Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2005-02-23

Saulėtas gimtadienis

Esu nuolatinė puslapio "Žvaigždės kalba" skaitytoja. Norėčiau paliesti gimtadienių temą - žmogui tai didelė šventė . Kaip reikėtų švęsti gimtadienius? Lina, Akmenė

Astrologijoje gimimo diena yra svarbesnė, nei Naujųjų metų šventimas. Kai Saulė grįžta į tą patį tašką, kur ji buvo gimimo akimirką, prasideda individualūs astrologiniai naujieji metai - su naujomis gyvenimo temomis, kitais įvykiais, naujais žmonėmis ir kasmet kintamais ryšiais su aplinka.

Tikslų Saulės sugrįžimo laiką paprastai apskaičiuoja astrologai. Jį galima sužinoti ir savarankiškai, pasinaudojus specialiomis astrologinėmis programomis, kurios braižo soliarus. Soliaras, arba saulės sugrįžimas - tai metinė žmogaus astrograma, kurioje užfiksuota dangaus kūnų padėtis žmogaus astrologinio gimtadienio akimirką. Pagal šią astrogramą prognozuojami asmeniniai įvykiai, apibūdinama žmogaus savijauta metų bėgyje. Įprasta, kad gimtadieniai švenčiami tą pačią gimimo dieną. Tačiau dėl skirtingų Saulės sugrįžimų astrologini gimtadienio laikas gali kasmet svyruoti - nuo kelių valandų iki kelių parų. Idealu, jei žinote tikslų soliaro laiką ir tą akimirką pasitinkate savuosius, išskirtinius naujuosius metus.

12-ka pirmųjų parų, skaičiuojant nuo astrologinio gimtadienio, yra ypač ženklios. Jose tarsi veidrodyje atsispindi ateinančių individualių metų įvykiai. Patartina jas sukonspektuoti, atkreipiant dėmesį į keistenybes, naujienas, nuotaikų kaitą , aplinkinių elgesį. Viena diena atitinka vieną mėnesį . Pirmoji - pirmąjį mėnesį po gimtadienio, antroji - antrąjį ir t.t. Jei gimtadienis - spalio 20-tą, vadinasi, spalio 20-toji atitiks įvykius nuo spalio 20 iki lapkričio 20osios, spalio 21-oji - nuo lapkričio 20-tosios iki gruodžio 20-tosios ir t.t. Pastebėta, kad pozityvios reakcijos, šviesios mintys per tas 12-ka dienų, gali pakreipti geresne linkme ir būsimus metų įvykius. Išbandykite gimtadienio magiją.

Gimtadienio magija

1 diena. Pasipuoškite naujais drabužiais, pasidarykite naują šukuoseną, atrodykite nepriekaištingai, kad išgirstumėt kuo daugiau komplimentų. Jie pasufleruos, kaip kitąmet jus priims aplinka. Apmąstykite, koks įvaizdis ir stilius tinkamesnis dabartiniam gyvenimo būdui, kokios spalvos intuityviai traukia. Bent valandą pabūkite vienatvės ramybėje it atsakykite mintyse į klausimus: "kas aš su?", "kuo skiriuosi nuo kitų?", "kas man šiemet svarbiausia".

2 diena. Stebėkite, ar daugiau išleidžiate ar gaunate dovanų. Tai padės perprasti būsimų metų finansinę padėtį. Susimąstykite, iš kokių lėšų gyvensite, suplanuokite asmeninį biudžetą. Tądien darykite tik tai, kas patinka, venkite antipatiškų žmonių. Būtinai susitikite su mama. Klausykitės malonios muzikos, saikingai skanaukite tik mėgiamą maistą - tai padės teisingai maitintis visus metus.

3 diena. Kuo daugiau skaitykite, rinkite reikalingas žinias, bendraukite telefonu, internetu, SMS žinutėmis. Šios dienos pažintys ir susitikimai - reikšmingi.Pasvarstykite, kokioje srityje norėtomėt pasitobulinti: gal kalbų, gal vairavimo? Šią dieną atsiradęs užsidegimas kažko išmokti - lyg kelrodė žvaigždė nukreips tinkamų mokslų linkme. Pasistenkite nesusipykti su broliais, seserimis, kaimynais: šios dienos ginčai gali trukti ištisus metus.

4 diena. Pasilikite namuose arba nuvykite į naują vietą, kur ketinate persikraustyti. Paklauskite mintyse savęs : "ar man jauku ir saugu namuose?", "kur norėčiau gyventi?", "ar sutariu su tėvais? ". Intuityvūs atsakymai padės įspėti ateinančių metų būsto permainas ar, atvirkščiai, sėslumą. Užsibrėškite, kuo praturtinsite ir kaip pagerinsite šeimos gyvenimą. Tinka bendrauti tik su šeimos nariais, tėvais, prisiminti praeitį, aplankyti artimųjų kapus.

