Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2005-02-23

Saulėtas gimtadienis

Esu nuolatinė puslapio "Žvaigždės kalba" skaitytoja. Norėčiau paliesti gimtadienių temą - žmogui tai didelė šventė . Kaip reikėtų švęsti gimtadienius? Lina, Akmenė

Astrologijoje gimimo diena yra svarbesnė, nei Naujųjų metų šventimas. Kai Saulė grįžta į tą patį tašką, kur ji buvo gimimo akimirką, prasideda individualūs astrologiniai naujieji metai - su naujomis gyvenimo temomis, kitais įvykiais, naujais žmonėmis ir kasmet kintamais ryšiais su aplinka.

Tikslų Saulės sugrįžimo laiką paprastai apskaičiuoja astrologai. Jį galima sužinoti ir savarankiškai, pasinaudojus specialiomis astrologinėmis programomis, kurios braižo soliarus. Soliaras, arba saulės sugrįžimas - tai metinė žmogaus astrograma, kurioje užfiksuota dangaus kūnų padėtis žmogaus astrologinio gimtadienio akimirką. Pagal šią astrogramą prognozuojami asmeniniai įvykiai, apibūdinama žmogaus savijauta metų bėgyje. Įprasta, kad gimtadieniai švenčiami tą pačią gimimo dieną. Tačiau dėl skirtingų Saulės sugrįžimų astrologini gimtadienio laikas gali kasmet svyruoti - nuo kelių valandų iki kelių parų. Idealu, jei žinote tikslų soliaro laiką ir tą akimirką pasitinkate savuosius, išskirtinius naujuosius metus.

12-ka pirmųjų parų, skaičiuojant nuo astrologinio gimtadienio, yra ypač ženklios. Jose tarsi veidrodyje atsispindi ateinančių individualių metų įvykiai. Patartina jas sukonspektuoti, atkreipiant dėmesį į keistenybes, naujienas, nuotaikų kaitą , aplinkinių elgesį. Viena diena atitinka vieną mėnesį . Pirmoji - pirmąjį mėnesį po gimtadienio, antroji - antrąjį ir t.t. Jei gimtadienis - spalio 20-tą, vadinasi, spalio 20-toji atitiks įvykius nuo spalio 20 iki lapkričio 20osios, spalio 21-oji - nuo lapkričio 20-tosios iki gruodžio 20-tosios ir t.t. Pastebėta, kad pozityvios reakcijos, šviesios mintys per tas 12-ka dienų, gali pakreipti geresne linkme ir būsimus metų įvykius. Išbandykite gimtadienio magiją.

Gimtadienio magija

1 diena. Pasipuoškite naujais drabužiais, pasidarykite naują šukuoseną, atrodykite nepriekaištingai, kad išgirstumėt kuo daugiau komplimentų. Jie pasufleruos, kaip kitąmet jus priims aplinka. Apmąstykite, koks įvaizdis ir stilius tinkamesnis dabartiniam gyvenimo būdui, kokios spalvos intuityviai traukia. Bent valandą pabūkite vienatvės ramybėje it atsakykite mintyse į klausimus: "kas aš su?", "kuo skiriuosi nuo kitų?", "kas man šiemet svarbiausia".

2 diena. Stebėkite, ar daugiau išleidžiate ar gaunate dovanų. Tai padės perprasti būsimų metų finansinę padėtį. Susimąstykite, iš kokių lėšų gyvensite, suplanuokite asmeninį biudžetą. Tądien darykite tik tai, kas patinka, venkite antipatiškų žmonių. Būtinai susitikite su mama. Klausykitės malonios muzikos, saikingai skanaukite tik mėgiamą maistą - tai padės teisingai maitintis visus metus.

