Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2008-02-02

2008 m vasario užtemimas ir arogantiškas Lietuvos ateities užgrobimas

Vasario 7 d. vyks Saulės užtemimas Vandenyje 18 laipsnyje, kurį astrologas D.Redjaras simboliškai pavadino „Karnavalo metu nuo žmogaus nuplėšiama kaukė“ . Užtemimas priklauso 10 N saroso serijai, kurios tematika kas 18 metų vis išplaukia įvykiuose į paviršių: „nuovargis ir išsekimas, kai tenka narplioti  daugybę keblumų ramiai, paeiliui, kai per naujienas, žinias  ar jaunus žmones gaunama nuvilianti, varžanti ėjimą į priekį informacija .“

Užtemimo poveikio zona : nuo 2007 rugsėjo pradžios iki 2008 rugpjūčio, svarbiausi įvykiai – vasario pradžioje.  Užtemimo cikliškumas – 18 metų. Taigi jie atgaivina, tampa aidu įvykių, kurie  vyko 1990 pavasarį,1972  sausį –vasarį.

Prisiminkim 1990 pavasario nuotaikas –  Sąjūdis, mitingai, ugningos V.V.Landsbergio kalbos, laisvės vėjai širdyse ir mintyse. Tiesa, planetų išsidėstymas , lydintis ano užtemimo įvykius buvo palankus sajūdžiams ir  jaudinantiems gatvės susibūrimams : Jupiteris Vėžyje ( mūsų sujaudinta , superpatriotiškai  tuomet nusiteikusi  tauta, siekusi istorinės teisybės ) prieš Saturno/Urano/Neptūno steliumą Ožiaragyje (senos nomenklatūros komandą) . Vis tik pavyko išjudinti bastioną. Šiemet Dėl Jupiterio  Ožiaragyje  ir Saturno Mergelėje trino – savo nebyliomis pavienėmis ožiaragiškomis  askezėmis/užsisklendimais  ir  mergeliškai „doruolišku, pragmatišku“ susitelkimu į  kasdienius rūpesčius tik palaikysime tai kas vyksta, ir kas turės realias  pasekmes  mūsų  šaliai 18 metų į priekį.

Užtemimas aktyvuoja lietuvių bendrijos energetinėje hologramoje  simbolines   8 būsto sritis, kurios valstybiniu  mastu siejamos su finansinėmis draugijomis-brolijomis (dėl naudos susivienijusiomis šutvėmis), su valstybės turtu, jos mokumu, nacionaliniais kreditais, bendrais ištekliais, vyriausybės  piniginėmis lėšomis, šalies gamtiniais turtais, reketu, ekonomine krize, stambaus masto valstybinių lėšų pasisavinimu.

Vandenio energetika  astrologijoje  (ir šiame  užtemime)   daniausiai žymi susivienijimą, sintezę įvairialypių elementų vardan  išsilaisvinimo , ateities.

Ką turim? Nuvarginti kasdienių problemų , nepastebėjome kaip Liūtas suėdė mūsų vaikų ateitį. Buvom pastatyti prieš faktą , be jokio referendumo,  bent jau simbolinių akcijų kiekvienam išdalinimo. Pagal užtemimo tematiką  pasiliko kartėlis dėl nuviliančios informacijos, galutinai buvo nuplėštą valdžios  maskarado kaukė. Vandeniškai juokinga, kai seno komunistų laivo žiurkių komanda vadinama  kilniai -  Leo. Astrologiškai aišku kodėl, mėginama priešingo  Liūt ženklo energijomis/ pavadinimais užmaskuoti  tiesą – vandeniškos (politikų-verslininkų-žiniasklaidininkų)  sintetinės komandos grobuonišką veiksmą – pagrindinio šalies turto – energetikos – užvaldymą. "Trigalvios slibinas" buvo tiesa.... ar trigalvis slibinas  kada nors buvo gėrio, išsivadavimo simboliu  žmonijos mitologijoje? Niekada....

