Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2008-05-13

Rugpjūčio Saulės užtemimas ir Lietuvos finansinė krizė


2008 m rugpjūčio 1 d. 13.13 vietos laiku įvyks antrasis šių metų Saulės užtemimas Liūto ženklo 10 laipsnyje.  Jis priklauso 10 S saroso serijai. Palyginkite šio  užtemimo surežisuotus įvykius

su 1990, 1972, 1954  vasarų aktualijomis.  Skirtumas : tuomet jis reiškėsi subtiliai, užmaskuotai, neryškiai -   labiau žmogaus privačiose, intymiose teritorijose, nes  vyko Vėžio energijų režime.

Šįsyk užtemimo temos pompastiškai, atvirai, kūrybiškai ir valdingai „vibruos“ (reikšis) Liūto energijų režime.

Garsi australų astrologė B. Brady (www.bernadettebrady.com) šios serijos užtemimus  apibūdina:„išsiveržimas iš nepaprastai negatyvių aplinkybių, kuriose nesimato jokių prošvaisčių, į situaciją, kurioje atsiranda daug pasirinkimo galimybių. Nerimas, lydėjęs  žmogų šiose aplinkybėse, netikėtai išsisklaido.“  Draugai, bendraminčiai, žmonės, atsiradę jūsų gyvenime per draugiškus ryšius, duoda patarimą, kuriuo reikia nedelsiant pasinaudoti“. Taip pat nedelsiant reikėtų pasinaudoti naujausiomis technologijomis arba ultramoderniomis, uraniškomis  priemonėmis srityse, kurios varo jus į depresiją  jau nuo vasario.

 

D.Redjaro simbolinėje sistemoje užtemimo laipsnis poezijos metaforų kalba apibūdinamas:“Ryto rasa spindi  aušros, saulėtekio metu“ . Taigi visus mus , Žemės gyventojus,  vasarą asmeniškai palies psichologinės būsenos , susijusios su atgimimu ir naujais horizontais,  pakylėtais jausmais, įveikus  sunkų augimo ar pasirengimo kažkam etapą.

 

Tiems, kas  aktyviai mokosi praktinės astrologijos, siūlau susirasti savo horoskope 10 Liūto  laipsnį, patyrinėti, kokiame jis būste, kokios dar planetos  yra tame būste.  Be abejo, užtemimas  suaktyvins visas  jūsų gyvenimo temas, susijusias su  akcentuotų planetų valdymo įtakomis.Labiausiai šis užtemimas  palies  kiekvieno  asm. horoskopo Saulę ir jos aspektaciją.

Užtemimo  įtakos zona – nuo  2008/02/07 iki 2009/01/26. Šiuo periodu galite tikėtis, jog jūsų orbitoje atsiras vitališkas, kūrybingas, valingas ir net valdingas, egocentriškas  žmogus, sužadinantis jumyse pasitikėjimą savim, uždegantis dvasią ir simboliškai prikeliantis naujam gyvenimui. Labai svarbu neįklimpti ilgam į pesimizmo liūną ir pasinaudoti operatyviai kiekvienu staigių išeičių pasiūlymu. Praradę pasitikėjimą savimi, keipkitės į žmones su stipriu Liūto ženklu ar dominuojančia Saulės energetika , jų įtaka užtemimo metu bus – lemtinga, jų valia bus pajėgi išvairuoti mus iš  liūdniausių  aklaviečių.

Lietuvių bendruomenės hologramoje užtemimas suaktyvins  daugybę sričių, iš kurių opiausios taps:   ekonominė sistema, finansai, kainodara, asmeniniai uždarbiai ir asmeninės vertės,  maisto ir baldų pramonė bei prekyba, prekės,  pardavimai, bankai, prekybos tinklai, maitinimo ir viešbučių tinklai. Taigi kalbos apie pinigus  ir kainas, ekonominės krizės baubas  taps iki pat  sausio galo – lietuviška aktualija.

