsargumas), jei pavyks susivaldyti ir pernelyg neįsijausti į naują  sritį/žmogų/interesą.“       

 Analoginiai  pokyčiai ir  juos  lydinčios aplinkybės  dėliojosi, vyko cikliškai: 1966 vasarą-rudėnį ,1983 vasarą-rudenį , 2001 vasarą-rudenį.    

Užtemimo simbolika pagal Redjarą:

„Juokdarys linksmai parodijuoja įvairius žmonių bruožus“. Psichol.reikšmė: Subtilios, analitiškos įžvalgos apie  žmogaus prigimtį. Pasitelkiami humoras ir ironija, kad taikliau būtų įvardinta sociokultūrinė tikrovė, kad žmogus išsilaisvintų iš akademizmo, senų pasaulėžiūrų, propagandos štampų, prietarų ir dvasinio aklumo.

Kaip teisinga elgtis šio užtemimo aplinkybėse:

Pamažu, atsargiai, intuityviai, saugiai keisti gyvenseną ar veiklą link saugesnių, artimesnių prigimčiai, sveikatingesnių , tuo pačiu išsilaisvinant iš smurtinių, kankinančių aplinkybių, kurios prislėgės, yra per sunkios,per konkurencingos, izoliuojavo, įkalino ilgametėse nesėkmėse/skurde/ligose ir depresijose. Vaduotis iš  senų klaidų ar pražangų ilgametės naštos per naują  veiklą, pakeitus gyvensenos sąlygas ir aplinką, pabėgus iš smaugiančios partnerių/sutuoktinių kontrolės ar teroro. Nebijoti parodyti silpnybių, išverkti ar „išmiegoti“ užgriuvusias negandas ir stresus.

Visais įmanomais būdais veržtis iš priespaudos, smurtinių vadovų, sektų, magiškų gurų ar  savanaudžiųuų partnerių, kurie primetė nepakeliamą gyvenseną. Ieškoti intuityviai būdu išsigydyti, išvengti gresiančio invalidumo ar priklausomybių. Priešintis laukinės gamtos, miškų kenkėjams ir naikintojams. Taikiai ir gerietiškai gerinti bendravimą su giminėmis, tėvais, šeima. Padėti draugams bėdose, juos gelbėti ir apsaugoti.  Plėtoti profesinius ryšius užsienyje. Tapti užnugariu mylimiems sutuoktiniams, dėl jų kažkiek pasiaukoti. Pabėgti , atsisakyti partnerystės  susitarimų , nutraukti sutartis, kurios smaugia ir varo iš proto, atima visas jėgas. Nebijoti oponuoti vadovams, kurie smenga, yra įstrigę praeityje, nepajėgūs vadovauti, prislėgti nesėkmių inercijos.     

Susitvarkyti buitį[SJ1] , gerinti darbo santykius, pasirūpinti naminiais gyvūnais( jų apsauga nuo ligų, traumų ir  žvėrių užpuolimų), aktyviau sveikatinti kūną, SAUGOTI SVEIKATĄ, kreiptis pagalbos ( skųstis) į tarnybas, policiją, kariuomenę, medikus susidūrus su anomaliniu teroru ar anomalinėmis stichijomis. Nerizikuoti sveikata be reikalo per sudėtingose oro sąlygose, stichijose ar per sunkiose užduotyse.

Pasikliauti intuicija,  kūno ženklais ir net sapnais, o ne profesionalų  neginčytinais nuosprendžiais. Paleisti emocijas, nebijoti rodyti emocijų. Būtent emocnės reakcijos tiksliai signalizuoja traumas, užtvaras, kurias atėjo metas griauti, peržengti ar  apeiti iš tolo. Emocijos šiuosyk yra visiškai nepavaldžios protui ir nekontroliuojamos.   

Užtemimo įtakas stipriausiai pajus 

Vėžiai pagal ASCendentą. Jie intuityviai teisingai, tegu ir juokingai, neformaliai, isteriškai reiškia nuomonę, kuri aplinkai atveria kelius į išsivadavimą, į išsilaisvinimą nuo smurto, nuo priespaudos ir žalingų ydų bei priklausomybių. Užduotis: saugoti ir ginti įvaizdį, vardą; sustprinti asmenines apsaugas, pasirūpinti fizinio kūno saugumu, nerizikuoti fiziškai  be didelio reikalo

Vėžiai, gimę 06/22-07/12. Jiems teks daugiausiaemocinių ir psichologiškai sunkiai pakeliamų krūvių, džiaugsmo ar skausmo ašarų ir sielovartų, nerimastingų, painių, narvo ar dėžės pobūdžio aplinkybių,  kuriose teks intuityviai „šuniuku“ , su pagalbinėm neformaliom, neįteisintom priemonėm adaptuotis, įveikiant asmenines baimes ir oponuojant konservatyviai, dogmatiškai, sustabarėjusiai aplinkai, sutuoktiniams, priešininkams, konkurentams ir kompanjonams.  Jie yra šios užtemimo programų pagrindiniai katalizatoriai, režisieriai, veikiantys asmenys, žaibolaidžiai, fėjos ir laumės, taikos kariai ir intrigantai,

Ožiaragiai, gimę 12/22-01/12

Avinai, gimę 03/22-04/12. Užtemimas palies jų  turtus, nuosavybę, šeimą, giminę,  praeitį. Užduotis: apsaugoti turimą nuosavybę, apdrausti namus,  šeimos narius, pasirūpinti tėvais, laikytis saugumo  vandenyje, maksimaliai apsidrausti ( pasigilinti į sutartis, objektus) įsigyjant, nuomuojant ar keičiant  būstą.

Svarstyklės, gimusios 09/23- 10/12. Užtemimas palies jų reputaciją, karjerą, socialinę padėtį, santykius su vadovais ir darbdaviais,  profesinius orientyrus, pakreips Likimą vienokia ar kitokia eiga.  Užduotis:  jautriai, draugiškai  taikytis prie darbdavių, vadovų poreikių ( arba keisti organizaciją), jei prsisitaikyti ir ,susitarti neįmanoma.        

 Užtemimo veikiantys asmenys, energijų nešėjai globaliai :

Vėžiai, Ožiaragiai, Šauliai, Žuvys, Liūtai, Taurai, Dvyniai,Vandeniai