5 diena. Tai - pramogų, linksmybių ir optimizmo diena. Kai kurie astrologai pataria triukšmingai švęsti gimtadienį kaip tik Saulės valdomą dieną. Praleiskite ją su mylimaisiais, vaikais, pasinerkite į kūrybą, sportuokite, apsilankykite teatre, koncerte ir svečiuose, prisijunkite prie smagios kompanijos. Netinka daug dirbti ir liūdėti - per tai pražiopsotumėt meilės siunčiamus ženklus. Tądien gimsta kūrybiniai sumanymai, aptariamos atostogos.

6 diena. Tvarkykitės, švarinkitės, sudarinėkite metinę darbotvarkę ir kurkite buities strategiją. Šią, mergeliško triūso dieną, užsiimkite tik konkrečia veikla, racionaliau pertvarkykite darbo vietą, suplanuokite remontus, pasirūpinkite pagalbininkais, plušėkite sode, užsiimkite rankdarbiais. Tinka tikrintis sveikatą, aiškintis įtartinų nagalavimų priežastis. Tos dienos prasta savijauta įspėja dėl būsimų negalių. Priimkite kritiką - ji tik į naudą.

7 diena. Būkite viešumoje, dalyvaukite įvairiuose renginiuose. Pasistenkite su niekuo nesipykti. Įsižiūrėkite į žmones, kurie siūlo bendradarbiauti ir į tuos, kurie užsipuolė tarsi be jokios priežasties. Jie - šiųmetiniai bendrininkai ir priešai. Įsigilinkite į santuokinių problemas, susitarkite dėl bendrų planų, aiškinkitės, kas kenkia jūsų poros darnai. Tądien galima nujausti skyrybų grėsmę ar būsimas vedybas.

8 diena. Pasitelkite įžvalgą, kad suvoktumėt, su kokiomis netektimis šiemet susidursite. Apsidairykite, kas trukdo jums siekti tikslų ir būti savimi. Tądien tinka, pradėti kovą su ydomis, nutraukti ryšius su žmonėmis, kurie nuodijo gyvenimą ar pavergė valią. Tai - maginių apsauginių ritualų ir dvasinių praktikų diena. Deginkite žvakes, šventinkite būstą, nueikite į pirtį, išsimaudykite, nepriimkite dovanų iš pašalinių

9 diena. Gerai, jei bendrausite su užsienio svečiais, surengsite iškylą į gamtą. Klausydami paukščių giesmių, ganydami debesis, stenkitės bent pusdieniui atitrūkti nuo žemiškų, materialių problemų. Tai - kilnių siekių diena, kai tampa akivaizdūs gėrio ir blogio skirtumai. Nemeluokite nei sau, nei kitiems, nuoširdžiai atsakykite į klausimą: "kuo aš tikiu?", "ar mano įsitikinimai neriboja kitų laisvių?". Tądien numatomi užsienio ryšiai, suplanuojamos tolimos kelionės, visuomeninė veikla.

10 diena. Pagal šefų elgesį prognozuojamos karjeros perspektyvos. Konfliktiškose situacijose su valdžia būtina iškart pasiekti komromisą, nepaliekant

įtampos ir neaiškumų - tos dienos pozityvūs sprendimai nuves į profesinę sėkmę. Svarbu neužrūstinti darbdavių ir maitintojų. Suformuluokite pagrindinius tikslus: ko ir kaip sieksite.

11 diena. Susitikite su draugais, įsigilinkite į jų problemas. Atkreipkit dėmesį į žmones, kurie tądien jums patarė, pagelbėjo. Astrologiškai jiems lemta visus metus teikti jums bičiulišką paramą. Nepalanku būti vienam. Kuo daugiau bendraukite su sava komanda, neatsiribokite nuo bendrų interesų. Tądien išryškės metus vyrausiantis kolektyvo požiūris į jus - kritiškas ar palankus.

12 diena. Pabūkite vienumoje - saugioje, intymioje erdvėje. Įsiminkite sapnus ir pranašingus ženklus. Mistinę nuojautų ir meditacijų dieną geriau pašvęsti sielos dalykams. Nušvitusi mintis, įsimintinos eilės iš mylimo poeto tomelio, dienoraščio įrašai padės nujausti karmines metų temas. Tinka burtis ir kitaip spėti savąją Lemtį, kažką paaukoti, neimti atlygio už gerą darbą.

Astrologė Saulė

Publikuota savaitraštyje "TV per savaitę".