Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Naujienos

2010-10-07

Falšyvi "astrologai"

Yra tokia svetainė www.horoskopai.lt . Neturiu su ja nieko bendra, nepažįstu tų žmonių - NEI VIENO! Gražiuoju prašiau, kad neapgaudinėtų web-vartotojų, išimtų  klaidinantį straipsnį su  neva Saulės  paslaugomis. Žmonės rašo laiškus man, o jie patenka į tūlo Adrijaus  rankas.

Dirbu viena, kartais su laiškų gausa padeda susitvarkyti dukra. Neturiu jokių asistentų ir tarpininkų-apsišaukėlių. Visi laiškai mano vardu iš kitų svetainių - svetimi, apgaulė, jų nerašau. Saulė

2010.10.07
Vardas
2013-08-26 19:25:00
Tūlas Adrijus kaip matau mėgėjas užsiiminėt, panašių domenų į populiarus pavadinimus pirkimu ir po to jų pardavimu. Žmogus netyčia suklysta vieną raidę, ne taip parašo kitą ir opa jis jau nukreipiamas į jo valdomą domeną. Kiti iš to ir "biznius" daro, pardavinėja savo valdomus domenus tiems kuriems aktualu, kad žmonės eitu į jų tikrus psl. o ne į "suklastotas" kopijas.

KONTAKTAI
El. paštas: adrijus (eta) searchengineoptimization.lt
Mob.: (+370) 656 42780

O štai ir dar:
http://www.searchengineoptimization.lt/parduodami-domenai/

P. S. Saulė Tūlas Adrijus Rudaitis ne vien domenus supirkinėja, jis nusisavina kūrybinius sumanymus be skrupulų, net visi mano sugalvoti užsakymų formatai pas jį be jokių skrupulų nuplagijuoti. Jam negalioja jokia intelektinė nuosavybė. Yra užsisakiusių pas jį horoskopus Saulės vardu , jo komanda juos ėmėsi atlikti, turiu įrodymų. Savo interviu su nuotrauka iš jo svetainės (ją įdėjo , kad toliau klaidintų žmones) priverčiau išimti pagrasinusi teismais, už tai gavau porciją keiksmų ir bjaurių laiškų. Supratau, kad nusileisti iki to žmogaus smurtinio lygio, su juo konkuruoti, tąsytis po teismus - per žema, kaip purve išsivolioti. Su mielu noru konkuruočiau su sau lygiais, garbingais astrologais, nei su juodu ekstremistu. Stebina "astrologai", kurie sutinka su tokiu nesąžiningu veikėju bendradarbiauti.

Pridėti Komentarą


Ši svetainė – ne smurto zona. Provokatyvus, įžeidžiamas ar skleidžiantis negatyvias žinias bei emocijas komentaras bus be įspėjimo šalinamas, jo autorius – blokuojamas, praras teisę toliau komentuoti. Demokratija – tik su pliuso ženklu! Negalintys suturėti pykčio autorei rašykite tiesiai: sauleastrologe@yahoo.com

Jūsų Vardas