Paradoksalu, jog bendras mūsų įsiaudrinimas dėl šių aktualijų, o ne  Likimo ar žvaigždžių fatalizmas,    ir sukels didelę finansinę  bei ekonominė krizę Lietuvoje.  J)). Mat ne žvaigždės diktuoja įvykius, o žmonės – Kosmoso energijų laidininkai-moderatoriai . Įsivaizduokim, jog mūsų bankai ir visi mes  sutartinai, visa bendruomenė vienas kitam kaip mantrą-palinkėjimą kartojam : „viskas su lietuviška  finansų rinka, ekonomika ir bankais bus OK, mes pasitikime savimi, mūsų bankai – geriausi ir stipriausi“.

Tokia visuotinė malda  nukreiptų užtemimo energijas į pozityvą: bendrosios lietuviškos hologramos lauke- atsirastų netikėti teisingi sprendimai, kurie ryškiai pagerintų Lt ekonomikos ir finansinės rinkos situaciją.

 

Liūdna, jog  taikos sąlygomis susivienijusi, vieninga lietuviška bendruomenė  - neįsivaizduojamas dalykas. Taigi užtemimo energijų įtakoje kiekvienas mes alinsime širdį dėl  savo  nepatenkintų poreikių ir per plonos piniginės, kuri neva žeidžia mūsų orumą, o mūsų aimanos-dejonės susilies į chorą  : „BANKROTAS! NËRA UŽ KÀ DUONOS NUSIPIRKTI!“. Taigi  visuotina lietuvių holograma vibruos ultranegatyviai , o negatyvių energijų režime įmanomos tik juodos ekonominės ar finansinės krizės.

Išvada: dėl būsimos  garsių  Lietuvos prekybos ir maitinimo, viešbučių  tinklų,  prestižinių prekių parduotuvių, bankų  finansinės  krizės kaltinkime tik savo nesugebėjimą susivienyti ir ...   žinių apie Kosmoso energijas  ignoravimą J))))

 

Užtemimo horoskope  planetų  steliumas Liūte yra priešpriešoje su stipriu Neptūnu Vandenyje. Kaip atsakas į  gilėjančią  būsimą  lietuvių pirkimo galios,  nacionalinės  ekonomikos  krizę – jau kilo  staigi nauja emigracijos banga, kurios motyvacija: „ieškoti geresnio psichomikroklimato ar  fantastiškų  lobių bei  pasakiškų pelnų užjūriuose“.

Kita opi  užtemimo tema :  MOTERYS, MAMOS, MOTINYSTË.  Nevaldomos  arba negatyvios užtemimo energijos gali smarkiai pabloginti santykius su mamomis,  iškelti  viešai pajuokai motinystės vertybes ar skatinti pažeisti moters pasirinkimo teises.  Suvaldytos, į pozityvą nukreiptos energijos  uždegs santykius su  mamomis  stipresne meilės ir pagarbos ugnimi, sustiprins motinystės ir moterų apsaugą .

Užtemimas gali  dovanoti motinystės džiaugsmą moterims, kurios  jo  dar nepažino. Visoms gimdyvėms ir besilaukiančioms  patariama  iki pat sausio, ypač  šią vasarą, papildomai pasirūpinti savo saugumu,  nedelsiant  reaguoti į kiekvieną namalonų , įtartiną menkniekį, susijusį su nėštumo, gimdymo eiga ir ką tik gimusio kūdikio sveikata.

Kita lietuviškos sąmonės aktualija: MITYBA, PENAS. Mes  turim įvairių maisto šaltinių: vienam tai -  3 porcijos cepelinų,  kitam- 2  shopingo turai po akropolį, 1 bilietas į muzikos koncertą ar spektaklį, pokalbis su dvasiniu žmogumi ,  atsigręžimas į Dievą, sąlytis su sakralia gamta . Visa tai yra mūsų penas. Vieniems pasiseks per Maksimos nuolaidas, kitiems – radus gerą knygą su dvasiniu užtaisu.

Gero, aukščiausios prabos muzikos  peno  šis užtemimas  atves Lietuvai  su kaupu. Lietuvą  savo talentais nutvieks garsios  vokalo, muzikos, dailės  žvaigždės Kažką jos  įžiebs, įkvėps  atrasti savyje  naujus talentus,  paragins  susimąstyti dėl savo  didžiųjų, kertinių  gabumų.