3 diena. Kuo daugiau skaitykite, rinkite reikalingas žinias, bendraukite telefonu, internetu, SMS žinutėmis. Šios dienos pažintys ir susitikimai - reikšmingi.Pasvarstykite, kokioje srityje norėtomėt pasitobulinti: gal kalbų, gal vairavimo? Šią dieną atsiradęs užsidegimas kažko išmokti - lyg kelrodė žvaigždė nukreips tinkamų mokslų linkme. Pasistenkite nesusipykti su broliais, seserimis, kaimynais: šios dienos ginčai gali trukti ištisus metus.

4 diena. Pasilikite namuose arba nuvykite į naują vietą, kur ketinate persikraustyti. Paklauskite mintyse savęs : "ar man jauku ir saugu namuose?", "kur norėčiau gyventi?", "ar sutariu su tėvais? ". Intuityvūs atsakymai padės įspėti ateinančių metų būsto permainas ar, atvirkščiai, sėslumą. Užsibrėškite, kuo praturtinsite ir kaip pagerinsite šeimos gyvenimą. Tinka bendrauti tik su šeimos nariais, tėvais, prisiminti praeitį, aplankyti artimųjų kapus.

5 diena. Tai - pramogų, linksmybių ir optimizmo diena. Kai kurie astrologai pataria triukšmingai švęsti gimtadienį kaip tik Saulės valdomą dieną. Praleiskite ją su mylimaisiais, vaikais, pasinerkite į kūrybą, sportuokite, apsilankykite teatre, koncerte ir svečiuose, prisijunkite prie smagios kompanijos. Netinka daug dirbti ir liūdėti - per tai pražiopsotumėt meilės siunčiamus ženklus. Tądien gimsta kūrybiniai sumanymai, aptariamos atostogos.

6 diena. Tvarkykitės, švarinkitės, sudarinėkite metinę darbotvarkę ir kurkite buities strategiją. Šią, mergeliško triūso dieną, užsiimkite tik konkrečia veikla, racionaliau pertvarkykite darbo vietą, suplanuokite remontus, pasirūpinkite pagalbininkais, plušėkite sode, užsiimkite rankdarbiais. Tinka tikrintis sveikatą, aiškintis įtartinų nagalavimų priežastis. Tos dienos prasta savijauta įspėja dėl būsimų negalių. Priimkite kritiką - ji tik į naudą.

7 diena. Būkite viešumoje, dalyvaukite įvairiuose renginiuose. Pasistenkite su niekuo nesipykti. Įsižiūrėkite į žmones, kurie siūlo bendradarbiauti ir į tuos, kurie užsipuolė tarsi be jokios priežasties. Jie - šiųmetiniai bendrininkai ir priešai. Įsigilinkite į santuokinių problemas, susitarkite dėl bendrų planų, aiškinkitės, kas kenkia jūsų poros darnai. Tądien galima nujausti skyrybų grėsmę ar būsimas vedybas.

8 diena. Pasitelkite įžvalgą, kad suvoktumėt, su kokiomis netektimis šiemet susidursite. Apsidairykite, kas trukdo jums siekti tikslų ir būti savimi. Tądien tinka, pradėti kovą su ydomis, nutraukti ryšius su žmonėmis, kurie nuodijo gyvenimą ar pavergė valią. Tai - maginių apsauginių ritualų ir dvasinių praktikų diena. Deginkite žvakes, šventinkite būstą, nueikite į pirtį, išsimaudykite, nepriimkite dovanų iš pašalinių

9 diena. Gerai, jei bendrausite su užsienio svečiais, surengsite iškylą į gamtą. Klausydami paukščių giesmių, ganydami debesis, stenkitės bent pusdieniui atitrūkti nuo žemiškų, materialių problemų. Tai - kilnių siekių diena, kai tampa akivaizdūs gėrio ir blogio skirtumai. Nemeluokite nei sau, nei kitiems, nuoširdžiai atsakykite į klausimą: "kuo aš tikiu?", "ar mano įsitikinimai neriboja kitų laisvių?". Tądien numatomi užsienio ryšiai, suplanuojamos tolimos kelionės, visuomeninė veikla.

