Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2005-02-23

Ką išryškina Mėnulio užtemimas

2003 m. gegužės 16-tą įvyko visiškas Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle. Lietuvos gyventojai matė tik pradžią - nuo 4 val 3 min iki 4 val 21 min.

Šį įstabų dangaus reiškinį galima panaudoti dvejopai- kolumbiškai ar aborigeniškai.

Pakeliui į Pažadėtąją žemę Kolumbo ekspedicija patyrė katastrofą. Išsilaipinęs Jamaikos saloje, jis buvo priverstas laukti ištisus metus atplaukiant pastiprinimo. Vietiniai atsisakė priglobti jo komandą. Po pusmečio bado ir mirčių Kolumbas pagrasino atimsiąs iš aborigenų Mėnulį. Įvardintą dieną Mėnulis dingo, ir mirtinai persigandę aborigenai sutiko su visomis ispanų sąlygomis. Kolumbas gavo maisto garantijas ir grąžino Mėnulį į vietą. Ekspediciją išgelbėjo astronominės Regiomontano lentelės, kurias turėjo išprusę ispanai..Beje, Regiomontano ( vok. Karaliaus miesto) vardą vokiečių astronomas J.Miuleris gavo gimtojo Karaliaučiaus garbei.

Kasmet vidutiniškai vyksta po kelis Mėnulio užtemimus. Dar senovės babiloniečiai pastebėjo, jog jie vyksta serijomis, arba saroso (graik. - pasikartojimo) ciklais. Kiekvienas sarosas prasideda nuo mažo dalinio Mėnulio užtemimo Šiaurės ar Pietų ašigaliuose ir kartojasi kas 18 metų pasislinkdamas per 10 Zodiako laipsnių link Mėnulio Mazgų ašies. Sarosai turi savo numerius ir temas, kurios pažymėtos pirminio Mėnulio užtemimo horoskope. Būsimas užtemimas priklauso 5 N sarosui, kuris prasidėjo 1624 metais ir laikomas vienu mistiškiausių. Jis susijęs su nuojautomis, vizijomis, įtikėjimu, kūrybiniais nušvitimais, pašaukimo suvokimu, bet ir apgaulėmis, klasta, mirtinomis epidemijomis.

Jei Saulės užtemimas lemia įvykius, kurių neįmanoma įtakoti, tai Mėnulio užtemimas stipriau veikia psichiką (ypač moterų) ir žymi tam tikro gyvenimo etapo pabaigą.

Iš pasąmonės išplaukia ilgai neigti troškimai, vėl atbunda buities ir kompromisų pridusinta.siela . Žmogus tarsi atsiduria takoskyroje tarp praeities ir ateities. Prisiminkite, dėl ko apsisprendėte, su kuo nutraukėte santykius 1985 metų pavasarį. Dabar susidursite su anuometinio pasirinkimo pasekmėmis, gegužės įvykiuose išvysite jo atspindžius, įvertinsite , ar tada nesuklydote.

Vedų astrologai pataria užtemimo dieną atlikti apsivalymo ritualą. Tris valandas prieš ir po užtemimo - medituoti, melstis, nevalgyti, išsimaudyti po dušu, neišeiti iš gyvenamosios patalpos. Kadangi užtemimo pikas - 5 . 40 ryto, mūsų platumose galima ramia sąžine miegoti iki 8.40. Sunkiau laikytis įsakų 2 dienas prieš ir po to nevykti toli nuo namų, nesiimti svarbių darbų, nepasirašinėti sutarčių, nesituokti. Psichologai pastebėjo, jog per Mėnulio užtemimą psichika yra programuojama ilgesniam laikui.Sėkmingiau atliekami įvairūs kodavimai nuo alkoholizmo, rūkymo, kitų žalingų įpročių. Dėl geresnio rezultato patariama prieš tai išsigydyti užtemimo ženklo valdomus organus ir negalia. Šįsyk atkreipkit dėmesį į lytinius susirgimus, hemorojų, kraujo užkrėtimus, mažakraujystę, pūlinius, paranoją, apsinuodijimus.

2003 metų gegužės 16-tos užtemimas vyko 25 Skorpiono laipsnyje ir stipriau įtakojo žmones, gimusius lapkričio 16-19, gegužės 14 -18, rugpjūčio 12-16, vasario 12-16 dienomis. Stiprios užtemimo energijos galėjo padėti greičiau atsikratyti slegiančių saitų, susijusių su Skorpiono temomis: priklausomybe nuo keršto, skolų, aistrų, slaptų grupuočių, kriminalinių ryšių, seksualinių iškrypimų, piktybiškų dvasinių praktikų.

Norėdami apsiginti nuo nematomos svetimos agresijos, venkite užtemimo savaitę įtartinų sambūrių, baisuokliškų ritualų, užkulisinių sandėrių ir antipatiškų žmonių.

Šio užtemimo poveikis trunka nuo vasario 1 iki lapkričio 9 dienos (kritinės datos: gegužės 16 ir liepos 29 d.d.). Anot senovės astrologų, ženklina mirtinas ligas, sukilimus ir oro anomalijas.Jau turime SARS epidemiją, masinius mitingus, teliko sulaukti uragano ar žemės drebėjimo. Beje, viešame gyvenime jau išryškėjo saroso 5N temos. Slaptas aiškiaregių ir valdžios ryšys ( R.Pakso ir L.Lolashvili tandemas), intrigos Skorpionui pavaldžiose jėgos struktūrose ( J.Bernatonio skandalas ), kerštaujančių partijų suokalbiai (rinkimai Vilniaus savivaldybėje). Kaip iš gausybės rago pasipylė pranešimai apie demaskuotus kontrabandininkus, prekeivius ginklais, narkotikais ir žmonėmis. Žinoma, tai padarė ne Mėnulis, o konkretūs žmonės. Tačiau jų švarūs ir nešvarūs darbai išaiškėjo būtent per Mėnulio užtemimą. Klausimas, ar sugebės atsikratyti juodojo praeities šleifo politiniai strategai, mokesčių inspekcijos, šalpos ir draudimo fondai, valstybės biudžeto įstaigos, aplinkosaugos tarnybos. Galima prognozuoti, kad vasarą kils ne vienas šių sričių skandalas.

Publikuota "TV per savaitę" 2003 pavasarį.