Kokie elementai sintezavosi ir vardan kieno ateities? Socdemai,  taigi ex-komunistai (Vandenyje stiprus Saturnas – senoji valdžia ),  vandeniškai arogantiška  VP verslo struktūra ( nepriklausomas Uranas) , neskaidrūs elementai ( Vandenyje egzaltuotas Neptūnas, taigi daug kas patikėjo iliuzijomis- crazy idėjomis, jog per tai būsime laisvi nuo Rusijos arba tiesiog prisiplakė iš tiėkjimo, kad irgi gaus kažką ).  Vardan kieno ateities  sintezavosi ?  Vardan  2650  Lietuvos milijonierių vaikų ir provaikaičių, bet tik ne dėl jūsų , mūsų vaikų energetinės nepriklausomybės . Kapitalo  ir valstybės tikslai skirtingi, valstybė turėtų  dėti jam apynasrį, o ne įsitaisyti kaiptalisto užantyje iki pirmo aštresnio  posūkio, už kurio kapitalas pakeis švarką, taigi ir išpurtys valstybę į juodų paskolų balą –  per mūsų- jūsų mokesčius.  Greičiausiai, būsim juodaodžiai vergai  - maksimkos, kaip iš legendinio  rusų filmo apie jautruolį  jungą Maksimką.

Pildosi  Oskaro Milašiaus vizija...Dėl jos  taip svaigo inteligentai, kurie Lietuvoje  dažnai yra viso labo arba tarnai,  arba kuklios, hipermentalinės itin aukšto intelekto darbštuolės skruzdėlytės,  na , gal  paslaugūs kritikai,  politinės konjunktūros barometrai  (Mergelės archetipai). O turėtų būti – bjaurūs, kandūs, nepatogūs užsispyrę kritikai-valdžios kontrolieriai, išsaugoję absoliučiai švarų moralinį autoritetą.

Primenu vizijos esmę : Lietuva virs  Šiaurės Atėnais . Cha-cha , jau vizija sparčiai, žaibiškai pildosi Akropoliai ir Ermitažai jau tampa  visa Lietuva.  Nūdienos ir ateities pasaulyje , kur vyks karai dėl energetinių išteklių, valdžią turi tas, kas valdo elektrą, naftą ir dujas . O jas nuo šiol turės Šiaurės Atėnų  strategai-privatininkai , kuriems tarnausim kaip naivuoliai, nuolankūs maksimkos su geranoriškom nuostatomis veide „pradėkim gerus darbus nuo savęs“.... išvertus į ekonomines realijas ,nuo karjeros XXX Šiaurės Atėnų kasoje ar sandėlyje?

Senovėje, kai astrologai  slapta talkino tik karaliams ir  bažnyčios hierarchams , paprasti žmonės spėjo ateitį pagal besikartojančius ženklus. Šio užtemimo charakteringi  ženklai –   jaunuolių mirtys ir staigi , nauja  jaunimo emigracijos banga. Ryškesnis ženklas - persirijusio, nebaudžiamo Aleksandrijos Leo-klano elemento  užmušti vandeniškai  draugingi-protingi moksliukai pradinukai . Iki šiol nerastas , dingęs naujamečio naktį šviesuolis  Veisiejų  abiturientas Antanas, kuris vandeniškai švietė ir telkė mokyklos bendruomenę. Kiek dar nesužinome  dabar vykstančių smurto atvejų  Lt. jaunimo tarpe, o jie pagal žvaigždes vyksta itin žiaurūs, žiurkiški. Beje, vienas iš  negatyvių Vandenio simbolių  - žiurkių gauja, susivienijusi ką nors nusiaubti (švelnus variantas – finansiškai).

Iš šių ženklų galite patys  nesunkiai spėti ateitį, ką ės 18 metų (užtemimo  pasekmių trukmė)  Leo Lt. Neabejotinai - lėšas, skirtas paprastų, gabių vaikų apsaugai, mokyklų keliams, švietimui, jų kultūros  ir lavinimo programoms. Jiems čia liks tik maksimkų-krovikų pasirinkimas.  Šis užtemimas galėjo  mums atnešti  apvienijančias kultūrinės-mokslo filantropijos akcijas su valstybės  finansine parama, skirtas, tarkim, pažangaus jaunimo skatinimo programoms.  Revoliucingas programas, skirtas sugrąžinti jaunimą iš emigracijos. Tokiose programose  galėjo  susivienyti socialiai atsakingas kapitalas ir valstybės interesai.  Pažangias reformas, skatinančias ekonomines laisves -  smulkaus, individualaus verslo avansinį palikymą, vardan  šalies ateities. Mat 8 būstas tai ir - pažangiausių jėgų elementų susivienijimas vardan  proveržių į ateitį, išsivadavimas iš kontrolės, piklausomybės, nesavnaudis rėmimas  visko, kas skatina  žmonių pažangias transformacijas....