10 diena. Pagal šefų elgesį prognozuojamos karjeros perspektyvos. Konfliktiškose situacijose su valdžia būtina iškart pasiekti komromisą, nepaliekant

įtampos ir neaiškumų - tos dienos pozityvūs sprendimai nuves į profesinę sėkmę. Svarbu neužrūstinti darbdavių ir maitintojų. Suformuluokite pagrindinius tikslus: ko ir kaip sieksite.

11 diena. Susitikite su draugais, įsigilinkite į jų problemas. Atkreipkit dėmesį į žmones, kurie tądien jums patarė, pagelbėjo. Astrologiškai jiems lemta visus metus teikti jums bičiulišką paramą. Nepalanku būti vienam. Kuo daugiau bendraukite su sava komanda, neatsiribokite nuo bendrų interesų. Tądien išryškės metus vyrausiantis kolektyvo požiūris į jus - kritiškas ar palankus.

12 diena. Pabūkite vienumoje - saugioje, intymioje erdvėje. Įsiminkite sapnus ir pranašingus ženklus. Mistinę nuojautų ir meditacijų dieną geriau pašvęsti sielos dalykams. Nušvitusi mintis, įsimintinos eilės iš mylimo poeto tomelio, dienoraščio įrašai padės nujausti karmines metų temas. Tinka burtis ir kitaip spėti savąją Lemtį, kažką paaukoti, neimti atlygio už gerą darbą.

Astrologė Saulė

Publikuota savaitraštyje "TV per savaitę".
liuchunkai
2018-11-05 13:26:00
20181105lck

