Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2005-02-23

Kambarinių gėlių magija

Angele! Imk ją, skink, smulkiažiedę burtažolę.Vazon pamerk, išsaugok! Ir pastatyk tarp dar mums
neatvertų džiaugsmų…

R.M. Rilke "Penktoji elegija"

 

Žymusis austrų poetas R.M.Rilke neklydo nukreipdamas amžininkų žvilgsnius į bežades gėles. XX amžiaus pradžioje šios amžinojo grožio liudytojos mokslo buvo nuvertintos iki "suklasifikuotų botanikos egzempliorių" ( o siaube, koks materialistų vištakumas !). Vargšės gėlės, negalėjo viešai apginti savo teisių į lygiavertę sulig žmogum būtį.

Gėlės bendrauja su mumis per aurą - bioenergijos lauką. Mylimų gėlių aura - švytinti, jos grąžina į aplinką dvigubai tiek energijos, kiek gauna iš rūpestingų žmonių. Augalas, su kuriuo artimai bendraujate, įspės dėl nelaimių, praneš iš anksto džiugias permainas, nurodys slaptus priešus, sustiprins imunitetą. Dešimt metų auginu plačialapę difenbachiją . Atsitiktinė viešnia prigąsdino, kad šis augalas - kenksmingas. Suabejojau, gal išties reikėtų ją kam padovanoti. Difenbachija įsižeidė ir per savaitę numetė didžiumą lapų. Jau metus užpykusi nerodo gyvybės ženklų. Viliuosi, šį pavsasarį ji atleis man neištikimybę.

Astrologijoje gėles valdo Jaučio ženklas. Asmeniniame horoskope santykius su augalais žymi 2-asis būstas ir jį valdančios planetos padėtis. Tarkim, 2-ojo būsto viršūnė yra Vėžio ženkle., Vadinasi, tinka laikyti Mėnulio valdomus augalus. Astromedicina rekomenduoja skirtingas gėles pažeistoms arba energetiškai silpnoms planetoms sustiprinti. Silpną Venerą stirpina Tauro ar Svarstyklių augalai , pažeistą Merkurijų suaktyvina Mergelės ar Dvynių augmenija.

Rinkdamasi gėles stenkitės nesilaikyti astrologinių dogmų. Nes gyva gėlė kaipmat pajus, kad siekate iš jos naudos. Ir įsižeis. Kaip ta difenbachija.

AvinasAlijošius pagerina miegamojo energetiką, padeda iš vakaro apsispręsti, o nuo ankstyvo ryto - būti veikliais. Begonija skatina iniciatyvas. Rododendras ramina, stirpina ryšius su draugais.

TaurasNašlaitinė sanpaulija dovanoja džiaugsmą nusivylusiems meile, saugo vaikus nuo negatyvios energijos. Ciklamenas guodžia vienatvėje ir sušildo sužvarbusią sielą.

Dvyniai Smidras (asparagus) padeda įgyvendinti svajones. Elninis plačiaragis (platycerium) nukreipia klaidžias mintis link žemiškų tikslų

VėžysMėnulio žmonėms artimi visi baltažiedžiai, kuplūs augalai. Pelargonija išsklaido nerimą ir padeda išsaugoti gerą nuotaiką. Meilenis grąžina dvasinę pusiausvyrą ir viltį.

LiūtasRyškiaspalviai, ypač geltonžiedžiai augalai tulpės, saulėgrąžos, geltonosios rožės, herberos - nutekia optimistiškai. Chrizantema padeda susikaupti užimtumo išsekintiems žmonėms. Kalceoliarija žadina gyvenimo geismą.

MergelėMergelių augalai nėra išvaizdūs, tačiau pranoksta kitus gydomuoju ir energetiniu poveikiu. Mirta globoja nedrąsius, sutrikusius po stresų. Hortenzija atpalaiduoja ir skatina improvizuoti bei ieškoti išeičių.

Svarstyklės Kambarinės rožės ir orchidėjos grąžina pusiausvyrą. Raudonžiedė guzmanija suaktyvina išsiblaškėlius ir žadina potraukius.

SkorpionasGinura, šis šliaužiojantis, tamsiai purpurinės spalvos vijoklis apsaugo jautruolius nuo prešiškai nusiteikusių svečių ir gesina nuoskaudas. Raibasis krotonas padeda atsistiesti po krizių ir padeda rasti dar tiesesnį kelią į pagrindinį tikslą.

Šaulys Kuokštinis chlorofitas suteikia naujų impulsų, kai stringa sumanymai. Hovėja skatina produktyvų mąstymą.

OžiaragisKaktusai veikia aplinką itin agresyviai. Tačiau "saturniškųjų" depresijų prislėgtus Ožiaragius jie skatina ginti asmeninius interesus ir apsaugo nuo negatyvių išorės energijų.
Fikusas gesina konfliktus, o juka padeda nubrėžti tolimas perspektyvas.

Vandenis Karpažolė, arba raudonoji Kalėdų žvaigždė, padeda rasti pašaukimą. Maranta apsaugo nuo nepriteklių ir padeda užbaigti pradėtus darbus. Kambarinis klevas filtruoja negatyvią energiją. Apelsinmedis ugdo kantrybę laukiant atgimimo.

ŽuvysAtlaidžiosios Žuvys "sutinka" su įvairių rūšių gėlėmis. Viksvuolė it amžinas variklis pumpuoja energiją ir išsklaido liūdesį. Storalapis (crassula) primena amžinas vertybes ir neleidžia užsisklęsti.

Astrologė Saulė


Publikuota savaitraštyje "TV per savaitę"
.