Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Naujienos

2007-12-16

LAD 3-io susitikimo tekstai ir informacija apie LASTRA

Gruodžio 16 d. įvyko 3-iasis LAD susitikimas. Siūlome pasiklausyti Austėjos ir Eolantijos Latakienės  pranešimų .

Austėja                                „Mitai ir dvasinės tautų patirties informacija"

http://rapidshare.com/files/77006933/WS_30001.WMA.html 

Eolantija Latakienė             Merkurijaus fazės" (referatas pagal 4-ių A.Makarovo Saulės-Mėnulio ciklo fazių hipotezę)

http://rapidshare.com/files/77007114/WS_30002.WMA.html

žodinis tekstas: http://www.horoskopas.lt/index.php?id=723

Pastaba: jei norite atsisiųsti  ir perklausyti tekstus,  spauskite lentelėje nuorodą "Free".  

Antroje dalyje astrologė Saulė pasakojo įspūdžius iš viešnagės pas Latvijos astrologų asociacijos (LASTRA) vadovę  Gitą Immermane (www.astrologer.lv).

http://img215.imageshack.us/img215/9642/sugitaqv4.jpg - Gita Immermane ir astrologė  Saulė. Ryga, 2007 gruodis, neformalus susitikimas. 

Astrologijos socializacijos tempai Latvijos respublikoje lenkia Lietuvos astrorealijas  bene 50 metų. LASTRA įsisteigė 2000 metais, jau jungia 80 astrologų, atstovaujančių 16 oficialių, legalių astrologijos mokyklų. Iš kiekvienos mokyklos atstovų yra sudaryta jungtinė taryba, kuri sertifikuoja naujus astrologus. Reikalavimai jiems – kažkurios astromokyklos baigimas, jau sertifikuotų astrologų rekomendacijos ir išlaikytas žodinis egzaminas, kurį surengia LASTRA taryba.
Latvijos  švietimo ministerijoje jau įregistruota paraiška dėl „astrologo" kaip profesijos  oficialaus patvirtinimo ir įteisinimo.
Latvijoje jau seniai įveikta pakopa , atskiriant visuomenės sąmonėje astrologų, būrėjų, ezoterikų, parapsichologų  ir bioenergetikų veiklas. Palyginimui: Lietuvos visuomeninė sąmonė, kurią moderuoja žiniasklaida, iki šiol šias skirtingas veiklas priskiria „burtams ir magijai". Padėtis pasikeis negreit, mat  naujas Spaudos įstatymas draudžia žiniasklaidos priemonėse astrologijos reklamą. Beje, bet kokie griežti informaciniai draudimai būdingi  valstybėms, atstovaujančioms unitarinę kultūrą, kuri veda į totalitarinio valdymo formas.
Latvijoje  kvalifikuotas astrologas – gerbiamas,  išsimokslinęs  žmogus. Ten yra leidžiama daug specializuotų periodinių  astrologinių mėnraščių , kur pateikiamos ne literatūrinio žanro vaizdinės prognozės, o  konkreti aktuali  informacija  astrologiniais  simboliais.  
Latvijos bankas yra net išleidęs proginę  monetą su astrogramos (Zodiako) atvaizdu. Įdarbinimo kompanijos legaliai, su sutartimis samdo astrologus konsultacijoms. Prieš rinkimus partijos oficialiai, viešai samdo astrologus konsultuoti dėl taktikos, dėl viešų ryšių kampanijų optimizavimo.
 LASTRA siekia apjungti 3-jų Baltijos valstybių astrologus bendriems projektams ir tyrimams.  2008 vasario 16 d. Rygoje vyks Baltijos astrologų  konferencija.

 

Visus astrologus teoretikus ir astrologus praktikus, norinčius joje dalyvauti, kviečiame iki sausio 15 d. siųsti pranešimų temas adresu: ltastro.draugija@gmail.com.
Sekantis, 4-asis  LAD susitikimas vyks 2008 sausio viduryje ( konkreti data  ir vieta bus patikslinta vėliau, Naujienų skyriuje). Jo tema: Geltonosios Žiurkės metų prognozės – pagal kiniečius, vakariečius, Feng šui ir t.t.