ugg outlet


longchamp handbags


cheap jordans


canada goose outlet


fitflops shoes


michael kors outlet


mulberry handbags


nfl jersey wholesale


cheap jordans


michael kors wallets


under armour outlet


fitflops sale


cheap football shirts


tory burch outlet


cheap nfl jerseys


polo ralph lauren


cheap jordans


nike presto


christian louboutin outlet


air jordan 3


moncler outlet


kobe shoes


oakley sunglasses


canada goose coats


ugg outlet


thunder jerseys


polo ralph lauren


ugg outlet


ralph lauren polo shirts


uggs outlet


pandora charms


manchester united jersey


tory burch outlet


christian louboutin outlet


ed hardy clothing


real madrid jersey


oakley sunglasses


louboutin shoes


coach outlet online


canada goose jackets


cheap jerseys


kappa clothing


air max


christian louboutin outlet


air jordan shoes


camel shoes


pandora jewelry


new york knicks jersey


christian louboutin outlet


celtics jerseys


gucci outlet


uggs outlet


polo outlet


mizuno running shoes


michael kors outlet online


coach handbags


mont blanc pens


mavericks jerseys


canada goose coats


basketball shoes


palladium boots


polo outlet


giuseppe zanotti outlet


michael kors outlet clearance


michael kors outlet


fitflops sale


pandora outlet


kate spade outlet


ugg boots


michael kors outlet


coach outlet


coach outlet


canada goose outlet


ray ban outlet


canada goose outlet


michael kors outlet


pandora charms


polo ralph lauren


dior outlet


kobe 9


air jordan 4


swarovski outlet


ferragamo outlet


swarovski outlet


swarovski crystal


asics shoes


barcelona jersey


cheap nhl jerseys


clarks shoes


michael kors outlet online


ray ban sunglasses


montblanc pens


supreme clothing


canada goose jackets


nike shoes


canada goose jackets


bulls jerseys


ugg outlet


uggs outlet


magic jerseys


ugg boots


moncler outlet


ferragamo outlet


ugg boots


houston texans jerseys


y3 shoes


dolce and gabbana


true religion jeans


hermes outlet


coach factory outlet


tory burch outlet


herve leger outlet


salomon shoes


prada sunglasses


futbol baratas


supreme clothing


polo outlet


canada goose outlet


uggs outlet


michael kors


polo ralph lauren


cleveland cavaliers jersey


longchamp handbags


canada goose


fred perry polo shirts


mulberry bags


canada goose outlet


polo ralph lauren


canada goose outlet


michael kors outlet


michael kors outlet


lakers jerseys


michael kors outlet


burberry outlet


football shirts


polo outlet


coach outlet


le coq sportif shoes


lebron james shoes


canada goose jackets


moncler outlet


jordan shoes


world cup jerseys


moncler outlet


canada goose jackets


canada goose outlet


michael kors handbags


michael kors handbags


ralph lauren outlet


michael kors outlet


yeezy boost


hawks jerseys


true religion jeans


coach outlet


canada goose outlet


toms shoes


pandora charms


ugg outlet


pandora outlet


true religion outlet


coach outlet


christian louboutin outlet


uggs outlet


ugg boots


coach outlet


canada goose jackets


longchamp pliage


coach factory outlet


fila shoes


undefeated clothing


longchamp handbags


gucci handbags


canada goose outlet


canada goose outlet


longchamp solde


bvlgari jewelry


ugg outlet


coach outlet


coach factory outlet


fitflops sale clearance


ray ban sunglasses


christian louboutin outlet


fitflops outlet


coach outlet


coach outlet


fitflops


cheap nfl jerseys


christian louboutin store


prada shoes


coach outlet


true religion outlet


michael kors outlet


canada goose outlet


jordan shoes


coach outlet


gucci outlet


true religion jeans


off white


air jordan 4


michael kors handbags


michael kors outlet


red bottom shoes


ugg outlet


harden shoes


ray ban sunglasses


longchamp bags


knicks jerseys


uggs outlet


true religion jeans


ugg outlets


polo ralph lauren


uggs outlet


canada goose coats


nike outlet


nike lunarglide


ray ban sunglasses


adidas ultra boost


canada goose outlet


nike dunks


louboutin pas cher


golden goose sneakers


moncler jackets


pandora charms


christian louboutin outlet


coach outlet


ugg boots clearance


coach handbags


spurs jerseys


ubiq shoes


ugg boots


denver broncos jerseys


michael kors outlet


tory burch handbags


pandora charms


canada goose outlet


mbt shoes


air jordan 12


canada goose parka


cheap mlb jerseys


kate spade outlet


michael kors handbags


visvim shoes


oakley sunglasses


polo ralph lauren


fitflops sale clearance


pelicans jerseys


stussy clothing


minnetonka outlet


hermes birkin


ecco shoes


van cleef & arpels jewelry


cheap snapbacks


michael kors outlet


coach outlet online


nike shoes


ugg boots


vans shoes


longchamp outlet


ray ban sunglasses


coach outlet


ralph lauren pas cher


north face jackets


adidas outlet


supreme clothing


canada goose outlet


jordan shoes


michael kors outlet


ugg boots


michael kors


coach outlet


birkenstock sandals


michael kors outlet


mulberry handbags


merrell shoes


ralph lauren polo shirts


adidas uk


suns jerseys


polo ralph lauren


coach outlet


kings jerseys


ralph lauren polo shirts


canada goose jackets


moncler outlet


oakley sunglasses


ferragamo shoes


nike foamposite


mcm outlet


michael kors handbags


air max 90


kate spade outlet


ralph lauren polo


nike factory outlet


nike revolution


air huarache


michael kors outlet


kate spade outlet


off-white


ugg outlet


michael kors


canada goose outlet


20181105lck

Pridėti Komentarą


Ši svetainė – ne smurto zona. Provokatyvus, įžeidžiamas ar skleidžiantis negatyvias žinias bei emocijas komentaras bus be įspėjimo šalinamas, jo autorius – blokuojamas, praras teisę toliau komentuoti. Demokratija – tik su pliuso ženklu! Negalintys suturėti pykčio autorei rašykite tiesiai: sauleastrologe@yahoo.com

Jūsų Vardas