Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2010-03-17

Apie automobilių kainas LT rinkoje

 

Miela Saule,ačiū už apšviečiančius straipsnius. Džiugu sulaukti informacijos apie NT kainas. Kartais mus taip apakina baimė ir neviltis, kad pridarome begalės klaidų. Bet klysti žmogiška...
Sakykite prašau, gal būtų įmanoma ir apie kilnojamąjį turtą pvz. automobilių kainas gauti informacijos. Automobilis - neatsiejama dalis tapo daugelio mūsų. Pati ilgą laiką negaliu apsispręsti. Lizingas ir naujesnė mašina? Padevėta? Kuro kainos auga. Norisi ekonomiškos. Būčiau dėkinga manau ne tik aš už informaciją, kaip keisis automobilių (senų ir naujų) kainos ir koks pirkimo būdas protingesnis.
Gražaus pavasario!!! Gintarė

 

 

Automobilių kainos Lietuvoje svyruoja itin dažnai, metų bėgyje kinta kartais dusyk per mėnesį. Joms negalioja toks ištęstas laike cikliškumas kaip NT kainoms, socialinių pašalpų dydžiams. Jos jautresnės , greičiau reaguoja į pasaulinės rinkos svyravimus ir yra poliarinės: vidurkis vis svyruoja tarp pigių kaip grybų ir brangių kaip rūmai.

Pakyla spalį, vasarį-birželį, krenta sausį-balandį- liepą.

 

20010 -2010/04 ir 2010/09 – 2013 jos yra užšąlusios , kaip ir visa automobilių prekyba yra sąstingyje. Dėl ko pigūs dar labiau pinga, brangūs dar labiau brangsta ( auga vienetinių ekskliuzyvų vertės).

 

Kadangi automobilių prekeiviai Lietuvoje yra aktyvūs diplomatai ir paslankūs derybininkai 2011/10- 2013 m. jie suras naujas rinkas ir kainos vėl tuomet kils. Taigi pirkti geriausia arba dabar, iki balandžio , arba 2010/09-2011/10 periodu.

 

Kainų kilimas vėl 2012/06- 2013/07 periodu (web prekyba, gerų amerikoniškų antplūdis) ir t.t.

 

Rinkdamasi skaičiuokite savo realias galimybes ir serviso kaštus. Lizingas - gera forma pinigų nuvertėjimo periodu.

Pigiausios mašinos visada buvo ir bus in USA. Gal yra galimybė ten per draugus nupirkti ir parsiplukdyti?

2011-2019 m pasaulio automobilių pramonėje vyks technologinės revoliucijos. Atsiras daug pigių – paprastų, inovatyvių. Tad pirkti ilgam automobilį, kaip ilgalaikę investiciją , veiklos žmogui – archaizmas. Kitavertus, automobilis Lietuvoje visada buvo ir bus   profesionalaus statuso ir darbinio veiklumo, pozicijos darbo rinkoje rodiklis. Mąstykite, kur ketinate dirbti, kuo užsiimti artimiausioje ateityje, ar derės prie to auto? ar bus funkcionalus dienotvarkėje-parkuotėse-maršrutuose?

Pigiausi auto visada bus Amerikos rinkoje ar made in USA , o 2010/04-09 jų pigumo žemiausia riba. Vokietijoje šią vasarą ir kitąmet smarkiai pigs.

Kuro kainą įvairiose šalyse artimiausioje ateityje lems politikų tanavimo liaudžiai (visuotinių piletinių interesų gynimo)  laipsnis,  globali politinė situacija, įtakingiausių pasaulio politikų susitarimai . Dėl ko progozuoti kuro kainų svyravimų neįmanoma.

 

Sėkmingo pirkinio.