Deja, užtemimo metu užges svarbūs mūsų dvasios šviesuliai-maitintojai, kultūros puoselėtojai, žmonės, teikę stiprybės gyventi ir išlikti žmogumi. Neteksime iškilių dainininkų, muzikų, tapytojų .   Jau išėjo Anapilin S. Larinas, tapytojas  R.Sližys, kultūrologas B. Savukynas, šviesuolė dainininkė J. Miščiukaitė,  laisvės šauklys V. Kernagis, Šiaulių teatro metras P.Piaulokas, teatro legenda A. Chadaravičius   ... Jų išėjimo prasmės –  įžvelgti naujus talentingus vardus, palaikyti kylančias   naujas dvasios saules, rasti naujus peno šaltinius.

 

Dar išvardinu aktualesnes temas, kurias  akcentuos užtemimas kiekvieno lietuvio sąmonėje ir kuriose galite ženkliai laimėti , pasistūmėti į priekį, jei  pozityviai panaudosite užtemimo energijas :

-         vaikų  profesija ir karjera , vaikų  reputacija ir socialinė padėtis;

-    šeimos ateitis,   rūpimo būsto ar nekilnojamo turto  perspektyvos;

-    darbas  ir veikla užsienyje ar toli nuo namų ; užsienio kelionės su kolegomis, kolegų ir pavaldinių išsilavinimas, laimėjimai svetur, kituose miestuose;

-   jūsų  veiklos, darbo teisinis pagrįstumas;

- pergalės ir laimėjimai, satisfakcija  seksualiniuose santykiuose  santuokoje, poroje, su nuolatiniais partneriais;

- partnerių , sutuoktinių  atlygis  ir finansinis elgesys ;

- draugų tėvai , draugų būsto ir šeimos aplinkybės (teks palaikyti jų valią šiose srityse)

ir t.t. ir t.t.

Primenu , jog užtemimo Liūtė energijos reiškiasi itin  EGOCENTRIŠKAI,  GARSIAI,  GÀSDINANÈIAI  RIAUMOJANT, TRANKANT EGOISTIŠKAI KUMŠÈIU STALÀ, NIEKINANT SILPNESNĮ ir MUŠANTIS į KRÛTINÆ (tipo: „aš čia vadas, aš geriausiai žinau, kaip reikia, cit, klausykit be išlygų“). Jei nepakeliat garsių skandalų, užleiskite kelią Napoleonams, leiskite pasireikšti tiems, kas turi valios ir ambicijų  aktyviai veikti skandalo tematikoje, tykiai pakluskite stipresnei  valiai. Jei matote, kad skandalo dalykas palies jūsų gyvybinius interesus, elkitės drąsiai ir egoistiškai,  pilna jėga ginkite savo gyvybines teises.

