Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Naujienos

2011-02-07

Naujos klausimų temos

Džiugu, jog LT internete atsirado daug alternatyvių svetainių, kur visi norintys gali  gauti psichologo ar astrologo, būrėjo ar bioenergetiko, profesionalių poruotojų ir gyvenimo patarėjų konsultacijas. Esu laiminga ir  be galo patenkinta, jog švietėjiškos pastangos, misijos ir idėjos surado sumanesnių, verslesnių ir technologiškai pajėgesnių pasiekėjų ir  tobulų atkartotojų. Žmonėms  yra jau iš ko rinktis, galiu ramia sąžine nedubliuoti web'e psichologų ir nepopuliarinti įvairiais būdais astrologijos. Pažanga veža ir įkvepia!

Ištyrusi alternatyvas, pastebėjau laisvų nišų žmonių tarpasmeninėje socialinėje pagalboje . Atsakinėsiu į  nuoširdžius, nevartotojiškus, konkrečius (su gimimo tikslia data)  klausimus dėl: 

- moksleivių proforientavimo, ypač į  pačių pauglių ir abiturientų paklausimus dėl gyvenimo orientyrų, asmeninių gabumų, santykių su bendraamžiais; 

- dėl visuomenės ir globalių prognozių,  dėl visuotinų mistinių reiškinių, turinčių astrologines priežastis;  

- į ezoterinius klausimus, susijusius  su antgamtiniais reiškiniais ir nepaaiškinamais psichikos bei elgesio fenomenais;

- dėl dvasinių ieškojimų,  Dievų  ir religijų pasirinkimų, vertybių ir pan.;   

     Asmeninius laiškus rašykite adresu:  sauleastrologe@yahoo.com.  Ten matosi atgalinis adresatas, čia - ne. Visi iki vieno asmeniniai laiškai - trumpi ir ilgi, pikti ir geri-   bus perskaityti, permąstyti, atjausti, suprasti, atsakyti mintyse ar raštu. Raštu atsakoma bus į tuos, kur išties reikalinga  skubi, neatidėliotina pagalba. Pagalba,  kurios žmogus negaus niekur kitur. Astrologijos klausimais inicijuokite diskusijas, klauskite Facebooke.

Dėl konsultacijų :justina.petkeviciute@yahoo.com.  

Pagarbiai, Saulė