Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2005-02-23

Kas bijo Juodojo Mėnulio?

2003 metų lapkričio 9d. Juodasis Mėnulis, dar vadinamas Lilit, pereina į Dvynių ženklą. Kai kurios astrologijos mokyklos, pavyzdžiui Avestos,Juodojo Mėnulio poveikį ypač demonizuoja, dėl ko lyla daug papildomų baimių ir fatalistiškos pįtampos. Tad kuo "gresia" Lilit Dvyniuose?

Prieštaringi požiūriai Juodas Mėnulis, arba Lilit, nėra realus kosminis kūnas o tik fiktyvus taškas, žymintis tolimiausią Mėnulio orbitos nutolimą nuo Žemės (apogėjų). Dėl Lilit fiktyvumo jos netyrinėja amerikiečių ir anglų astrologai. Daugiausia dėmesio jai skiria Avestos mokykla, siejama su Pavelu Globa. Anot avestiečių Lilit - Juodasis Angelas, karminis Blogio įsikūnijimas, destruktyvi blogio jėga, piktoji Lemtis, prieš kurią žmogus bejėgis. Tačiau bejėgis, įbaugintas žmogus - lengviausia blogio auka, todėl bijoti Juodojo Mėnulio - pavojinga, o štai jį pažinti - būtina vardan savisaugos ir gilesnio savęs pažinimo.

Įžymybių horoskopų statistika rodo, kad Lilit jungtis su planetomis ar svarbiais taškais, paženklina to žmogaus veiklą pragarišku, it Merlin Manson ar Drakulos stiliumi. Mao Dzeduno, kinų stalino, Saulė jungėsi su Lilit. Siaubas, kokią globalinę istorinę košę jis užvirė didžiausioje imperijoje! Sumaišė sluoksnius, sunaikino tradicinio švietimo ir valstybės valdymo pamatus,dinastinį elitiškumą. Tačiau ar būtų dabar Kinija tokia ekonomiškai galinga, jei paprastų žmonių masinį verslumą dusintų per tūkstannmečius (!) įsišaknijusi biurokratų armija?
Šiuolaikiniai astropsichologai Lilit sieja su vėliausiai susiformavusiomis žmogaus psichikos struktūromis, kurias labiau veikia sąmonė, o ne pasąmonė. Todėl žmogus su stipria Lilit stipriau reaguoja į išorinio pasaulio veiksnius, jo reakcijos yra unikalesnės, kūrybiškesnės ir nėra nulemtos pasąmonės archetipų, vedančių prie instinktyvaus,net robotizuoto minios sraigtelio elgesio.

Lilit "technologijos"
Lilit ciklas - 8,85 metai. Per šį periodą ji apeina Zodiako ratą. Labiausiai ji veikia žmogų, kai eina per valdančio psichiką Mėnulio ženklą. Tuomet kamuoja depresyvios nuojautos, apima pesimizmas, į įvykius reaguojama itin negatyviai, pragaištingai delsiama veikti." Jaučiu, kad kažkas atsitiks blogo", "nesinori gyventi", " mama nesigydo, bet nieko nedarysiu, nes užpernai mirė senelis - mano tokia dalia, kad visi miršta" - tai tipiškos Lilit frazės.

Šiuolaikiniai astropsichologai tikina, kad per Lilit sugrįžimą iš žmogaus pasąmonės išsiveržia visas 9 metus kauptas negatyvas - nuslopintos reakcijos į nemalonius dalykus, neišspręstos ir nustumtos į pasąmonę psichologinės problemos. Dėl toJuodasis Mėnulis beveik visada atneša nemalonius įvykius. Kaip gi kitaip? Logiška, jog negatyvios energijos dozė pritraukia negatyvius žmones ir reiškinius. Kuo ji didesnė - tuo nemalonesni ir fatališkesni įvykiai. Neveltui okultistai ramina:"per Juodą Mėnulį kentėk ir džiaukis,kad dega per 9 metus padarytų niekšybių karma."