Praktiniai patarimai šio užtemimo zonoje kiekvienam, gyvenančiam Lietuvoje, ar esančiam  lietuviško  dvasios lauke (hologramoje ) :
Skaičiuokit pinigus, nepirkit  nieko, kas viršija mokumą, nepalinkit staiga į prabangą . Nedarykit  staigių judesių remdamiesi  viešumoje eskaluojamu finansinės krizės  baubu. Optimaliai investuokite pagal savo realias finansines galimybes į nekilnojamą turtą, kurio kainos yra žemiausios ir dar  smarkiai kris 2009 metais. Nepardavinėkite  be didelio strioko nekilnojamo turto, vėliau, kai kainos nuo 2009 rudens  ims kilti, užsigraušite negyvai J))).
Nepasiduokite  „dosniems“ bankų gundymams, mat  ekonominės grėsmės akivaizdoje jie gali siūlyti fantastiškas sąlygas. Neužmirškit, jog visi jūsų  finansiniai sprendimai ir veiksmai, padaryti 2008 vasarą,  turės ilgalaikį 18 m.poveikį , nuo jų negalėsit  niekaip atsiriboti. Įsigykite savo svajonių daiktus, nes nuolaidų ir akcijų bus apstu, juk prekyba  apmirs. Pasinaudokite šio užtemimo energijomis , jei norite labiau išreikšti save,  parodyti pasauliui savo tikruosius talentus,  rasti  neišsenkamas savo kūrybingumo  versmes. Saugokite savo artimuosius širdininkus ir turinčius problemų su kraujagyslėmis – jiems ši vasara pavojinga. Neimkite nieko iš aplinkos  įvykių  per giliai į širdį, nes užtemimo energijos gali joje palikti negyjančių  amžinų randų: )))) . Juokaukite ir įsikibkite į humoro gelbėjimo ratą. Keiskite mitybą į sau palankią , optimalią. Atraskite sau  labiausiai tinkamą maistą. Keiskite vartojimo įpročius, jei jie trukdo jums jaustis laimingais. Optimizuokite asmeninį biudžetą. Nusipirkite  simbolinę piniginę – ji įprasmins, taps savotišku talismanu, sergėjančiu šios vasaros atradimus. Užtemimo  metu – liepą ir rugpjūtį, perfiltruokite savo aplinką  magišku klausimu: „Ar tas žmogus, ta veikla, ta situacija duoda jėgų man gyventi? Leidžia jaustis savimi? Stiprina mano savimonę    ir saviraišką?“ Jei širdis atsakys: „ne!, jis(ji) mane žlugdo, engia, vartoja, alina gyvybingumą, slopina gyvastį , diktuoja savo valią, pajungia savo norams, per tai prarandu save, ak....  “,  tuomet pasinaudokite  užtemimo energijomis ir  atsišvartuokite  nuo diktatorių, engėjų, tironų, narcizų, ištrūkite iš jų orbitų.
Jei turėjote problemų santykiuose su motinomis, iškelkite į paviršių visas nuoskaudas, restauruokite savo pažeistą žmogiškąjį orumą. Mat  dažna lietuvė motina savo ryškia, valdinga  asmenybe  nustelbia vaiko saviraišką arba savo stipria  ugnine meile  bei atsidavimu, susitapatinimu su vaiku, pririša prie savęs. Dėl to užaugę lietuviukai ilgai neatranda  savęs, per ilgai sukasi savo ryškių, dominavusių šeimos gyvenime mamų  orbitoje. Užtemimo energijos suteikia unikalų šansą  įveikti motinos kompleksus, nukirpti saitus , trukdančius gyventi savo gyvenimą, eiti  savo keliu.
2008/05/13liuchunkai
2018-11-05 14:10:00
20181105lck

