Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Straipsniai

2005-02-23

Saulės užtemimas: naujos pradžios

Paskutinė 2003 metų pavasario diena bus paženklinta žiedinio Saulės užtemimo Šiaurės pusrutulyje . Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, jis bus matomas - vadinasi, įtakos ateinančius 18 metų europiečių gyvenimus. Kaip?Euroreferendumo rezultatai parodė: būsime kartu vienoje įvairialypėje informacinėje erdvėje. Ar sutarsime? Tai priklausys nuo kontaktų ir švietimo spartos. Juk užtemimas vyksta Dvynių ženkle, valdančiame švietimą ir informaciją.

Vilniuje užtemimas prasidės gegužės 31 dieną 5 val.37 s ir baigsis 6val 25 s. Jis bus žiedinis, nes Mėnulis uždengs tik 80 proc. Saulės centrinės disko dalies. Ilgiausiai šį unikalų dangaus reginį galės stebėti Islandijos ir Grenlandijos gyventojai.*

Pastebėta, kad užtemimas labiau veikia valstybes, kurių teritorijose yra regimas.Mėnulio ir Saulės užtemimai vyksta poromis. Pirmasis - per pilnatį, todėl stirpiau veikia psichiką : iš praeities iškyla nutylėti, nuslėpti dalykai, skausmingai atsikratoma iliuzijų ir slegiančios priklausombės nuo kažko. Saulės užtemimas visada vyksta per jaunatį ir žymi naują pradžią, naują kryptį. Palankiau, kai jis seka po Mėnulio užtemimo : audringus jausmus ir sielos sumaištį vainikuoja sąmoningas apsisprendimas.

Mėnulis valdo instinktus, psichiką, pasąmonę. Saulė - sąmonę, dvasią, valią, asmenybės saviraišką. Praėjusią savaitę, per Mėnulio užtemimą Skorpione (gegužės 16), kilę konfliktai ir sukrėtimai neturėtų pastūmėti į neviltį, į radikalius sprendimus ar nukreipti į šalį nuo pagrindinių tikslų. Mat, tai, kas bus pradėta ar nutarta Saulės užtemimo dienomis, tęsis 18 metų. Nūdienos pasirinkimas nulems ir svarbesnius ateinančių 18 metų įvykius. Geriau pradėti ilgalaikę veiklą, kuri nekelia abejonių, ir nepranoksta galimybių. Svarbu,kad valios (Saulė) neužtemdytų savisaugos instinktai (Mėnulis), o šviesos prado - tamsūs gaivalai.

Tai ypač aktualu Dvyniams, gimusiems gegužės 30 - birželio 2 dienomis. Šauliams, gimusiems 1-5 dienomis, teks pasirinkti arba išsiskirti su ilgalaikiais partneriais. Šio mėnesio sutartys, visuomeninė veikla, atviras priešiškumas ar viešai išsakyti žodžiai ateityje atves į visuomenės šviesulius arba, atvirkščiai, atsirūgs aplinkinių pašaipomis. Mergelės, gimusios rugsėjo 1-5 dienomis, turi retą progą persiorientuoti į įdomesnę profesiją, pereiti pas labiau išprususius ir imlesnius naujovėms viršininkus,pasirinkti racionalesnį tikslą, artimesnį sveikam protui ir sveikam gyvenimo būdui. Žuvys, gimusios vasario 27- kovo 3 dienomis, turėtų apsispręsti dėl namų, santykių su tėvais ir individualios veiklos.

Tinka pradėti statytis namą,pasirinkti geresnę mokyklą, atkurti giminystės ir kaimynystės ryšius, steigti turizmo,transporto,švietimo ir informacines įmones. Pagrindinė sąlyga - sveikas protas ir išsamios žinios apie pasirinktą sritį. Juk šis užtemimas yra veikiamas fatališkos Aldebarano žvaigždės. Ji atneša didelę sėkmę tik tiems, kas neišduoda principų, nesiblaško ir atsilaiko prieš šmeižtą. Smarkuolius, ūmius rizikos fanus Aldebaranas amžiams nubloškia nuo vienadienės pakylos, atimdamas ir gerą vardą ir visuomeninę padėtį.

Lietuvos horoskope užtemimas vyks 12 name. Vadinasi, euroreferendumo euforiją pratęs arba paneigs silpniausios žmonių grupės, nelaimėliai ir autsaideriai, kuriems trūksta žinių, kalbų mokėjimo, elementarios informacijos:ką daryti ir kur kreiptis,kad europos rinkos banga nenublokštų jų į dar niūresnį užribį. Kas imsis juos šviesti?

 

*Daugiau apie užtemimo astronomiją galite rasti svetainėje: www.itpa.lt.

Publikuota 2003 gegužę savaitraštyje "TV per savaitę".