Laikai pasikeitė, Indigo kartos susiurbia į pasąmonę visus visuomenės švarius ir drumzlinus vandenius, užauga  pilietškai aktyvūs ir atsakingi už valstybės ateitį tik ant  stiprios, sisteminės  socialinės politikos mielių. Jie neturi drausminančių, demagoginių  moralės  varžtų,  gražios protingos kalbos jų neveikia, jie  atvirai reaguoja į tai, kas vyksta  aplink ,   kovingai orientuoti tik  į  savo, savo  artimųjų ateitį,  o ne į pagarbą tradicijoms. Nori  laisvai ir pilnavertiškai gyventi šiandien ir dabar, o ne  aukotis vardan  karaliaus Vytauto pelenų.

Kodėl vis tik Šiaurės Atėnai pasistatė tokie –  maksimkiniai, o ne verti pasidižiavimo, makrokultūriniai, kaip  ir turėjo vykti pagal pozityvų , šviesų  istorijos scenarijų? Ieškokim atsakymų  1990 įvykiuose. Komunistai liko valdžioje, nors  bet kokia revoliucija turi nušluoti negailestingai iš visur  nesugebančios valdyti valdžios elementus. Komunistai liko tie patys,  tik lozungus pakeitė . Vietoj „Viso pasaulio,proletarai, vienykitės“, atsirado „ Visos Lietuvos Levai, susivienykim!“. Susivienijo, žvėrys ... laukinėse prerijose...