ugg outlet


longchamp handbags


cheap jordans


canada goose outlet


fitflops shoes


michael kors outlet


mulberry handbags


nfl jersey wholesale


cheap jordans


michael kors wallets


under armour outlet


fitflops sale


cheap football shirts


tory burch outlet


cheap nfl jerseys


polo ralph lauren


cheap jordans


nike presto


christian louboutin outlet


air jordan 3


moncler outlet


kobe shoes


oakley sunglasses


canada goose coats


ugg outlet


thunder jerseys


polo ralph lauren


ugg outlet


ralph lauren polo shirts


uggs outlet


pandora charms


manchester united jersey


tory burch outlet


christian louboutin outlet


ed hardy clothing


real madrid jersey


oakley sunglasses


louboutin shoes


coach outlet online


canada goose jackets


cheap jerseys


kappa clothing


air max


christian louboutin outlet


air jordan shoes


camel shoes


pandora jewelry


new york knicks jersey


christian louboutin outlet


celtics jerseys


gucci outlet


uggs outlet


polo outlet


mizuno running shoes


michael kors outlet online


coach handbags


mont blanc pens


mavericks jerseys


canada goose coats


basketball shoes


palladium boots


polo outlet


giuseppe zanotti outlet


michael kors outlet clearance


michael kors outlet


fitflops sale


pandora outlet


kate spade outlet


ugg boots


michael kors outlet


coach outlet


coach outlet


canada goose outlet


ray ban outlet


canada goose outlet


michael kors outlet


pandora charms


polo ralph lauren


dior outlet


kobe 9


air jordan 4


swarovski outlet


ferragamo outlet


swarovski outlet


swarovski crystal


asics shoes


barcelona jersey


cheap nhl jerseys


clarks shoes


michael kors outlet online


ray ban sunglasses


montblanc pens


supreme clothing


canada goose jackets


nike shoes


canada goose jackets


bulls jerseys


ugg outlet


uggs outlet


magic jerseys


ugg boots


moncler outlet


ferragamo outlet


ugg boots


houston texans jerseys


y3 shoes


dolce and gabbana


true religion jeans


hermes outlet


coach factory outlet


tory burch outlet


herve leger outlet


salomon shoes


prada sunglasses


futbol baratas


supreme clothing


polo outlet


canada goose outlet


uggs outlet


michael kors


polo ralph lauren


cleveland cavaliers jersey


longchamp handbags


canada goose


fred perry polo shirts


mulberry bags


canada goose outlet


polo ralph lauren


canada goose outlet


michael kors outlet


michael kors outlet


lakers jerseys


michael kors outlet


burberry outlet


football shirts


polo outlet


coach outlet


le coq sportif shoes


lebron james shoes


canada goose jackets


moncler outlet


jordan shoes


world cup jerseys


moncler outlet


canada goose jackets


canada goose outlet


michael kors handbags


michael kors handbags


ralph lauren outlet


michael kors outlet


yeezy boost


hawks jerseys


true religion jeans


coach outlet


canada goose outlet


toms shoes


pandora charms


ugg outlet


pandora outlet


true religion outlet


coach outlet


christian louboutin outlet


uggs outlet


ugg boots


coach outlet


canada goose jackets


longchamp pliage


coach factory outlet


fila shoes


undefeated clothing


longchamp handbags


gucci handbags


canada goose outlet


canada goose outlet


longchamp solde


bvlgari jewelry


ugg outlet


coach outlet


coach factory outlet


fitflops sale clearance


ray ban sunglasses


christian louboutin outlet


fitflops outlet


coach outlet


coach outlet


fitflops


cheap nfl jerseys


christian louboutin store


prada shoes


coach outlet


true religion outlet


michael kors outlet


canada goose outlet


jordan shoes


coach outlet


gucci outlet


true religion jeans


off white


air jordan 4


michael kors handbags


michael kors outlet


red bottom shoes


ugg outlet


harden shoes


ray ban sunglasses


longchamp bags


knicks jerseys


uggs outlet


true religion jeans


ugg outlets


polo ralph lauren


uggs outlet


canada goose coats


nike outlet


nike lunarglide


ray ban sunglasses


adidas ultra boost


canada goose outlet


nike dunks


louboutin pas cher


golden goose sneakers


moncler jackets


pandora charms


christian louboutin outlet


coach outlet


ugg boots clearance


coach handbags


spurs jerseys


ubiq shoes


ugg boots


denver broncos jerseys


michael kors outlet


tory burch handbags


pandora charms


canada goose outlet


mbt shoes


air jordan 12


canada goose parka


cheap mlb jerseys


kate spade outlet


michael kors handbags


visvim shoes


oakley sunglasses


polo ralph lauren


fitflops sale clearance


pelicans jerseys


stussy clothing


minnetonka outlet


hermes birkin


ecco shoes


van cleef & arpels jewelry


cheap snapbacks


michael kors outlet


coach outlet online


nike shoes


ugg boots


vans shoes


longchamp outlet


ray ban sunglasses


coach outlet


ralph lauren pas cher


north face jackets


adidas outlet


supreme clothing


canada goose outlet


jordan shoes


michael kors outlet


ugg boots


michael kors


coach outlet


birkenstock sandals


michael kors outlet


mulberry handbags


merrell shoes


ralph lauren polo shirts


adidas uk


suns jerseys


polo ralph lauren


coach outlet


kings jerseys


ralph lauren polo shirts


canada goose jackets


moncler outlet


oakley sunglasses


ferragamo shoes


nike foamposite


mcm outlet


michael kors handbags


air max 90


kate spade outlet


ralph lauren polo


nike factory outlet


nike revolution


air huarache


michael kors outlet


kate spade outlet


off-white


ugg outlet


michael kors


canada goose outlet


20181105lck

Pridėti Komentarą


Ši svetainė – ne smurto zona. Provokatyvus, įžeidžiamas ar skleidžiantis negatyvias žinias bei emocijas komentaras bus be įspėjimo šalinamas, jo autorius – blokuojamas, praras teisę toliau komentuoti. Demokratija – tik su pliuso ženklu! Negalintys suturėti pykčio autorei rašykite tiesiai: sauleastrologe@yahoo.com

Jūsų Vardas