Juodojo Mėnulio padėtis gimimo astrogramoje parodys - per ką ir kokiose srityse įsijungtas karminis skaitliukas , t.y. kur bus sulaukta didžiausių nemalonumų.
Dienos aktualija
Aktualiausias pavyzdys - Vėlinių politinis skandalas. Juodasis Mėnulis nuo spalio 30 iki lapkričio 26 (pikas - lapkričio 12 d. ) jungiasi LR Prezidento R.Pakso astrogramoje su Merkurijumi, valdančiu kontaktus, pažadus, dokumentus, komercines sutartis, artimus pažįstamus. Merkurijus - Pajamų, išteklių ir vertybių būste. Vadinasi, tai, kas buvo nutylėta, negatyvu ir neišspręsta finansinių išteklių ir susitarimų su artimais pažįstamais srityse, dabar staiga išplaukė į paviršių.
Dabartinių įvykių veidrodyje gerb. Prezidentas turėtų pamatyti tamsiąją savo Merkurijaus (kalba, kontaktai) pusę.
Sekantis panašus išbandymas šalies vadovo laukia nuo 2004 metų balandžio 18-tos iki gegužės 16-tos, kai Juodasis Mėnulis jungsis su jo Saule. Tuomet "iš tamsos zonos" išlįs ir bumerangu smogs nutylėtos ir neišsręstos problemos, susijusios su darbo metodais, įpročiais, iš pavaldinių nutekančia informacija, sveikata, įvaizdžiu.

Dvyniams - užraktas ant liežuvio

Kai Lilit eis per Dvynius, visiems ypač atsargiai reikia elgtis su žodžiu ir informacija, kuri tikrąja to žodžio prasme gali užmušti.Šiuo periodu iš 9 metų trukmės nežinios su grifu "slaptai" iškyla negatyvas, susijęs su žiniasklaida, spauda, viešais ryšiais, tarpininkavimu, vidaus prekyba, leidyba, pradinėmis mokyklomis ir pradinukais, smulkia komercija,turizmu,telekomunikacijomis,bibliotekomis, naujienų tarnybomis,autorinėmis teisėmis, keliais, automobiliais, atmosferos reiškiniais, internetu. Problemos šiose srityse kils tik dėl kažkokių negatyvių, neišspręstų per 9 metų ciklą dalykų.
Švieži pavyzdžiai - pradinukų intymūs ryšiais vaikų namuose, magnetinės audros. Visa tai vyko ir anksčiau, buvo žinoma, bet dabar iškilo į viešumą ir sukėlė siaubo reakcijas. Tipiškas Dvynių Lilit simbolis - Renata Smailytė, simbolizuojanti aferas, melą, neaiškų tarpininkavimą, dvilypumą, informacijos nutekėjimą, diskretituojančius pokalbius prie kavos.

Kol Lilit bus Dvyniuose, pavojinga žadėti, tikėti greita informacija, remtis apkalbomis ar nuogirdomis,rašyti neištirta tema, keisti mokymo įstaigą ar mokytojus, pulti į pirmus pasitaikiusius kursus, pirkti automobilį, vykti į trumpą kelionę ar ekskursiją, pradėti leidybinius projektus, pasinerti į internetą, atsiverti nepažįstamiems, kištis į brolių ar seserų gyvenimą. Tiesa, iki 2004 sausio 15 dienos, kol Dvyniuose pasilieka Selena (Baltasis Mėulis), šie pavojai nėra tokie kategoriški. Lilit ir Selenos buvimas viename ženkle apsunkina pasirinkimą - kas gi Dvynių srityse yra pozityvu, o kas - negatyvu.
Žmonės, kurių Saulė ar Ascendentas yra Dvyniuose, nuo lapkričio 8-osios iki 2004 metų rugpjūčio 3-ios, turėtų būti pasirengę gauti "juodą grąžą" už jų pačių netinkamus poelgius ir pasisaugoti vagysčių, šmeižto, avarijų, žaltvykslių, provokacijų, žmonių, kurie nukreiptų juos nuo Kelio ir Tikslo, kurie skatintų išduoti Meilę, tikėjimą ir viltį - amžinąją žmogaus šviesą, kurią temdo Lilit šešėliai.

Lilit Dvyniuose buvo

1950.10.01 - 1951.07.04
1959.08.14 - 1960.05.09
1968.06.18 - 1969.03.14
1977.04.24 - 1978.01.18
1986.02.27 - 1986.11.23
1995.01.03 - 1995.09.29
2003.11.08 - 2004.08.03


Publikuota savaitraštyje "TV per savaitę"
.