2008.02.01
liuchunkai
2018-11-05 13:58:00
20181105lck

ugg outlet


longchamp handbags


cheap jordans


canada goose outlet


fitflops shoes


michael kors outlet


mulberry handbags


nfl jersey wholesale


cheap jordans


michael kors wallets


under armour outlet


fitflops sale


cheap football shirts


tory burch outlet


cheap nfl jerseys


polo ralph lauren


cheap jordans


nike presto


christian louboutin outlet


air jordan 3


moncler outlet


kobe shoes


oakley sunglasses


canada goose coats


ugg outlet


thunder jerseys


polo ralph lauren


ugg outlet


ralph lauren polo shirts


uggs outlet


pandora charms


manchester united jersey


tory burch outlet


christian louboutin outlet


ed hardy clothing


real madrid jersey


oakley sunglasses


louboutin shoes


coach outlet online


canada goose jackets


cheap jerseys


kappa clothing


air max


christian louboutin outlet


air jordan shoes


camel shoes


pandora jewelry


new york knicks jersey


christian louboutin outlet


celtics jerseys


gucci outlet


uggs outlet


polo outlet


mizuno running shoes


michael kors outlet online


coach handbags


mont blanc pens


mavericks jerseys


canada goose coats


basketball shoes


palladium boots


polo outlet


giuseppe zanotti outlet


michael kors outlet clearance


michael kors outlet


fitflops sale


pandora outlet


kate spade outlet


ugg boots


michael kors outlet


coach outlet


coach outlet


canada goose outlet


ray ban outlet


canada goose outlet


michael kors outlet


pandora charms


polo ralph lauren


dior outlet


kobe 9


air jordan 4


swarovski outlet


ferragamo outlet


swarovski outlet


swarovski crystal


asics shoes


barcelona jersey


cheap nhl jerseys


clarks shoes


michael kors outlet online


ray ban sunglasses


montblanc pens


supreme clothing


canada goose jackets


nike shoes


canada goose jackets


bulls jerseys


ugg outlet


uggs outlet


magic jerseys


ugg boots


moncler outlet


ferragamo outlet


ugg boots


houston texans jerseys


y3 shoes


dolce and gabbana


true religion jeans


hermes outlet


coach factory outlet


tory burch outlet


herve leger outlet


salomon shoes


prada sunglasses


futbol baratas


supreme clothing


polo outlet


canada goose outlet


uggs outlet


michael kors


polo ralph lauren


cleveland cavaliers jersey


longchamp handbags


canada goose


fred perry polo shirts


mulberry bags


canada goose outlet


polo ralph lauren


canada goose outlet


michael kors outlet


michael kors outlet


lakers jerseys


michael kors outlet


burberry outlet


football shirts


polo outlet


coach outlet


le coq sportif shoes


lebron james shoes


canada goose jackets


moncler outlet


jordan shoes


world cup jerseys


moncler outlet


canada goose jackets


canada goose outlet


michael kors handbags


michael kors handbags


ralph lauren outlet


michael kors outlet


yeezy boost


hawks jerseys


true religion jeans


coach outlet


canada goose outlet


toms shoes


pandora charms


ugg outlet


pandora outlet


true religion outlet


coach outlet


christian louboutin outlet


uggs outlet


ugg boots


coach outlet


canada goose jackets


longchamp pliage


coach factory outlet


fila shoes


undefeated clothing


longchamp handbags


gucci handbags


canada goose outlet


canada goose outlet


longchamp solde


bvlgari jewelry


ugg outlet


coach outlet


coach factory outlet


fitflops sale clearance


ray ban sunglasses


christian louboutin outlet


fitflops outlet


coach outlet


coach outlet


fitflops


cheap nfl jerseys


christian louboutin store


prada shoes


coach outlet


true religion outlet


michael kors outlet


canada goose outlet


jordan shoes


coach outlet


gucci outlet


true religion jeans


off white


air jordan 4


michael kors handbags


michael kors outlet


red bottom shoes


ugg outlet


harden shoes


ray ban sunglasses


longchamp bags


knicks jerseys


uggs outlet


true religion jeans


ugg outlets


polo ralph lauren


uggs outlet


canada goose coats


nike outlet


nike lunarglide


ray ban sunglasses


adidas ultra boost


canada goose outlet


nike dunks


louboutin pas cher


golden goose sneakers


moncler jackets


pandora charms


christian louboutin outlet


coach outlet


ugg boots clearance


coach handbags


spurs jerseys


ubiq shoes


ugg boots


denver broncos jerseys


michael kors outlet


tory burch handbags


pandora charms


canada goose outlet


mbt shoes


air jordan 12


canada goose parka


cheap mlb jerseys


kate spade outlet


michael kors handbags


visvim shoes


oakley sunglasses


polo ralph lauren


fitflops sale clearance


pelicans jerseys


stussy clothing


minnetonka outlet


hermes birkin


ecco shoes


van cleef & arpels jewelry


cheap snapbacks


michael kors outlet


coach outlet online


nike shoes


ugg boots


vans shoes


longchamp outlet


ray ban sunglasses


coach outlet


ralph lauren pas cher


north face jackets


adidas outlet


supreme clothing


canada goose outlet


jordan shoes


michael kors outlet


ugg boots


michael kors


coach outlet


birkenstock sandals


michael kors outlet


mulberry handbags


merrell shoes


ralph lauren polo shirts


adidas uk


suns jerseys


polo ralph lauren


coach outlet


kings jerseys


ralph lauren polo shirts


canada goose jackets


moncler outlet


oakley sunglasses


ferragamo shoes


nike foamposite


mcm outlet


michael kors handbags


air max 90


kate spade outlet


ralph lauren polo


nike factory outlet


nike revolution


air huarache


michael kors outlet


kate spade outlet


off-white


ugg outlet


michael kors


canada goose outlet


20181105lck

Pridėti Komentarą


Ši svetainė – ne smurto zona. Provokatyvus, įžeidžiamas ar skleidžiantis negatyvias žinias bei emocijas komentaras bus be įspėjimo šalinamas, jo autorius – blokuojamas, praras teisę toliau komentuoti. Demokratija – tik su pliuso ženklu! Negalintys suturėti pykčio autorei rašykite tiesiai: sauleastrologe@yahoo.com

Jūsų Vardas